برگزیده های پرشین تولز

Global Online Franchise

vhb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام دوستان،
بعد یک وقفه نسبتا طولانی در تجارت الکترونیک، تصمیم گرفتم با یک شرکت آمریکایی در زمینه Franchise شروع به کار کنم. البته منظور از تجارت الکترونیک Network هست. خب بالاخره استارت رو زدم و خوشبختانه امروز اولین دریافت رو داشتم. 60$ اولین دریافتی من از شرکت Global Online Franchise هست که راضیم و در آینده بیشتر هم خواهد شد.
بنابراین اگه به دنبال یک کار:
با سرمایه اولیه کم،
با ساعت کاری کاملا انعطاف پذیر،
با روزانه حداکثر 2 ساعت کار کردن،
بدون فروش حتی یک جنس ساده!!!،
بدون احتیاج به هیچ مهارت خاصی،
فقط با یک copy و paste ساده،
با امکان کنسل کردن در هر موقعی،
با درآمد بسیار خوب؛ حتی تا روزی 250$،
با کسب درآمد روزانه،
قابلیت برداشت وجه از طریق چک یا انتقال به هر بانک در دنیا،

و ....
هستید حتما این تاپیک رو دنبال کنید.
تنها نیاز برای شروع، داشتن یک حساب Paypal هست که فکر نمی کنم خیلی مشکل حادی برای ایرانی ها باشه.

خب برای پست اول کافی هست.

آها راستی اینم لینک برای شروع کار برای دوستان علاقمند:

http://ur-earn.net/index.php/en/

اثبات دریافت رو هم یادم رفت:

Proof%201.jpg

ارادتمند.

Last edited:

vhb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام دوستان،
یکی از دوستان یه جای دیگه گفته بود سایت باز نمی شه، لطفا لینک زیر رو امتحان کنین:
لینک زیر رو چک کنین:

http://www.cashflowconversions.com/?id=vhb

اگه باز نشد با قندشکن
biggrin.png
امتحان کنین.
و اگه نشد فک کنم باید کلا بیخیال ایران شد!!!!

vhb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام دوستان،
یکی دو جا سئوال شده بود که کار به چه صورت هست؟
والا این شرکت یک شرکت آمریکایی هست که برای هر زیرمجموعه فعال 15 باکس یا همون دلار به شما پرداخت می کنه. این کار بر اساس CPA هست که الان بهترین منبع درآمدی برای کارهای آنلاین هست و بهترین بازار رو الان داره. اولین دریافتی من بدون در نظر گرفتن مدت زمان کسب تجربه برای کسب Prospect حدود یک ماه بود. ولی در مجموع اولین دریافتی 3 ماه طول کشید. اگه کسی مایل بود من می تونم تجربیاتم رو که ارزون هم به دست نیومده رو به صورت رایگان در اختیارش قرار بدم که در زمان صرفه جویی کنه و سریعتر به اولین دریافتیش برسه.
باز هم اگه سئوالی در اینجا هست در خدمتم.

vhb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلامی دوباره،
جواب یک سئوال دیگه که شاید خالی از لطف نباشه مطرحش کنم. این کار بر اساس CPA هست. همون Cost Per Action که هیچ جنسی خرید و فروش نمی شه و شما با فروش Franchise های سیستم به سود می رسید. در واقع مثل مک دونالد، تو مک دونالد شما عملا غذا نمی خورید بلکه یک Franchise از اون می خرید. به این معنی که سیستم مک دونالد رو به بقیه پیشنهاد می دید تا اونها هم برن و Franchise بخرن و این سیستم ادامه پیدا می کنه. شما با Franchise ای که انجام می دید به سود می رسید.
همون Network مارکتیک هست ولی به نوعی جدیدترش، یعنی بدون فروش جنس ولی با فروش Franchise به بقیه.

vhb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
خب بالاخره این مقدار به حساب بانکم هم واریز شد. البته نامردها خیلی از سر و ته مبلغ زدن ولی خب برای شروع کار بد نیست.

Proof%201-1.jpg

vhb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام،
هیچی بهتر از این نیست که صبح ایمیلت رو باز کنی و ببینی پول ریخته شده به حسابت! 35 دلار دیگه واریز شد به حساب! ولی این دفعه به حساب PayPal.

Proof%202-1.jpg

vhb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام مجدد خدمت دوستان،
امروز یک دریافتی مجدد داشتم. یک دریافتی دیگه هم در راه هست که اون رو هم هر موقع رسید می ذارم. ارادتمند.

Proof%203.jpg

vhb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام،
یک دریافتی جدید امروز داشتم. این دفعه هم 60 دلار هست که با 60 دلار قبل درخواست برداشت به حساب بانکم رو می زنم.
یکی دو تا نکته رو یادآوری کنم که اولا برای این کار لازم نیست آدم راه بیوفته و دست این و اون رو به زور بگیره و .... دوم اینکه حداقل سرمایه اولیه این کار نسبت به کارهای مشابه کمتر هست و اینکه شما می تونید حجم سرمایه اولیه تون رو پایین بیارین ولی زمان بیشتری رو صرف کنین. یعنی زمان و سرمایه در جهت عکس هم هستن.
اینم اثبات دریافت:

Proof%204.jpg

ارادتمند.

vhb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام،
هیچی بهتر از این نیست که صبح ایمیلت رو باز کنی و ببینی پول ریخته شده به حسابت! 35 دلار دیگه واریز شد به حساب! ولی این دفعه به حساب PayPal.

Proof%202-1.jpg

سلام دوستان،
می خواستم یک سایتی رو معرفی کنم که انصافا یکی از بهترین آموزش ها رو در زمینه نتورک مارکنیگ می ده. این سایت مال Paul Birdsall هست. ایشون 15 سال هست که تو کار نتورک هست و تا الان درآمدی بالغ بر 15 میلیون دلار داشته. من درآمدم رو در GOF مدیون Paul هستم. با آموزش های اون تونستم کسب درآمد کنم. اگه دنبال آموزش حرفه ای می گردید حتما ثبت نام کنید:
http://academyofonlinesuccess.com/?id=vhb
پ.ن: این 35 دلار رو از طریق سایت خود Paul کسب کردم.
ارادتمندم

vhb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام دوستان،
یک دریافت مجدد به مبلغ 35 دلار از آکادمی داشتم.
Proof%205.jpg

موفق باشید.

بالا