برگزیده های پرشین تولز

good Html Editors.

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نام آفريدگار
man inja ba amale shaghe farsi minevisam!
plz have a look @ <a href='http://download.com.com/3150-2048-0-1-4.html' target='_blank'>http://download.com.com/3150-2048-0-1-4.html</a>? and tell me , which Editor worthes downloading? plz hurry up. bc my fast speed net is finishing & I'm getting a lower speed account.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
من DreamWeaver رو توي اون ليست ترجيح ميدم و به نظرم خيلي قدرتمنده. بازم ميگم FrontPage براي شروع خيلي خوبه

amirnezhad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من خيلي با HTML-Kit حال مي كنم و با عرض پوزش از احسان عزيز، اصلا به كسي توصيه نمي كنم كه با FrontPage كار كنه!

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
ميشه بگين از FrontPage آسونتر چي داريم!؟ براي يه آدم مبتدي خيلي خوبه. بد ميگم؟

amirnezhad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ميشه بگين از FrontPage آسونتر چي داريم!؟ براي يه آدم مبتدي خيلي خوبه. بد ميگم؟

در اينكه Fron Page آسونه و خيلي راحت ميشه باهاش كارها رو انجام داد شكي نيست ولي ...
اين وسط به نظر من آسون بودن تنها دليل استفاده نمي تونه باشه. براي اينكه توضيح كامل داده باشم اول به چند تا از مشكلاتي كه اين نرم افزار داره اشاره مي كنم!

1) استفاده نادرست از امكانات HTML (براي مثال اين نرم افزار خيلي وقتها بجاي اينكه از استفاده كنه براي شكستن خط ها از < p > استفاده مي كنه!)

2) استفاده از يكسري TAGهاي خاص ( همونطور كه مي دوني اين نرم افزار خيلي از Tag ها رو يا ساپورت نمي كنه و يا اينكه خيلي كار كردن باهاش در مواردي مشكل است!)

3) ايجاد فايلهاي غير استاندارد و برزگ ( اول از همه اينكه هيچ كدوم از صفحات ايجاد شده توسط Front Page استاندارد نيستند. دوم هم اينكه گاهي مواقع بصورت دستي صفحات ايجاد شده توسط اين برنامه را مي توان تا %70 (براي من واقعا اتفاق افتاده!!!) كوچكتر كرد - البته از نظر حجم دستورات)

البته مشكلات ديگه اي هم داره!!!

و در ضمن يكي از دلايلي كه من گفتم به هيچ كسي توصيه نمي كنم كه با اين نرم افزار كار كنه اينه كه اگه مدت زيادي از اين نرم افزار (و خيلي از نرم افزار هاي مشابه) استفاده كني (چون اين نرم افزار ها خودشون فايلهاي HTML رو درست مي كنن در واقع چيز زيادي از HTML ياد نميگيري و نتيجه اش رو وقتي ميبيني كه مي خواهي شروع كني به Server Side Programmin متلا با PHP يا ASP و اين كار هم واقعا با ندونستن HTML دردسر زيادي داره. مثلا فرض كن كه بخواهي يك سري از اطلاعات رو از MySQL بخوني و توي صفحه به صورت يه DropDown List نمايش بدهي و بعدش با تغيير مقدارش بوسيله كاربر (بدون زدن هيچ كليدي) يه كاري رو انجام بدهي!!!. خوب حالا اگه هميشه با FrontPage كار مي كني، بايد بري ببيني يه DropDown List چطوري ساخته ميشه و ...

البته در اينكه از اين نرم افزار ميشه براي آموزش اوليه استفاده كرد شكي نيست ولي براي طراحي محصولات نهايي استفاده از اون ... من زياد باهاش موافق نيستم

قربانت

Sassan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
34
[left:ab0075ca85]http://download.com.com/3000-2048-10220028.html?tag=lst-4-8[/left:ab0075ca85]
[left:ab0075ca85]This one is good, for a free html editor.[/left:ab0075ca85]

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
به جاي اينتر در فرانت پيج شيفت و اينتر بزنيد تا br استفاده بشه.. خيلي مواقع من مي رم توي اديتور كدش و از اديتور كد تر و تميزش استفاده مي كنم و از اين نظر به درد مي خوره .. بقيه انتقادها هم كه درسته ..

بالا