برگزیده های پرشین تولز

Google Adsense

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
پس یکی باید پیش مرگ بشه :دی

اگر اوکی بود یه سوت بزنه ما هم میاییم وسط

hossein_online

Registered User
لایک‌ها
412
خب خوب شد.
@ webdev اگه میشه شما مراحل کار رو اینجا مرتب بنویس تا ببینیم چه کمکی می تونیم بکنیم.
ایشالا همه با هم دست به دست هم بدیم یه اکانت بسازیم :دی

webdev

Registered User
لایک‌ها
3
خب خوب شد.
@ webdev اگه میشه شما مراحل کار رو اینجا مرتب بنویس تا ببینیم چه کمکی می تونیم بکنیم.
ایشالا همه با هم دست به دست هم بدیم یه اکانت بسازیم :دی

سلام،
از اونجایی که هیچ کسی نیومد در مورد AdSense اطلاعاتی بده یک مقدار اطلاعات جمع آوری کردم که باز اگر کسی کاملش بکنه خیلی بهتره. برای ثبت نام در Google AdSense موارد زیر لازم هست.
1. IP خارج از ایران: این مسئله از طرف من حل میشه، IP اختصاصی هست و فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد.
2. آدرس پستی خارج از ایران: اسم ایران توی لیست نیست و باید با همین صندوق پستی مشکل رو حل بکنیم.
3. شماره تلفن: فکر کنم بشه شماره تلفن خودتون تو ایران رو هم بهش بدید اما به ریسکش نمی ارزه. با داشتن یک سیمکارت اینترنشنال این مشکل هم به امید خدا حل خواهد شد.
4. یک وبسایت به زبان هایی که گوگل پشتیبانی می کنه ( فارسی مورد قبول نیست، دومین ir هم که اصلاً). از دومین تون Whois بگیرید، اگر آدرس ایران تو Whois دیده میشه برای دومینتون Privacy هم خریداری کنید.
5. نذر و نیاز برای حصول توفیق! :D

داوطلب اگر خودش اقدام بکنه که خیال خودش راحت تر خواهد بود. اگر هم به هر دلیلی دوست دارید حساب AdSense تون رو من به نام خود شما با راهکار بالا باز بکنم، برای شروع کار موارد زیر رو باید در اختیار داشته باشم.

1. نام به انگلیسی. این نام باید مطابق نام Holder حساب بانکی شما باشه. مثلاً بانک سامان که میرید حساب باز کنید تو فرم ازتون می خوان نامتون رو به انگلیسی هم بنویسید(مطابق پاسپورت) کنید. هر چند نقد کردن چک های دریافتیتون از طریق بانک های ایرانی غیر ممکن نباشه، به این راحتی هم نخواهد بود.
حسابتون از هر بانکی که هست اون بانک باید با Citibank در ارتباط باشه تا بتونه چک شما رو به حسابتون بخوابونه. اگر ترکیه، آذربایجان یا جای دیگه حساب دارید فکر نمی کنم مشکلی باشه. بانک سامان رو هم من سئوال کردم گفت شما اسم بانک رو بده، ما بهت می گیم می تونیم پول رو از اونجا برات بگیریم یا نه. البته اون موقع برای کار دیگه ای بانک رفته بودم و درباره Citibank چیزی ازشون نپرسیدم.

2. نام، آدرس و تلفن خودتون در ایران: موقع ثبت نام برای گرفتن صندوق پستی و سیمکارت لازم هست. آدرس باید حتماً به صورت کامل باشه (شامل نام مجتمع، پلاک، شماره واحد و ...)
3. آدرس ایمیل تون: موقع ثبت نام Google AdSense لازم هست. یک آدرس ایمیل جدید بسازید و پسوردش رو هم ارسال کنید.
4. مبلغ 100.000 علی الحساب جهت هزینه های سیمکارت و صندوق پستی، اگر هزینه ها بیشتر بود از تخمین بود متقاضی موظف به پرداختش هست و اگر کمتر شد مابقی مبلغ بهتون برگشت داده میشه. سیمکارت رو شرکتی تو تهران هست که 75.000 تومن میفروشه اما اگر خودم سفارش بدم با 50 دلار میشه خریداری کرد. انتخاب با متقاضی هست.

+ اگر واقعاً دنبال AdSense هستید و می تونید صبور باشید داوطلب بشید. تنها مزیت داوطلب شدن این هست که خیری به دیگران رسوندید و خودتون هم به یک اکانت AdSense رسیدید.

+ یک تا دو هفته زمان لازم هست تا سیمکارت به ایران برسه. متاسفانه من اسفند ماه خدمت دوستان نیستم و میره که بعد عید برگردم با توجه به زمان لازم برای انجام کارها حداکثر تا پنج شنبه موارد بالا باید در دسترسی من باشه تا بتونم کمکی بکنم.

+ چون سیمکارت به دست خودتون میرسه باید حداکثر همکاری رو به خرج بدید. وقتی کد به شما اعلام میشه شماره گیری کنید و کد رو وارد کنید.

+ اگر فکر می کنید طی این مراحل نیاز به مکالمه تلفنی هست و ممکنه مشکلی به وجود بیاد (من واقعیتش نمیدونم) می تونم بجای نام و آدرس شما، اطلاعات خودم رو وارد کنم و تمامی موارد رو تا پایان کار خودم انجام بدم. بعد از فعال شدن اکانت، اگر نام و آدرس ها قابل تغییر بود که مشکلی نیست، اما اگر تغییرش امکان پذیر نباشه (معمولاً تغییر آدرس شهر و خیابان امکان پذیر هست) به دلیل مشکلاتی که شاید بعدها به دلیل جابجایی کالای ممنوعه از طریق سرویس پستی صورت بگیره نمی تونم اکانت رو بهتون بدم. خودم اون اکانت رو برمیدارم و یک اکانت دیگه با نام و آدرس خودتون براتون درست می کنم.

+ IP ای که برای دور زدن گوگل استفاده می کنم آدرس IP سروری هست که به نام و آدرس من اجاره شده، بنابراین شرط احتیاط این هست که IP مورد نیاز رو هم از داوطلب دریافت کنم.

+ هیچ چیز قطعی نیست و در صورت عدم حصول موفقیت تنها موارد خریداری شده و باقی پول هست که به شما برگردونده میشه.

+ اگر کسی با شرایط بالا مشکلی نداشت (که بعید میدونم!:lol: ) یک پیام خصوصی به من بده تا آدرس ایمیل ام رو بدم و هماهنگ بشیم.

خدایا چنان کن سرانجام کار، تو خوشنود باشی و ما رستگار... :)

pedal

Registered User
لایک‌ها
21
دوستان، در این فروم افراد باتجربه زیادی در زمینه ادسنس هستند که خیلی از این راههایی که شما به اون فکر می کنید رو کهنه کردند. من هم یه کوچولو تجربه های خودمو می گم.
1- آدرس و تلفن هر دو باید از خارج ایران باشن و آی پی شما هم باید وی پی ان با آی پی اختصاصی باشه حتی المقدور. با آی پی ایران لاگین هم نمی تونید بکنید.
2- ukpostbox سرویس رایگانی هست که تقریبا برای هر فورواد نامه 8 پوند ازتون می گیره و هزینه دیگه ای نداره. هم آدرس پستی و هم آدرس صندوق به شما میده اما از سه ماه قبل نامه هایی که به ایران فوروارد می کنم حتی در حالت سفارشی با رویال میل هم به دستم نمی رسه. تا حالا چهار تا چک ناپدید شدن. فکر کنم بخاطر مشکلات بین ایران و انگلیس باشه!
3- تلفن اسکایپ و یا موبایل قبول نیست. برای وریفای کردن باید از تلفن زمینی با شماره همون کشور ثبت نام شده داشته باشید.
3- باز کردن اکانت آسانترین قسمت ماجراست. گرفتن پول و نقد کردن آن احتیاج به این دارد که شما در یک بانک خارج از ایران حساب بانکی داشته باشید. (حساب نه ویزا کارت). تا چک دریافت شده را نقد کنید. از وسترن یونیون هم می توانید استفاده کنید ولی باید تشریف ببرید به یکی از کشورهای همسایه.
4-ادسنس بهترین سیستم در بین تمام سیستمهای مشابه است و تقریبا بالاترین نرخ را هم پرداخت می کند. البته ممکن است در بعضی سایتها نرخهای بالاتری هم ببینید. مثلا tribalfusion ادعا می کند که تا 5 دلار به ازای هزار بار نمایش آگهی می دهد اما برای من بطور متوسط تنها 1.2 دلار بوده است.
تنها راه استفاده از ادسنس کمک گرفتن از یکنفر آن ور آب است! در ضمن برای سایتهایی که تازه شروع کرده اند و یا بازدید کمی دارند مناسب نیست. بنده برای یک سایت با 5000 بازدیدکننده روزانه ماهی کمتر از یک میلیون از این سیستم درآمد دارم.
5- یک نفر را در استانبول می شناسم که ممکن است با نرخ مناسبی برای متقاضیان چنل باز کند. اگر مایل باشید شما را به هم معرفی می کنم. البته کسی را تضمین و یا توصیه نمی کنم و خودتان باید به شناخت و اطمینان و توافق برسید.
اگر سوالی بود لطفا ایمیل بزنید چون دیر به دیر به اینجا سر می زنم.

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
سلام،
از اونجایی که هیچ کسی نیومد در مورد AdSense اطلاعاتی بده یک مقدار اطلاعات جمع آوری کردم که باز اگر کسی کاملش بکنه خیلی بهتره. برای ثبت نام در Google AdSense موارد زیر لازم هست.
1. IP خارج از ایران: این مسئله از طرف من حل میشه، IP اختصاصی هست و فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد.
2. آدرس پستی خارج از ایران: اسم ایران توی لیست نیست و باید با همین صندوق پستی مشکل رو حل بکنیم.
3. شماره تلفن: فکر کنم بشه شماره تلفن خودتون تو ایران رو هم بهش بدید اما به ریسکش نمی ارزه. با داشتن یک سیمکارت اینترنشنال این مشکل هم به امید خدا حل خواهد شد.
4. یک وبسایت به زبان هایی که گوگل پشتیبانی می کنه ( فارسی مورد قبول نیست، دومین ir هم که اصلاً). از دومین تون Whois بگیرید، اگر آدرس ایران تو Whois دیده میشه برای دومینتون Privacy هم خریداری کنید.
5. نذر و نیاز برای حصول توفیق! :D

داوطلب اگر خودش اقدام بکنه که خیال خودش راحت تر خواهد بود. اگر هم به هر دلیلی دوست دارید حساب AdSense تون رو من به نام خود شما با راهکار بالا باز بکنم، برای شروع کار موارد زیر رو باید در اختیار داشته باشم.

1. نام به انگلیسی. این نام باید مطابق نام Holder حساب بانکی شما باشه. مثلاً بانک سامان که میرید حساب باز کنید تو فرم ازتون می خوان نامتون رو به انگلیسی هم بنویسید(مطابق پاسپورت) کنید. هر چند نقد کردن چک های دریافتیتون از طریق بانک های ایرانی غیر ممکن نباشه، به این راحتی هم نخواهد بود.
حسابتون از هر بانکی که هست اون بانک باید با Citibank در ارتباط باشه تا بتونه چک شما رو به حسابتون بخوابونه. اگر ترکیه، آذربایجان یا جای دیگه حساب دارید فکر نمی کنم مشکلی باشه. بانک سامان رو هم من سئوال کردم گفت شما اسم بانک رو بده، ما بهت می گیم می تونیم پول رو از اونجا برات بگیریم یا نه. البته اون موقع برای کار دیگه ای بانک رفته بودم و درباره Citibank چیزی ازشون نپرسیدم.

2. نام، آدرس و تلفن خودتون در ایران: موقع ثبت نام برای گرفتن صندوق پستی و سیمکارت لازم هست. آدرس باید حتماً به صورت کامل باشه (شامل نام مجتمع، پلاک، شماره واحد و ...)
3. آدرس ایمیل تون: موقع ثبت نام Google AdSense لازم هست. یک آدرس ایمیل جدید بسازید و پسوردش رو هم ارسال کنید.
4. مبلغ 100.000 علی الحساب جهت هزینه های سیمکارت و صندوق پستی، اگر هزینه ها بیشتر بود از تخمین بود متقاضی موظف به پرداختش هست و اگر کمتر شد مابقی مبلغ بهتون برگشت داده میشه. سیمکارت رو شرکتی تو تهران هست که 75.000 تومن میفروشه اما اگر خودم سفارش بدم با 50 دلار میشه خریداری کرد. انتخاب با متقاضی هست.

+ اگر واقعاً دنبال AdSense هستید و می تونید صبور باشید داوطلب بشید. تنها مزیت داوطلب شدن این هست که خیری به دیگران رسوندید و خودتون هم به یک اکانت AdSense رسیدید.

+ یک تا دو هفته زمان لازم هست تا سیمکارت به ایران برسه. متاسفانه من اسفند ماه خدمت دوستان نیستم و میره که بعد عید برگردم با توجه به زمان لازم برای انجام کارها حداکثر تا پنج شنبه موارد بالا باید در دسترسی من باشه تا بتونم کمکی بکنم.

+ چون سیمکارت به دست خودتون میرسه باید حداکثر همکاری رو به خرج بدید. وقتی کد به شما اعلام میشه شماره گیری کنید و کد رو وارد کنید.

+ اگر فکر می کنید طی این مراحل نیاز به مکالمه تلفنی هست و ممکنه مشکلی به وجود بیاد (من واقعیتش نمیدونم) می تونم بجای نام و آدرس شما، اطلاعات خودم رو وارد کنم و تمامی موارد رو تا پایان کار خودم انجام بدم. بعد از فعال شدن اکانت، اگر نام و آدرس ها قابل تغییر بود که مشکلی نیست، اما اگر تغییرش امکان پذیر نباشه (معمولاً تغییر آدرس شهر و خیابان امکان پذیر هست) به دلیل مشکلاتی که شاید بعدها به دلیل جابجایی کالای ممنوعه از طریق سرویس پستی صورت بگیره نمی تونم اکانت رو بهتون بدم. خودم اون اکانت رو برمیدارم و یک اکانت دیگه با نام و آدرس خودتون براتون درست می کنم.

+ IP ای که برای دور زدن گوگل استفاده می کنم آدرس IP سروری هست که به نام و آدرس من اجاره شده، بنابراین شرط احتیاط این هست که IP مورد نیاز رو هم از داوطلب دریافت کنم.

+ هیچ چیز قطعی نیست و در صورت عدم حصول موفقیت تنها موارد خریداری شده و باقی پول هست که به شما برگردونده میشه.

+ اگر کسی با شرایط بالا مشکلی نداشت (که بعید میدونم!:lol: ) یک پیام خصوصی به من بده تا آدرس ایمیل ام رو بدم و هماهنگ بشیم.

خدایا چنان کن سرانجام کار، تو خوشنود باشی و ما رستگار... :)

آقا یه سوال غیر ادسنسی، این سیمکارت ها رو از کجا میشه گیر آورد؟ مربوط به کشور خاصی هستن اینا؟

hossein_online

Registered User
لایک‌ها
412
با این وضعیت من ترجیح میدم که اول بازدید سایتم رو زیاد کنم. بعد به فکر ادسنس باشم.
البته اگر لازم بشه که از ادسنس استفاده کنم سعی می کنم از یه آشنا اون ور آبی استفاده کنم.
تشکر از کمک هاتون

webdev

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان، در این فروم افراد باتجربه زیادی در زمینه ادسنس هستند که خیلی از این راههایی که شما به اون فکر می کنید رو کهنه کردند.

به حاظر بودن چنین افرادی در این فروم واقف هستم . من چندین بار در همین تاپیک از دوستان با تجربه درخواست راهنمایی کردم اما خبری نشد.

1- آدرس و تلفن هر دو باید از خارج ایران باشن و آی پی شما هم باید وی پی ان با آی پی اختصاصی باشه حتی المقدور. با آی پی ایران لاگین هم نمی تونید بکنید.

این رو به همراه راهکارش بالا ذکر کردم.

2- ukpostbox سرویس رایگانی هست که تقریبا برای هر فورواد نامه 8 پوند ازتون می گیره و هزینه دیگه ای نداره. هم آدرس پستی و هم آدرس صندوق به شما میده اما از سه ماه قبل نامه هایی که به ایران فوروارد می کنم حتی در حالت سفارشی با رویال میل هم به دستم نمی رسه. تا حالا چهار تا چک ناپدید شدن. فکر کنم بخاطر مشکلات بین ایران و انگلیس باشه!

نامه ای که به من ارسال شد سراسر امید و همراهی بود. متن نامه بالا هست و می تونید مطالعه کنید.
UK Post Box رایگان نیست.تنها یک سرویس به نام Pay As You Go داره که موقع ثبت نام شاید هزینه ای از شما دریافت نشه، اما برای دریافت هر نامه دو برابر سرویس های دیگه از شما هزینه میگیره. لیست هزینه های سرویس شخصی UK Post Box در اینــجـــا موجود هست.

3- تلفن اسکایپ و یا موبایل قبول نیست. برای وریفای کردن باید از تلفن زمینی با شماره همون کشور ثبت نام شده داشته باشید.

ممنون، اگر مورد قبول نبود شرکت هایی هستند که شماره تلفن ثابت انگلیس مهیا کنند. هرچند تا اونجا که من می دونم این سیمکارت ها کد 44 هستند و یک شماره از انگلیس تلقی می شن.

3- باز کردن اکانت آسانترین قسمت ماجراست. گرفتن پول و نقد کردن آن احتیاج به این دارد که شما در یک بانک خارج از ایران حساب بانکی داشته باشید. (حساب نه ویزا کارت). تا چک دریافت شده را نقد کنید. از وسترن یونیون هم می توانید استفاده کنید ولی باید تشریف ببرید به یکی از کشورهای همسایه.

همه می دونن که با تحریم های اقتصاد وضع چقدر به هم ریخته. اما باز هم میگم همیشه امید هست.
با وجود همه تحریم ها خیلی ها الان در ایران دارند به فعالیت های اقتصادیشون ادامه میدن. بعضی ها که واسطه ای در خارج از کشور دارند راحت تر و اونهایی هم که ندارند با ریسک و محدودیت بیشتر. من سال 2010 یعنی همین پارسال بدون تکیه به کسی در خارج از کشور یک حساب MoneyBookers باز کردم و با مبالغی که از طریق freelancer.com بدست می آرم حسابم رو شارژ می کنم. باهاش هم خدا رو شکر مشکلی ندارم و آخرین پرداختی که باهاش انجام دادم حدوداً یک هفته پیش بود که بابت ثبت دو ساله دومین+ Privacy حدود بیست و خورده ای به DynaDot پرداخت کردم. هر کاری راهی داره دوست عزیز و شما هم بهتره بجای نا امید کردن دیگران و تبلیغ دوست و آشنای خودتون کمکی بکنید.

4-ادسنس بهترین سیستم در بین تمام سیستمهای مشابه است و تقریبا بالاترین نرخ را هم پرداخت می کند. البته ممکن است در بعضی سایتها نرخهای بالاتری هم ببینید. مثلا tribalfusion ادعا می کند که تا 5 دلار به ازای هزار بار نمایش آگهی می دهد اما برای من بطور متوسط تنها 1.2 دلار بوده است.
تنها راه استفاده از ادسنس کمک گرفتن از یکنفر آن ور آب است! در ضمن برای سایتهایی که تازه شروع کرده اند و یا بازدید کمی دارند مناسب نیست. بنده برای یک سایت با 5000 بازدیدکننده روزانه ماهی کمتر از یک میلیون از این سیستم درآمد دارم.

امان از ...

5- یک نفر را در استانبول می شناسم که ممکن است با نرخ مناسبی برای متقاضیان چنل باز کند. اگر مایل باشید شما را به هم معرفی می کنم. البته کسی را تضمین و یا توصیه نمی کنم و خودتان باید به شناخت و اطمینان و توافق برسید.
اگر سوالی بود لطفا ایمیل بزنید چون دیر به دیر به اینجا سر می زنم.

این دو خط رو اول می نوشتی هم کمکی به بقیه می شد تا نیت شما رو بهتر درک کنند، هم کمکی به خودت می شد تا مشتری بیشتری جذب کنی.

امان از روزگار... خدا می دونه چقدر اعصابم رو خراب کردی. امیدوارم اشتباه کرده باشم و واقعاً هدفت کمک به هموطنت بوده باشه نه دوشیدن از گاو تحریم.

دوستان عذر من رو بپذیرید چون نمی تونم کمکی بکنم. اومدم ثواب کنم، دو قدم برنداشته کباب شدم از بی شرمی خون آشام هایی که به نرخ زحمت دیگران گذران زندگی می کنند. به کار خودم برسم بهتر از اینکه وقتم رو برای نوشتن پاسخ برای چنین پست های بیهوده ای تلف کنم.

پی نوشت: نا گفته نماند که هدف بیشتر افراد در این فروم کمک هست و خود من مبالغی رو به PayPal یکی از اعضای همین فروم (آقای کریمی- خرید کالای فیزیکی از امریکا) واریز و به نرخ بسیار عالی ریال دریافت کردم و می کنم. امیدوار هستم ایشون همچنان در کارشون صادق و موفق باشند.

webdev

Registered User
لایک‌ها
3
آقا یه سوال غیر ادسنسی، این سیمکارت ها رو از کجا میشه گیر آورد؟ مربوط به کشور خاصی هستن اینا؟

سلام،
می ترسم بگم باز یکی بیاد بگه ما کهنه کردیم... :D
الان برات پیام خصوصی می کنم.

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38

جسارتاً میتونم بپرسم موضوع سایتتون چی هست و از کی راه اندازیش کردین؟ :)

pedal

Registered User
لایک‌ها
21
جسارتاً میتونم بپرسم موضوع سایتتون چی هست و از کی راه اندازیش کردین؟ :)

موضوع کامپیوتر و موبایل هست و از سال 2006 آنلاینه.
یک نکته هم بگم به اون دوستی که بنده رو متهم کردن. من نه به کسی اکانت میدم و نه چنل و اون کسی رو هم که می خواستم معرفی کنم دیگه بیخیال شدم. شما بفرمایید چکاتون رو از ukpostbox بگیرین. البته اگه تونستین اکانت رو با شماره های سیمکارت وریفای کنین!
(ukpostbox بسیار معتبره و من هم بارها ازش استفاده کردم اما در ماههای اخیر نامه هایی که فوروارد می کنه ایران، به دستم نمی رسه. شاید هم مشکل از پست ایران باشه و شش ماه دیگه وقتی چکها منقضی شدن، نامه برسه)
برای وریفای تلفنی می تونید یک شماره برای مدت کوتاهی اجاره کنین. جستجو در گوگل کمکتون می کنه. یادتون باشه که شماره نباید مال موبایل یا سرویسهایی مثل datacalls باشه که شماره رایگان میدن. من این شماره ها رو تست کردم و گوگل قبول نکرد. می تونید خودتون تست کنید حتی برای وریفای کردن اکانت جی میل هم این شماره ها رو قبول نمی کنه. این شماره ها هم کد انگلیس هستن 0044!
همونطور که گفتم دوستان حرفه ای در اینجا زیاد هستن ( روم به دیوار ما که آماتوریم ) و این موضوع قبلا به اندازه کافی بحث شده. من خودم در حال تجربه هستم و اگه سایر پستهای منو پی گیری کنید می بینید که حساب بانکی انگلیس و آذربایجان و قبرس و ترکیه رو برای اینکار تجربه کردم. اعتراف می کنم که بعد 5 سال هنوز یک ریال از ادسنس نگرفتم با اینکه اکانتم مبلغ بسیار بالایی رو جمع کرده. ماه قبل به ترکیه سفر کردم و چک رو توی حساب خوابوندم (لالا لا لایی...) ولی هنوز نمی دونم که امکان نقد شدن چک ها هست یا نه. امیدوارم چک برگشت نخوره. چون روی هر چک می نویسه که payable to مثلا انگلیس و چون آدرس من انگلیس بوده شاید غیر از اونجا نشه نقدش کرد.
تاکید می کنم پست انگلیس برای ارسال چک و وجه به ایران مشکلات داره. حالا می گین پست از کجا می فهمه که چکه؟ چشم بصیرت دارن دیگه. بصیرت اینجا بکار میاد. هی به ما گفتن بیا بصیر شو، نشدیم!
بنابراین به فکر کشورای دیگه ای غیر از انگلیس و آمریکا برای گرفتن آدرس مجازی باشید. ترکیه رو به این علت پیشنهاد دادم که EFT رو ساپورت می کنه و بعلاوه برای ایرانیها هم بانکهاش حساب باز می کنن البته با مراجعه حضوری.
راه تجربه بازه. وقت آزاد و حوصله و اعصاب هم که داریم. پس به تجربه ادامه می دیم :)
یادآوری میکنم که بهترین راه برای داشتن ادسنس ، کمک از یک آشنا، فامیل یا دوست مطمئن اونور آبه :(
این بود انشای (ببخشید تجربیات) من :rolleyes: تو خواه پند گیر خواه ملال

Last edited:

webdev

Registered User
لایک‌ها
3
یک نکته هم بگم به اون دوستی که بنده رو متهم کردن. من نه به کسی اکانت میدم و نه چنل و اون کسی رو هم که می خواستم معرفی کنم دیگه بیخیال شدم. شما بفرمایید چکاتون رو از ukpostbox بگیرین. البته اگه تونستین اکانت رو با شماره های سیمکارت وریفای کنین!

من کارم رو بلدم، دوست امثال شما هم نیستم.

برای وریفای تلفنی می تونید یک شماره برای مدت کوتاهی اجاره کنین. جستجو در گوگل کمکتون می کنه. یادتون باشه که شماره نباید مال موبایل یا سرویسهایی مثل datacalls باشه که شماره رایگان میدن. من این شماره ها رو تست کردم و گوگل قبول نکرد. می تونید خودتون تست کنید حتی برای وریفای کردن اکانت جی میل هم این شماره ها رو قبول نمی کنه. این شماره ها هم کد انگلیس هستن 0044!

من برای حساب جیمیل ام که اکانت MoneyBookers ام هم هست شماره تلفن ایرانم استفاده می کنم و هیچ مشکلی هم تا به حال وجود نداشته. 0098 !!!
با این 0044 ها که به نظر شما جیمیل رو هم نمیشه باهاش وریفای کرد، همین الان که متن رو دارم می نویسم وریفای تلفنی PayPal رو انجام میدند... (فقط وریفای تلفنی نه وریفای با مدارک و ...)

همونطور که گفتم دوستان حرفه ای در اینجا زیاد هستن ( روم به دیوار ما که آماتوریم ) و این موضوع قبلا به اندازه کافی بحث شده. من خودم در حال تجربه هستم و اگه سایر پستهای منو پی گیری کنید می بینید که حساب بانکی انگلیس و آذربایجان و قبرس و ترکیه رو برای اینکار تجربه کردم. اعتراف می کنم که بعد 5 سال هنوز یک ریال از ادسنس نگرفتم با اینکه اکانتم مبلغ بسیار بالایی رو جمع کرده. ماه قبل به ترکیه سفر کردم و چک رو توی حساب خوابوندم (لالا لا لایی...) ولی هنوز نمی دونم که امکان نقد شدن چک ها هست یا نه. امیدوارم چک برگشت نخوره. چون روی هر چک می نویسه که payable to مثلا انگلیس و چون آدرس من انگلیس بوده شاید غیر از اونجا نشه نقدش کرد.
تاکید می کنم پست انگلیس برای ارسال چک و وجه به ایران مشکلات داره. حالا می گین پست از کجا می فهمه که چکه؟ چشم بصیرت دارن دیگه. بصیرت اینجا بکار میاد. هی به ما گفتن بیا بصیر شو، نشدیم!

نه، شما کار خودتو خوب بلدی... با این سیاه نمایی ها بالاخره از آب گل آلود شده یه چند تا ماهی میشه گرفت.
با این هنرمندی و ذکاوت و تجارب بسیار در زمینه امور بانکی در عجبم چطور یک چک رو نتونستی نقد کنی.

یادآوری میکنم که بهترین راه برای داشتن ادسنس ، کمک از یک آشنا، فامیل یا دوست مطمئن اونور آبه :(

فکر کنم یادت رفت که بالا اینو نوشتی:

تنها راه استفاده از ادسنس کمک گرفتن از یکنفر آن ور آب است!

بهترین راه رو موافقم اما تنها راه رو نه.

این بود انشای (ببخشید تجربیات) من :rolleyes: تو خواه پند گیر خواه ملال

خدا اون روز رو نیاره که بخوام از امثال شما که فقط دیگران رو نا امید می کنند پند بگیرم.

اینقدر تحریم رو تو بوق نکن که آی نمیشه. اگر نمیشه چطور این همه آدم دومین ثبت می کنند؟ چطور من آدرس و تلفن ایرانم رو در freelancer.com میدم و کار می کنم و دلار میگیرم؟ چطور بدون تکیه به کسی و با آدرس و تلفنم در ایران VPS اجاره می کنم؟ چطور MoneyBookers ام رو شارژ می کنم و استفاده می کنم؟

این چطور ها یک دهم درصد از کاری که شرکت ها دارن در شرایط تحریم انجام می دند هم نیست. چطور این همه کالای تحریمی در بنادر کشور کانتینر کانتینر تخلیه میشه؟ منظورم سیب پرتغال نیست آدم عاقل... یک نگاه به دور و بر خودت بکن ببین چقدر محصولات با فناوری بالا دور و بر خودت می بینی که قانوناً مطابق تحریم ها نباید به ایران صادر بشه؟؟ نکنه همش قبل تحریم ها اومده؟

به جد توصیه می کنم هر کاری رو که می خواهید انجام بدید به حرف هر کسی که شما رو از رسیدن به هدفتون منصرف می کنه دوری کنید که عاقبت سالها می گذره و می بینید همین هایی که نمیشه نمیشه رو به دیگران القا می کنند سود کلانی از گمراه کردن و سوء استفاده از دیگران می برند.

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
ادسنس فقط دردسر هست!

اونایی که تجربه کمک گرفتن از (آشنا و دوست) اونور آب رو دارن, خوب میدونن که موقعی که میخواین از همون (آشنا و دوست) تون ریالتون رو بگیرید چه .... ازتون میشه!

برای من اکسین ادز درآمدش از ادسنس بیشتر هست!

تازه شما همه کاراشم کردید و هیچ مشکلی واسه دریافت درآمدتون تو ایران نداشتید!

فکر کردید سایت انگلیسی کشک هست؟ تا فکر کردید با نوشتن در مورد دو تا بازیگر سیل ویزیتور سرازیر میشه به سایتتون و پول پارو میکنید؟

البته گفتن این حرفا واسه افرادی که یه چیزی راجه به ادسنس فقط شنیدن و فکر میکنن کشک هست و آسون فایده نداره!

درسته که ادسنس از بقیه سیستم ها بیشتر پول میده! ولی به هر کسی نمیده! به سایتی که میده که لیاقت داشته باشه!

دست از پا خطا کنید اکانت رو میبنده!

برید تجربه کنید!

ولی بازم میگم درآمد از اکسین ادز و پایگان و ستاپ و اینا خیلی خیلی بیشتر و راحت تر از ادسنس هست!

شما با یه سایت دره پیت میتونی از سرویس های ایرانی درآمد داشته باشی!

ولی با یه سایت متوسط یا خوب خارجی نمیتونی درآمد به درد بخوری داشته باشی!

سایت انگلیسی تا دلت بخواد زیاد هست و رقابت سخت تر....

شما یه وبمستر ایرانی پیدا کن که فکره کلیک کردن رو تبلیغات نباشه! من جایزه میدم بهش!

آخه وبمستره ایرانی رو چه به ادسنس....

شما به ادسین ادز بیجاره (که تنها سیستم کلیکی ایرانی هست که درست کار میکنه) میگید کلیک کم میشماره! به ادسنس چی میخواید اونوقت؟؟؟

بیخیال الان میگید این حسوده نمیخواد ما بریم از ادسنس پولدار بشیم. :lol:

Last edited:

webdev

Registered User
لایک‌ها
3
سلام،
خیلی ممنون که تجربیاتت رو به اشتراگ گذاشتی اما بحث الان AdSense هست. اول فکر کردم Oxin و ... سرویس هایی برای سایت های انگلیسی زبان هستند اما سرچ که کردم میبینم سرویس های فارسی هستند و اگر هم به سایت انگلیسی تبلیغات بدند بعید می دونم درآمد خوبی حاصل بشه. به هر حال این سرویس ها برای کسانی که فارسی می نویسند مطلوب خواهد بود چون اونطور که تو AdSense دیدم گوگل سایتی به زبان فارسی رو برای دادن اکانت AdSense نمی پذیره.

یک زمانی یکی از اساتید یک جمله ای به من گفت که هنوز یادمه:
"داشتن یک سهم کوچک از یک بازار بزرگ بسیار بهتر از داشتن سهم بزرگ در بازار کوچک هست."

به هر حال هر کی علاقه داره فارسی می نویسه و از سرویس های فارسی زبان استفاده می کنه. من از سال 83 تو وبلاگم مطالب تخصصی به فارسی می نویسم اما با توجه به این کپی پیست هایی که بدون ذکر منبع انجام میشه امیدی به کسب درآمد در از این راه ندارم. در حال حاظر هم در پی تدارک دیدن یک مجموعه انگلیسی زبان هستم که در مرحله اول شکست خورد اما دوباره شروع کردم و دارم پست می دم. کپی هم نیست و مطالب رو خودم می نویسم.

خیلی سخته آدم بخواد به دیگران کمک کنه بعد سیل حرف های بیهوده به طرفش سرازیر بشه. شما هم اگر فکر می کنید احیاناً من فکر می کنم دیگران حسود هستند و می خوان جلو پول دار شدن من رو بگیرن!! :lol: عجب فکری کردی با خودت... یک سر به ایــن تـــاپـیــک هم بزن و ببین که هدف من چیزی جز کمک کردن نیست.

باز چون احساس می کنم تجربه شما در زمینه تبلیغات و کسب در آمد بیشتر از من هست پیشنهاداتتون به عنوان جایگزین AdSense برای وبسایت های انگلیسی حداقل برای من محترم هست. اگر دوست داشتید اطلاعاتتون رو به اشتراگ بگذارید خوشحال میشم.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
مثل اینکه دوستان این تاپیک عصبانی هستن !
برای کسب درامد از ادسنس و .... اول نیاز به سایت هست.
شما سایت پر بازدید داشته باش ، بدون ادسنس هم میشه سود برد.
به هر حال موفق باشید و ایشالا راه حل پیدا کنید مام مشتری بشیم :)
خدانگهدار

freeiran

Registered User
لایک‌ها
8
والله منم 3 سال پیش ادسنس باز کردم چند ماهی کار کردم و 600$ هم جمع شد اما چون اکانت از ایران باز شده بود گوگل بستش ...:):):)

webdev

Registered User
لایک‌ها
3
والله منم 3 سال پیش ادسنس باز کردم چند ماهی کار کردم و 600$ هم جمع شد اما چون اکانت از ایران باز شده بود گوگل بستش ...:):):)

از ایران یعنی با آدرس و تلفن ایران؟ اگر یک خورده بیشتر توضیح بدی میشه جلوی اشتباهات دوباره رو گرفت.

ممنون

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
سلام
مثل اینکه دوستان این تاپیک عصبانی هستن !
برای کسب درامد از ادسنس و .... اول نیاز به سایت هست.
شما سایت پر بازدید داشته باش ، بدون ادسنس هم میشه سود برد.
به هر حال موفق باشید و ایشالا راه حل پیدا کنید مام مشتری بشیم :)
خدانگهدار
قضیه مسجد نساخته هست!

freeiran

Registered User
لایک‌ها
8
از ایران یعنی با آدرس و تلفن ایران؟ اگر یک خورده بیشتر توضیح بدی میشه جلوی اشتباهات دوباره رو گرفت.

ممنون

دقیقا
اگر شما در خارج از کشور اقوام دارید می تونید هنگام باز کردن اکانت اطلاعات واقعی اون ها را بدین

البته تاکید می کنم اطلاعات واقعی - تا جایی که من یادمه بعد از ثبت تغییر نام کشور امکان نداشت.:):):)

webdev

Registered User
لایک‌ها
3
دقیقا
اگر شما در خارج از کشور اقوام دارید می تونید هنگام باز کردن اکانت اطلاعات واقعی اون ها را بدین

البته تاکید می کنم اطلاعات واقعی - تا جایی که من یادمه بعد از ثبت تغییر نام کشور امکان نداشت.:):):)

از راهنماییت ممنونم :). واقعیت امر روم نمیشه در این موارد اقوام رو به دردسر بندازم. حتی الامکان سعی می کنم بدون تکیه به شخص سوم این کار رو انجام بدم، هر چند کار پر دردسری هست و ریسک بالایی هم داره.

الان با توجه به محتوا و ترافیکی که دارم بیشتر Affiliate بدردم میخوره که چند تا خوبش رو پیدا کردم. AdSense هم انشاالله ترافیک به جایی رسید که امید بستن آمار بازدید منطقی بود اقدام می کنم.

khosro_68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان.
من خيلي وقته دارم تو نت درباره ادسنس تحقيق ميكنم.
تقريبا ميشه گفت هنوز به يك راه حل عملي نرسيدم.
فقط مونده اين كتاب كسب در آمد از اينترنت در 7 روز نوشته خانم مونا افشار
اون جوري كه خود اين خانوم ادعا كرده راه حل هاي عملي براي كار با ادسنس در ايرانو تو كتابش آورده.
حالا مشكلي كه هست اينه كه قيمت كتابش 19000 تومنه تو سايتش.:eek:
خواستم ببينم كسي اينجا هست كه اين كتاب رو خونده باشه؟؟ آيا واقعا اونجوري كه ادعا ميكنه مطالبش به درد بخور هست؟
اگه كسي اين كتاب رو خونده لطفا راهنمايي كنه.
اينم سايتش : www.mitoonam.com

بالا