برگزیده های پرشین تولز

Google Earth

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
اصلاً اونقدري واضح نيست كه بشه خونه ي خودمون رو توش پيدا كنيم.
خونه رو میشه توش پیدا کرد ولی خوب خیلی واضح نیست. اما یک روز یکی از دوستان داشت خونه خودش رو توی تهران نشون میداد، روی دستگاه اون واضحتر بود، یعنی حتی کولر روی پشت بام هم معلوم بود!

حالا از اينها هم كه بگذريم من مي خواستم بپرسم به نظر شما وقتي يه نرم افزار رايگان كه حالت اسباب بازي داره تصوير كره زمين رو با اين دقت در اختيار همگان قرار ميده، سازمانهاي جاسوسي خودشون تصاوير رو با چه وضوحي مي بينند؟ به نظرتون اگه الآن رو شصت پاي من يه مگس نشسته باشه ميتونند بفهمند نره يا ماده؟
احتمالا میتونند بفهمند. :happy: اما چقدر خوبه که اونایی که ادعای قدرتشون میشه ببینند که دیگران کجا هستند و ما کجا:wacko:

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
دوستان من می خوام زاویه شهرمون رو با کعبه توسط google earth پیدا کنم
راهی هست ؟

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

می خوام یه کار باحال برای اونایی که گوگل ارث ندارند یا نمی تونند تصاویر رو با وضوح نگاه کنند بکنم .این کار از این قراره که ده تا از مناظق مهم شهر تهران را به انتخاب خودتون بگید تا واضح ترین تصویری رو که خودم تونستم ببینم برای شما هم بزارم .فقط یه سایت معرفی کنم که تصویر رو بتونم توی اون آپلود کنم .

توضیح:دوستان فعلا فقط آدرس جاهای مهم و داخل تهران رو بگید تا براتون بزارم.

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

می خوام یه کار باحال برای اونایی که گوگل ارث ندارند یا نمی تونند تصاویر رو با وضوح نگاه کنند بکنم .این کار از این قراره که ده تا از مناظق مهم شهر تهران را به انتخاب خودتون بگید تا واضح ترین تصویری رو که خودم تونستم ببینم برای شما هم بزارم .فقط یه سایت معرفی کنم که تصویر رو بتونم توی اون آپلود کنم .

توضیح:دوستان فعلا فقط آدرس جاهای مهم و داخل تهران رو بگید تا براتون بزارم.

سلام

اینم 3 تا عکس که دوتاش مربوط به تهرانه و یکیشم برج ایفل هستش.

این برج میلاد

این استادیوم آزادی

اینم برج ایفل

توضیح:البته اینو بگم که من مودم دارم و سرعت زیادی هم ندارم و برای گرفتم این تصاویر وقت زیادی گذاشتم.

متشکرم

فعلا خدانگهدار​

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

اینم چند تا دیگه

میدان راه آهن تهران

سی و سه پل اصفهان

آگاهی بزرگ تهران

پارک دانشجو تهران

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
خیلی عالی بود...من هم رفتم دانلود کنم...

HamMihan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فرودگاه پاریس

این تنها یک بخش از فرودگاه میباشد. در اینجا 19 هواپیما قرار داده شده است.
یه بخش عین همین سمت راست است این بخش قرار داره دوباره پر از هواپیما.
طبق بررسی من در کل این فرودگاه 100 هواپیمای مساربری قرار داد.
و یه تعداد بسیار زیادی هم هواپیماهای مختلف

فایل های ضمیمه

• paris1.jpg
    paris1.jpg
    158 KB · نمایش ها: 38

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

اینم یه تصویر از ماشین های پارک شده در کنار ساختمان گوگل

اگه شما دوستان عزیز تصویری واضح تر از این گرفتید( از هر کجای زمین )بزارید .

متشکرم

فعلا خدانگهدار​

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
من فکرکردم این تصاویرخوب نشون میده نمیشه دیگه نزدیکتربرد؟
این تصاویر مگه قبلا ذخیره شده است؟ انی همون لحظه چرا نیست؟

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
سلام
آقایون سوال داشتم
شما با google earth كار كردید دیگه ؟
دو تا سوال داشتم از خدمتتون
1- فرضا شما یه جایی وسط بر و بیابون رو پیدا کردید و می خواید عکس هواییش رو ذخیره کنید که بطور آف لاین هم بتونید از طریق خود گوگل ارث به این عکس دسترسی داشته باشید . چه جوری این نقطه رو توی گوگل ارث save می کنید ؟
منظورم بصورت عکس نیستا . سیو کردن بصورت عکس رو بلدم . می خوام فرضا تمام تهران رو جوری سیو کنم که بعدا بصورت آفلاین بتونم با خود گوگل ارث ببینمش
یه جایی رو که پیدا کردید چجوری سیو می کنید ؟

2- می دونید که این نرم افزار توانایی پرواز از نقطه آ به نقطه ب رو داره . یعنی فرضا می تونید میدون نقش جهان اصفهان رو داشته باشید و بعد میدون ونک رو تعیین کنید . بعد play كنيد ... اونوقت خیلی خوشگل اول از میدون نقش جهان فاصله میگیره بعد با یه زوم شیک میره روی ونک ... تمام این مراحل داخل خود گوگل ارث صورت میگیره
سوال اینه که آیا راهی هست که این جایجایی بین دو نقطه رو با فرمت dat يا mpeg ذخیره کرد که بعدا بشه با مدیا پلیر ویندوز تماشا کرد . بدون نیاز به گوگل ارث ؟

یک دنیا تشکر از راهنماییتون

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
سلام
آقایون سوال داشتم
1- فرضا شما یه جایی وسط بر و بیابون رو پیدا کردید و می خواید عکس هواییش رو ذخیره کنید که بطور آف لاین هم بتونید از طریق خود گوگل ارث به این عکس دسترسی داشته باشید . چه جوری این نقطه رو توی گوگل ارث save می کنید ؟
منظورم بصورت عکس نیستا . سیو کردن بصورت عکس رو بلدم . می خوام فرضا تمام تهران رو جوری سیو کنم که بعدا بصورت آفلاین بتونم با خود گوگل ارث ببینمش

2- می دونید که این نرم افزار توانایی پرواز از نقطه آ به نقطه ب رو داره . یعنی فرضا می تونید میدون نقش جهان اصفهان رو داشته باشید و بعد میدون ونک رو تعیین کنید . بعد play كنيد ... اونوقت خیلی خوشگل اول از میدون نقش جهان فاصله میگیره بعد با یه زوم شیک میره روی ونک ... تمام این مراحل داخل خود گوگل ارث صورت میگیره
سوال اینه که آیا راهی هست که این جایجایی بین دو نقطه رو با فرمت dat يا mpeg ذخیره کرد که بعدا بشه با مدیا پلیر ویندوز تماشا کرد . بدون نیاز به گوگل ارث ؟

آی ملت کمک ...

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان چرا این عکسهای گوگل من اینقدر قدیمیه ؟ من شنیده بودم هر چند وقت یه بار آپدیت میشه .. مثلا 7-8 ماه پیش سر کوچمون یه میدان ساخنتد ولی با گوگل که میبینم نیست .. منظور اینکه خیلی قدیمیه عکساش .. یا مثلا برج میلاد که مثل الانش نیست ...:hmm: داستان چیه ؟ برای شما هم اینجوریه ؟
من از آخرین ورژنش استفاده کردم . FREE :rolleyes:

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان چرا این عکسهای گوگل من اینقدر قدیمیه ؟ من شنیده بودم هر چند وقت یه بار آپدیت میشه .. مثلا 7-8 ماه پیش سر کوچمون یه میدان ساخنتد ولی با گوگل که میبینم نیست .. منظور اینکه خیلی قدیمیه عکساش .. یا مثلا برج میلاد که مثل الانش نیست ...:hmm: داستان چیه ؟ برای شما هم اینجوریه ؟
من از آخرین ورژنش استفاده کردم . FREE :rolleyes:
یادش بخیر یه زمانی چقدر این طرفدار داشت !! یکی نبود جواب مارو بده ؟ عکسهای شما هم قدیمیه ؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
یادش بخیر یه زمانی چقدر این طرفدار داشت !! یکی نبود جواب مارو بده ؟ عکسهای شما هم قدیمیه ؟
آره ... یوخده قدیمی ان ... فکر کنم بخاطر اینه که جاهایی مثل ایران ، بازدید کننده کمتری داره و در نتیجه دیر به دیر بروز میشه ...

sgwp

Registered User
لایک‌ها
585
سلام
آقایون سوال داشتم

من هم تازه نصب كردم و دارم كلي باهاش حال مي كنم و دقيقا" همين موارد بالا مورد سئوال من هم هست به اضافه اين كه چطوري ميتونيم براي يك نقطه توضيح بذاريم چون از طريق راهنما پيش رفتم و Placemark رو ايجاد كردم اما در ادامه كه راهنما گفته بود با كليك راست گزينه share/post رو انتخاب كنيد در منوي كليك راست من اين گزينه نبود.
ضمنا" من هر چي آدرس براي قسمت direction يا همون طي مسير از يك نقطه به نقطه ديگه ميدم قبول نمي كنه و فقط خارجيها رو ميشناسه اگه ممكنه در مورد نحوه نوشتن اسامي مكانها براي جستجو و يا direction هم راهنمايي كنيد.

عكسهاي تهران همه مال سال 2003 و آپديت هم نشده.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
سلام
آقایون سوال داشتم

آفلاین جواب نمی داه
برای ذخیر از منوی File اقدام کن

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
نسخه pro google earth رو از کجا میشه دانلود کرد؟
من از نسخه رایگانش استفاده می کنم می خواستم ببینم چجوری میشه آپدیتش کرد؟

بالا