برگزیده های پرشین تولز

GTA V اختصاصی PCبازها

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
مین بوردتون خیلی قدیمی هست و اسلات pci express ش ورژن یکه، اگه کارتی که میخرید pci 3.0 باشه عملکرد کارتتون یه مقدار محدود میشه مگه اینکه یه کارت قدیمی تر بخرید که pci 2.0 باشه، این موردو میتونید راحت توی مشخصات کارتی که مخرید چک کنید

پاورتون چه مارکی هست ؟!
اگر که مطمئنید 900 وات واقعی هست که مشکلی ایجاد نمی کنه

پاورم ASUS P5 900 W هست
مادربردم هم عوض میکنم و یه مادربرد با قیمت حدودا 200 هزار تومن که PCI 3 هست کارمو راه میندازه دیگه؟

md70

Registered User
لایک‌ها
2,542
بله، سعی کنید ترجیحا یه مین بورد از پلتفرم های جدید اینتل خریداری کنید ترجیحا سوکت 1155 و یا در حال ایده آل تر سوکت 1150 که البته این آخری بعیده با 200 تومن پیدا شه.

راستی پاورتون فک نمیکنم مشخصاتش اونی که گفتید باشه asus p5 فک کنم مدل مین بوردتون باشه ، در کیس رو باز کنید و اون مدلی که روی پاور تون نوشته شده رو بگید.

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
بله، سعی کنید ترجیحا یه مین بورد از پلتفرم های جدید اینتل خریداری کنید ترجیحا سوکت 1155 و یا در حال ایده آل تر سوکت 1150 که البته این آخری بعیده با 200 تومن پیدا شه.

راستی پاورتون فک نمیکنم مشخصاتش اونی که گفتید باشه asus p5 فک کنم مدل مین بوردتون باشه ، در کیس رو باز کنید و اون مدلی که روی پاور تون نوشته شده رو بگید.

کیس رو باز کردم روی پاور زده
ASUS DTS 1000 W

و این سوکت 1155 یا 1150 چه مزیتی داره که این مدلی بخرم؟؟؟؟؟؟؟

Last edited:

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
سلام اگه کسی نسخه FULL UNLOCKED رو داشته باشه بعد استیم GTA رو هم بخره میتونه بازی کنه ؟
من که بعید میدونم . میخواستم بدونم شما اطلاعی در این مورد دارید ؟
سلام
شرمنده نمیدونم.
ولی به احتمال زیاد باید دوباره بازی رو از سرور استیم دانلود کنین، 60 گیگ بی زبون:(
دوستان می تونن برای راهنمایی برای سیستم حداقلی، به این تاپیک یه نگاهی بندازن.

Last edited:

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
سلام براي گرافيك لپتاپ رو 800m به بالا به نظرتون بدون لگ مياد ؟
800 تا 880 زمین تا زیر زمین از لحاظ قدرت تفاوت دارن، دقیقا مدل گرافیک لپتاپتو بنویس.

faraways

Registered User
لایک‌ها
111
دوتا هست يه 850m و يه 970m هر دو سه گيگ ddr5 هستند فريم هاي روشون تا چند ميره

Sent from my iPhone using Tapatalk

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
دوتا هست يه 850m و يه 970m هر دو سه گيگ ddr5 هستند فريم هاي روشون تا چند ميره

Sent from my iPhone using Tapatalk
بالایی برای 970M هست و پایینی برای 850M :

dd2ea0zagyfug1686g50.png

big hero

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
121
نسخه اصلی بازی چه قیمت درمیاد؟

big hero

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
121
همین 3dm رو ریختم ولی سوشیال کلابش که وصل میشه سریال نامبر میخواد بدون نت هم نمیشه کلا :(
برای شما مراحل اچراش چطوره؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,726
هنوز ازم XXXX-XXXX-XXXX-XXXX سریال میخواد :/

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383
راهنما
همین 3dm رو ریختم ولی سوشیال کلابش که وصل میشه سریال نامبر میخواد بدون نت هم نمیشه کلا :(
برای شما مراحل اچراش چطوره؟
راهنمای نصب بازی GTA V :
آموزش نصب بازی GTA V : اولین کار از کار انداختن آنتی ویروس ، اول که بازی رو بنصبید. حالا میرسیم سروقت آپدیت ، کل محتویات پوشه آپدیت را در محل نصب بازی paste کنید. بعد کرک : پوشه Crack V1 3DM را که باز کنید ۲ تا پوشه اونجا هست یکیش نوشته Installer که فایل نصبی است فقط نصب بشه همین ، اون یکی پوشه که نوشته crack محتویاتش رو کپی کنید همونجا که بازی نصب شده . یادتون باشه آخرین نسخه کارت گرافیکتون نصب باشه حتما .
اینتر پی سی

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,726
راهنما

راهنمای نصب بازی GTA V :
آموزش نصب بازی GTA V : اولین کار از کار انداختن آنتی ویروس ، اول که بازی رو بنصبید. حالا میرسیم سروقت آپدیت ، کل محتویات پوشه آپدیت را در محل نصب بازی paste کنید. بعد کرک : پوشه Crack V1 3DM را که باز کنید ۲ تا پوشه اونجا هست یکیش نوشته Installer که فایل نصبی است فقط نصب بشه همین ، اون یکی پوشه که نوشته crack محتویاتش رو کپی کنید همونجا که بازی نصب شده . یادتون باشه آخرین نسخه کارت گرافیکتون نصب باشه حتما .​
من همین کارارو کردم اپدیت ه هست ولی باز سریال نامبر میخواد سوشیال کلابش
باید نت رو قطع کنم؟ چون وقتی قطع میشه دیگه نمیاد کلا وقتی هم وصل بشه سریال میخواد ..

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383
من همین کارارو کردم اپدیت ه هست ولی باز سریال نامبر میخواد سوشیال کلابش
باید نت رو قطع کنم؟ چون وقتی قطع میشه دیگه نمیاد کلا وقتی هم وصل بشه سریال میخواد ..
ببین همون جایی که بازی نصب شده یک فایل launcher هست اونو اجرا بدی میره تو بازی بعد مرحله ای میری حالشو میبری . آنتی ویروس غیر فعال کلا

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,726
ببین همون جایی که بازی نصب شده یک فایل launcher هست اونو اجرا بدی میره تو بازی بعد مرحله ای میری حالشو میبری . آنتی ویروس غیر فعال کلا
لانچر رو که میزنم stop working میده و قطع میشه :/
ورژن 2 هم همینطوره
ولی خود playgta رو که میزنم وصل میشه به سوشیال کلاب و شماره سریال میخواد سریالش نیست ؟:(

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383
لانچر رو که میزنم stop working میده و قطع میشه :/
ورژن 2 هم همینطوره
ولی خود playgta رو که میزنم وصل میشه به سوشیال کلاب و شماره سریال میخواد سریالش نیست ؟:(
حتما ویندوز 7 نسخه 64 بیت استفاده کن ، شما باید همون launcher رو اجرا بدی . stop working دلایل زیادی میتونه داشته باشه که بیشتر به خاطر نرم افزارهای جانبی اجرای بازی هاست . آخرین نسخه مربوط به کارت گرافیک ر. نصب کن . سعی کن از یک ویندوز خوب و دستکاری نشده استفاده کنی

بالا