برگزیده های پرشین تولز

GTA3 - كمكم كنيد كه گير كردم!

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
وقتي داشتم GTA 3 رو بازي ميكردم اينقدر برام جذاب بود كه تا كامپيوتر رو روشن ميكردم CD شو ميزاشتم.Ram OK Rom OK و...
و...دين..ديريد دين!!! (با ريتم موزيك شروع بازي) :D
موافقم چيت كد بازي رو خراب ميكنه.
خيلي وقته از چيت كد استفاده نكردم اما اين Tropico داره مجبورم ميكنه.
من تا بحال هيچ بازي اي نبوده كه با چيت كد بازيش كنم (البته مثلا وقتايي كه بازي رو تموم كردم و يا بعضي وقتا الكي ميزنم ببينم چجوريه اما اونجوري سيو نميكنم و ادامه نميدم.
چون نهايت بچه بازيه.اصلا اينهمه سختي بازي رو ادم تحمل ميكنه كه بتونه بازيو تموم كنه و اونوقت لذت داره كه ميبيني بازيو شكست دادي ;)
مثلا توي همين GTA 3 , بعضي ماموريتهاش ميشد كه من شايد 3- يا 40 بار سعي كردم تا تونستم برم,اما خب وقتي ماموريت تموم ميشد و اون دستمزد رو ميداد آدم خستگيش در ميرفت.
اصلا بازي يعني همين.

حالا اگه بازي اي باشه كه من نتونم تمومش كنم (مثلا يه نمونش بازي Black & White ) بيخيالش ميشم. :)

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
و...دين..ديريد دين!!! (با ريتم موزيك شروع بازي)  
ميبينم كه خيلي بازي كردي.همه چي الان تو ذهنته :D
من تا بحال هيچ بازي اي نبوده كه با چيت كد بازيش كنم (البته مثلا وقتايي كه بازي رو تموم كردم و يا بعضي وقتا الكي ميزنم ببينم چجوريه اما اونجوري سيو نميكنم و ادامه نميدم.
من قبلنا چيت ميكردم P: اما الان ديگه شده بازي رو بيخيال ميشم تا بعدها شايد بازي كنم اما چيت نميكنم مثل همين Praetorians
حالا اگه بازي اي باشه كه من نتونم تمومش كنم (مثلا يه نمونش بازي Black & White ) بيخيالش ميشم.
:eek: Black & White كه آسونه!5 تا مرحله هم بيشتر نيست 2 اولي كه خيلي راحته فقط 5 مي يكم سخته كه اونم وقت بزاري تموم ميشه!ميخواي 1 تاپيك درست كن بشينيم بحث كنيم ;)

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
:eek: Black & White كه آسونه!5 تا مرحله هم بيشتر نيست 2 اولي كه خيلي راحته فقط 5 مي يكم سخته كه اونم وقت بزاري تموم ميشه!ميخواي 1 تاپيك درست كن بشينيم بحث كنيم ;)

بابا دمت گرم! كجاس آسونه اين بازي؟
من البته پارسال بازيش ميكردم و الان زياد يادم نيست..اما اولش خيلي جذاب و قشنگ و راحت بود ولي بد بدجور مشكل ميشد و كنترل بازي از دستت در ميرفت.
اما ميگم من اصلا تو اين سبك Simulator Strategy كلا بي استعدادم :)

Mafia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بابا بحث عوض كرديد ! :oops:

Cheetah

Registered User
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشید.
در بازی جی تی آی    
در شهر دوم ماموریتی که در آن رءیس میگه یکی از مردهای منو با خودت ببر و یک ماشین (یاردی!؟) بدزد که ظاهرا این ماشینه باید تو محله نیوپورت باشه(به طرف شمال} که البته من نتونستم پیداش کنم و.. چطوری میشه ردش کرد آخه هیچ علامتی روی نقشه نمیاد  
مرسی :rolleyes:  

Cheetah

Registered User
لایک‌ها
0
ببين
تو همون نيو پورت كه بگردي يه ماشين پيدا ميكني به اسم ياردي لوبو
تقريبا زرشكي رنگ
موفق باشي
امير(چيتا) :mrgreen:

s0077

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب ماموريت Deal Steal اينجوريه كه وقتي ماموريت شروع شد,سوار يه ماشين شو و از روي رادار به سمت شمال برو.و به سمت محله Newport برو.توي اين محله پر هست از اون ماشينهاي Yardie Lobos.منتهي هيچ فلشي چيزي نيست كه نشونشون بده,خودت بايد تشخيصشون بدي.
يك ماشينهاي بزرگ قرمز رنگي هستند و يه حاشيه سفيد روشون هست.
(حتما پيدا ميكني) همينكه يكيشونو تصاحب كني,مشخص ميشه و يه نقطه اي روي رادار ظاهر ميشه كه بايد به اون سمت حركت كني.
وقتي رسيدي به اون نقطه ميبيني كه اون يارو ژاپنيه رئيس ياكوزاها (كنجي) منتظرته,اونو سوار كن و به سمت نقطه جديدي كه روي نقشه ظاهره ميشه حركت كن.اين نقطه همون بيمارستان هست.
حالا بايد يا از پله هاي بيمارستان به پايين بري يا اينكه از پاركينك پشتي وارد شي.(با ماشين)
وقتي رسيدي به محل مورد نظر,بوق ماشين رو بزن.
بعد از اينكار,يه انيميشن هست و بعد از اون يك هو كلمبيايي ها شروع ميكنن به تير اندازي به سمتت,كه با ماشين راحت هموشون رو زير كن و بكش.
بعد از ماشين پياده شو و اسلحه هاشون رو جمع آوري كن.و اون دو ماشين ديگشون رو هم منفجر كن.
بعد كيف سامسونتهاي پر از پول رو وردار و برگرد به كازينوي اون يارو كنجي (رئيس ياكوزاها) كه توي نقشه با نقطه صورتي رنگ مشخصه!
لطفا مشخصات دقیق تری از اون محله و اون ماشین بدید.ممنون میشم خیلی گرم

s0077

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه همین ماموریتی که دوستمون گفت منم گیر کردم و مشخصاتی که دادید کافی نبود بیشتر راهنمایی کنید دمتون گرم

amiroogta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشید.
در بازی جی تی آی
در شهر دوم ماموریتی که در آن رءیس میگه یکی از مردهای منو با خودت ببر و یک ماشین (یاردی!؟) بدزد که ظاهرا این ماشینه باید تو محله نیوپورت باشه(به طرف شمال} که البته من نتونستم پیداش کنم و.. چطوری میشه ردش کرد آخه هیچ علامتی روی نقشه نمیاد
مرسی :rolleyes:
سلام باید از اون ماشین وانتیا که ابی اند برداری داخل ساختمان نیمه کاررو بگرد هست

بالا