برگزیده های پرشین تولز

HTC Touch Diamond

sasane

Guest
لایک‌ها
0
مرد ناحسابی من و با فامیل 2 زاری گری گوری خودت مقایسه نکن! 8250 کلکسیونی هست...
چرا بهت بر میخوره بابا این قیمت نمیدم منم رو گوشی هایی که تا به حال فروختم ضرر کردم اما این فرق داره برام خودم استفاده میکنم چرا بدم آدم های بیشعور گدا گشنه ای مثل شما بخوره؟

با 10تا پست شخصیت خودتو نشون دادی.

این بازارچه یکی از پر خرید و فروش ترین بازارچه های اینترنتی هستش.تعداد بازدیدش هم خیلی بالاست.

از هر رنج گوشی هم که بخوای اینجا برای فروش میزارن.از 1200 گرفته تا ایفون 32گیگ 3gs و 8800 کربن و ارت و گلد.

ولی کم پیدا میشن دوستانی مث شما که بخوان با دروغ گفتن و توهین کردن به بقیه جنس خودشون رو 2برابر بالاتر از
قیمت عرفش بفروشن

وقتی میبینی همه به این قیمتت اعتراض کردن خب لابد ایراد از قیمته.شما به جای این که بیای به همه بی احترامی کنی قیمتتو درست کن.ببین چند نفر مودبانه مشتریت میشن.

کسی که با شما دشمنی نداره.

ولی ادبیاتت رو تغییر بده.

unreal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با 10تا پست شخصیت خودتو نشون دادی.

این بازارچه یکی از پر خرید و فروش ترین بازارچه های اینترنتی هستش.تعداد بازدیدش هم خیلی بالاست.

از هر رنج گوشی هم که بخوای اینجا برای فروش میزارن.از 1200 گرفته تا ایفون 32گیگ 3gs و 8800 کربن و ارت و گلد.

ولی کم پیدا میشن دوستانی مث شما که بخوان با دروغ گفتن و توهین کردن به بقیه جنس خودشون رو 2برابر بالاتر از
قیمت عرفش بفروشن

وقتی میبینی همه به این قیمتت اعتراض کردن خب لابد ایراد از قیمته.شما به جای این که بیای به همه بی احترامی کنی قیمتتو درست کن.ببین چند نفر مودبانه مشتریت میشن.

کسی که با شما دشمنی نداره.

ولی ادبیاتت رو تغییر بده.

نه توقع داری مثل بقیه 1000 نا پست اسپم بدم تو هر چیزی دخالت کنم؟ مثلا شما 3 تا پست پشت هم داری؟؟؟ نمیتونستی همه حرف هاتو تو یک پست بزنی؟؟ کمبود داری؟ میخوای بگی پست هات زیاده؟ میخوای هر جا که دوست داشتی چرت و پرت بنویسی؟

-----------
در پست اول گفتم فروخته نمیشه برید 190 بخرید مدیر بازارچه تاپیک رو پاک کن.

mehdi2012

Registered User
لایک‌ها
0
شاید این دوستمون از قیمت بازار اطلاعی نداره.
شما بهتره همین گوشی رو ببری بازار ببین ازت 150 ورمیدارن که 400 قیمت گذاشتی.
الان با 400 تومن میشه ایفون 3جی 8گیگ تمیز ورداشت.
بعد اینکه می گی d1 بهتر از d2 هستش نشون میده شما هیچ اطلاعاتی راجب گوشی ها نداری.
پ.ن: مالته اختیارشو داری اما یه قیمت بده که به شعور بقیه توهین نشده باشه.

sasane

Guest
لایک‌ها
0
نه توقع داری مثل بقیه 1000 نا پست اسپم بدم تو هر چیزی دخالت کنم؟ مثلا شما 3 تا پست پشت هم داری؟؟؟ نمیتونستی همه حرف هاتو تو یک پست بزنی؟؟ کمبود داری؟ میخوای بگی پست هات زیاده؟ میخوای هر جا که دوست داشتی چرت و پرت بنویسی؟

-----------
در پست اول گفتم فروخته نمیشه برید 190 بخرید مدیر بازارچه تاپیک رو پاک کن.

اره داداش.ما اسپمر هستیم.ولی خدا رو شکر با همین اسپم هامون تونستیم یه چند تا گوشی خرید و فروش کنیم.

3تا پست پشت سر هم زدم چون شما حرفاتو پخش و پلا زده بودی که هر کدومش داستان داشت واسه خودش.

موفق باشی.

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
lممنون از دوستان بابت حمایت هاشون

من دیگه با این آقا حرفی ندارم در حد شخصیت خودم نمی دونم بحث با این گونه آدم هارو

امید وارم گوشیشون رو بالا تر از 400 بفروشند یا صبر کنند سال دیگه 800 بفروشند مالشونه اختیارش رو دارند
فقط هدف من از پست زدن توی این تاپیک نوعی اعتراض به توهین ایشون به اطلاعات آگاهی و شعور بچه های PT بود

والا دوستان عقل دارند که گوشی 250 تومنی رو دست دوم با قیمت 400 نخرند نیازی به آگاهی رسوندن من و امثال من در این موارد کاملا مشخص نیست

omidkk

Registered User
لایک‌ها
6
دوست عزیز با اچ تی سی هیرو عوض می کنی من 30 تومن هم سر میدم
به خدا گوشی نو نو هست میرم برات از مغازه میخرم
htc-hero-unboxing-08.jpg

قیمتت نجومی هست برادر

اگه هیرو رو میفروشین پ خ بزنید

بالا