برگزیده های پرشین تولز

IDSL چيست؟

eztech

Registered User
لایک‌ها
35
ميخواستم بدونم كه اين سرويس به چه شكل
و چه مزيت ها و معايبي داره
والان چه شركت هايي اين سرويس ميدن و ارزان ترين و بهترين ميخواهم بدانم
و آيا ميشه سرويس سند گرفت و با re ((دريافت)) ماهواره اي استفاده كرد.:blink:

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ميخواستم بدونم كه اين سرويس به چه شكل
و چه مزيت ها و معايبي داره
والان چه شركت هايي اين سرويس ميدن و ارزان ترين و بهترين ميخواهم بدانم
و آيا ميشه سرويس سند گرفت و با re ((دريافت)) ماهواره اي استفاده كرد.:blink:

IDSL یا ISDN Digital Subscriber Line یک تکنولوژی هست که از همون خط تکنولوژی ISDN برای انتقال داده استفاده میکنه منتها به صورت دیجیتال. فرق اون با ISDN در این هست که از دوکانال به جای اینکه سرعت 128 Kbps استفاده کنه سرعت بالا تر میره و به 144 Kbps میرسه و همچنین از خط شما فقط برای انتقال داده استفاده میکنه نه صدا.

من تا به حال نشنیدم کسی این سرویس رو در ایران ارئه داده باشه اگر هم داده چیز جالبی نیست و هیچ وقت جای DSL رایج (ADSL،HDSL،SDSL و ...) رو نمیگیره ... فقط در صورتی که در محلی امکان برقراری ارتباط DSL نباشه (فاصله بیش از 5 کیلومتر از مرکز مخابراتی یا عدم پشتیبانی خطوط از سرویس) و همینطور قابلیت دریافت اینترنت بی سیم (Wireless) هم نباشه (محدوده خارج از دید یا Out of sight zone) میتونه از ISDN کارامدتر باشه.

درمورد فقط سرویس Send گرفتن هم تعداد کمی از شرکت ها این کاررو میکنن درصورتی که شما مجوز برای دیش داشته باشی اما اینکه شما سرویس Send واسه IDSL بگیری فکر میکنم غیر ممکنه چون فکر کنم هیچ شرکتی تو ایران این سرویسو نمیده و اگرم بدن یکی دوتا شرکت معمولی هستن که بعیده که اونام فقط send بدن!

بالا