برگزیده های پرشین تولز

IE كامپيوترم refresh نمي شه

kourosh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

گاهي اوقات كه از محل كارم به بعضي از سايت ها يا وب لاگ ها مي رم نمي تونم اون ها رو refresh کنم و فقط می تونم مطالب قدیمیه اون سایت رو ببینم در حالی که می دونم مطلب جدید نوشته شده. آیا مشکلم مربوط به سیستممه یا ISP؟ البته فکر نمی کنم از ISP باشه چون با همون credit از توی خونه می تونم راحت refresh بکنم.

ممنون می شم اگه راهنماییم کنین.
با احترام- کورش

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
بعضي وقتها هنوز از توي Cache سيستم خودت يا احيانا ISP ممکنه داره ميخونه... واسه همين از دكمه هاي ctrl + f5 استفاده كن. همچنين ميتوني از يه علامت سوال آخر آدرس سايت يا وبلاگ استفاده كني:
[left:2a3b8fa290]http://domain.com/?[/left:2a3b8fa290]

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
من يه موردي رو داشتم كه روي ويندوز 98 ie 5.5 رو نصب كردم ولي همه يوني كد هارو ميريخت به هم هرچي هم encodeingرو ست ميكردم بازم نوشته هاي فارسي به هم ميريخت اگه كسي راهنمايي كنه كه چه اتفاقي افتاده ممنونم البته اين سيستم روي نوت بوك نصبه و زير دست يه بچه 5 ساله :(

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
من يه موردي رو داشتم كه روي ويندوز 98 ie 5.5 رو نصب كردم ولي همه يوني كد هارو ميريخت به هم هرچي هم encodeingرو ست ميكردم بازم نوشته هاي فارسي به هم ميريخت اگه كسي راهنمايي كنه كه چه اتفاقي افتاده ممنونم البته اين سيستم روي نوت بوك نصبه و زير دست يه بچه 5 ساله :(

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
[left:3ecac94e6e]In the name of God
0. Sorry, man in computeram barchasbe farsi nadare. :oops:
1. soalet ro bayad dar ye mozooe jadid matrah mikardi
3. in ke ye mored dashty, yani hala moshkel nadari? oon vaght windows esh chi bood?
4. hatta vaghty encoding, set bood ham dorost jar nemikard, ya kar mikard, vali daf'eye ba'd 2bare encoding avaz mishod?
5. baraye hameye site ha in towr bood?
6.
اين سيستم روي نوت بوك نصبه و زير دست يه بچه 5 ساله
ha? chi? :shock: [/left:3ecac94e6e]

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
كاش ما هم يه بچه 5 ساله بوديم :( :oops:

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
آقا ورژن ويندوز 98 بعدشم اصلا هيچ سايت فارسي رو درست نشون نميده چندين بار هم encoding رو ست كردم و دوباره refresh كردم بازم درست نشد چك كردم كدپيچ اشم روي microsoft بود ديگه عقلم به جايي نمي رسه در ضمن encoding روي utf-8 تنظيمه و تغيير نمي كنه
در ضمن من ايميل بروز شدن اينجا رو دريافت نكردم
كاش ما هم يه بچه 5 ساله بوديم
در مورد اينم بايد بگم كه زياد فكر نكنيد ما وضعمون خيلي خوبه كه نوت بوك زير دست بچه 5 سالمونه اولا كه يه نوت بوك p133 هست و در ضمن ماله شركتمونه و ما زير دست بچه 5 ساله نداختيم اون خودش زير دستش گذاشته و حتي ما بايد از ايشون در مورد كار با اون اجازه بگيريم (بچه ذليليم ديگه)

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
آقا از اين كمك هاي سريع و به مقع شما متشكرم ولي كمك شما از فهم ما خارج بود بنابراين ie 5.5 رو uninstall كرديم و از خيرش گذشتيم و عطاشو به لقاش بخشيديم و همه چيز درست شد باز هم قديميا :D

بالا