برگزیده های پرشین تولز

install symbian os نصب سیستم عامل سیمبین

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
مطمئن هستید این مورد؟؟

لینوکس تا اونجایی که اطلاع دارم سیستم عاملش اپن سورس هست.

این گوشی چینی ها همشون لینوکسی هستند

فقط سیستم سیمبین و پاکت پی سی و UIQ هستند که انحصاری هستند و برای شرکت های مخصوص که حق امتیاز دارند هست

والا منم تا حالا این مورد رو نشنیده بودم!!!....مگر گوشیهای چینی هم سیستم عامل دارن؟!!!...اگر اینجوریه روی کدوم گوشیها میشه لینوکس نصب کرد؟!!!

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
روی گوشی های سونی اریکسون یا موتورولا هم تم و بازی نصب میشه ولی سیستم عامل ندارن

خوب مسئله اینجاست که گوشی سونی اریکسون یه چیزی به اسم موتور جاوا داره که جاوا رو پردازش کنه.

والا منم تا حالا این مورد رو نشنیده بودم!!!....مگر گوشیهای چینی هم سیستم عامل دارن؟!!!...اگر اینجوریه روی کدوم گوشیها میشه لینوکس نصب کرد؟!!!

منم نشنیده بودم.از یه بنده خدایی شنیدم.مگر نه این گوشی حتی جاوا هم نمی شناسه و این برای من سواله که چرا جاوا رو نمی شناسه.باید از یه چیزی قدرت بگیره بالاخره ...

روی گوشی که سخت افزارش تعریف شده باشه می توان هر چیزی نصب کرد.ائم از سیمبین یا لینوکس یا پاکت پی سی ...

عملی هست یه گوشی که سیمبین نیست را سریال یه گوشی سیمبین وارد کنیم بعد اپگرید کنیم یا لا اقل یه کوشی سیمبین با ورژن پایین با این روش به سیمبین بالا تر ارتقاع داد

من اصلا تاپیک رو نگاه نکردم و فقط تایتل رو خوندم.بین یه N73 میوزیک ادیشن و معمولی فرق سخت افزاری نیست و نرم افزاریه.پس با اپدیت مشکلی پیش نمی یاد.ان 73 معمولی و میوزیک ادیشن جفتشون دوربین 3.2 مگ دارند و جفتشون از یه قسمت وارد میوزیک پلایر می شه چون جفتشون اینطوری در نرم افزارشون تعریف شده که چطوری به سخت افزار ارتباط برقرار کنند.

اون سریالی هم که شما می گید باید منظورتون همون پروداکت باشه.بهتره یه خورده مقالات رو بخونید تا این مبحث های پروداکت و ... رو متوجه بشید

در مورد اینکه سیمبین پایین رو ارتقا داد باز هم بهتر مقالات بخونید و اصلا علت این اپگرید رو متوجه بشید که چرا سیمبین نسخه جدید می یاد.

به نظر شما چرا نمی شه روی پنتیوم 2 با رم 128 یه ویندوز ویستا نصب کرد اما می شه یه ویندوز 98 نصب کرد؟!

بفرما اینم لینک ولی مثل سیمبین نخواهد شد

ممنون از لینک.من مطمئن شدم

ssrssd

Registered User
لایک‌ها
0
چه دورانی بود کلی خول بودیم
اخه یکی نسیت بگه تو این دوره که برا جلب مشتری همه کار می کنن اگه می شود خودشون یه سیستم بهتر رو گوشیاشون می گذاشتن
از همه ی دوستان عذر خواهی می کنم
فکر کنم همه می دونید vmware داره روی پرژه مجازی سازی چند سیستم عامل روی گوشی ها کار می کنه
یعنی چند مدت دیگه امکان تجربه چند سیستم عامل موبایل رو یک گوشی فراهم می شه
حالا واقا راهی نداره سیستم عامل یه گوشی با سخت افزار بالا را عوض کرد؟نه مجازی سازی کردنش

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
گوشی های چینی که اصلا سیستم عامل ندارن، یه چیز من در آوردی هستش که خودشون درست کردن

بعدش هم نصب سیستم عامل نیاز به سخت افزار مناسب هم داره، مثلا تا اونجا که من میدونم ویندوز یا لینوکس فقط روی CPU هایی با معماری خاص نصب میشن، این حتما برای سیمبیان هم هستش
البته منم فکر نکنم ایدش عملی باشه اصلا، اما فکر کنم بعضی گوشی ها سخت افزار مناسب رو دارن، مثل s8000

بالا