برگزیده های پرشین تولز

Java Apps ٠ آرشیو

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nima220

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
ممنون مي شم اگه برنامه ايي خوبي مي شناسيد كه براي اين دو مدل گوشي كه گفتم بهم معرفي كنيد
ممنون اگه برنامه ايي مي شناسيد
بهم بگيد
براي z600 و 3100 اگه داريد و مي شناسيد بگيد و كاري كه برنامه مي كنه
اگه كمكم كنيد ممنون مي شم

felora60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:) با سلام.من اولين نوشته خودم رو با اين مطلب شروع كردم و اميدوارم بتونم اطلاعاتمو با شما در ميون بزارم...
:D خب.يه برنامه مشتي به نام ImTOO 3GP Video Converter2.1.41.308b براي اينكار وجود داره كه ميتونيد در اين آدرس دانلود كنيد:www.imtoo.com/downloads/3gp-video-converter.exe
:happy: براي فعال كردنش هم نياز به اين سريالها داريد:

Name: piaodown
Key: F3AD-85FD-BC65-B3D9-9373-989E-C533-7319
:blush: اگه ورژنش بالا تر رفت ميتونيد سريالشو از سايت www.freeserials.com دريافت كنيد.
با آرزوي موفقيت همه ;) ...

l3ardia

Registered User
لایک‌ها
0
اقايون كسي برنامه براي S700i داره

BEHNAAM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يه سري به اين آدرس بزن.
راستي حالا بعد از گير آوردن نرم افزارچطوري اونها رو نصب مي كني؟ :( اين مشكل منه! :wacko:
لطفآ به من هم ياد بده! :blush:

tiesto

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

tiesto

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب بهش ياد بده ديگه :D

fa_rzin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به همه برو بچه ها ...
من یه سری برنامه واسی 6260 میخواستم
اگه بدید ممنون میشم
این چند تا برنامه رو کسی داره :
1: پیدا کردن شماره افراد با گوشی *** ( اسم برنامشو اگه خود برنامه رو ندارید بدید که از نت پیدا کنم )
2: تبدیل تالیا به ir-tci ** ( اسم برنامشو اگه خود برنامه رو ندارید بدید که از نت پیدا کنم )
2: یا پاک کردن تالیا
...
مخلص همه بچه های با معرفت
در ضمن E-mail : [email protected]
اگه یه توضیحی هم در مورد اسم برنامه ها بدبد ممنون میشم .
حدود شونصدتا برنامه دارم که نمیدونم کاراییش چیه :blink: :wacko:

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
اقاخوب این تاپیکو زدید خوب برنامه ها وبازی ها و دیکشنری واهنگ زنگ موبایل ... که مربوط به موبایل نوکیا 6260 است رو اینجا بگید لینک دانلودش رو هم بدید

اقا این رادیوشو چطوری میشه گوش کرد باید چطوری تنظیم کرد رو چه فرکانس؟

DesertRose

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
377
مهیار جان 6260 گرفتی ؟
آقا برنامه های 6260 با بقیه گوشیها (سیمبینهای نوکیا) فرقی نداره که فقط یکی دو برنامست مثل msgsaver و امثالهم که جواب نمیدن روش .
برا گوش دادن به رادیو باید حتما هدست به دستگاه وصل باشه چون نقش آنتنشو داره اگر وصل نباشه کاری نمیکنه و خودش اتوماتیک بسته به جایی که هستی فرکانسهای fm رو میگیره 2 تا دکمه هم داره که با اونا میتونی فرکانسها رو بالاتر یا پایین تر بیاری .

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از desertrose :
مهیار جان 6260 گرفتی ؟
آقا برنامه های 6260 با بقیه گوشیها (سیمبینهای نوکیا) فرقی نداره که فقط یکی دو برنامست مثل msgsaver و امثالهم که جواب نمیدن روش .
برا گوش دادن به رادیو باید حتما هدست به دستگاه وصل باشه چون نقش آنتنشو داره اگر وصل نباشه کاری نمیکنه و خودش اتوماتیک بسته به جایی که هستی فرکانسهای fm رو میگیره 2 تا دکمه هم داره که با اونا میتونی فرکانسها رو بالاتر یا پایین تر بیاری .
رادیوش همون کاری که می گی مردم اما چیزی پیدا نمی کنه؟:(

یعمی چی جواب نمیدن؟ چی میشه گذاشت؟

http://www.allaboutsymbian.com/software/Nokia_6260/

DesertRose

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
377
مرتبا زمان استفاذه از راديو جاتو عوض كن . من خونم آژارتماني هست بارها شده يك جا تونستم 3 فركانسو بگيرم يك جا هم اصلا كار نكرده .
ببين من خودم اين برنامه msgsaver رو روي 6630 و 6600 چك كردم و خيلي خوب كار كرد اما 6260 با اينكه ظاهرا نبايد با اونا فرقي داشته باشه اما اين برنامه روش كار نكرد يعني اصلا باز نشد .
چند تا برنامه ديگه هم بودن مثل jelly و ..... كه خوب برنامه هاي با ارزشي نبودن .

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
سلام امروز اخبار اعلام کرد که یه سیستم جدید درست شده که می تونیم نقشه تهران رو رو گوشیمون داشته باشیم اینم سایتش : http://tehranmobile.ncc.org.ir
دوستان من تو این سایتشون چیزی پیدا نکردم تو گوشیم برزیم ؟؟؟

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,461
فکر کنم سر کاریه

ghizh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mohandes_milad :
سلام امروز اخبار اعلام کرد که یه سیستم جدید درست شده که می تونیم نقشه تهران رو رو گوشیمون داشته باشیم اینم سایتش : http://tehranmobile.ncc.org.ir
دوستان من تو این سایتشون چیزی پیدا نکردم تو گوشیم برزیم ؟؟؟

جیگر اقلا خبرو کامل میخوندی یا گوش میکردی بعد دست به آب میشدی.:rolleyes:

ghizh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینم متن خبر :

با تلاش محققان سازمان نقشه‌برداري كشور، سيستم اطلاعات تلفن همراه تهران با هدف فراهم كردن امكان دسترسي شهروندان به نقشه و اطلاعات گردشگري و جغرافيايي تهران از طريق تلفن همراه فراهم شد.

مهندس شمس الملوك علي آبادي،‌ كارشناس اداره كل سيستم‌هاي اطلاعات جغرافيايي سازمان نقشه برداري كشور و از مجريان اين طرح در گفت‌وگو با خبرنگار «علمي» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) اظهار كرد: سيستم اطلاعات تلفن همراه تهران با هدف ارايه اطلاعات در هر زمان و در هر مكان به صورت لحظه‌اي پياده سازي شده است.

با بهره‌گيري از اين سيستم شهروندان تهراني قادر خواهند بود اطلاعات عمومي مربوط به شهر تهران شامل فهرست، نشاني، تلفن و ساير مشخصات اماكن مذهبي، اماكن تفريحي ورزشي (پاركها، سينماها، فرهنگسراها، سالن‌هاي نمايش،‌ نگارخانه‌ها، موزه‌ها و اماكن ورزشي) اماكن بهداشتي - درماني، پايانه‌هاي مسافربري (فرودگاه‌ها، ترمينال‌ها، راه آهن و ايستگاه‌هاي مترو)، مراكز علمي - تحقيقاتي، خدمات عمومي، ‌مراكز اداري و ... شهر تهران را به صورت اطلاعات نوشتاري، ‌نقشه و آدرس يابي از طريق تلفن‌هاي همراه خود دريافت كنند.

اين پژوهشگر افزود: اطلاعات متني شامل نشاني، شماره تلفن و اطلاعات نقشه مورد نظر آن مكان است و ارائه اطلاعات نقشه‌يي نيز با قابليت‌هاي ويژه از جمله تغيير ابعاد، بزرگنمايي و كوچك نمايي نقشه و امكان حركت روي نقشه صورت مي‌گيرد. به اين ترتيب با بزرگ كردن نقشه مي‌توان اطلاعات جزيي تر و با كوچك كردن اطلاعات كلي تري را مشاهده كرد.

وي تصريح كرد: اين قبيل اطلاعات را مي‌توان پس از جست‌وجو روي سيستم شخصي ذخيره سازي كرده و از آنها به طور رايگان استفاده كرد.

مهندس علي آبادي در گفت‌و‌گو با ايسنا افزود: تمامي دارندگان تلفن همراه با دريافت كد ديتا از مخابرات مي‌توانند از اين سيستم به نشاني www.tehranmobile.ncc.org.ir استفاده كنند.

وي در پايان خاطر نشان كرد: مركز پياده سازي سيستم در سازمان نقشه برداري است كه اطلاعات را از سازمانهاي دولتي مختلف دريافت كرده و از نقشه‌هاي 1:25000 و 1:2000 شهر تهران استفاده شده است.

ماخذ : http://isna.ir/Main/NewsView.aspx?ID=News-613338

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
یه سئوال الان روی نوکیا 6260
من رفتم چند تا بازی برنامه دانلود کردم از اینترنت با کامپیوتر
چه پسوند هایی باید باشه این پسوند ها دارم که دانلود کردم
مثلا
cheez_v1_0.sis
فایل ها زیپ شده رو چی کنم اول انزیپ کنم بعد تو رم موبایل بریزم؟
پسوند داخلش .jar است؟
چی کنم
ممنون میشم راهنمای یکنید

DesertRose

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
377
من جواب شما رو تو اون تاپيكتون دادم اقا مهيار ...

froshan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نقشه تهران رو می تونید با نرم افزار رهیاب همراه روی گوشی موبایلتون داشته باشید. این نرم افزار توی خیلی از سی دی فروشی ها و موبایل فروشی ها پیدا میشه در ضمن برای خرید آنلاین به آدرس زیر مراجعه کنید: http://www.shop.ir/product.jsp?productId=10507

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا