برگزیده های پرشین تولز

k750 -w800 VS nokia n90-6270(نوكيا يا سوني اريكسون)

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از saeid_2001 :
سايت mobile review سايت معتبري دوست عزيز من كه اين امتيازاتو ندادم اين امتيازات در review گوشي n90 اومده
بله ولي گفتي ملت اين امتياز ها رو دادن

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
اقایان محترم من در 4.5 سال کوشیهای زیر را به ترتیب داشتم
siemens s4 , ericsson e786 , ericssont18(2) ,nokia6110 ,nokia3310 ,nokia8210 , samsungra200, motorola v70 , motorolac975 , siemens sl55 ; sonyericsson t610 ; nokia 6600 ; siemens sx1 ; sony ericsson s700;; :blink:
بعد این هم اگه خدا عنایت کنه i-mate jam ولی بدونه تعصب بهترینش sony ericsson بود

mori

Registered User
لایک‌ها
14
همين که ميگي بهترينش سوني اريکسون نشان از تعصبه:D

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
راس میگه دیگه، تعصب الکی داری.
باید بگی بهترینش نوکیاس تا نشون بدی که آدم روشنفکری هستی:D

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
374
منم بعنوان کسی که هم نوکیا هم سامسونگ هم سونی اریکسون و هم زیمنس داشتم (سیمبین وغیر سیمبین) علی رغم زیر پا گذاشتن اصول روشنفکری :D :D روم به دیفال سونی اریکسون رو به همه ترجیح میدم

پ.ن
من زیاد از P910i خوشم نميومد ولي الان ميفهمم كه چقدر در اشتباه بودم :eek: ;)

mori

Registered User
لایک‌ها
14
روشنفکري رو من تو پي تي دارم ياد ميگيرم
عيب هاي گوشي رو بذاري کنار و بگي بهترينه
کاري که از اول تمامي طرفداراي سوني اريکسون انجام ميدن( اتفاقا ياده تو psforums که به مراتب از اينجا موبايلي تره همين بحث پيش اومد و همه تاييد مي کردن جالب بود :D
k700 مزخرفترين گوشي بود که تو دستم گرفتم
اولش که گفتم اشکالاتش رو ولي بازم گفتيم حالا خوبه خوش دسته ...
بعد 4 ماه دود شد رفت هوا!
جدي به نظر من مزخرفترين برند سوني اريکسونه
نظره ديگه
چي کارش ميشه کرد
زياد خودشونو ناراحت نکنين
منم ديگه داخل اين بحث هاي مسخره نمي شم
هدف شوخيه ديگه :wacko:

hsn

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
374
خب موری جان هرکسی با سلیقه خودش نسبت به مدل ها و برندهای مختلف اظهار نظر میکنه.....من نظر شما رو کاملا در مورد کی 700 تایید میکنم جون شما یه 6600 تقریبا فول که امتحانشو از هرنظر پس داده بود رو با یه کی 700 که از خیلی جهات (محصوصا سیستم عامل) از نوکیات پایین تر بود جایگزین کردی معلومه که زودی دلتو میزنه.......

من خودم الام 7610 نوکیا دارم و خیلی هم راضی هستم ازش ولی هنوز هم بین این همه گوشی که داشتم داشتن تی 630 سونی اریکسون از همه واسم خاطره انگیزتر بود و یوزر فرندلی بودنش و قدرت خیلی خوبش خیلی واسم مهم بود......

حالا اگه اینجا یا جاهای دیگه برو بچ چیزایی میگن صرفا بر اساس سلایق و علایق و تجربیات شخصی ماهاست که میخواییم اونو با بقیه در میون بذاریم و از نظریات دیگران هم مطلع بشیم....خب طبیعیه بعضا سلایق نزدیک به هم و بعضا ممکنه متفاوت باشه واسه همینه من ازت خواهش میکنم بعنوان یکی از منتقدان منصف اس ای و حتی نوکیا ( چون تو هم هردوشونو داشتی) اینجا تو این بحثا باشی و اجازه بدی از نظریات و تجربیاتت استفاده کنیم... ;) :)

در ضمن : خیلی مخلصیم و یاد 3230 که قراربوذ بگیریم بخیر :lol: ;) ;)

mori

Registered User
لایک‌ها
14
آره
اين 3230 هم توزرد از آب درومد ديگه
فقط راديوش استريو هستش

نجفي

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بابا اين w800 آخر گوشيه دوربين 2 مگا پيكسلي پخش فوق العاده mp3 شكل زيبا ديگه چي بگم اينم 2 تا عكس ازش
sonyericsson-w800-00.jpg

sonyericsson-w800-01.jpg

قيمتشم الان 450000 تومان

jraminj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فكر كنم بهتره n90 را حذف كني چون سيمبين هست و بهتره كه با p950 كه قراره به بازار بياد مقايسه بشه
كه خيلي به هم شبيه اند و ظاهرا امكانات يكساني دارند به جزTouch Screen بودن p950. در مورد n90 ظاهرا كيفيت عكس با k750 , w800 خيلي فرق ندارند ولي مثل اينكه در فيلمبرداري و كيفيت فيلم و سايز صفحه n90 كمي خيلي بهتر ظاهر شده.ولي n90 نبايد با اينا مقايسه بشه.فكر كنم بهتره 6280 را اضافه كني به جاي n90.
در مورد gsmarena سايت خوبيه ولي چندان قابل اعتماد هم نيست.بارها من در review گوشي ها در انجا
چيزايي خوندم كه بعدا به خودم اثبات شده كه اونجا اشتباه مي كرده يا اينكه در همين فروم عكس و... كه بچه ها
گذاشتند متفاوت بوده با نظرات gsmarena و ...
ببينم واقعا زمان charge k750 باتري چقدره؟
من فكر كنم تا زماني كه همه گوشي ها تو ايران نيامده و مقايسه درست توسط خود افرادي كه گوشي را دارند انجام نشده نمي توان بهترين را انتخاب كرد.

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
من فکر میکنم کیفیت p950i عیبش بدون فلاش بودنشه
n90 لنز قوی و فیلمبرداری بهتری داره و سیمبین هم هست
Gsmarena بعضی اوقات اطلاعاتش درست و گاهی هم غلطه . نتایج عکس Mobile-review کمی فرق می کرد
کلا هر کدوم یکجا خوب عمل میکنن

rhcp_fan98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
N90 مشکلاته خيلی زيادی داره مثلاً نداشتنه ايينفررد،ويبره،اندازه بسير بزرگه ان و قيمتی حدوده 1 ميليون تومن در ايران :eek:

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از rhcp_fan98 :
N90 مشکلاته خيلی زيادی داره مثلاً نداشتنه ايينفررد،ويبره،اندازه بسير بزرگه ان و قيمتی حدوده 1 ميليون تومن در ايران :eek:
اينفرارد كه ديگه قديميه . اندازه بزرگ هم خوب مشكله ولي بستگي به كابر داره . ويبره نداشتن هم بيشتر به همون
سايز مربوط ميشه چون اگه قرار باشه بلرزه :D :D :D . قيمت هم كه جز معايب نيست

hojat

Registered User
لایک‌ها
0
در كل اگر بخواهيم حساب كنيم.!!!
نوكيا سوراخه.!!
45.gif
30.gif

خجالت نميكشه.!!!گوشي ميزنه اندازه.....

فقط سوني اريكسون

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
طفلک نوکیا تا اومد به خودش بیاد دید همه شرکتها ازش جلو افتادن!! N90 دیگه مثلا گل سرسبد نوکیا ست که اونم با این وضع که خودتون می دونین!!!!

jraminj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هوي سوني اريكسون تو از 172 تا پستي كه داشتي فكر كنم تو 173 تاش داشتي مي گفتي سوني اريكسون.
مي دوني به اين جور ادما چي مي گن؟

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
میگن قاتل نوکیا مشکلی داری؟
بعدشم به تو ربطی نداره چند تا از پست های من چطوریه می تونی بری همه رو ببینی که چی بوده!

jraminj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نوکيا N90 به عنوان گوشى رسانه اى سال در اروپا انتخاب شد

4 شهريور 1384 - آی تی ایران - نوکيا اعلام کرد، انجمن صوت و تصوير اروپا (EISA) که بزرگترين موسسه انتشارات چند رسانه اى در اروپا مى باشد، نوکيا N90 را به عنوان سرآمد گوشيهاى دوربين دار سال ۲۰۰۵-۲۰۰۶ انتخاب کرده است. اين موفقيت تاييد کننده جايگاه ويژه نوکياN90 به عنوان کامل ترين و مدرنترين گوشى موبايل در بازار مى باشد.

EISAنوکيا را به عنوان «بهترين نوع گوشيهاى چند رسانه اى و سرشار از امکانات عکاسى، فيلمبردارى، صوتى و پيغام رسانى» توصيف کرد. EISA همچنين برلنزهاى Carl Zeiss نوکيا N90 با «توانايى هاى يک دوربين فيلمبردارى حرفه اى مثل گرفتن و تصحيح کردن عکس هاى دو مگاپيکسلى و فيلمبردارى MPEG 4 با وضوح تصوير۳۵۲ x۲۸۸» تاکيد کرد.

EISA بزرگترين موسسه انتشارات چند رسانه اى در اروپاست که حدود ۵۰ نشريه تخصصى در زمينه هاى گوناگون شامل گوشيهاى موبايل و الکترونيک، وسايل صوتى، ويديو و عکاسى از 20 کشور اروپا عضو اين موسسه ميباشند. در آخر ژوين هر سال کليه اعضا EISA گرد هم آمده تا از بين دسته هاى مختلف توليدات بهترين دستگاهى را که در طول دوازده ماه گذشته ارائه شده است را انتخاب نمايند.

چنانکه در آوريل گذشته اعلام شد، نوکيا N90 سرآمد محصولات دوربين دار در گروه محصولات چندرسانه اى Nokia Nseries با کيفيت بالا مى باشد. نوکيا N90 اولين گوشى موبايلى است که لنزهاى حرفه اى Carl Zeiss و مجموعه اى از امکانات پيشرفته عکاسى را عرضه مى کند. نوکيا N90 انتظارات سخت گيرترين عکاسان را هم برآورده ميکند.

تولا رايتيلا-يوتيلا مدير بخش تصويربردارى رسانه اى EMEA نوکيا ميگويد: «نوکيا N90 سطح انتظار از گوشى هاى موبايل را افزايش داده و همچنين اين پيروزى تاييدى بر استرتژى Nokia Nseries مى باشد که محصولات چند رسانه اى با کارايى بسيار بالايى را به بازار عرضه کند.»

درباره نوکيا Nseries
نوکيا Nseries، با تمهيدات چند رسانه اى و بازدهى بالا، گوشيهاى بى همتايى را با ارائه آخرين تکنولوژى، طرح هاى زيبا و کارکرد آسان ارائه ميدهند. با نوکيا Nseries مصرف کنندگان ميتوانند ازدستيابى به سرگرميهاى متنوع، اطلاعات مورد نياز و ضبط و رد و بدل عکس و فيلم در هر زمان و هر مکانى که بخواهند لذت ببرند.

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
چیزای خوبی نوشته فقط اینو ننوشته که نوکیا سر آمد گوشکوب سازها و گرون فروشها تو دنیا است
اگه کیفیت عکس مهمه که k750i عکسش بهتره 3 ماه هم زودتر اومده
اگه کیفیت فیلم مهمه که سامسونگ E720 بهتره 6 ماه هم زودتر اومده
نمی دونم تو چی بهتره احتمالا منظور سیمیبن بودنه که همون 6630 نوکیا از این یکی هم بهتره هم cpu قوی تری داره
حتما تو بزرگی بهش جایزه دادن نه؟؟؟؟

بالا