• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

K750i

epilot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
آقا میشه یک نفر لطف کنه بگه من K750i رو تو تهران از کدوم مغازه ی پاساژ علائدین و با چه قیمتی می تونم پیدا کنم؟
خیلی ممنون

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
چی در نظر دارين !؟ سريال اصلی !؟ سريال چنج !؟ چينی !؟ گارانتی اصلی !؟ گارانتی متفرقه !؟
کلا موردی رو که در نظر داريد مشخص کنيد سپس برين Aladdin و تک تک مغازه هارو بگردين و کسی که از همه ارزونتر میداد و البته شرايط شمارو داشت انتخاب کنيدالبته

epilot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چی در نظر دارين !؟ سريال اصلی !؟ سريال چنج !؟ چينی !؟ گارانتی اصلی !؟ گارانتی متفرقه !؟
کلا موردی رو که در نظر داريد مشخص کنيد سپس برين Aladdin و تک تک مغازه هارو بگردين و کسی که از همه ارزونتر میداد و البته شرايط شمارو داشت انتخاب کنيدالبته

آخ شرمنده عزیز
من فراموش کردم بگم که من دنبال سریال اصلی میگردم حالا گارانتی بود چه بهتر اگر نه هم مهم نیست فقط سریال اصلی واسم مهم هست.
به نظرت پیدا میکنم؟

ممنون

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
من فراموش کردم بگم که من دنبال سریال اصلی میگردم حالا گارانتی بود چه بهتر اگر نه هم مهم نیست فقط سریال اصلی واسم مهم هست.
به نظرت پیدا میکنم؟

پیدا میکنی خیلی از مغازه ها بهت میگن سریال اصلیه.....منتها حواست باشه لیبل نباشن یه وقت!!!

epilot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پیدا میکنی خیلی از مغازه ها بهت میگن سریال اصلیه.....منتها حواست باشه لیبل نباشن یه وقت!!!

منم واسه همین دارم میگم که آدرس بدین؛ میخوام ی دفعه سرم کلاه نره.
از کجا بفهمم که لیبل هست یا نه؟

ببینم این K750i نمونه تغلبی هم تو بازار داره؟

ممنون.

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
سيتادل [ اصليترين ] يک سری اورده 240.000
292.gif
، يعنی از هر نظر اطمينان کامل رو میشه داشت ولی وقتی چنج تا 160.000 پيدا میشه [ اگر هنوز بشه ] این وسط اون 80.000 که میشه باهاش 2 تا Motorola C113A خريد
7165.gif
+ يه پيتزا + سيب زمينی + چيپس & پنير و امشب قهرمانی AC Milan رو باهاش جشن گرفت
47b20s0.gif
سوخت میشه :د
352nmsp.gif

يه پيشنهاد ، این شماره مربوط به سايت GSM هست : 88511251
girl_sigh.gif

شما تماس بگير و بگو K750 سريال اصل میخوام در Aladdin چه قيمتی با گارانتی های مختلف و البته بدون گارانتی میتونم پيدا کنم !? [ طبقه 5 Aladdin هم برو ]
birgits_snill.gif

بالا