برگزیده های پرشین تولز

lcd 22"فوري

وضعیت
موضوع بسته شده است.

lord_shire

Registered User
لایک‌ها
20

scott

Registered User
لایک‌ها
5
من سامسونگ t220p دارم در حد نو. با گارانتی سام سرویس. در خانه و فقط خودم ازش استفاده میکنم. از همه نظر تضمین میدم.

A-P-Razaghi

Registered User
لایک‌ها
24
قیمت میدید لطفا ؟

scott

Registered User
لایک‌ها
5
گارانتی 1 سال و اندی . قیمت نوش دیروز 291. شما یه قیمت پایه بده تا بعد؟

scott

Registered User
لایک‌ها
5
جناب لرد قیمت نوش همینه. اما مال خودم رو نگفتم. به هر حال قیمت اخر شما چنده؟ چون من هم نباید زیاد ضرر بکنم. مطمئن هستم شما هم اگر بگیرید ضرر نمیکنید.
باز شما چه قیمت منصفانه ای رو مد نظر دارید؟

lord_shire

Registered User
لایک‌ها
20
جناب لرد قیمت نوش همینه. اما مال خودم رو نگفتم. به هر حال قیمت اخر شما چنده؟ چون من هم نباید زیاد ضرر بکنم. مطمئن هستم شما هم اگر بگیرید ضرر نمیکنید.
باز شما چه قیمت منصفانه ای رو مد نظر دارید؟

حالا که شما اصرار دارید :قیمت نو 220p رو میتونم به هر کسی که میخواد 274 بفروشم .البته چون شما اصرار به فروش ندارید فکر نمیکنم این معامله سر بگیره . با تشکر

scott

Registered User
لایک‌ها
5
با درود

حالا که شما اصرار دارید :قیمت نو 220p رو میتونم به هر کسی که میخواد 274 بفروشم .البته چون شما اصرار به فروش ندارید فکر نمیکنم این معامله سر بگیره...........................................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دقیقا منظورتون چیست؟در ضمن شما چطور به این نتیجه رسیدید که من اصرار به فروش ندارم.فروش مدنظرم هست اما مگر برای فروش منت کسی را میکشند؟
یعنی به نظر شما بیشتر از 220 نمی ارزه؟ اگر پاسخ بفرمائید ممنون میشم. شایدم سر قیمت ..........؟

با تشکر

scott

Registered User
لایک‌ها
5
جناب لرد اخرین قیمت پیشنهادی شما چند؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا