منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

Lost Planet 2

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
تاریخ عضویت
24 آگوست 2005
نوشته‌ها
4,365
لایک‌ها
1,619
محل سکونت
Tehran
نام بازی : Lost Planet 2

سيستم : PS3 , PC , XBOX360

سبک : Action , Shooter ,Third Person

سازنده : Capcom

تاريخ انتشار : TBA ( نامعلوم )

داستان Lost Planet 2 ده سال پس از اتفاقات اولين نسخه بازی روی ميده و حالا ديگه مناظر و محيط کاملاً تغيير کرده..يخبندان های سياره به علت فعاليتهای محيطی شروع به ذوب شدن کردن و اين امر باعث شده جنگل های انبوه و مرطوب استوايی و ديگر محيط های زيستی شروع به رشد کنن.
داستان اين بازی از ماجرای Wayne Holden بسيار فراتر ميره و بازيکنان حالا برای تلاش برای کنترل و نظارت بر E.D.N 3 از راهزنان يخی که به دست خودشون ساخته و طراحی شدن استفاده ميکنن.


main.jpg


بازيکنان با هدايت قهرمانان ساخته خود در طول داستانهای مختلف و متفاوتی ، تجربه ای منحصر به فرد و بسيار پويا و فعاليرو در اين بازی برای خودشون ميسازن..با استفاده از اين شيوه خاص در بازی در حالی که داستان بازی به اشکال مختلف و از نقاط مختلفی به پيش ميره ، بازيکنان اين فرصت رو دارن که به صورت فعالتر و حساب شدتر به سهم خودشون در داستان شرکت کنند و به مبارزه با موجودات عظيمو جثه و غول اسا به پردازند.

lost-planet-2-20090227014522092_640w.jpg

گرافيک بازی ، صدا گذاری ، فيزيک بازی و گيم پلی در تريلرهای نشون داده شده بسيار زيبا و حيرت انگيزه.مخصوصاً انفجارها که بسيار زيبا طراحی شده و ادم رو ياده انفجارهای خارق العاده Residen Evil 5 ميندازه..
شماره 1 اين بازی به نظر من يکی از بهترين و در خورترين بازيهای نسل جديد محسوب ميشه هرچند از لحاظ امتيازات سايتها ، در خوره اين عنوان پر اوازه نبود . ولی اين طور که از شواهد پيداست Lost Planet 2 بسيار قدرتمندتر از شماره يک خودش ظاهر خواهد شد.

lostplanet2.jpgمنبع : Www.IRLooks.Com
 
Last edited:

مهدی=کولمن

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
تاریخ عضویت
2 سپتامبر 2007
نوشته‌ها
1,396
لایک‌ها
176
محل سکونت
karaj
ممنون بنیامین جون

معلومه که بازی خفنیه

قربونت برم داداشی ..دستت درد نکنه
 

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
تاریخ عضویت
24 آگوست 2005
نوشته‌ها
4,365
لایک‌ها
1,619
محل سکونت
Tehran
مهدی جون کوچيکم دادش..خيلی آقايی.
 
بالا