برگزیده های پرشین تولز

M A F I A II

amo mori

Registered User
لایک‌ها
5
آقا ما تو چپتر 14 اونجاش که تو بندر هستی و از دفتر میای بیرون 2 تا گارگر هستن باهاشون میحرفی بد میرن .
من اونجاشو گیر کردمم چجوری باید رد کنم ؟

King_Turbo

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان سیوهای بازی کجا ذخیره می شه؟ می خوام یه کپی ازش بگیرم.

فکر میکنم تو my document یه فولدر به نام بازی باز بشه و سیو ها اونجا باشه اگه نبود تو خود فولدر بازی رو ببین احتمالاً یه فولدر به نام save هست

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

آقا ما تو چپتر 14 اونجاش که تو بندر هستی و از دفتر میای بیرون 2 تا گارگر هستن باهاشون میحرفی بد میرن .
من اونجاشو گیر کردمم چجوری باید رد کنم ؟

//

عزیز باید پولی که داری رو برسونی به 27500 دلار

برای اینکه ببینی چقدر پول داری tab رو بزن که نقشه رو بیاره نشون می ده چقدر پول داری مثلا 25000 دلار داری و 2500 تا کم داری برای جور کردن این 2500 تا کسری باید بری از فروشگاه ها دزدی کنی یا ماشین ات رو ببری پیش همین بروسکی بفروشی که من همون دزدی رو انجام دادم

بهترین فروشگاه ها هم برای دزدی همون اسلحه فروشی ها هست چون توی صندوق شون پول بیشتری هست و من با زدن 3 تا مغازه پولم جور شد ولی حتما چک کن که اسلحه ات پر باشه و تا وارد شدی به سمت فروشنده شلیک کن و برو پشت دخل و صندوق اش رو با زدن e خالی کن و مواظب باش روی تلفن e نزنی که وای میسه به تلفن زدن و پلیس می ریزه سرت بعدش هم که خالی کردی سریع سوار ماشین بشو و در برو به سمت مغازه اسلحه فروشی بعدی

به محض اینکه پولت جور شد خودش توی نقشه اون علامت قرمزه میاد و بقیش هم که معلومه

همونطوری که sokOoooot جان من رو راهنمایی کردن عمل کن;)

soroushX

Registered User
لایک‌ها
271
سلام
دوستان من مافیا 1 رو بازی نکردم، الان می خوام بشینم 2 رو بازی کنم
لازمه حتما یک رو بازی کرد؟ واسه داستانش میگم

Saints

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
این بازی باچه گرافیکی اجرا میشه ؟

Last edited:

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
دیدم این عکس جالب هستش گفتم اینجا بزارم ببینید.
نیاز به توضیح نیست اما برای اونا که نمی دونن، این مقایسه صحنه کشته شدن Tommy Angelo ( نقش اصلی در مافیا 1 ) در قسمت اول و دوم بازی مافیا هستش.

awmdz3z0i2i9lnowby5m.jpg

etzio

Registered User
لایک‌ها
6
دوست عزيز تو يه تاپيك ديگه گفته بودم كه بازي 3 ساعته تموم شد شما گفتي اون نسخه آزمايشي بوده منو به شك انداختي... ببين درست ميگم ;)

من به اونجا رسيدم كه Clemente (همون پير مرده كه تو زندان باهاش آشنا شد) به Vito ميگه "this is your last chance kid" و ويتو ميره تو سالن آمفي تئاتر كه فالكوني رو بكشه... بعد دوستش Joe اسلحه رو ميزاره رو شقيقه ويتو بعد فالكوني بهش ميگه بكشش... بعد وVito به دوستش ميگه "You're gonna trsut me Joe" و بعد جو بهش ميگه "lets shot that motherfucker back-stabbing bastard.... on count'a three" بعد با هم شليك ميكنن به سمت فالكوني و آخرش فالكوني رو ميكشن و بعد كلمنته مياد و جفتشون سوار دوتا ماشين ميشن و ميرن بعد يه جا ماشيني كه Joe سوارش بوده از اونا جدا ميشه بعد ويتو سوال ميكنه كه دارن رفيقش رو كجا ميبرن و كلمته ميگه "Our deal didn't include Joe" يعني اينكه جو رو مي برن كه سر به نيستش كنن :(:(:( بعد تموم ميشه :f34r:

درسته همينه؟؟؟ :f34r:

يه جاي جالب تو بازي جايي بود كه ويتو و جو رفيقش به اتفاق هم ميرن سراغ يكي از اعضاء اسبق مافيا كه داره با شلنگ آب چمن هاي جلوي خونشو آب ميده و بهش ميگن "Clemente sent regards" و بيچاره رو ميكشن... كه اگه دقت كرده باشين اين شخص همون نقش اصلي بازي مافيا يك هست كه آخر بازي به همين شكل كشته ميشه... در واقع داستان در اين نقطه با نسخه قبلي تلاقي داره و گره ميخوره به داستان قبلي و خيلي جالبه :cool:

من بازي رو تو 3 ساعت و خرده اي تموم كردم ... تو سايتهاي رسمي هم نوشته The game contains two hours of in-game cutscenes يعني بازي دو ساعت كات سنس يا گفتگوي بين مراحل داره و نهايتا يك ساعت و نيم هم براي انجام ماموريت ها نياز هست... شما اگه 10 ساعته به پايان بازي رسيدي حتما خيلي گيم خور نيستي :D;)

تو کدوم سایت رسمی؟رجا نیوز؟:D:D:D شوخی بود به دل نگیر

باشه من مبتدی اما از کسایی که میپرسیدم که واقعا گیمر بودن و میگفتن زیره 11 ساعت امکان نداره مگر اینکه در تمام طول مراحل با پر سرعت ترین ماشین بری و اصلا تصادف نکنی و اصلا نمیری و ...

خدا وکلی بیاید بگید چند ساعته تمومش کردید

در ضمن به دلیل بد آموزی واسه داداشم اصلا دموهاشو نگاه نمیکردم من

Amir71

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متاسفانه برخلاف انتظار, سازندگان بازی برای اینکه اثری تولید بکنند که بتونه نام MAFIA IIرو یدک بکشه بررسی درستی بروی دلایل موفقیت mafia I نداشتند
اگر mafiaI تونست بشه MAFIA I علاوه بر داشتن گرافیکی مطلوب داستانی فوق العاده داشت که افزون بر اینکه بازی کننده رو درگیر نگه میداشت باعث می شد بازی کننده با بازی همزاد پنداری بکنه چون شخصیت اصلی در ابتدا فردی مثل ما بود که درگیر مسائلی می شد که تغریبا ناخواسته واسش به وجود می یومد
متاسفانه روی داستان پرداخت مطلوبی وجود نداشت و به نظر من دلیلش بریدنهای پیاپی داستان اولیه به دلیل حجم بالای اون بوده به عنوان مثال قسمتی بود که vitoو joe به عضویت خانواده درمیومدن و در چند ثانیه نشون میداد که چگونه به مقام های بالای مافیا رسیدند واین اجازه رو از ما گرفت که خودمون این پیشرفت رو لمس کنیم
چیزی که بسیار روش توجه داشتن گرافیک بود ومسئله ی مهمتری رو که تا حدی بی اهمیت بودند همون طور که در بالا گفتم داستان بود که به نظر من خیلی در گیر کننده نبود ودر اخر پایان ضعیف رو که باعث می شد یک علامت سوال بزرگ رو سر ادم سبز بشه و باور نمی کردم که بازی تموم شده واین نتیجه سالها انتظارم بوده
ببخشید طولانی شد

Last edited:

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
من یه سوتی از بازی گرفتم خیلی باحال بود

تو چپتر 10 جایی که باید یارو رو دنبال کنید که میره کارخونه که خوک و اینا سر میبرن من ماشین رو جلوی در پارک کردم

بعد آخر که دوستامو ازاد کردم و قرار بود 3 تا ماشین بیان تو محوطه دیدم هیچ اتفاقی نمیفته

از بقیه سوال کردم گفتن ما که همرو کشتیم 3 تا ماشین میاد تو کارخونه

گفتم برای من همچین چیزی نمیشه ... بعد فهمیدم چون ماشینه جلوی دره اونا نمیتونن بیان :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

مجبور شدم چپترو از اول بازی کنم :D

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
من یه سوتی از بازی گرفتم خیلی باحال بود

تو چپتر 10 جایی که باید یارو رو دنبال کنید که میره کارخونه که خوک و اینا سر میبرن من ماشین رو جلوی در پارک کردم

بعد آخر که دوستامو ازاد کردم و قرار بود 3 تا ماشین بیان تو محوطه دیدم هیچ اتفاقی نمیفته

از بقیه سوال کردم گفتن ما که همرو کشتیم 3 تا ماشین میاد تو کارخونه

گفتم برای من همچین چیزی نمیشه ... بعد فهمیدم چون ماشینه جلوی دره اونا نمیتونن بیان :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

مجبور شدم چپترو از اول بازی کنم :D
خیلی جالب بوده , اونا رو پشت در کاشته بودی
laughingsmiley.gif

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
خیلی جالب بوده , اونا رو پشت در کاشته بودی
laughingsmiley.gif

آره ... اولش خیلی طول کشید که بفهمم ... چون به هر کی میگفتی کف میکرد ... میگفت والا ما تا همرو میکشیم

اونا میان تو ... اما مال من نمیومد تو :D بعد یدفعه یادم افتاد نکنه ماشین جلوی دره اینا نمیتونن بیان :D

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
سلام
رادیوی بازی خیلی خوبه مثله GTA SA. اما رانندگی به نظرم ضعیفه البته خیلی از رانندگی Godfather بهتره اما در مقایسه باGTA SA & IV ضعیفه.من انتظارم بیشتر بود.

ادیت:الان که برای دومین بار بازی کردم و چند تا chapterرو گذروندم به رانندگی بازی عادت کردم وبازی برام خیلی لذت بخش بود. یاد Mafia I افتادم.

Last edited:

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
در اینکه بازی رود تموم شد شکی نیست، واقعاً پتانسیل یه بازی طولانی رو داشت. اما همین چند قسمت شدیداً لذت بخش بود.
من بعد از تموم شدن بازی خواستم Free ride بازی کنم که دیدم همچین گزینه ای نیست اصلاً! یه سرچ کردم این لینک رو پیدا کردم گفتم بزارم اینجا دوستانی که دوست دارن Free ride بازی کنن هم این فایل رو نصب کنن تا بتونن اینکار رو بکنن.

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
خیلی ها معتقد هستن که بازی پایان بدی داشت و اصلا جالب نبود ولی این پایان به نظرم یه چیزیو میخواست به ما بگه(البته این نظر منه ) اینکه باید منتظر شماره 3 باشیم چون به نظرم داستان ویتو تموم نشده

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
بچه ها اونایی که فایل کرک رو دارن میتونن برای من یک لینک بفرستن یا یه جایی اپلود کنم؟
هر چی کرک گرفتم یا سید نداره یا مشکل جون دارن با جون یه ذره هم که نمیشه بازی کرد.
این دو تا رو گرفتم
Mafia.II.Crack.Only-SKIDROW
Mafia.II.Crackfix-SKIDROW

ولی حجم جفتشون 23.1 مگ هست اونی که شماها لینک دادید و 7.88 مگ حجمش هست اصلا سید نداره که دانلود بشه
الان یکی هست که کمک کنه؟

ادیت:
از یه جا دیگه Mafia.II.Crackfix-SKIDROW رو دانلود کردم مشکل کم جونیم حل شد حالا ببینم تا بعد مشکلی پیش میاد یا نه.

Last edited:
بالا