برگزیده های پرشین تولز

n70 or w810

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه همون شما 245 چوق بدي يه گوشي برام بخري راضي ميشم، ببينم شما حاضري بالاي پيش مياد ديگه اينهمه پولو نفله كني؟ ايراد ما همينه ديگه، اگر ملت به جاي اين حرفها به فيدبك مشتري ها اهميت ميدادند، فروشنده ها مجبور بودند سرويس بهتري بدن. البته شما احتمالا خودتون فروشنده ايد و اين بحث با وجود مردم مثل بره آروم ما كه هر كلايي ميشه سرشون گذاشت فايده اي نداره. طرف تو ناف آمريكا بايد تا آخرين سنت پولشو پس بگيره، اينجا 50 تومن بقيه پولت رو به بهانه نداشتن پول خورد ميخورن. بله كه گوشي اصل بود. گارانتي نيكاتل هم بود.

در ضمن يادم رفت بگم، تا برام يه گوشي نخري مطمئن باش هر جا ميري يك پست از من در مدح SE ميبيني.

چیکار میشه کرد ؟؟؟!!!
مشکل از شرکت سونی اریکسون نیست، مشکل از شرکت های گارانتی هست. (پست قبلی من در مورد نوکیا 3250 رو بخونید.)
اگر گارانتی معتبر بوده که دیگه لازم نیست اعصاب خودتون رو بی جهت خورد کنید.

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720

چیکار میشه کرد ؟؟؟!!!
مشکل از شرکت سونی اریکسون نیست، مشکل از شرکت های گارانتی هست. (پست قبلی من در مورد نوکیا 3250 رو بخونید.)
اگر گارانتی معتبر بوده که دیگه لازم نیست اعصاب خودتون رو بی جهت خورد کنید.

28 اسفند كجا، 15 فروردين كجا... تازه بعدش هم معلوم نيست اين موجودات هميشه تعطيل چه بكنند.

مشكل اتفاقا از جهت SE هست. اينها ميدونند اينطرف كسي گوشش به گارانتي بدهكار نيست و هر چي جنس بيخود هست ميفرستند اينجا.

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
28 اسفند كجا، 15 فروردين كجا... تازه بعدش هم معلوم نيست اين موجودات هميشه تعطيل چه بكنند.
مشكل اتفاقا از جهت SE هست. اينها ميدونند اينطرف كسي گوشش به گارانتي بدهكار نيست و هر چي جنس بيخود هست ميفرستند اينجا.

فقط یک چیزی، اگر گوشیت انشاالله درست شد ازش استفاده نکن و حتماً بفروشش و یک چیز دیگه بخر.

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
نه همون شما 245 چوق بدي يه گوشي برام بخري راضي ميشم، ببينم شما حاضري بالاي پيش مياد ديگه اينهمه پولو نفله كني؟ ايراد ما همينه ديگه، اگر ملت به جاي اين حرفها به فيدبك مشتري ها اهميت ميدادند، فروشنده ها مجبور بودند سرويس بهتري بدن. البته شما احتمالا خودتون فروشنده ايد و اين بحث با وجود مردم مثل بره آروم ما كه هر كلايي ميشه سرشون گذاشت فايده اي نداره. طرف تو ناف آمريكا بايد تا آخرين سنت پولشو پس بگيره، اينجا 50 تومن بقيه پولت رو به بهانه نداشتن پول خورد ميخورن. بله كه گوشي اصل بود. گارانتي نيكاتل هم بود.

در ضمن يادم رفت بگم، تا برام يه گوشي نخري مطمئن باش هر جا ميري يك پست از من در مدح SE ميبيني.
فعلا در سال اتحاد ملی و انسجام اسلامی....همراه با اخوی های اصفهانی عزمتان را جزم کنید
cancan.gif
و با انسجام بدنبال گارانتی بدوید
th_running1.gif
chase.gif

نگران نباش مشکلت حل میشه
consoling2.gif
کسی هنوز نتونسته 1 سنت اصفهانی رو بخوره ...واسه شما همه جا ناف امریکاس :D
گارانتی که داری خوبه مطمعنا درست میشه :cool:
همچنان منتظر پست های گهربار شما در مدح سونی اریکسون هستیم...فروشنده هم نیستم کمپانی سونی اریکسون واسه بابامه بیا سفارش کنم یه نوش رو بگیر اما گز و پولکی یادت نره ...اصلا خدا اسرائیل و امریکا رو از صحنه روزگار محو کنه که همی اینا زیر سر استکبار جهانی هست

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
نگران نباش مشکلت حل میشه

ببينيم و تعريف كنيم. ولي حتما تعريف ميكنم چي شد... ولي حالا در راستاي انجام وظيفه شهروندي لازم دونستم به اطلاع ملت شريف ايران برسونم كه خدمات پس از فروش SE به درد امثال شما ميخوره.

گز و پولكي؟ اونهم از اصفهاني؟ خواب ديدي خيرس دادا. راستي چي شد، ميخواستي برام گوشي بخري آقاي دست و دلباز؟

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
ببينيم و تعريف كنيم. ولي حتما تعريف ميكنم چي شد... ولي حالا در راستاي انجام وظيفه شهروندي لازم دونستم به اطلاع ملت شريف ايران برسونم كه خدمات پس از فروش SE به درد امثال شما ميخوره.

گز و پولكي؟ اونهم از اصفهاني؟ خواب ديدي خيرس دادا. راستي چي شد، ميخواستي برام گوشي بخري آقاي دست و دلباز؟

از اونجایی که اینجور دست و دلبازی ها به مزاج اصفهانی ها جور در نمیاد و سلامتی شما دوست عزیز واسه همه بچه های pt حائز اهمیت هست دوست ندارم با این کارم باعث بشم خدای نکرده اتفاق ناگواری( ایست قلبی چیزی) براتون بیافته
balloony.gif
اینطوری از پست های دل انگیزتون در مدح سونی اریکسون محروم میشیم...ای هیجانات واستون ضرر داره....ماکه گاهی از این اتفاقها واسمون نیافتاده اگه بیافته هم چیزی نیست که یه شب شام نخوریم پول گوشی بعدی در اومده خدمات میخوایم چیکار :D اخی چی کشیدی هین مدت الان 30-20روز هست که نخوابیدی ...اصلا به این فکر نکرده بودم وگر نه با حرف گز و پولکی باعث تشویش خاطر و تشدید این موضوع نمیشدم
Count_Sheep.gif

به هر حای امیدوارم با خوشحالی برگردی
bliss.gif
نه اینجوری
hiker.gif

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فعلا در سال اتحاد ملی و انسجام اسلامی....همراه با اخوی های اصفهانی عزمتان را جزم کنید
cancan.gif
و با انسجام بدنبال گارانتی بدوید
th_running1.gif
chase.gif

نگران نباش مشکلت حل میشه
consoling2.gif
کسی هنوز نتونسته 1 سنت اصفهانی رو بخوره ...واسه شما همه جا ناف امریکاس :D
گارانتی که داری خوبه مطمعنا درست میشه :cool:
همچنان منتظر پست های گهربار شما در مدح سونی اریکسون هستیم...فروشنده هم نیستم کمپانی سونی اریکسون واسه بابامه بیا سفارش کنم یه نوش رو بگیر اما گز و پولکی یادت نره ...اصلا خدا اسرائیل و امریکا رو از صحنه روزگار محو کنه که همی اینا زیر سر استکبار جهانی هست

از اونجایی که اینجور دست و دلبازی ها به مزاج اصفهانی ها جور در میاد و سلامتی شما دوست عزیز واسه همه بچه های pt حائز اهمیت هست دوست ندارم با این کارم باعث بشم خدای نکرده اتفاق ناگواری( ایست قلبی چیزی) براتون بیافته
balloony.gif
اینطوری از پست های دل انگیزتون در مدح سونی اریکسون محروم میشیم...ای هیجانات واستون ضرر داره....ماکه گاهی از این اتفاقها واسمون نیافتاده اگه بیافته هم چیزی نیست که یه شب شام نخوریم پول گوشی بعدی در اومده خدمات میخوایم چیکار :D اخی چی کشیدی هین مدت الان 30-20روز هست که نخوابیدی ...اصلا به این فکر نکرده بودم وگر نه با حرف گز و پولکی باعث تشویش خاطر و تشدید این موضوع نمیشدم
Count_Sheep.gif

به هر حای امیدوارم با خوشحالی برگردی
bliss.gif
نه اینجوری
hiker.gif

چقدر تو حوصله داری ....
111.gif

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
ماکه گاهی از این اتفاقها واسمون نیافتاده اگه بیافته هم چیزی نیست که یه شب شام نخوریم پول گوشی بعدی در اومده خدمات میخوایم چیکار :D اخی چی کشیدی هین مدت الان 30-20روز هست که نخوابیدی ...اصلا به این فکر نکرده بودم وگر نه با حرف گز و پولکی باعث تشویش خاطر و تشدید این موضوع نمیشدم

تو نگران قلب خودت باش كه گفتي يه گوشي برام ميخري و حالا زدي زيرش. بدم مياد از هر چي خالي بنده. خب يه شب شام نخور، واسه هيكلت هم بد نيست.

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
تو نگران قلب خودت باش كه گفتي يه گوشي برام ميخري و حالا زدي زيرش. بدم مياد از هر چي خالي بنده. خب يه شب شام نخور، واسه هيكلت هم بد نيست.

حالا یه لیوان اب خنک بخور خوشت میاد
loudlaff.gif
....هیکل هم به جون شما نباشه جون خودم میزونه میزونه :D حالا بخاطر روی گل همشهری .....صلوات
shake2.gif

بالا