برگزیده های پرشین تولز

O2 Cocoon : NEW PHONE

XFACTOR

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
با سلام دوستان !
شرکت O2 گوشی جدید خود را معرفی کرد . این گوشی بر خلاف دیگر تولیدات این شرکت PPC نمی با شد !
view

این گوشی هنوز عرضه جهانی نشده است! از نکات جالب توجه این گوشی می توان به 2 گیگا بایت حافظه داخلی و طراحی زیبایش اشاره کرد !
از نظر من به شخصه معلوم نیست که این شرکت چه هدفی با تولید یک گوشی جی اس ام دنبال میکند ؟

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
به نظر میرسه بیشتر روی زیبایی و موسیقی تمرکز کردن ! ولی زیباییش به Ice نمیرسه ! اون یه چیز دیگه بود...

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
briliant design.....it has something to do with o2....especially the white color and the blue characters...god job

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
امیدوارم مثل Ice بتونه جزو 10 گوشی بهتر سال از نظر دیزاین باشه !

o2-cocoon_00.jpg

o2-cocoon_01.jpg

o2-cocoon_02.jpg

o2-cocoon_03.jpg

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
گوشی خوشگلیه ، درضمن او 2 همیشه پاکت پی سی نساخته ، به غیر از این گوشی چند مدل دیگه جاوای معمولی هم داره !

XFACTOR

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
اوووووووووووو! نمی دونستم . ممنون که گفتی.

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
من فقط تو کف روش هستم ، عجب designیی داره :blink:
o2-cocoon_02.jpg

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
گوشي جالبي به نظر مياد

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
cocoon_text_more.jpg

مثل همه به این نتیجه رسیدند که یکی از مهمترین قابلیت های یک تلفن همراه باید پخش موسیقی باشه :)

شرکت O2 به تازگی در رقابت با آیفون گوشی را موسوم به Cocoon (پیله) ارائه داده که از ویژگی های منحصر بفرد مختص موسیقی برخوردار است.
به گزارش گروه ترجمه موبنا به نقل از سایت reghardware این گوشی از 2 گیگابایت حافظه داخلی و پشتیبانی کارت حافظه خارجی 2 گیگابایتی برخوردار است. این گوشی بسیار متفاوت است. ظاهر آن شبیه پیله ابریشم و دستگاه iPod به همان سفیدی و جذابی بوده و از ویژگی های نسل سوم و شبکه پر سرعت HSDPA برخوردار است.
گوشی تاشو Cocoon همچنین از یک صفحه نمایشگر LED بسیار شیک و پنهان در قاب خارجی برخوردار است که با نقاط نوری آبی وضعیت کاربردی گوشی یعنی داشتن تماس یا پخش موسیقی و ساعت را با فونت بزرگ مشخص می کند.
این گوشی همچنین به عنوان ساعت زنگدار به کار می رود.
این گوشی با همکاری Pantech ساخته شده و از قابلیت هایی مانند پشتیبانی فایل های موسیقی MP3، AAC، AAC+، WMA، و WAV و رادیوی FM ،دوربین 2 مگاپیکسلی و یک دوربین جانبی برای برقراری تماس تصویری برخوردار است.
رنگ مشکی داخل گوشی در تضاد کامل با رنگ سفید قاب آن است که کنتراست زیبایی را به وجود آورده است.
پیله از اتصال mini USB و دکمه های کنترل موسیقی برخوردار بوده ، وزن آن 114گرم و ابعاد آن 4/9 در 9/4 در 1/2 سانتی متر است.

اطلاعات بیشتر
http://www.gsmarena.com/o2_cocoon-2002.php

عکس های بیشتر
http://www.gsmarena.com/o2_cocoon-pictures-2002.php

بالا