برگزیده های پرشین تولز

P.T ای ها هشیار باشید ***** خطر ******

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sky2y

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
من خریدتون رو با PAYPAL انجام می دادم نه CC برای همین در جواب 10$ بریز تست کنیم برگشتم گفتم مگه پول من کاغذ پارست که اینطوری حرف می زنید

بنده تشخیص ام اینه که برای شما که تمام کاراتون با اکانتهای هک شده هست و مشکل داره خریدی انجام ندم درضمن کسانی هستند که مثل من PAYPAL رو به $ ای 600 تومان می خرند. این رو بدونید CC های هک شده به نام افراد مختلف و تابلو هست CC من به نام من ثبت شده.....

شما تایید کردی که از CC هکی استفاده می کنی من از اینکه با خرید های مشکل دار سرو کله بزنم بدم میاد من کار رو سالم انجام می دم که دو روز بعد مشکلی برای من و دوستانم پیش نیاد ! من اومدم 600 تومان ام رو بکنم 750 تومان اما شما می خوای 0 تومن رو بکنی 5 میلیون ....

خواهش می کنم در مورد چیزی که ندیدی حرف نزن. بعدشم اگر من کارم مشکلی داشت مرض نداشتم اینجا چنین پستی بگذارم با شما معامله می کردم کلی هم سود داشت درسته آقایون؟؟؟؟؟

اگر من جزو اون درسته از افرادی که شما میگید باشم پس معذرت می خوام مغز خر خوردم که بیام همچین پستی بدم؟؟

درضمن من پستی از شما تو انجمن دیدم که توش جواب اون آقا رو هم ندادی طرف می گفت شما پولش رو خوردی پس من تنها نیستم که میگم شما مشکل داره کارتون خودتون که تایید کردید من از دزدی بدم میاد شما رو نمیدونم

وسلام نامه تمام....دیگه حرفی ندارم! خداحافظ

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
چیزی که من متوجه شدم اینه که شما منظورتون این بود که آقای راستی اون وب سایت رو خودشون درست کردن که اطلاعات کردیت شما رو به دست بیارن . و ایشون هم توضیحات کافی در مورد اون وب سایت دادن .
حالا اگر ایشون با کردیت کارد هک شده در گذشته و یا اینده خرید میکنن مربوط به خودشون میشه و شما وکیل امت هک شده نیستید .

ن از اینکه با خرید های مشکل دار سرو کله بزنم بدم میاد من کار رو سالم انجام می دم که دو روز بعد مشکلی برای من و دوستانم پیش نیاد !
در صورتی که شما با کارت سالم خرید انجام بدید برای شما مشکلی پیش نمیاد . بلکه تنها حساب آقای راستی که تو اون وب سایت هست ممکنه بلوک بشه ( به خاطر خرید های قبلی ) .

بهتر بود یا توضیحات مکفی در مورد منظورتون میدادید یا در صورتی که جواب آقای راستی کافی بود معذرت خواهی میکردید و قضیه رو فیصله میدادید .

sky2y

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
======================================

لطفا در زمينه هايي كه اطلاعات كافي و سواد كافي نداريد اظهار نظر نكنيد.

متاسفانه فروم محل دلقك بازي ي عده كم سن و سال - تازه به دوران رسيده شده .

======================================

اين موارد و مدارك رو براي دوستان neo2 , Vbigdeli ,AP, بفيه دوستاني كه حضور ندارند گذاشتم و نه براي گربه هاي قاجاري .....

شما جز توهین به افرادی که اسمشون رو نبردید هیچ منظوری رو در پستتون نرسوندید از متلک های زیباتون ممنونم اما شما که سنت بالاست و به قول خودت پدر بزرگ ما هستی فکر نکنم این طرز صحبت کردن صحیح باشه !!:hmm:

کاشکی دستم میشکست چنین پستی نمیگذاشتم به من چه که کی سر کی کلاه میگذاره اون آقای ADNAN بیاد اینجا جواب بده برگشته گفته شما PAYPAL هاتون مشکوک هست خریداتون حتما برگشت می خوره آخه مرد مومن شما داری از این آدم هایی که دارن با پرویی تمام میگند ما خریدامون با کردیت دزدی هست 3 4 میلیون خرید می کنی و ازشون راضی هستی اون وقت از من که تاحالا یکبار هم با شما معامله نکردم ایراد میگیری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقایوون بیطرف به قاضی برید پارتی بازی بسه!! آقا می گه اکانتاش دزدی هست شما ها هم هی حرف از مذهب و نون حلال میزنید شما ها که مال دزدی دارید می خورید چطور این آقا رو تایید می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

به ما میگه تازه به دوران رسیده . بله ببخشید ازین به بعد من هم دزدی می کنم ببینم همرنگ جماعت شدن چطوره!!!

دوست دارید اینطوری؟ خدا وکیلی نمی فهمم وقتی یکی می گه من پول هام مشکل داره چطور شما میگید نداره؟
جالبه ها خودتون یه مرور بکنید به پست ببینید اصلا دارید در مورد چی حرف می زنید . من گفتم اقا خریداش مشکل داره چون خودش گفته بنا بر سند و مدرک و با تایید خودش. حالا من مقصر شدم؟ آخه مرامتون کجا رفته حق رو به نا حق میدید. من که موندم با کدوم ساز شما برقصم. اومدیم ثواب کنیم انگاری داریم کباب میشیم

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
خیلی خیلی معذرت میخوام از این که مجبورم اینو بگم !
یه صرب المثل کوچولی هست که میگه : " چون قافیه تنگ آید ... شاعر به جفنگ آید "
لطفا در مورد اتهامی که مطرح کردید در دادگاه (!!) توضیح بدید احتیاجی نیست در مورد نون حلال یا حرام ما قضاوت کنید .

sky2y

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
چیزی که من متوجه شدم اینه که شما منظورتون این بود که آقای راستی اون وب سایت رو خودشون درست کردن که اطلاعات کردیت شما رو به دست بیارن . و ایشون هم توضیحات کافی در مورد اون وب سایت دادن .
حالا اگر ایشون با کردیت کارد هک شده در گذشته و یا اینده خرید میکنن مربوط به خودشون میشه و شما وکیل امت هک شده نیستید .

در صورتی که شما با کارت سالم خرید انجام بدید برای شما مشکلی پیش نمیاد . بلکه تنها حساب آقای راستی که تو اون وب سایت هست ممکنه بلوک بشه ( به خاطر خرید های قبلی ) .

بهتر بود یا توضیحات مکفی در مورد منظورتون میدادید یا در صورتی که جواب آقای راستی کافی بود معذرت خواهی میکردید و قضیه رو فیصله میدادید .

فکر کنم من باید تا فردا صبح اینجا براتون جواب پس بدم. بله من که گفتم اومدیم ثواب کنیم کباب شدیم.

من گفتم با PAYPAL کی حرف از CC زد؟ من وقتی پولم از سایت به Paypal ام برگشت بخوره به هر علت اکانتم مورد .... PAYPAL قرار میگیره.... این رو که میدونید؟ در ضمن در صورتی که من با CC خرید می کردم اطلاعات CC من تو سایت در اکانتشون ذخیره می شد مثل همون اکانت دزدی که من قبلش در INFO آقای راستی دیدم که مال UK بود و به نام یک شخص خارجی و بهشون گفتم که شما خریداتون مشکل داره تو متن چت هست.

باز هم اگه من حرفم اشتباه و ناحق هست بگید. به قول آقای راستی ما دلقک و تازه به دوران رسیده هستیم بهتره که حرفی نزنم چون انگار کسایی که قدیمی هستند عزیزترم هستند. والا نمی دونم چطوری قضاوت می کنین خودتون قبول دارید خریداشون مشکل داره ها باز طرفشون رو میگیرید.

میسپارم به خدا - عالمان دانند که در دل چه می گذرد

sky2y

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
خیلی خیلی معذرت میخوام از این که مجبورم اینو بگم !
یه صرب المثل کوچولی هست که میگه : " چون قافیه تنگ آید ... شاعر به جفنگ آید "
لطفا در مورد اتهامی که مطرح کردید در دادگاه (!!) توضیح بدید احتیاجی نیست در مورد نون حلال یا حرام ما قضاوت کنید .

آقای محترم به شما چه که انقدر داری دخالت می کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نگذارید احترام ها شکسته شه

عزیزان یک کلام من با افراد دزد کار نمی کنم فکر می کردم شما هم مثل من باید از این ماجرا با خبر بشید اما مثل اینکه شما هم مشکلی ندارید. من با مدرک گفتم که این آقا مشکل داره خریداش شما هم که دارید تایید می کنین

نمی دونم چرا صورت مسئله رو پاک کردید دارید فقط به چرت و پرت ها گیر میدید .

من نگفتم شما چیکار کنید گفتم من با این آقا به این علت معامله نمی کنم و لازم دونستم بگم خریداتون هیچ اعتباری بهش نیست چون کردیت های این آقا از نا کجا آباد میاد

هیچ میدونین با استفاده از کردیت دیگران دارید از پول یکی دیگه استفاده می کنید؟ اقایون حاضرید یکی از حساب صیبا ی شما پول بکشه تا جایی که پولتون قد میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بابا این کردیت ها هم برای یک انسان دیگست پول واقعیه . شما دارید 4 تا عدد میبینیند ولی از جیب طرف داره پول میره رحم ندارید واقعا.. نمی دونم والا

سیا

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

من 5 ماه پیش 40 تو مان به حساب اقای راستی ریختم برای خرید *** بعد از گذشت این مدت هر موقع از ایشان

اکانت خواستم بدون مشکل از ایشان گرفتم کاملا از کار کردن با ایشان رازی هستم

xAdult

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به به

هرکی پستش کمتره اینجا زیر بار ظلم قرار می گیره؟؟ :lol:

خداییش یخورده حق رو به SKY2Y می دم یه خورده هم نمیدم.

ایشون می گه سایت مشکل داره ( خوب انگاری طرف ضعیف کارکرده اما دلیل بر مشکل نیست ) خوب شما ترسیدی مشکل داشته باشه درست حق با شما خردید نکن

اما حالا پستتون تو p.t اشتباه بوده فکر کنم خودتون هم فهمیدید از پستاتون پیداست که پشیمونید.

این آقا m_h_rasti هم اشتباهش این بود که درست از خودش دفاع نکرد.

راستی به پول های این Sky2y گیر دادید یادم اومد این رو بگم بعضی ها پول هاشون مفت بدست میاد مثل من.

نه اینکه دزدی باشه نه. از سایتها میاد یا HYIP یا بازی...

من خودم PAYPAL هام مال HYIP هست. این دلیل نمیشه که چون من ارزون میفروشم یعنی پولم مشکل داره دیگه بخیال شما ها دسته کارگاه گجت رو از پشت بستید :blush:

از بچه های P.t بیشتر از این حرفا انتظار می رفت. به جا اینکه موضوع رو تمومش کنین دارین طرف اینو اون رو میگیرید اینطوری که بدتر شده. تو دادگاه هم می خواین همین کار رو کنید؟ :p وای به حال ما :wacko:

انشاالله این پست ها تجربه بشه که دیگه سر معاملات اجولانه تصمیم نگیرید.

در آخر اینکه PAYPAL خواستید ما هم هستیم. :lol::lol:

kaveh_ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قصد دخالت ندارم اما من چند ماهی هست که با آقای راستی آشنا شدم به جز خوبی چیر دیگه ای ازش ندیدم..

جناب Charkhash یا بهتر بگم لاک غلط گیر شما هم بهتره بهجای غلط گرفتن از دیگران غلط های املایی خودتون رو اصلاح کنید تو تاپیک های دیگه. هر کی نشناستمن که خوب میشناسمت که چطور آدمی هستی ;)

بای

m_h_rasti

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جالبه من چقدر باهوشم :happy: گول نخوردم متن چت رو بخونید توش گفته که CC هک هم قبول کرده و میگه مشکلی ندارم فرقی نداره همینجوری هست که اکانتاش کار نمی کنه :wacko:

باهوش و عقل کل !!!! - کجای متن نوشته شده کارت هک قبول شده ؟؟؟؟؟ !!!!!!!

این دو تا لینکی که قرار شد شما کردیت کنی تا الان کسی نتونسته برای من شارژ کنه . مگر یکی از دوستان که برای تست 5 $ شارژ کرد ولی متاسفانه 1000 $ موجودی نداشت .

بقیه - هیچ کس دیگه نتونست . و شما فرمودی ردپای کارت های هک شده می بیند و به همین دلیل اونها نتونستن شارژ کنن .

در نهایت خود جناب قشنگ شما هم نتونستی

r@$h: vaghti migid oona natoonestan ba UK o USA baraton kharid konan motmaenan man nemitoonam

اینم فرمایش شما . پس کارت شما هم کارت هک شده هست که نتونستی شارژ کنی با توجه به گفته های خودت .

شمایی که کارت هک شده داری کلاه برداری پس !!!! نه بنده که بابت دلار هک شده شما باید پول بدم !!:f34r:

بالانس مالی این حساب ها 0 هستند و مشخصه که تا الان شارژ نشدن .

چه اکانتی از من گرفتی که کار نمی کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اصلا اطلاع کافی در مورد اینترنت ماهواره ای و ستلایت ، داری ؟؟:lol:

اگه بنده اینقد وقت گذاشته بودم که ی سایت راه بندازم و بساط کردیت و .... از تو 1000 $ میخواستم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مشخصه زیر 15 سال داری که 1000 $ برات پول زیادی بوده .

و اینقد کم اطلاع هستی که ی سیستم 2 Check Out رو با ی صفحه Fake یکی میدونی .

به هر حال خدا کریم . انشاله ی عقل درست و حسابی به شما بده -

m_h_rasti

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنونم كه به حد كافي به همه توهين كرديد !
اما سواد !
دوباره توصيه مي كنم رجوع كنيد به :
www.parsgibit.com/1.JPG
www.parsgibit.com/2.JPG

بازم مي گم قصد ندارم جو رو بهم بريزم ، و با شما هيچ دشمني ندارم و هيچ معامله اي هم با هم نداشتيم !

ممنونم و معذرت مي خوام كه اين جا اين لينك ها رو گذاشتم
بازم شرمندم

قصد دشمنی نداری - هیچ معامله ای هم با من نداشتی اما اینجا یا کاسه از آش داغتری یا نخود تو آش !!

دو تا عکس داری که مدت هاست موجودیتی روی سایت نداره و قبلا هم که بوده .مشکل از طراح سایت بوده . که باز هم ربطی به 4 شاخ :lol: نداره .

m_h_rasti

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
طرف مياد تهمت ميزنه . ما رو كلاهبردار ميكنه ( پول باباشو بالا كشيدم انگار! )

بعد هم مياد تو مسنجر -

frgt_9 (2007/10/07 02:25:31 ق.ظ): aghaye mohtaram

frgt_9 (2007/10/07 02:25:38 ق.ظ): hamaro mese khodet nabin

frgt_9 (2007/10/07 02:25:45 ق.ظ): man paypal am az king.com miad

frgt_9 (2007/10/07 02:25:50 ق.ظ): va hich moshkeliam nadare

frgt_9 (2007/10/07 02:26:02 ق.ظ): khastid man screen shot midam beheton

frgt_9 (2007/10/07 02:26:28 ق.ظ): ehteram khodetoon ro negah darin lotfan

frgt_9 (2007/10/07 02:26:32 ق.ظ): =;

خوب - تو اومدي همينجوري - بدون دليل و بدون اطلاع و بدون اينكه 1 ريال هم از دست داده باشي - اينجا تاپيك راه انداختي و تهمت ميزني - بعد هم اين ها رو آف ميزاري ؟

يعني هنوز قبول نداري مقصري ؟

كاهلي كردي ؟

بچگي كردي ؟

=======================

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
حالا هر کس هر کاری کرده، درست يا اشتباه، برخی از افراد اگه لحن صحبت کردنشونو درست کنن کار به جاهای باريک کشيده نميشه.

joopiter

Registered User
لایک‌ها
14
دوستان فكر كنم ديگه دعوا بسه!
karate.gif
تا همين جاي قضيه هركي اين چندتا پست رو بخونه خودش مطلب دستش مياد، پس ديگه بي خيالش.
za2.gif
cancan.gif
choir.gif

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
دوستان فكر كنم ديگه دعوا بسه!
karate.gif
تا همين جاي قضيه هركي اين چندتا پست رو بخونه خودش مطلب دستش مياد، پس ديگه بي خيالش.
za2.gif
cancan.gif
choir.gif

چه تاپیک باحالی جون میده برای بزن بزن.

sky2y

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
آقا مثل اینکه شما کوناه نمیاید و همش دارید من رو خراب می کنید.

من معذرت می خوام ! پشیمونم و کاهلی کردم و بچگی کردم کافیه آقای راستی؟

درسی باشد برای دیگران که اگر دیدن اتفاقی واقعا داره واسه یه جماعت می افته لام تا کام حرف نزنند.

یا حق

m_h_rasti

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا مثل اینکه شما کوناه نمیاید و همش دارید من رو خراب می کنید.

من معذرت می خوام ! پشیمونم و کاهلی کردم و بچگی کردم کافیه آقای راستی؟

درسی باشد برای دیگران که اگر دیدن اتفاقی واقعا داره واسه یه جماعت می افته لام تا کام حرف نزنند.

یا حق

معذرت خواهي كه به اين شكل حالت اجبار داره و در پرده اي از ابهام هست بدرد هيچ كي نميخوره . جز خودت

تو مسنجر بهتر و محترمانه تر بودي :

frgt_9: man mitonam az oonja haii ke gofti kharid konam

frgt_9: baske tarsidam inkaro nakardam

frgt_9: hagh ba shomast

frgt_9: site moshkeli nadare

frgt_9: faghat baske bad tarahi shode be yek site bussines nemikhore

frgt_9: man ziad azin goolha khordam

frgt_9: kheiliam tavan pas dadam

frgt_9: man sharmandam mazerat mikham

frgt_9: ye nasihate doostane ba CC hack shode chizi nakhar

frgt_9: dar zemn 1000$ ham daram ke bekham bepardazam

چرا عاقل كند كاري كه باز آرد پشيماني !!

تشكر از همه دوستاني كه باز هم منو مورد لطف و محبت خودشون قرار دادند .

يا حق

ZIA

Registered User
لایک‌ها
36
من الان این تایپ رو دیدم خیلی ناراحت شدم

حدود 1 سالی هست که راستی رو میشناسم همیشه خوش حساب بوده

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
sky2y عزیز !

به دلیل موارد ذکر شده ، دسترسی شما برای یک ماه به فروم محدود خواهد شد. امیدوارم هم شما و دیگر کاربران به این قوانین ( البته بیشتر موارد اخلاقی هست !!!!! تا قانون ) عادت بفرمائید. میدونم سخته ... ولی خب ....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا