برگزیده های پرشین تولز

P990i Themes ٠

Novembers Doom

Registered User
لایک‌ها
0
previewoscar2db0.png

http://darkslayer17.free.fr/ServeurSE-UIQ.com/ThemesP990/Oscar1.1-www.se-uiq.com.utz

swastika_iran

Registered User
لایک‌ها
1

دوستان عزیز 1 تم جدید درست کردم که اون هم در سایت mobile9 قرار گرفت dl کنید و حالشووووووووووووو ببرین نگین نگفتم و ضمنا خوشحال میشم دوستان در مورد موضوع تم ها هم فکری کنن و به بنده حقییییییر بگن که چه جور تمی دوست دارن تا در نزدیکترین زمان ممکن در اختیا رشون قرار بدم
اینم لینک تم جدید http://gallery.mobile9.com/f/182994
سری هم به بخش نرم افزاغر uiq3 و theme &ringtone بزنید theme های دیگری هم اونجا گزاشتم

Novembers Doom

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان عزیز 1 تم جدید درست کردم که اون هم در سایت mobile9 قرار گرفت dl کنید و حالشووووووووووووو ببرین نگین نگفتم و ضمنا خوشحال میشم دوستان در مورد موضوع تم ها هم فکری کنن و به بنده حقییییییر بگن که چه جور تمی دوست دارن تا در نزدیکترین زمان ممکن در اختیا رشون قرار بدم
اینم لینک تم جدید http://gallery.mobile9.com/f/182994
سری هم به بخش نرم افزاغر uiq3 و theme &ringtone بزنید theme های دیگری هم اونجا گزاشتم

دوست عزیز دستت درد نکنه
ولی اینکه خیلی معمولی بود من حالا گفتم یه تم ساختی که سایزش 1 مگه! :wacko:
ولی سعی کن تم حرفه ای بسازی که سایزش هم بالا باشه
عکسش هم جالب تر باشه :D

swastika_iran

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزیز دستت درد نکنه
ولی اینکه خیلی معمولی بود من حالا گفتم یه تم ساختی که سایزش 1 مگه! :wacko:
ولی سعی کن تم حرفه ای بسازی که سایزش هم بالا باشه
عکسش هم جالب تر باشه :D

دوست عزیز بنده طراح نرم افزار و تم برای ppc هستم و cd های نرم افزاری بنده در سراسر ایران هست در مورد p990 هم باید بگم که اگه شما 1 چرخی تو سایت mobile9 میزدی تم های دیگری که طراحی کردم رو میدیدی از جمله pasargad .... dead.... persia....و............ که در 2 روز اول 4000 هزار تا dl شد و محض اطلاع باید بگم که زیبایی و کار آمد بودن 1 تم به حجمش نیست:blush: الان هم خوشحال میشم تمی با موضوع مورد نظر شما درست کنم پس یکی از ایده هات رو بگو تا منم بدونم تو چه موضوعی باید دست به کار شم . امید وارم که جسارتی نکرده باشم;)

Novembers Doom

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز بنده طراح نرم افزار و تم برای ppc هستم و cd های نرم افزاری بنده در سراسر ایران هست در مورد p990 هم باید بگم که اگه شما 1 چرخی تو سایت mobile9 میزدی تم های دیگری که طراحی کردم رو میدیدی از جمله pasargad .... dead.... persia....و............ که در 2 روز اول 4000 هزار تا dl شد و محض اطلاع باید بگم که زیبایی و کار آمد بودن 1 تم به حجمش نیست:blush: الان هم خوشحال میشم تمی با موضوع مورد نظر شما درست کنم پس یکی از ایده هات رو بگو تا منم بدونم تو چه موضوعی باید دست به کار شم . امید وارم که جسارتی نکرده باشم;)

خوبه امیدوارم موفق باشی تو کارت!!
اگه میخوای تم بسازی یه تم کامپیوتری بساز مثلا لوگو مدیا پلیر 11 را بساز:p

swastika_iran

Registered User
لایک‌ها
1
خوبه امیدوارم موفق باشی تو کارت!!
اگه میخوای تم بسازی یه تم کامپیوتری بساز مثلا لوگو مدیا پلیر 11 را بساز:p

به روی چشم ولی 1 هقته باید صبر کنی تا امتحانای دانشگاهم تموم شه 1 تم ویندوز می سازم

Novembers Doom

Registered User
لایک‌ها
0

خوبه امیدوارم موفق باشی!
یه تم جالب بساز مثلا لوگو مدیا پلیر 11
شما عکسها را چه شکلی سایزش را کم میکنی من با Picture Manager انجام دادم ولی هر سایزی که خودم میخوام نمیشه؟

swastika_iran

Registered User
لایک‌ها
1
خوبه امیدوارم موفق باشی!
یه تم جالب بساز مثلا لوگو مدیا پلیر 11
شما عکسها را چه شکلی سایزش را کم میکنی من با Picture Manager انجام دادم ولی هر سایزی که خودم میخوام نمیشه؟

برای resize کردن عکس از photoshop استفاده کن برای طراحی arrow .. icone , ..... هم از همون استفاده کن در کل برای ساخت هر چیزی که 1 ربطی به گرافیک داره به نظر من photoshop هم هست در کل اگه میخوای تم زیبایی از آب در بییا د باید یه دستایی هم تو حphotoshop داشته باشی اگه سوالی داشتی در خدمتم :)
پاینده ایران

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
برای resize کردن عکس از photoshop استفاده کن برای طراحی arrow .. icone , ..... هم از همون استفاده کن در کل برای ساخت هر چیزی که 1 ربطی به گرافیک داره به نظر من photoshop هم هست در کل اگه میخوای تم زیبایی از آب در بییا د باید یه دستایی هم تو حphotoshop داشته باشی اگه سوالی داشتی در خدمتم :)
پاینده ایران

isl2c2pE.png

دانلود http://www.4shared.com/file/17686428...photoshop.html

بالا