برگزیده های پرشین تولز

patton access server

omid650

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام از دوستاني كه با patton access server آشنايي دارند درخواست كمك دارم اگر كسي هست لطفا اعلام بفرمايند

omid650

Registered User
لایک‌ها
0
انگار كسي تحويل نگرفت!!! :(

a_arabbeigi

Registered User
لایک‌ها
0
عزيز اينجا هر كي مشكلي داشته باشه به اون جواب ميدن نه اينه كه براي هر كاري راهنمايي كنند.اين حرف رو ار روي تجربه دارم ميگم.اگه مشكلي داري بگو تا دوستان راهنمايي كنند.

omid650

Registered User
لایک‌ها
0
من يه 2960 patton دارم كه با مشكلات جالبي روبرو ميشم
1- بعضي از userها وقتي ميرن از خط E1 جاي ديگه استفاده ميكنند و بعد دوباره از خط من ميخوان استفاده كنند يا دير connect ميشن (بار اول) يا اصلا connect نميشن يا اينكه سرعتشون پايينه و بعضي ها هم با سرعت خوبي connect ميشن ولي هيچ صفحه اي باز نميشه و حتي از yahoo messenger هم نميتونن استفاده كنن
اگه دوستان تجربه اي در اين مورد دارن لطف كنن ممنون ميشم

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از omid650 :
من يه 2960 patton دارم كه با مشكلات جالبي روبرو ميشم
1- بعضي از userها وقتي ميرن از خط E1 جاي ديگه استفاده ميكنند و بعد دوباره از خط من ميخوان استفاده كنند يا دير connect ميشن (بار اول) يا اصلا connect نميشن يا اينكه سرعتشون پايينه و بعضي ها هم با سرعت خوبي connect ميشن ولي هيچ صفحه اي باز نميشه و حتي از yahoo messenger هم نميتونن استفاده كنن
اگه دوستان تجربه اي در اين مورد دارن لطف كنن ممنون ميشم

واقعا جالبه.
ولي در مورد قسمت اول
- بعضي از userها وقتي ميرن از خط E1 جاي ديگه استفاده ميكنند و بعد دوباره از خط من ميخوان استفاده كنند يا دير connect ميشن (بار اول) يا اصلا connect نميشن
هميشه همين جوري يه يا اول از شما استفاده مي كنن خوبه. ولي بعدش كه ميرن جاي ديگه نمي تونن به شما وصل شن.

راستي يه مورد ديگه البته تو پرانتز. دوستان. گول اين اكسس سرور هاي ارزون رو نخوريد. فقط سيسكو .

omid650

Registered User
لایک‌ها
0
البته اين patton/2960 همچين ارزون هم نيست :D
يك سال پيش دراومد 8.5 البته با دو پورت و آكبند
تا جائي كه من خبر دارم cisco با 4 پورت و استوك قيمتش كمتره
بهر حال دوستان كسي راه حل اين مشكلو ميدونه؟

mam2531

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سرورت چييه؟ كش چي داري ؟ اكانتينگ چي داري؟ سخت افزارت چييه؟

بالا