برگزیده های پرشین تولز

Pocket Kelk منتشر شد

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5

car20

Registered User
لایک‌ها
2
سلام من اين مورد را يكبار روي كا جم نصب كردم اما اتفاقي برام نيافتاد هنوز هم كيبور فارسي ندارم ، مشكل از كجاست ؟ امروز هم دوباره سعي مي كنم نصب كنم و بعدش هم سافت ريست مي كنم ببينم چي مي شه ، همين جا خبر مي دهم . بدرود

Anti_Evil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا مشخصات دقیق سیستم خود را بنویسید. از کدام نسخه پاکت کلک استفاده می کنید؟!

car20

Registered User
لایک‌ها
2
لطفا مشخصات دقیق سیستم خود را بنویسید. از کدام نسخه پاکت کلک استفاده می کنید؟!
Anti_Evil جان , با تشکر از شما
گوشی من ای میت نوع کا جم بوده و یک مموری یک گیگ هم روش دارم برنامه را روی device نصب کردم اما در روی کیبوردم کنار دکمه کنترل سمت چپ نوشته شده au که بر روی آن هم سه تا نقطه وجود دارد ولی با انتخاب آن همه حروفم از نوع انگلیسی ولی بر روی آن نقطه تبدیل می شود. نمی دونم دیگه چه مشخصاتی را باید بنویسم , از راهنمایی شما ممنونم:)
راستی ویندوز موبایلم هم 2005 است

Anti_Evil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام، و با تشکر از اطلاعاتی که ذکر کردید.

به نظر میرسه مراحل نصب رو درست انجام دادید. ضمن اینکه من اضافه کنم که شما می بایستی Pocket Kelk 1.0.0.5 را برای Windows Mobile 2005 دانلود و نصب کنید . اگر در انتهای اینستالیشن خود برنامه ی ستاپ از شما برای ریست کردن دستگاه شما سوال کرد ، Cancel کنید و اینکار را خودتان انجام دهید یعنی سافت ریست کنید.

خوب، شما باید نام Pocket Kelk را در لیست کیبورد های خود ببینید.

برای اینکار به یک محیط متنی بروید، به طور مثال Pocket Note. سپس روی دکمه کیبورد یک بار کلیک کنید، یک فلش در کنار آیکون کیبورد نمایش داده میشود ، روی آن کلیک کنید و سپس Pocket Kelk را انتخاب کنید .

با تشکر،
هادی

car20

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام، و با تشکر از اطلاعاتی که ذکر کردید.
برای اینکار به یک محیط متنی بروید، به طور مثال Pocket Note. سپس روی دکمه کیبورد یک بار کلیک کنید، یک فلش در کنار آیکون کیبورد نمایش داده میشود ، روی آن کلیک کنید و سپس Pocket Kelk را انتخاب کنید .

با تشکر،هادی
هادي جان سلام
ممنونم از راهنمايي اتان ، فكر كنم من همين قسمت را جا مي انداختم يعني من فكر مي كردم با نصب برنامه حالت پيشفرض كيبوردمان فارسي مي شه ، نگو بايد از ليست كيبورد ها آن را انتخاب كنم ، الان در محل كارم هستم و به دليل ممنوع بودن موبايل ، گوشي ام همراهم نيست اما به محض رفتن به منزل اين مورد را چك مي كنم و خبر مي دهم. در هر صورت بينهايت ممنونم كه اينقدر باهال هستيد .:)

Anti_Evil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:)

ممنونم ، انشاالله درست میشه ... یادت نره که خبرشو بهم بدی .

با تشکر،

car20

Registered User
لایک‌ها
2
Anti_Evil جان متاسفانه نشد ، يعني بهتر بگم پاكت كلك در ليست كيبوردهايم موجود هست اما با انتخاب آن هيچ اتفاق خاصي نمي افتد به عبارت ديگر آن را كه انتخاب مي كنم همان كيبورد قبلي است و اون نقطه اي كه كنار كيبورد فعال هست و نشان ميده كدوم كيبورد فعاله اصلا با انتخاب پاكت كلك جاشو عوض نمي كنه ، اميدوارم منظورم رو رسونده باشم

capodtc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام و تشکّر از زحمات شما.
من هم همين مشکل کيبرد رو دارم. pocket kelk در ليست کيبردها هست ولی وقتی انتخابش ميکنم هيچ اتفاقی نميافته و همون کيبرد انگليسی هست..
من (orange spv m3100 (i-mate jasjam دارم و wm6 استفاده ميکنم.در ضمن Pocket Kelk ۱.۰.۰.۵ رو اینستال کردم.
لطفاً اگه ميشه لطفاً راهنمايی کنيد. ممنون

Anti_Evil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام،

مشکل ظاهرا از Installer برنامه بود ،

من Pocket Kelk را دوباره در سایت بارگذاری کردم.
لطفا از لینک زیر دوباره Pocket Kelk 1.0.0.5 را دانلود و نصب کنید.

http://galaxyroad.com/?page_id=7

با تشکر،
هادی

Anti_Evil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
car20 و capodtc عزیز ، لطفا خبرشو بمن بدید.

Anti_Evil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از دوستانی که قبلا Pocket Kelk را بر روی سیستم خود نصب کرده اند، خواهش می کنم در صورتی که به نسخه جدید مهاجرت کرده اند، نتیجه را اینجا منعکس کنند. آیا نصب با موفقیت همراه بوده یا خیر ؟!

ممنون

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آقا منم مشکل دارم با این نسخه! قبلا ساب ورژن قدیمیش نصب بود و کار می کرد! ولی الان پس از نصب آخرین نسخه،دیگه قاط زده!

Anti_Evil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض پوزش،

بنده سعی می کنم در اولین فرصت مشکل اینستالر رو حل کنم ..

با تشکر،
هادی

Anti_Evil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من Installer رو تغییر دادم و دوباره بارگزاری کردم ، لطفا Pocket Kelk 1.0.0.5 را مجدد دریافت کنید.

http://galaxyroad.com/?page_id=7

capodtc عزیز، فکر می کنم دستگاه شما WM 2005 است، لطفا نسخه Pocket Kelk Windows 2005 را نصب کنید.

من منتظر جواب های شما هستم ،

ممنون،

هادی

Anti_Evil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ستاپ هایی که در سایت قرار داده شده برای پروسر های ARM4 هستند که فکر می کنم تقریبا باید با تمامی دستگاه ها سازگار باشند، من همچنین می توانم نسخه ای خصوصی سازی شده برای پروسر های ARM4T ، ARM5 و ARM5T تهیه کنم. نظرتون در این باب چیه ؟

با تشکر،
هادی

بالا