برگزیده های پرشین تولز

Protonmail یا Gmail کدوم امنیت بیشتری داره ؟

Ardalan geraam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
دوستان حرفه ایی راهنمایی کنن
تا اونجایی که من دیدم اغلب Gmail رو برای کارهای تجاری و .... انتخاب میکنن ، اما من تحقیق کردم دیدم سرویس های ایمیل دیگه ایی هم هست که مهمترینشون سرویس Protonmail هست طبق برآورد کارشناسان بسیار پروتکل های امن تری از Gmail دارن .... دوستان متخصص ، کسایی که کارهای مهم با ایمیل انجام میدن و امنیت براشون مهمه آیا تا بحال از Protonmail استفاده کردن یا نه ؟؟؟ اینکه Protonmail امن تر از Gmail هست درسته یا فقط تبلیغ هست ؟؟؟؟ دوستان متخصص نظر خودشون رو بیان کنن من الان میخوام ببینم کدوم پروتوکل امن تری داره Protonmail یا Gmail ؟؟؟؟؟

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
سلام
تا اونجایی که من دیدم اغلب Gmail رو برای کارهای تجاری و .... انتخاب میکنن ، اما من تحقیق کردم دیدم سرویس های ایمیل دیگه ایی هم هست که مهمترینشون سرویس Protonmail هست طبق برآورد کارشناسان بسیار پروتکل های امن تری از Gmail دارن .... دوستان متخصص ، کسایی که کارهای مهم با ایمیل انجام میدن و امنیت براشون مهمه آیا تا بحال از Protonmail استفاده کردن یا نه ؟؟؟ اینکه Protonmail امن تر از Gmail هست درسته یا فقط تبلیغ هست ؟؟؟؟ دوستان متخصص نظر خودشون رو بیان کنن من الان میخوام ببینم کدوم پروتوکل امن تری داره Protonmail یا Gmail ؟؟؟؟؟
Protonmail اکانت خیلی راحت غیر فعال میکنه و کلا دسترسی به ایمیل ندارید یک سرویس افتضاح مخصوصا برای ایرانیها که معمولا ip عوض میکنن

Ardalan geraam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
Protonmail اکانت خیلی راحت غیر فعال میکنه و کلا دسترسی به ایمیل ندارید یک سرویس افتضاح مخصوصا برای ایرانیها که معمولا ip عوض میکنن
البته من الان چند ماهه اکانت protonmail دارم ‌برا امتحان ، تاحالا هیچ مشکلی نداشته ، هر وقت هم خواستم به بهانه های مختلف چند بار براشون میل زدم سریع جواب دادن خیلی مودبانه ،،، البته من از اپ ios اون استفاده میکنم ، حالا نمیدونم چرا اکانت شما رو غیر فعال کردند ......

اما سوال من رو پاسخ ندادین درسته که protonmail امن تر از Gmail هست ؟؟؟؟ با یه سرچ ساده میشه متوجه شد .... پاسخ سوال من رو هم بدین ممنون میشم .... سپاسگزار

Ardalan geraam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
از دوستان کاربلد کسی نیست من رو راهنمایی کنه ؟؟؟ ای بابا

بالا