برگزیده های پرشین تولز

PT Rage Comics - تصاویر ترولی (Meme) ساخت اعضای پی تی - قوانین در پست اول

The Rock

Registered User
لایک‌ها
421
ت

بمیری امیررررررررر
25r30wi.gif

جا دعا کردنته؟ :D

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,814
این هم اثر دوم بنده :دی که فتوشاپه خالصه:D
اول یه توضیحی در مورد سوژه ای که در این کار باهاش شوخی کردم بدم.. این نقاشی معروف جیغ (The Scream) نام داره که تا همین دو سه ماه پیش گران قیمترین نقاشی جهان نام گرفت و در حراجی نیویورک 120 میلیون دلار فروش رفت و اثر پبکاسو رو به رده دوم فرستاد.من ترجبح دادم این کارو با صورتهای 3d درست کنم
تا جذابیت بیشتری داشته باشه البته خودم از این نوع meme ها ندیده بودم ولی با دیدن این صورتهای جالب تصمیم گرفتم تو کار دوم ازشون استفاده کنم.. در مورد داستان این کار هم باید بگم اول فقط در حد 3 عکس اول بود بعد کم کم ایده های بعدیش به ذهنم اومد تا انقدر کش دارو کسل کننده شد..:wacko: به هر حال امیدوارم خوشتون بیاد

hornoxe_com_picdum333pzzzzzz_last_jp2.jpg

این هم مایه کار..
4chsmu1.gif
(البته دیگه همرو نذاشتم)
ggve0xnw0kpr2543lh23.jpg

zi202qbg054fw6sww7p.jpg

2t804qe8imp0j69z3bx.jpg

kve4az87jrq9pl2rqkop.jpg

6e8sk9swq904ecg04n1.jpg

s67k5w1xcf05d7nsk2x.png

si0f479dxduf3j4l89j.jpg

Last edited:

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
چی کارکردی وحید!
87845385616315416051.gif

یعنی وقت گذاشتی ها...

خیلی از کار اولت بهتره، خصوصا که فتوشاپش عالیه و از چهره های معروف Meme ها هم استفاده کردی.

انصافا یه لایک خشک و خالی کمش بود.
b%20(8).gif

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,814
چی کارکردی وحید!
87845385616315416051.gif

یعنی وقت گذاشتی ها...

خیلی از کار اولت بهتره، خصوصا که فتوشاپش عالیه و از چهره های معروف Meme ها هم استفاده کردی.

انصافا یه لایک خشک و خالی کمش بود.
b%20(8).gif

مرسی محمود جان
به هرحال همین خواب 120 میلیون هم ارزش وقت گذاشتن داره
4chsmu1.gif

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364

HoP

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,422
انقدر این تاپیک رو خــاک گرفته که اصن معلوم نیست چی گذاشتی.بزار یه دستی به تاپیک بکشم اول
905.gif

.
.
.
.
.
.
الان دیدم.ای تو روحــــــــت
905.gif
905.gif
905.gif
905.gif
905.gif
905.gif
905.gif
905.gif
905.gif
905.gif
905.gif
905.gif
905.gif
905.gif

Koosha_Raisi

Registered User
لایک‌ها
325
آموزش ساخت آسان Meme با استفاده از برنامه Rage Maker​

برای ساختن این تصاویر راه های زیادی وجود داره، ولی راحت ترین روش این کار استفاده از سایت هایی در اینترنته که امکان ساخت Meme رو بهمون میدن. دو تا از معروف ترین این سایت ها Membase و Ragemaker هستند.

این دو سایت هر دو به صورت اینترنتی قابل استفاده هستند، ولی برای استفاده ازشون نیاز به و*ی پـــ*ی ا*ن دارید. گزینه بهتر و راحت تر بین این دو سایت هم سایت دوم (Ragemaker) هستش که واقعا امکاناتش عالیه و اگر ماهر باشید ابزار کم نقصی برای ساخت Meme هستش.

نکته عالی سایت Ragemaker اینه که علاوه بر امکان ساخت Meme در خود سایت، امکان دانلود برنامه و کلیه تصاویرش رو هم بهتون میده، که بعد از نصب برنامه می تونید بدون هیچ مشکلی از روی کامپیوتر خودتون به ساخت Meme مشغول بشید. بنابراین من این برنامه رو به عنوان بهترین گزینه آموزش میدم:

مراحل ساخت یک Meme توسط برنامه Rage Maker نصب شده روی کامپیوتر:

1. خود برنامه Rage Maker و همچنین فایل مجموعه تصاویرش رو دانلود کنید. اگر و*ی پـــ*ی ا*ن دارید با مراجعه به این آدرس آخرین نسخه ها رو بگیرید. اگر امکانش رو ندارید از فایل های زیر استفاده کنید:

دانلود برنامه Rage Maker از سایت اول ----- دانلود مجموعه تصاویر برنامه از سایت اول

دانلود برنامه Rage Maker از سایت دوم ----- دانلود مجموعه تصاویر برنامه از سایت دوم

2. خود برنامه Rage Maker رو نصب کنید و بعد از اون هم مجموعه تصاویر رو نصب کنید (هر دو راحت نصب میشن و هیچ سریال و ... هم نیاز ندارند).

3. برنامه نصب شده رو اجرا کنید.

از اینجا به بعد کار رو برای راحتی بیشتر شما در قالب یه عکس بزرگ از محیط برنامه به همراه توضیحات ابزارهای موجود در داحل عکس قرار میدم. روی عکس کوچک کلیک کنید تا سایز کاملش رو ببینید:

4. در صورتی که نیاز بود، می تونید تصویر نهایی رو با استفاده از برنامه هایی مثل فتوشاپ یا ACDSee یا Paint خود ویندوز هم ادیت کنید. مثلا تایپ فارسی اگر ویندوز 7 با زبان فارسی داشته باشید با برنامه Paint یا فتوشاپ به راحتی انجام میشه، و...

به همین راحتی! تموم شد...
e8shal02c3xxwm6vengo.png

-----------------------------------------------------------------------
این هم از آموزش ساخت Meme که قولش رو داده بودم. فقط با توجه به این که تهیه این مطلب وقت زیادی برده خواهش می کنم اگر قسمتی از این آموزش (یا تصویر آموزشی برنامه) رو در جای دیگه ای قرار دادید لطفا لینک این تاپیک رو هم در اونجا بذارید. با تشکر. :)

سلام :)
مرسی از راهنمایی !
الان خواستم اولین ترول خودمو بسازم بعد متوجه شدم که RageMaker با " ی " مشکل داره..

مثلا می خوام بنویسم از کجا می دونی اینطوری میشه : ی از کجا مدونی؟
بعد پشت جمله و پس جمله رو هم انتخاب می کنم باز ساز خودش رو میزنه ! چیکار کنم ؟

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
سلام :)
مرسی از راهنمایی !
الان خواستم اولین ترول خودمو بسازم بعد متوجه شدم که RageMaker با " ی " مشکل داره..

مثلا می خوام بنویسم از کجا می دونی اینطوری میشه : ی از کجا مدونی؟
بعد پشت جمله و پس جمله رو هم انتخاب می کنم باز ساز خودش رو میزنه ! چیکار کنم ؟

سلام و ممنون. :)

بله درسته، متاسفانه برنامه Ragemaker تایپ فارسی مناسبی نداره. من که راه حل خاصی پیدا نکردم (اکثرا این جور مشکلات به ناسازگاری برنامه ها با زبان فارسی برمی گردند و راه حلی ندارند). کاری که من می کردم این بود که اول با Ragemaker هر کاری لازم بود روی عکس صورت می دادم و بعد تصویر رو ذخیره می کردم و می بردم توی Paint یا فتوشاپ و نوشته ها رو توی جایی که نیاز به نوشته بود می گذاشتم. :)

Koosha_Raisi

Registered User
لایک‌ها
325
سلام و ممنون. :)

بله درسته، متاسفانه برنامه Ragemaker تایپ فارسی مناسبی نداره. من که راه حل خاصی پیدا نکردم (اکثرا این جور مشکلات به ناسازگاری برنامه ها با زبان فارسی برمی گردند و راه حلی ندارند). کاری که من می کردم این بود که اول با Ragemaker هر کاری لازم بود روی عکس صورت می دادم و بعد تصویر رو ذخیره می کردم و می بردم توی Paint یا فتوشاپ و نوشته ها رو توی جایی که نیاز به نوشته بود می گذاشتم. :)

مرسی از پاسختون.

عجب ضد حالی شد این !!!! کصافططططططط :D

راستی یه سوال دیگه داشتم: این عکی مکس هارو ملت از کجا میارن تو ترول ؟ مثل...عکس کوچیک نیم رخ از آیفون.
عکس موتور سیکلت... نمیدونم منظورم رو می فهمید یا نه. اما مثلا به نظرم اینا نمیتونه از اینترنت برداشته شده باشه بعد اینجا مونتاژ شده باشه.
تو رول های حرفه ای خیلی ابزار دیگه رو آدم می بینه که شاخ در میاره از کجا آورده شدن..!! اینا قضیه ش چیه ؟

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
مرسی از پاسختون.

عجب ضد حالی شد این !!!! کصافططططططط :D

راستی یه سوال دیگه داشتم: این عکی مکس هارو ملت از کجا میارن تو ترول ؟ مثل...عکس کوچیک نیم رخ از آیفون.
عکس موتور سیکلت... نمیدونم منظورم رو می فهمید یا نه. اما مثلا به نظرم اینا نمیتونه از اینترنت برداشته شده باشه بعد اینجا مونتاژ شده باشه.
تو رول های حرفه ای خیلی ابزار دیگه رو آدم می بینه که شاخ در میاره از کجا آورده شدن..!! اینا قضیه ش چیه ؟

ببخشید دیر جواب میدم، نمی دونم چرا ندیدم پست تون رو. :eek:
81753768437530812980.gif

فکر می کنم از هر جایی که عکس ها رو میشه به دست آورد، که خوب بهترینش همون سرچ گوگل و اینهاست، یا منابعش مثل یه آرشیو عکس یا یه عکسی که طرف خودش گرفته، یا...

bitcomet

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
7,814
گفتم بیام یه تکونی به اینجا بدم شاید دویاره راه افتاد واقعا یکی از بهترین تاپیکهای pt بود که رفته زیره یه خروار خاک
cry_meme_e1352831786446.jpg

اینم کار سوم بی مزه من:دی

meme.jpg

بالا