برگزیده های پرشین تولز

Qtek s200 بخرم يا نه؟

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
والا منم s200 دارم
تو اينکه سی پی يوش ضعيف هست حرفی نيست..
ولی به طرز استفاده هم بستگی داره
راجع به فيلم که دوستان گفتن..من يه فيلم کامل 700 مگی و با برنامه pocket dvd studio ريپ ميکنم..حجمش ميشه 200 مگ
و کيفيتش روی s200 عالی ميشه..بدون هيچ پرش يا چيز ديگه با زير نويس به راحتی پخش ميشه
از وقتی هم که wm6 اومده سرعتش خيلی بيشتر شده..و خلاصه کار آدم رو راه ميندازه

تائید میشه :)

ولی در رابطه با فیلم یه چیز یادتون نره اونم تعداد فریم در ثانیه :blush:

حتما این گفته منو با 2 گوشی و اون هم با برنامه ای tcmp تست کنید میفهمید من چی میگم:)

farzin_silver

Registered User
لایک‌ها
12
آقا منم s200 دارم.
الانم روش wm6 نصبه.
صدای speaker گوشی کم هست اما این که میگن زود میسوزه من قبول ندارم.گوشی من مال تایوانه.(حتی باطری و هندسفریش)اینو دیگه خودم با چشم خودم دیدم گوشیم از فاصله 1.5 متر این طورا شوت شد رو زمین.نه speaker سوخت نه مشکل lcd اتفاق افتاد. دوستم هم عین همین گوشی رو داره.برای اون هم یک بار واقعا با شدت خورد زمین وی فقط یکم رنگ قاب گوشی رفت.
در مورد cpu باید بگم که درسته ضعیفه ولی خود این ضعیف بودنش مصرف باطری رو واقعا کم کرده.
توی اجرای برنامه ها هم من هیچ وقت مشکلی نداشتم.توی نشون دادن ویدئو هم نمیدونم این دوستمون چرا یه مشکل برخورده.یه Divx player روش نصب کن برو واقعا حالش رو ببر.
اگر هم یه وقت چند تا برنامه خواستی با هم اجرا کنی و مشکل برات درست شد کافیه یه برنامه برای auto scale نصب کنی.با overclock موقت مشکلت حل میشه.
کلا من از گوشیم راضیم. 5 6 ماه دارمش. تند و تندم براش rom کوک میشه که الان دیگه به نظر من تمام باگها در رامی که من دارم برطرف شده. راستی اینم بگم کیفیت موزیکش از هندسفری واقعا عالیههههههههه.
بازم خودتون ببینید چه استفاده هایی میخوای از گوشی کنی با توجه به نیازت تصمیم بگیر. :blush:

farzin_silver

Registered User
لایک‌ها
12
راستی دوستانی که میگن این گوشی به درد مبتدی ها میخوره میشه بگید شما چه کارهایی با گوشیتون می کنید که ما نمیتونیم انجام بدیم؟ ممنون میشم. :blink:

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
یه نمونه بهتون میگم دیگه شما خودت قضاوت کن !!! ( من خودم پی پی سیم ضعیفه ها اما فعلا ناچارم ) :

با خروجی ویدئو توی دانشگاه داره با پاورپوینت پرزنتیشن میده ، از طرفی داره یه جزوه دانلود میکنه از اینترنت ، بک گروند برنامه های محاسبه ای بازه و ( در مواقعی داره با جی پی اس دنبال ماشینش میگرده چون نمیدونه دوستش بردتش کجا ) ، یه فارسی ساز ران کرده تا نوشته های فارسی خونده بشه ، همون موقغ یه اس ام اس میاد که کیگه از توی پی پی سی نگاه کن ببین اون عکسی که دیشب گرفتیم علی هم توشه !؟؟؟
من و شما یک پنجم اینکارا رو هم نمیتونیم بکنیم !!!!
:blink:

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
سلام
آقا منم s200 دارم حدود 1 سال بیشتر
ولی توی این مدت اسپیکرم سوخت
جک هند ز فریم هم شیکست
که هردوشون برام با گارانتی 10 تومن خرج داشت ! :D
گوشی خوبی برای فایل های آفیس و کارهای عادی
ولی من پیشنهاد می کنم نخر چون کلا قطعات این گوشی خیلی بی کیفیته
یا کاری رو نکن یا اگر میکنی تمام و کمال انجام بده
این جمله هم در اینجا میشه
یا ppc نخر یا میخری بهترینشون رو بخر چون پولت رو داری میریزی دور
1 سال پیش گوشی خوبی بود ولی الان اصلا ارزش نداره

ولی در آخر بستگی به کارت داره که چی کار میخوای باهاش بکنی
:wacko:

ken

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعاً بستگی داره به مقدار استفاده و اینکه شما چه کاره اید باهاش.
اگه کاراتون سبک و متوسط باشه و یا درست مدیریت کنین کارتون رو همون s200 هم را میندازه و شاید زیاد هم بیاد! ولی اگه اشتهای پی پی سی تون زیاد با شه بهتره یه چیزی بگیرین که یکی دو سال کار کنه. البته اگه قانع باشی همون s200 هم کلی برات کار میکنه. مشکل ما کاربرای عادی اینه که به اینکه جور ریخت و پاشامون رو توان سخت افزاری سیستم بکشه عادت کردیم. یادمون رفته که یه مینی کامپیوتر داریم که میشه صد جور برنامه روش ریخت. فقط درصد کمی از برنامه هایی که یه آرکیتکچر خاص یا پردازنده قوی میخوان رو s200 اجرا نمیشنو بقیه چونه زنیها ماله سخت افزارهاییه که شاید شما برات اصلاً مهم نباشه. صداش برا پخش بلند یه نمه ضعیفه که با هندز فری حل میشه. یکی از مناسب ترین دوربینها رو توی کلاس خودش داره. از نظراتصال هم چیزی کم و کسر نداره.

با این ایده که یه پنجم اون کارا نمیشه با این دستگاهها کرد موافق نیستم. خیلی دست کم گرفتین. به حساب من یه چیزی دور و بر یک دوم یا حد اکثر یک سوم میشه. به نظرم برا چیزی که برات کار نمی کونه نباس پول بدی. یه کم که آدم تو سیستمش بچرخه و قلقش دستش بیاد می ارزه به اینکه یه چیزی بگیره که از ده تاش فقط 5-6 تاش رو می تونه استفاده کنه و بقیه اش یا نمی دونی چیه یا امکان استفاده اش تو مملکت ما نیست.

یه بابایی می گفت اگه بار اولته موبایل دار میشی اول چند وقت یه گوشی ارزون دست بگیر ببین چی ازش میخوای بکشی، بعد اگه واقعاً کمته برو بهترین گوشی های بازارو بخر. حالا همون حکایت در مورد PCC هم تا حدی صادقه،( اگه قرار نیست این خرید اول و آخرت باشه).

بالا