برگزیده های پرشین تولز

resident evil 5 ( شاهکاره دوباره کپکام)

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
امروز موفق شدم دموی بازيرو بازی کنم..
بايد خدمتتون عرض کنم که گرافيک بازی خيلی قوی کار شده..گيم پلی بازی يه مقدار کند به نظر ميرسه ..دوربينم خيلی مشکل گردوندنش.. و بازی هم بسيار بسيار سخت شده..لامصب از همه جهت حمله ميکنن و تمومم نميشن.

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
امروز موفق شدم دموی بازيرو بازی کنم..
بايد خدمتتون عرض کنم که گرافيک بازی خيلی قوی کار شده..گيم پلی بازی يه مقدار کند به نظر ميرسه ..دوربينم خيلی مشکل گردوندنش.. و بازی هم بسيار بسيار سخت شده..لامصب از همه جهت حمله ميکنن و تمومم نميشن.

نسبت به نسخه قبلی تغییری در جزییات گرافیکی دیده میشه؟؟من که ندیدم!:) تازه هوش مصنوعی زامبی ها هم خیلی افتضاحه تا شلیک نکنی کاری باهات ندارن! build just for money

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
نسبت به نسخه قبلی تغییری در جزییات گرافیکی دیده میشه؟؟من که ندیدم!:) تازه هوش مصنوعی زامبی ها هم خیلی افتضاحه تا شلیک نکنی کاری باهات ندارن! build just for money

فکر ميکنم شما فقط تريلر از اين بازی ديديد و دمورو شخصاً بازی نکرديد...گرافيک بازی خيلی بالاست..مخصوصاً تو اون مرحله روز که افتاب به شدت ميتابه ، گرافيک وحشتناک بالاست...
اينقدر تعداد زامبی ها زياده که اگر هوش مصنوعی قوی داشتند ، بعيد ميدونم کسی ميتونست تا اخرش بره...اون جلاده وقتی تبرشو به دور خودش ميچرخونه و ميخواد که ضربه بزنه به آدم موهای بدن آدم سيخ ميشه..خيلی زيباست اون صحنه..

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
ss_preview_14.jpg.jpg

ss_preview_21.jpg.jpg

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
پس چرا نمیاد؟ خیلی وقته منتظریم....

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
فکر ميکنم شما فقط تريلر از اين بازی ديديد و دمورو شخصاً بازی نکرديد...گرافيک بازی خيلی بالاست..مخصوصاً تو اون مرحله روز که افتاب به شدت ميتابه ، گرافيک وحشتناک بالاست...
اينقدر تعداد زامبی ها زياده که اگر هوش مصنوعی قوی داشتند ، بعيد ميدونم کسی ميتونست تا اخرش بره...اون جلاده وقتی تبرشو به دور خودش ميچرخونه و ميخواد که ضربه بزنه به آدم موهای بدن آدم سيخ ميشه..خيلی زيباست اون صحنه..

دمو روبازی کردم.تو دی وی دی همراه مجله بازیرایانه بود:D والا منتظر تغییرات اساسی نسبت به نسخه قبل بودیم اما چیز جدیدی ندیدیم.بعدشم اینی که باید وایسی بعد شلیک کنی یعنی چه؟بنظرم اکشن بازی ضربه میخوره اگه تونسخه نهاییم همینطور باشه که نتونی در حین حرکت شلیک کنی.

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
دمو روبازی کردم.تو دی وی دی همراه مجله بازیرایانه بود:D والا منتظر تغییرات اساسی نسبت به نسخه قبل بودیم اما چیز جدیدی ندیدیم.بعدشم اینی که باید وایسی بعد شلیک کنی یعنی چه؟بنظرم اکشن بازی ضربه میخوره اگه تونسخه نهاییم همینطور باشه که نتونی در حین حرکت شلیک کنی.

يه شرکت بزرگی مثل کپکام مطمئناً اين نکات رو زيره نظر ميگيره..حتماً بازی از ابو تاب می افتاده..به نظر من فکر کنم خيلی راحت ميشد اونجوری..که در حال حرکت هم بتونی تير بزنی..
هوش مصنوعی همو نطور که گفتی مورد داره..ولی چيزی که هست اينه که تعدادشون تو صحنه خيلی بالاست..اگر قرار باشه اين همه زامبی هوش مصنوعی بالايی داشته باشه ، فکرشو بکن ببين چه فاجعه ای رخ ميداد تو بازی..
در کل اختلاف نظر زياده تو اين موارد.

Last edited:

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
خوب ، اين بازی هم لينک دانلودش امد.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
جدی؟ اخ جان...

free هست یا نه؟ فکر کنم اول j میاد درسته؟

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
بازی free هست..امشب احتمالاً بازی برسه به دستم...اگه رسيد يکم بازی ميکنم ميام واسه دوستان توضيح ميدم.

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
بازی به دستم رسيد..
چيز قابل توجه فعلاً اين که loading بازی خيلی سريعه..گيم پلی دقيقاً مثل دمو هست..

DNL

کاربر فعال
لایک‌ها
16
هنوز هم سيستم خريد سلاح وجود داره مثل شماره 4
نشونه گيري چطوره؟
سلاح ها چي؟
ماجراش چيه؟
اون زنه هم كمكت ميكنه؟
تو بازي تير كم نيمياري؟
جا خالي هم ميشه داد يا مثلا لغت زد؟
.......................

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
هنوز هم سيستم خريد سلاح وجود داره مثل شماره 4
نشونه گيري چطوره؟
سلاح ها چي؟
ماجراش چيه؟
اون زنه هم كمكت ميكنه؟
تو بازي تير كم نيمياري؟
جا خالي هم ميشه داد يا مثلا لغت زد؟

نه مثل 4 نيست...تو اول هر مرحله ميتونی چيزی بخری يا upgrade کنی..همچنين اگه ببازی..
نشونگيری مثل 4 هست...لگد و هوک هم در حالتی که نزديک به دشمن باشيد و در حالت گيج به سر ببره ميتونی ضربه بزنيد..اون دختره sheva هم تو بازی ياری رسانه شماست و با هم هستيد..اگر 2 نفره بخواهيد بازی کنی اون دختره ميشه يار دوم..تو بازی خيلی زياد بايد دقت کنی که الکی تير حروم نکنی..چون بعضی جاها خيلی سخت ميشه...جا خالی هم نميشه داد

در حال حرکت میشه شلیک کرد؟؟

نه.
تا الان بازی هيجانش خيلی بالا بوده..با يه بازی ا ايده آل طرفيد ..گرافيک بازی خوفناکهd:

Last edited:

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
چه کرده اين resident evil 5...فوقولعادست اين بازی...گرافيک بازی تو بعضی صحنه ها شوک به آدم وارد ميکنه ، فيزيک بازی هم اون زمان رو ps2 غوغا بود الان که ديگه کورک ريزونه

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
یا یه تاپیک ِ جدید بزنید یا اسم ِ تاپیک رو عوض کنید

مرسی

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
بازی به قدری زيبا و ديدنيه که حالی که آدم با اين بازی ميکنه ، زيباترين و دوست داشتنی ترين دوست دختر آدم نميتونه به آدم بده...
يادمه قبلاً واسه بازيهای gow2 , cod4 , ng2 و .. که تمومشون کرده بودم افسردگی گرفته بودم حالا نميدونم اين تموم شه چی ميخواد سرم بياد..فکر کنم گوشه بيمارستان باشم..:(

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
اين بازی هم تموم شد..يک بازی زيبا ، هيجان انگيز ، و در بيشتر محيط ها دارای گرافيک بسيار بالا ( مخصوصاً غولهای مراحل )
برای اين بازی خيلی وقت بود لحظه شماری ميکردم و اين بازی هم به تاريخ پيوست...چقدر زود ميگذره اين عمرمون.

Namak_co

کاربر فعال سریال تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
46
سلام
یه سئوال کوچولو
نسخه ی Pc هم اومده؟
اگر آره سیستم میستم چی میخواد؟

DNL

کاربر فعال
لایک‌ها
16
اين بازی هم تموم شد..يک بازی زيبا ، هيجان انگيز ، و در بيشتر محيط ها دارای گرافيک بسيار بالا ( مخصوصاً غولهای مراحل )
برای اين بازی خيلی وقت بود لحظه شماری ميکردم و اين بازی هم به تاريخ پيوست...چقدر زود ميگذره اين عمرمون.

چند ساعته ميشه تمومش كرد؟
ماموريت هاي جانبي چي داره؟

سلام
یه سئوال کوچولو
نسخه ی Pc هم اومده؟
اگر آره سیستم میستم چی میخواد؟

احتمالا آخر 2009 بياد

بالا