برگزیده های پرشین تولز

resident evil 5 ( شاهکاره دوباره کپکام)

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
چند ساعته ميشه تمومش كرد؟
ماموريت هاي جانبي چي داره؟
من در حالت نرمال 12 ساعته تمومش کردم..
بازی مأموريت جانبی نداره !! خطی بازی.

سلام
یه سئوال کوچولو
نسخه ی Pc هم اومده؟
اگر آره سیستم میستم چی میخواد؟

بازی هنوز رو pc از طرفه کپکام تأييد نشده ولی احتمالاً پس از فروش کامل رو 2 کنسول 360 و ps3 رو pc هم تا چند ماهه آينده تأييد ميشه.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
ملت بخرید و بازی کنید که واقعا بازی شاهکاره...من دارم بازی میکنم الان و واقعا حال میده...

DNL

کاربر فعال
لایک‌ها
16
من در حالت نرمال 12 ساعته تمومش کردم..
بازی مأموريت جانبی نداره !! خطی بازی.

دي مگه ميشه شماره قبليش هم چند پايان مختلف داشت بعلاوه كلي مراحل جانبي
يعني اين يكي فقط يك پايان داره؟:blink:

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
دي مگه ميشه شماره قبليش هم چند پايان مختلف داشت بعلاوه كلي مراحل جانبي
يعني اين يكي فقط يك پايان داره؟:blink:

وقتی بازی تموم ميشه extra های زيادی باز ميشه و رو درجه نرمال يه لباس جديد برای sheva و يه لباس برای chris باز ميکنه..يه سری چيز های ديگم باز کرده فعلاً نرفتم ببينم چيه...ولی تا اونجا که من ميدونم بازی يک پايان داره.

Last edited:

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
در جالب بودن بازی که شکی نیست. ولی به نظرتون اسمش باید Resident Evil باشه ؟
چیزی که من از RE انتظار دارم ترس و دلهره هست ولی توی این بازی حتی یک صحنه هم نبود که یه ذره بترسم. به جای زامبی هم یه مشت دشمن موتورسوار و کلاشنیکف به دست و ... توش بود. به نظر من که به عنوان یه بازی جدید عالی بود ولی به عنوان یه RE اصلآ جالب نبود.

DNL

کاربر فعال
لایک‌ها
16
تاريخ انتشار اين بازي براي pc در سايت گيم اسپات June 2009 اعلام شده
بنظر مياد اين يكي درست باشه يعني حدود 2 ماهه ديگه

کد:
http://www.gamespot.com/pc/action/residentevil5/index.html?tag=tabs;summary

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
در جالب بودن بازی که شکی نیست. ولی به نظرتون اسمش باید Resident Evil باشه ؟
چیزی که من از RE انتظار دارم ترس و دلهره هست ولی توی این بازی حتی یک صحنه هم نبود که یه ذره بترسم. به جای زامبی هم یه مشت دشمن موتورسوار و کلاشنیکف به دست و ... توش بود. به نظر من که به عنوان یه بازی جدید عالی بود ولی به عنوان یه RE اصلآ جالب نبود.
این بازی 1 اکشن فوق العادست!
ولی منم با شما موافقم!
به نظر من کپکام بهتر بود اسم و داستان این بازی رو عوض میکرد یا مثلا dino crisis رو ادامه میداد.
به عنوان کسی که از سال 2000دارم resident evil بازی میکنم و فقط به خاطر این بازی game cube وplay station و wii وxbox خریدم!!!انتظار دارم کمی حس ترس رو در دنباله این سری تجربه کنم(همونطور که توی شماره های قبلی تا شماره 4 اینطور بود)
به هر حال امیدوارم capcom دست از این کاراش برداره و همینطور که داره اکشنهای اینطوری(شبیه RE 4 & RE 5)میسازه کمی هم به رزیدنت اویلهای کلاسیک برگرده و ماهارو توی خماری نگه نداره!

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
این بازی 1 اکشن فوق العادست!
ولی منم با شما موافقم!
به نظر من کپکام بهتر بود اسم و داستان این بازی رو عوض میکرد یا مثلا dino crisis رو ادامه میداد.
به عنوان کسی که از سال 2000دارم resident evil بازی میکنم و فقط به خاطر این بازی game cube وplay station و wii وxbox خریدم!!!انتظار دارم کمی حس ترس رو در دنباله این سری تجربه کنم(همونطور که توی شماره های قبلی تا شماره 4 اینطور بود)
به هر حال امیدوارم capcom دست از این کاراش برداره و همینطور که داره اکشنهای اینطوری(شبیه RE 4 & RE 5)میسازه کمی هم به رزیدنت اویلهای کلاسیک برگرده و ماهارو توی خماری نگه نداره!
این چه الکی حال میکنه واسه خودش

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
منم امروز تمومش کردم...بازی خیلی خوبی بود ولی رزیدنت ایول نبود...

سراسر اکشن و پر تحرک برعکس اسمش resident evil !!!!

ولی خوب به هر حال باید بازی کرد دیگه..وقتی یک سری رو از شماره 1 تا 4 بازی کرده باشی باید 5 رو هم هرجوریه بازی کنی...

شاید شماره 6 برگرده به سبک قبلی که امیدوارم اتفاق بیفته..

Mohammad 1985

Registered User
لایک‌ها
1
من که بی صبرانه منتظرم بیاد بازی کنم
شماره 4 که خیلی راحت بود.زود تموم میشد . امیدوارم تو این شماره معما بیشتر بشه مثل 3 شماره اول
و Code Veronica :happy:
:blink::blink::blink:
چی ؟!
شماره 4 راحت بود ؟ من که توی همون اولش توی کلبه توی جنگل فشنگام تموم شد دیگه نتونستم بازی کنم ! کلا بی خیالش شدم ! :wacko:

crazy.boy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بازی اصلا ترس نداشت کلا در هر بازی که یه شخص دیگه همرات باشه احساس ترس نمیکنی

در کل بازی نام رزیدنت اویل به همراه داشت , میشه گفت نتونست اونی که همه فکر میکردند باشه !!!

soo 24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این بار کریس نسبت به لیون خیلی خوش تیپ شده نه

pitpitak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
زیباترین بازی تولید شده این شرکت همان resident evil 3 بود.این یکی واقا مسخره هست.فقط گرافیکه خوبی داره

riQis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من که انصافآ خیلی لذت بردم
فقط منظور بعضی از دوستانو که میگن "راحت" متوجه نمیشم امثال RE یا DeadSpace رو با درجه سختی ماکزیمم بدون استفاده از آیتم های خاص (اسلحه بینهایت و این حرفا...) تموم کنید اونوقت مثل من از شنیدن کلمه "آسون" و "راحت" تعجب میکنید! :(

albert wesker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اولین باری که بازی رزیدنت اویل رو دیدم فراموش نمی کنم. 2 چیزش خیلی بهم حال داد. اول قیافه آلبرت وسکر بود با اون تیپ خفنش (در نسخه ژاپنی دموش کاملتر بود مثلا کرس ردفیلد سیگار می کشید که این و یه چیزهای دیگه رو تو نسخه انگلیسی حذف کرده بودند) و دومی اولین زامبی بازی بود که داشت یک نفرو می خورد و پشتش به دوربین بود با کنده شدن سر جنازه زامبی هم برمی گرده و آدم کپ می کنه.
بارها و بارها هر کدوم از قسمت های این بازی رو بازی کردم و زمانی تو اویل 2 برای خودم خدایی می کردم. سالها گذشت و سبک بازی ها کم کم تغییر کرد. بالاخره هم اویل از یک بازی اکشن ادونچر فکری به یک بازی کلی اکشن کمی ادونچر و بی فکر تبدیل شد. با اینحال باز هم یک شاهکار عالی بود. خوب سرانجام اویل 5 اومد. از زمان اویل ورونیکا به شدت منتظر شخصیت محبوبم آلبرت وسکر بودم. اینبار و تو قسمت پنجم این بازی شرکت capcom تصمیم گرفت دو نکته بسیار اویلی رو از این سری بازی ها برداره تا نشون بده دیگه از اویل توقع نداشته باشید که یک بازی به سبک اکشن ادونچر و با همون سبک و سیاق قدیمش باشه. 1- کشته شدن آلبرت وسکر در انتهای بازی که شخصیت اصلی و منفی رزیدنت اویل بود و هرجا که کرس به عنوان قهرمان اصلی این سری بازی ها بود باید انتظار دیدن وسکر رو هم می داشتیم 2- برداشتن ماشین تحریرها و اینک ها که برای ذخیره کردن بازی استفاده میشد و تبدیل شدنش به سیو در پایان هر مرحله.
من یک رزیدنت اویل باز قدیمی هستم و قسم می خورم خیلی عشق می خواد که کسی مثل من اینهمه وقت بذاره و هر قسمت از این بازی رو بیش از 20 بار تموم کنه. (البته خیلی از من خفن تر ها هم هستن) کشته شدن وسکر خیلی منو ناراحت کرد اما این دلیل بر این نیست که رزیدنت اویل از یک بازی خوب به یک بازی بد تبدیل شده باشه. خیر این بازی همچنان یک بازی عالی و در نوع خود بی نظیر هست و خواهد بود و از شرکت capcom همین توقع می ره. یادمون نره که ما بازی کنیم و اونها بازی ساز و هرچی که حالا تو مخمونه اونها خیلی وقت پیش بهش فکر کردن. مطمئن نباشید که اگر کپکام به سبک قدیم بازی رو ادامه می داد همه ما حال می کردیم و تمام اویل بازها همونقدر که از اومدن اویل 2 و 1 و ورونیکا حال کردن باز هم از اومدن قسمتهای بعدی بازی لذت می بردن.

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
من نمیدونم چرا بیشتر از یک ساعت که بازی میکردم خسته میشدم و از بازی میومدم بیرون.
خدا کنه RE6 کسی آویزون ما نباشه تنهایی بازی کنیم.

mrsf

Registered User
لایک‌ها
23
گرافیک بازی واقعا خوب بود
بر خلاف بعضی ها میگم واقعا بازی قشنگی هست
به خصوص وقتی بازی را تمام می کنی مد ها ی جالبی باز می شوند

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
این بازی رو میشه 2 نفری به صورت جداگانه بازی کرد ؟
2 تا پروفایل بشه ساخت مثلا (؟)

hassanmirabi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره برادر
ايكس باكست رو وصل كن به لايو اونوقت ميتوني رو بازي هاي ديگران جوين كني يا اين كه اجازه بدي ديگران روت جوين كنن.معمولا وسط بازي ميگه كه فلاني ميخواد جوين بشه از چك پوينت ريستات كنيد تا جوين بشه.
اگه هر دوتون ميكروفن داشته باشيد و هردو زبون همو بفهميد (هردو ايراني باشيد كه تقريبا غير ممكنه يا شماانگليسي بلد باشي) خسابي خال ميكني مخصوصا سره غول كشتن

بالا