برگزیده های پرشین تولز

roter 2620 - IOS - plus Version

_arash_

Registered User
لایک‌ها
9
اتفاقا صدا و سيما ميخواست بياد تو شهر ما و از همين حربه (isp ثالث) با قيمت مفت اكانت بفروشه و وايرلس بده .من با معاونت نگهداري مخابرات استان صحبت كردم و ايشون قول داد به صدا و سيما فركانس نده .اما يك مقام آگاه كه خواست نامش فاش نشود اعلام كرد صدا و سيما هر كاري دلش بخواد ميكنه همانطوري كه به مجلس جواب پس نميده . همه دوستان من هم در شهر هاي ديگه از صدا و سيما دل خوشي ندارند . من در جهت همدردي و همدلي با همكاراني كه صدا و سيما باعث ضرر و زيان آنها شد در يك اقدام نمادين رسانت را تحريم ميكنم .
به اميد سرفرازي همه شركت هاي خصوصي

ssa1357

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
آقا رسانت من تو تبريزم و اون شركت كارتهاشو با اسم سهند ميده بيرون.http://www.sahandonline.net/
و اما من با حرف اين دوستمون كه كسي رو تحريم كنيم موافق نيستم دلايلم هم اينا هستن :

1- رسانت مسلما سياست گذار صدا و سيما نيست
2- هدف از اين فروم اينه كه از آموخته هاي هم استفاده كنيم و احتمالامن خودم شخصا خيلي چيزها از رسانت ياد گرفتم يا خواهم گرفت
3- تو بحث هاي علمي سياسي بازي رو قاطي نكنيم.

اگه من اينجا اون حرفا رو زدم حرفاي رضا جان رو خوندم و خواستم همدردي كنم و بگم ما هم همچي مشكلي داريم

sdsl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من نسخه C2600_i_mz123_1a رو دارم.
ترافيك هم ساپورت مي كنه.
نسخه 12.3 هم هست.
خواستيد براتون ارسال ميكنم.

rasanet2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نسخه اصلي اسمش هست: c2600-pcc-mz.123-1.bin
من اون رو برات ايميل كردم.
لطفا اگر دريافت كردي خيلي زود به من خبر بده.

rasanet2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ssa1357 :
با سلام
آقا رسانت من تو تبريزم و اون شركت كارتهاشو با اسم سهند ميده بيرون.http://www.sahandonline.net/
اولا شبکه تعاملی صدا و سیما تا حالا فقط توی 9 تا شهر راه اندازی شده که تبریزم جزوش نیست. دوما شبکه تعاملی قرار نیست اکانت بفروشه چون در جلسه ای که دو ماه پیش تو همین زمینه بررسی شد به دو دلیل تصمیم گرفته شد که توسط شبکه تعاملی هیچ اکانتی به مردم فروخته نشه :
1- بدلیل اینکه باعث ضرر و زیان ISP های کوچک میشه.
2- بدلیل اینکه باعث پایین اومدن کلاس شبکه تعاملی میشه
ثالثا اگر شبکه تعاملی بخواد اکانت بفروشه لزومی نداره به اسم شرکت دیگه بفروشه. در ضمن بنظر خود من اگر صدا و سیما بخواد اکانت بفروشه مثل بقیه سرویسهای دولتی ایقدر قیمتش بالا هست که هیچکه به سمتش نره.

صدا و سیما قراره فقط وایرلس بده اونهم با کیفیت بسیار عالی و قیمت کم که شما هم می تونید برید بگیرید.
البته فعلا توی 6 تا استان این مسئله امکان پذیر هست زیرا بقیه شهرها یا هنوز دیش نصب نشده یا اینکه هنوز مجوز ICP آماده نیست.
تو شهر یزد هرکی خواست به من خبر بده تا شرایط رو براش آماده کنم. من برای خودم از شبکه تعاملی بصورت وایرلس گرفتم.
چاکر همه بچه های تبریزم هستیم. ;)

rasanet2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به IOS روتر 3600 كه فرمان encapsulation ساپورت كنه (Router 3600 - IOS -IP Pluse Version) نياز دارم.
آيا كسي مي تونه به من كمك كنه؟

ssa1357

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام آقاي رسانت

خدمت شما عرض كنم كه صدا و سيما نزديك به 8 ماهه كه تو تبريز شروع به فروش پهناي باند كرده حالا من نمي دونم شبكه تعامليش چيه ولي اينو ميدونم كه 8 ماهه اينجا داره پهناي باند ميده ثانيا اگه بري سايت dci.ir ميبيني كه طبق ائين نامه صدا و سيما فقط اجازه داره واسه مصارف داخلي خودش ذيش بذاره و حق ارائه پهناي باند به بيرون رو نداره ( كيه كه اين حرفا رو به حساب بياره ) ثالثا اين سهند كه من ميگم تجهيزات ديش سندورسيو ماله خودشه ولي صدا و سيما يه برادري كرده در حقش 2 مگ پهناي باند مجاني روت كرده روش ;) اونم با 9 تا E1 افتاده به جوون ISP ها. 9 تا E1 تو شهري مثل تبريز كم نيست. در ضمن من يكي از دوستام تو همين صداوسيما كار ميكنه و ميدونم كه صدا و سيماي تبريزهم پهناي باندميده و اينجا چه خبره.

بازم خيلي روده درازي كردم بابا اينجا جاي اين حرفا نيست.
اصلا هركي هز هركجا هناي باند داره به من چه. من بايد به مسائل فني بيشتر واقف باشم نه به اينا :cool:
بازم معذزت ميخوام كه سر همه رو درد آوردم.

mam2531

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از rasanet2 :
از همگی متشکرم، خوشبختانه من اون IOS رو پیدا کردم .
اگر کسی لازم داره بگه تا بهش بدم.
راستی فرومهای خارجی خوب حال می دنو. :rolleyes:

اگه به من هم بدي متشكر ميشم
اين هم email من : [email protected]

بالا