برگزیده های پرشین تولز

SAMSUNG N500

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
آقا ما از مال دنيا يه گوشی داريم که اينقدر ازش کار کشيديم که رنگ و روش رفته و داره ميميره!
حالا به ذهن مبارکمون خطور کرد بيايم و به کامپيوتر وصلش کنيم ببينيم چی ميشه!
رفتيم يه کابل خريديم 8000 تومان! با اين فکر که ديگه سيستم هيولاست!
وصل کرديمش به کامپيوتر و ديديم هيچ اتفاقی نيفتاد! مثلا انتظار داشتم بگه يه سخت افزار جديد پيدا کرده و درايور نصب کنه و . ..
ولی نه خير!
به ذهن مبارک رسيد که بريم جستجو توی اينترنت دنبال Software!
خيلی برنامه پيدا شد، ولی نميدونم چرا انگار همه شون يه جورايی به درد نميخوردن! يکی Reset ميکرد، يکی عوض ميکرد! يکی . . .

ولی هيچکدوم کار نميکردن!

راستش من تو ذهنم بود که برای تايپ SMS انگشتام غانقاريا نگيره و راحت با Keyboard تايپ کنم!

ديدم فايده نداره! بی خيال شدم و گذاشتمش کنار، تا اينکه شنيدم يه خدايی پيدا شده در امور موبايل!
گفتم عرض ارادت کنم و بخوام که راهنماييم کنه.

مخلصيم!

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
داغم تازه شد!

متاسفانه اين گوشي هاي سامسونگ گروه N,T,G ! اين امكاناتي كه مورد نظرت هست به وسيله كابل در اختيارت نمي گذارند... و اين يك ضعف براي گوشي هاي سامسونگ... اما بر خلاف اين گوشي ها گوشي هاي نوكيا از سري 5110 به بعد ميتونستي با كابل هر كاري روش انجام بدي ! از ارسال sms گرفته تا كپي كردن زنگ و شماره گيري (چون مودم داشتند) و ارتباط با فون بوك! و حتي تغيير فونت و عكسهاي منو .
اما در گوشي هاي سامسونگ به وسيله كابل فقط ميشه زنگ كپي كرد يا اينكه فقل سيم كارت رو برداري يا فقل گوشي يا نرم افزار رو upgrade كني يا در گوشي هاي جديد عكس و پس زمينه ولي امكان ارسال sms نيست !(من از خدمات پس از فروش سامسونگ هم پرسيدم.در اينترنت هم جستجو كردم نبود كه نبود)

ارادتمند .

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
ممنون از راهنماييت.
فکر کنم کم کم بايد عوضش کنم . . .

بالا