برگزیده های پرشین تولز

SAPPHIRE HD 4850 X2

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
بی جنبه نباشین انقدر!

peyyyman

Registered User
لایک‌ها
2
این اگه همون داداش نیما خودمون باشه که تو pcnetwork هست که 99.99% هست بچه گلیه. تایید تایید

(باقیش به در خواست دوستان ادیت شد)

این آقا نیما که داداش شماست و خیلی گل هم تشریف دارن میاد تاپیک می زنه اینقدر احساس مسئولیت و ..... نداره که بیاد یک کلمه جوابگو باشه .
این چه بهانه .... هست که کار داشتم گیر کردم تو چاه افتادم و .... . اینها یه سری توجیه .....

عزیز جان مسئولیت پذیری اجتماعی

hostironi

Registered User
لایک‌ها
22
این آقا نیما که داداش شماست و خیلی گل هم تشریف دارن میاد تاپیک می زنه اینقدر احساس مسئولیت و ..... نداره که بیاد یک کلمه جوابگو باشه .
این چه بهانه .... هست که کار داشتم گیر کردم تو چاه افتادم و .... . اینها یه سری توجیه .....

عزیز جان مسئولیت پذیری اجتماعی

دوست عزیز شما به جای اینکه هی پست بدی تیکه بندازی یا به اینو اون بگی داخل تاپیک شرکت کنن یا نه و باعث ایجاد ناراحتی دیگران بشی. یا شما هم می تونی مثل بقیه منتظر بشی تا خودش بیاد توضیح بده. یا اصلا از خرید منصرف بشی. کسی مجبورت نکرده. تازه مگه نمی گی بیشتر از 200 برای این کارت دادن ستم؟ مگه نمی بینی مشتری بالا 200 داره پس برای چی اسپم می دی؟ اگه قیمت بالاتر داری بده اگه نه که اسپم نده مسیر تاپیک منحرف نکن.

nima_hl

Registered User
لایک‌ها
109
سلام به همه دوستان گرامی

عزیزان بنده جائی نرفتم و همینجا در خدمت دوستان هستم

در مورد اون فرومی که صحبت شد هم مشکلش حل شده و به امید خدا به زودی به روند عادی خودش بر میگرده

از دوستانی هم که اینجا بهم لطف داشتن تشکر میکنم :heart:

اما دوستانی که گلایه فرمودند

اولا بنده تاریخ پایان فروش رو روز جمعه اعلام کردم و فکر نمیکنم دلیلی داشته باشه که هر ساعت به تاپیک سر بزنم

دوما اینقدر در نت بودم که اندک اعتباری کسب کردم و مطمئن باشید برای 200 میلیون هم حاضر به خراب کردنش نیستم

سوما نمیدونم چرا دوستان خودشون رو به جای فروشنده نمیزارن و همیشه منافع خودشون رو در نظر میگیرند

بنده هیچ اجباری برای کسی ایجاد نکردم و برای اطمینان خریدار زمان تست گذاشتم . این مطلب بابت این کارت بخصوص نیست و همیشه روال کارم به همین صورت بوده

در ضمن این اولین تستم برای این فروم هستش و معمولا قطعات خوبی برای عرضه دارم یه کاری نکنید که فرار کنم :p

از دوست گرامی جناب دوال کور هم که بدون حاشیه در حراجی شرکت کردن و بالاترین قیمت رو تا این لحظه اعلام فرمودند تشکر میکنم

peyyyman

Registered User
لایک‌ها
2
سلام به همه دوستان گرامی

عزیزان بنده جائی نرفتم و همینجا در خدمت دوستان هستم

در مورد اون فرومی که صحبت شد هم مشکلش حل شده و به امید خدا به زودی به روند عادی خودش بر میگرده

از دوستانی هم که اینجا بهم لطف داشتن تشکر میکنم :heart:

اما دوستانی که گلایه فرمودند

اولا بنده تاریخ پایان فروش رو روز جمعه اعلام کردم و فکر نمیکنم دلیلی داشته باشه که هر ساعت به تاپیک سر بزنم

دوما اینقدر در نت بودم که اندک اعتباری کسب کردم و مطمئن باشید برای 200 میلیون هم حاضر به خراب کردنش نیستم

سوما نمیدونم چرا دوستان خودشون رو به جای فروشنده نمیزارن و همیشه منافع خودشون رو در نظر میگیرند

بنده هیچ اجباری برای کسی ایجاد نکردم و برای اطمینان خریدار زمان تست گذاشتم . این مطلب بابت این کارت بخصوص نیست و همیشه روال کارم به همین صورت بوده

در ضمن این اولین تستم برای این فروم هستش و معمولا قطعات خوبی برای عرضه دارم یه کاری نکنید که فرار کنم :p

از دوست گرامی جناب دوال کور هم که بدون حاشیه در حراجی شرکت کردن و بالاترین قیمت رو تا این لحظه اعلام فرمودند تشکر میکنم

-------------------------------------------------

Last edited:

nima_hl

Registered User
لایک‌ها
109
طبق قرارمون زمان حراجی هم تموم شد و کارت به قیمت 225 تومن به دوال کور گرامی تقدیم میشه

امیدوارم مبارکشون باشه و فنش سالیان سال بدون صدا براشون بچرخه

dual-core

Registered User
لایک‌ها
51
طبق قرارمون زمان حراجی هم تموم شد و کارت به قیمت 225 تومن به دوال کور گرامی تقدیم میشه

امیدوارم مبارکشون باشه و فنش سالیان سال بدون صدا براشون بچرخه

ممنون دوست من

بالا