برگزیده های پرشین تولز

Sharing، امنيت و باقي داستان!

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
آقايون خانوما کمک .. توی ويندوز همه پارتيشن های من به زور Share ميشه و هر چی روی do not share this folder می زنم فايده نمی کنه!! يعنی می کنه منتها بعد از Restart برمیگرده سرجاش!! چه کار کنم؟ آيا اين Share خطرناکه ؟ آيا منجر به نفوذ به سيستم من به روش Netbios ميشه ؟ آيا اين اتفاق حتما روی پورت 127 میوفته و در نتيجه Zonealarm که جلوی نفوذ اين موارد رو می گيره می تونه برای من چاره مشکل باشه ؟ وقتی فرضا با legion چک می کنم موردی رو روی آی پی خودم پيدا نمی کنم که بشه نفوذ کرد، اين کافيه ؟ آيا با nmap می شه اين جور موارد رو شکار کرد و من می تونم برم سراغ برنامه محبوب Trinity و سيستم خودم رو چک کنم؟ :rolleyes:

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
ويندوز رو دوباره ريختم ولي فايده نداره، اميدوارم کل اين قضيه يه زيرمجموعه قابل uninstall کردن باشه که از توي کنترل پنل پاکش کنم بره پي کارش .. شما هم مواظب باشيد خطرات اين share هاي الکي توي ويندوز کم نيست، حالا خودمم فعلا درست نمي دونم دارم مي سرچم و مي تحقيقم 8) اگه نشه بايد برم سراغ ntfs ببينم چي ميشه :rolleyes:

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
عزيزم بايد حتما ntfs باشي... مگرنه اون چيزا معني نميده اصلا!

mjme

Registered User
لایک‌ها
11
اينكه اين مشكل با ntfs حل بشه يا نه مهم نيست مهم اينه كه بفهميم از كجا بوجود اومده و دليلش چيه

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
عزيزم بايد حتما ntfs باشي... مگرنه اون چيزا معني نميده اصلا!

34.gif

بالا