برگزیده های پرشین تولز

splintercell: Chaos Theory بالاخره چي شد؟ مياد يا نه؟!

eermaan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين بازي مدتهاست كه منتشر شده. ميگن كه كرك نميشه ايا اين موضوع واقعيت داره !
من نسخه دي وي دي اين بازي رو روي وب زياد ديدم! چطور اونا واسه دانلود ميذارن ولي تو ايران به مشكل خورده!!!

نظر دوستان چيه؟ :cool:

N e M e S i S

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از eermaan :
اين بازي مدتهاست كه منتشر شده. ميگن كه كرك نميشه ايا اين موضوع واقعيت داره !
من نسخه دي وي دي اين بازي رو روي وب زياد ديدم! چطور اونا واسه دانلود ميذارن ولي تو ايران به مشكل خورده!!!

نظر دوستان چيه؟ :cool:

به نظر من شما اگر یک عدد PS2 تهيه كنيد خيلي بيشتر ميتونيد از اين جور بازي ها لذت ببريد . :happy:

arash_13

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
3
البته ورژن XBOX این بازی خیلی بهتر از PS2 است

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
این بازی هم مانند The Sims 2 از طریق mini backup image قابل استفاده است اما نمی دونم چرا شرکتهای توزیع کننده CD در ایران تمایلی به انجامش ندارن.
موفق باشید

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از irgamer :
این بازی هم مانند The Sims 2 از طریق mini backup image قابل استفاده است اما نمی دونم چرا شرکتهای توزیع کننده CD در ایران تمایلی به انجامش ندارن.
موفق باشید
اين همون كاري بود كه با half life2 كردن يا نه ربطي نداره؟

من امروز در موردش از يه اشنا پرسيدم گفت يه نسخه ازش اومده تو بازار اما كركش خرابه مراقب باشيد اگرم وسوسه شديد بگيريد با تضمين اجراشدن اين كارو كنيد
اگه خبري از اين بازي شد تو همين تاپيك مارو هم در جريان بزاريد

babak_b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ظاهرا بدجور تو کرک کردنش موندن و از خیر شکستن قفلش گذشتن . البته یه شرکت نسخه اریجینال بازی رو وارد کرده که می تونید به قیمت 40 تومن ناقابل ! بخرید . من که عمرا این قدر پول برای بازی نمی دم !

sota

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من با یکی از بچه ها تو پایتخت که صحبت کردم میگفت که از قفل StarForce براش استفاده کردن :http://www.star-force.com/
ظاهرا یه قفل روسیه که تا حالا کرک حسابی واسش نیومده، من آخرین بازی که بازی کردم و از این قفل استفاده میکرداسمش بود:ُSoldiers :Heroes of WWII فقط اینو بگم که هر وقت میخواستم بازیش کنم باید یه cd image کوچیک Mount میکردم و CD هام رو کاملا قطع میکردم، حتی Disable کردنشون هم فایده نداشت و گیر میداد :f34r:
البته این بازی برای من ارزشش رو داشت ولی کلا گفتم درک کنید خفنیت را :cool:

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
به نقل از Xradical :
اين همون كاري بود كه با half life2 كردن يا نه ربطي نداره؟
والا من اونو ندارم که با اطمینان بتونم چیزی بگم.
بیشتر برای SafeDisc این راه استفاده می شه اما ظاهرا برای StarForce ها هم لازم شده.
من یه اطلاعات مختصری راجع به mini backup image ها نوشتم:
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=282298&postcount=110
موفق باشید

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
اگر در حال انجام این بازی هستید در تاپیک مربوطه بنویسید در هر حال این نوشته شما ربطی به این تاپیک ندارد.
موفق باشید

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از irgamer :
والا من اونو ندارم که با اطمینان بتونم چیزی بگم.
بیشتر برای SafeDisc این راه استفاده می شه اما ظاهرا برای StarForce ها هم لازم شده.
من یه اطلاعات مختصری راجع به mini backup image ها نوشتم:
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=282298&postcount=110
موفق باشید

تو نسخه dvd hl2 اومده بودن از كليه فايلهاي نصب شده بازي image گرفته بودن در واقع هيچ نصبي در كار نبود و بنابراين ميشد از خود dvd هم بازي كرد هر چند با سرعت خيلي پايين كه واجب ميشد كلشو بريزي رو هارد تا سرعت اجرا همانند يه بازيه نصب شده بشه حتي اون imageي كه از بازي تهيه كرده بود شامل ذخيره بازي از يه قسمتيش هم بود احتمالا يه بابايي تا يه بخشي از بازي رفته بود و save كرده بود! نميدونم چطور اين كارو كرده بودن اما گفتم شايد برا chos theory هم اين كار جواب بده ولي به نظر اين روش هم جواب نداده :blink:

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
ولی انگار mini backup image جواب داده چون در gameburnworld برای دریافت قرار داده شده؟
موفق باشید

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
ما كه رفتيم پايتخت گفتن نتونستن قفلشو بشكونن رفتم نسخه ps2 خريدم انگار يه نسخه هم ازش اومده تو بازار كه خرابه

parscyber

Registered User
لایک‌ها
16
حالا معلوم نیست که ما کی میتونیم بازی کنیم؟
اگه کسی لیک دانلودی براش داره بگه شاید بتونم کاری کنم.

بالا