• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

StarCraft II

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام .
بالاخره Blizzard قرار نسخه دوم این بازی رو به همون سبک ناب و عالیه RTS به دنیای بازی هدیه کنه من خودم بشخصه تمام بازیهای Blizzard رو بجز WOW حداقل یک بار تا اخرشون رفتم و StarCraft رو که به نظر من بهترین بازیه Blizzard هست خودش و نسخه Broodwar رو حداقل 2-3 بازی تا اخرش رفتم و هنوزم اگه زمانی پیش بیاد حاضرم بشینم دوباره ادمهاشو تا اخرش برم .
خلاصه گفتم بازی به این مهمی بدون تاپیک نمیشه .
در مورد بازی هم بگم اصل بازی هیچ تغییری نکرده همون سه نژاد در بازی حاضر هستن که یکی رو میتونی انتخاب کنی و تا اخرش بری ولی تو جزئیات و گرافیک بازی خیلی تغییر کرده یه کلیپه 256 مگی از GamePlay بازی من دانلود کردم دیدم واقعا جالب بود از همون اولش اگر ندونید این کلیپ بازی StarCraft II هست با اینکه خیلی بازی بعد از StarCraft مشابهش ساخته شد ولی کاملا متوجه میشید این بازی خودشه StarCraft و هیچ بازی دیگهای نمیتونه مثل این باشه . چیزهای بسیار جالبی به بازی اضافه شده توی StarCraft II از چندین تکنولوژی جدید استفاده شده که در نوع خودش بسیار جالبه . من بیصبرانه منتظر ورود این بازی هستم هنوزم هیچ زمانی از طرف Blizzard برای عرضه بازی اعلام نشده .
اگه اینترنت سریع دارید این Gameplay رو میتونید از اینجا دانلود کنید .

اینم چندتا Screen Shot از بازی .

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
خوب تنها چيزي كه مي تونم بگم اينكه 4 روز از ماجرا عقبي
اين مطلب چنان از نظر مدير بخش كم اهميت جلوه كرد (‌ خوب بازي استراتژي درك آدم ها خودشو مي خواد ) كه اونو تو تاپيك زير مرج كرد
http://forum.persiantools.com/t3081-page53.html
من كه واقعا شكه شده بودم از اومدن اين بازي و همون طور كه اونجا هم گفتم به شدت پي گير خبر اومدنش بودم

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
خوب تنها چيزي كه مي تونم بگم اينكه 4 روز از ماجرا عقبي
اين مطلب چنان از نظر مدير بخش كم اهميت جلوه كرد (‌ خوب بازي استراتژي درك آدم ها خودشو مي خواد ) كه اونو تو تاپيك زير مرج كرد
http://forum.persiantools.com/t3081-page53.html
من كه واقعا شكه شده بودم از اومدن اين بازي و همون طور كه اونجا هم گفتم به شدت پي گير خبر اومدنش بودم
در اون تاپيك جوابتون رو داده بودم.
اولا عنوان تاپيك خبري بود و براي اخبار تاپيك جداگانه وجود داره.

ثانيا با توجه به اينكه هنوز اطلاعات زيادي از بازي در دست نيست فكر كردم جاي زيادي براي بحث در اين مورد وجود نداره و اين دليل بر بي اهميت بودن بازي نيست.ولي اگر حس ميكنيد جا براي بحث در مورد بازي وجود داره مشكلي نيست.
خوب بازي استراتژي درك آدم ها خودشو مي خواد
در مورد اين مجموعه كلمات اگر ميشه بيشتر توضيح بدين.

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
چیییی بیخیاللللللللللللللللل من کو .
چییییی Starcraft اگر بزرگترین بازی استراتیژیک ساخته شده نباشه بدون شکی یکی از بزرگترین و بهترینهاست البته من که به شخصه که خودم رو یک استراتیژیک کار خفن میدونم اصلا هیچ بازی رو قابل مقایسه با این بازی نمیدونم البته Warcraft II هم در نوع خودش کم نظیر بود Age Of Empires هم نسخه یکش عالی بود .
واقعا نمیدونم چطور میشه اهمیت بازی در حد StarCraft رو متوجه نشد برای من که ریلیز شدن این بازی از ریلیز شدن ویندوز ویستا هم مهم تره .

TOMASS ANJELLO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
مدتهاست بازی استراتژیک خوب انجام ندادم
امیدوارم این یکی خوب باشه ;)

لطفا در صحبت با دیگران کمی دقت بیشتری به خرج بدهید
شاید بعضی جملات در ابتدا به نظر شما درست جلوه کنند ولی بعد از مدتی متوجه می شوید که ای کاش آن را نمی نوشتید :blush:

به هر حال
تاپیک اخبار وجود دارد و می توانید جدیدترین خبرهایی که از بازیها در دست دارید
در آن تاپیک عنوان کنید
و برای بحث و تبادل نظر در مورد هر بازی
می توانید تاپیک مجزا ایجاد کنید .:happy:

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
اقا من كوچيك همه ي شما نه قصد توهين داشتم نه قصد ناراحت كردن
فقط مي گم بعضي ها بازي استراتژي رو چندان دوست ندارن مثلا اگه همزمان يه بازي استراتژي و اكشن داشته باشن كه بازي نكرده باشن اول اكشن رو بازي مي كنن
خوب من برعكس عمل مي كنم يعني اول استراتژي رو بازي مي كنم و معمولا چون اين جور بازي ها خيلي زمان گير هستند به زحمت اصلا مي رسم بازي اكشن بازي كنم
به گمون افراد مثل من كم هستن چون با دوستام كه مي ريم گيم نت من به خاطر اونا چند دست بازي اكشن با اونا بازي مي كنم و همين طور اونا هم فقط به خاطر من چند دست بازي استراتژي با من مي كنن
من مي گم اين لذتي كه تو بازي استراتژي هست رو هر كسي راضي نمي كنه
( اميد وارم بدتر نكرده باشم و منظورم رو رسونده باشم)

TOMASS ANJELLO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
اقا من كوچيك همه ي شما نه قصد توهين داشتم نه قصد ناراحت كردن
فقط مي گم بعضي ها بازي استراتژي رو چندان دوست ندارن مثلا اگه همزمان يه بازي استراتژي و اكشن داشته باشن كه بازي نكرده باشن اول اكشن رو بازي مي كنن

( اميد وارم بدتر نكرده باشم و منظورم رو رسونده باشم)

خیلی خوبه
چون من هم عاشق بازیهای استراتژی هستم

حتی بازی warcraft را پس از 4 سال از روی سیستم پاک نکرده ام !!!:lol::lol:

;)

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
بازی هایی مثل Warcraft رو که اصلا نمی شه پاک کرد
هنوز هم بازی می کنم و بازی هم خواهم کرد
تازه من Starcraft رو هم تا پاییز پارسال رو سیستم ام نصب داشتم

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
چاره اي نيست بايد صبر كرد . من هم مثل تو منتظرم .

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
چي تازه فهميدي كه امسال عرضه نمي شه
بابا !
اين بازي رو اگه دمو ي پلي بازي رو دانلود كرده باشي تو اول بازي مي گه كه بيشتر كار ها انجام شده و بيشتر مدت قراره صرف متعادل سازي بازي بشه و تو دمو تقريبا همه چيزي تموم مي ياد يعني حتي ممكنه زود تر از تاريخ گفته شده بازي بياد

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
چي تازه فهميدي كه امسال عرضه نمي شه
بابا !
اين بازي رو اگه دمو ي پلي بازي رو دانلود كرده باشي تو اول بازي مي گه كه بيشتر كار ها انجام شده و بيشتر مدت قراره صرف متعادل سازي بازي بشه و تو دمو تقريبا همه چيزي تموم مي ياد يعني حتي ممكنه زود تر از تاريخ گفته شده بازي بياد
من همه دموهاش رو گرفتم يكيش فقط اولش ميگه اين فقط دموي بازيه و ممكنه در زمان عرضه خيلي چيزها فرق بكنه در ضمن دوست عزيز اين خبر رو من نگفتم نقل از Gamespot بود كه اونم خودش از طرف اقاي Rob Pardo گفته كه ايشونم مدير بخش طراحي Blizzard هستن بعيد شما متن خبر رو بخون دوست عزيز .

TOMASS ANJELLO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
پس به این ترتیب این تاپیک خیلی زودتر از موقع مقرر ایجاد شده ؟!!

فکر کردم این بازی
عرضه شده !
و می شه اونو خرید و در این تاپیک بحث و تبادل نظر !

به هر حال ممنون از اطلاعات شما :happy:

Wolfbane

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ببینم starcraft ghost که واسه ایکس باکس بود چی بود؟
1655.gif
مگه کنسول بازی استراتژیکی هم داره؟
128fs2931281.gif

راستی از دیابلو 3 چه خبر؟
download.aspx

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
من همه دموهاش رو گرفتم يكيش فقط اولش ميگه اين فقط دموي بازيه و ممكنه در زمان عرضه خيلي چيزها فرق بكنه در ضمن دوست عزيز اين خبر رو من نگفتم نقل از Gamespot بود كه اونم خودش از طرف اقاي Rob Pardo گفته كه ايشونم مدير بخش طراحي Blizzard هستن بعيد شما متن خبر رو بخون دوست عزيز .

مگه من گفتم تو دروغ می گی یا گفتم اشتباه می کنی :eek: من گفتم ممکنه زود تر هم عرضه بشه :hmm:

بالا