برگزیده های پرشین تولز

Tapping your cell phone

sh_sepehr

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
چند وقت پیش در جمعی که با دوستانمون داشتیم یک بحثی شد در مورد تلفن همراه که میتونه حتی زمانی که با جایی تماس گرفته نشده یا حتی وقتی که خاموشه صدا رو رد کنه و افرادی که تو کارای جاسوسی هستن براحتی گوش کنن ! من و چند تا دیگه از بچه ها به شدت مخالفت کردیم و گفتیم که امکان پذیر نیست تا اینکه یکی واسم این فیلم رو فرستاد :
[nomedia="http://www.youtube.com/watch?v=uCyKcoDaofg"]YouTube - Tapping your cell phone[/nomedia]

من که شاخ در آوردم وقتی دیدم ...!
حالا میخواستم از دوستان اهل علم بپرسم ببینم این کار امکان پذیر هست یا نه .... ؟؟؟؟! و اگر هم کسی اطلاعاتی در این مورد داره مارو بیشتر راهنمایی کنه ....!!!
با تشکر

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
اره شدنی هست...معمولا کسایی که در حد فوق فوق سری کار میکنن یا گوشی رو اصلا با خود حمل نمیکنن..یه بار حرف میزنن میندازن دور...یا اینکه خاموش میکنن باتری رو در میارن...

sh_sepehr

Registered User
لایک‌ها
0
آخه چه جوری ؟؟ من موندم تو این که چه جوری صدا رو رد میکنه ....؟؟؟

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
اینی که شما گذاشتی بیشتر یه برنامه spy هست، نصب میشه روی گوشی و اطلاعات رو می دزده. ولی احتمالا بدون هیچ چیز هم شدنیه! کار نشد نداره :|

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
یادمه تو سربازی وقتی تو جلسات مهرمانه میرفتن این فرمانده ها یه پستری به دیوار زده بود که روش نوشته بود جهت امنیت بیشتر باطری را از گوشی جدا کنید!

منم همیشه این برام سوال بود آیا همچین چیزی ممکنه که وقتی گوشی خواموشه بشه شنود کرد؟!

بالا