برگزیده های پرشین تولز

Tekken 4

voodoo

Registered User
لایک‌ها
0
سلام آقا من يه سري جاها ديدم نسخه ي پي سي تكن 4 رو گذاشته بودن يدونش رو گرفتم اما تكن 3 بود كسي ميدونه كه چهارش براي پي سي اومده يا نه؟؟؟

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از voodoo :
سلام آقا من يه سري جاها ديدم نسخه ي پي سي تكن 4 رو گذاشته بودن يدونش رو گرفتم اما تكن 3 بود كسي ميدونه كه چهارش براي پي سي اومده يا نه؟؟؟

من بعيد ميدونم اين بازي هرگز براي PC بياد.
(حالا نه فقط PC ,اين بازي رو هيچ كنسول ديگه اي جز PS2 نيست چون Sony اين اين بازي رو Exclusive خودش كرده و شركت Namco كه سازنده اين بازيه حق نداره براي هيچ كنسول ديگه اي اين بازيو بده)

اون نسخه 3 همكه ميدونيد براي PC نيست ورداشتن با Emulator پلي استيشن رو يه CD زدن ميدن به مردم.
اما Tekken4 از اونجا كه مال PS2 هست و PS2 هم اموليتور نداره,از اين راه هم عملي نيست.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
حالا حرف اين بازي شد...من اينو حدود فقط 1 ساعت با PS2 بازيش كردم كه بايد بگم كفم بريد :p
البته بعضيها Tekken Tag رو با Tekken 4 اشتباه ميگيرن...
راستي PS2 يه بازي فايتر ديگه هم داره كه رقيب اين بازيه (و از اين خيلي بهتر) به اسم Virtua Fighter 4 كه ساخت شركت سگا هست..اون كه ديگه آخرش هست.
اگه كسي اينجا PS2 داره اونو حتما بگيره.

voodoo

Registered User
لایک‌ها
0
گرافيك اين تكن منو كشته. البته من يه بازي مبارزه اي ديگه هم تو پي اس 2 ديدم كه كف كردم اونم مرتال كمبت فكر ميكنم 5 باشه.

اونم آخرشه اما تكن يه چيز ديگس اصلا انگار آدمش واقعا.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از voodoo :
گرافيك اين تكن منو كشته. البته من يه بازي مبارزه اي ديگه هم تو پي اس 2 ديدم كه كف كردم اونم مرتال كمبت فكر ميكنم 5 باشه.

اونم آخرشه اما تكن يه چيز ديگس اصلا انگار آدمش واقعا.

پس حتما اون يكي كه گفتم يعني Virtua Fighter 4 رو نديدي! چون Tekken 4 رو ميخوره :D

voodoo

Registered User
لایک‌ها
0
نه اونو نديدم ميشه يه اسكرين شات ازش بزاري؟؟

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
چرا نميشه...

اسكرين شاتهايي از VIRTUA FIGHTER 4:

VirtuaFighter4_PS2_VS002.jpg

VirtuaFighter4_PS2_008.jpg

virt8.jpg

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
سلام من ميگم Tekken 4 بهتر از اين بازي كه گفتي چون بازيهاي Tekken رو از اول دونبال ميكنم و با چهره هاي اونا بيشتر آشنا هستيم و روز به روز با نسخه هاي جديد اين بازي واقعي تر ميشه در كل به نظر من بازي خوبيه

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از ali206speed :
سلام من ميگم Tekken 4 بهتر از اين بازي كه گفتي چون بازيهاي Tekken رو از اول دونبال ميكنم و با چهره هاي اونا بيشتر آشنا هستيم و روز به روز با نسخه هاي جديد اين بازي واقعي تر ميشه در كل به نظر من بازي خوبيه

نه اشتباه نكن...اول كه در اينكه Tekken 4 هم بازي خدايي هست (مثل همه Tekken هاي قبلي) هيچ شكي نيست.من هم همشون رو بازي كردم و طرفدار اين بازي هم هستم.
اما اين Virtua Fighter 4 هم بازي ناآشنايي نيست! شماره 1 و2 اين بازي براي Sega Saturn و PC اومد و خيليها تو كلوپها اينو بازي كردن..شماره 3 اون هم براي Sega Dreamcast بود و حالا هم شماره 4 كه براي PS2 اومده.
پس فكر نكن بازي تازه كار يا نااشنايي هست.اتفاقا خيليهاي ميشناسم همين ايران كه كشته مرده اين بازي هم هستن و ازجمله خودم و با كاراكترهاش از قديم تا الان آشنا.(مخصوصا اون پيرمرد مو سفيده كه راه به راه وقتي ميبره ساكي ميخوره! :D )

در ثاني اگه بخوايم اين دو تا رو مقايسه كنيم از همه نظرها چه گرافيك,چه تكنيك و چه گيم پلي Virtua Fighter 4 از
Tekken 4 بهتره و قويتر.

امتيازي كه Game Spot به Virtua Fighter 4 داده 3و9 (Superb) هست و امتيازي كه به Tekken 4 داده 4و8 (Great)
تا اونجا كه يادمه اين VF4 اصلا به عنوان بهترين بازي مبارزه اي سال هم شناخته شد.
و گيم اسپات بهش مدال Editors Choice رو هم داده..

anathema

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا يه سوال كه هيچ ربطي هم نداره
من ميخوام يه دستگاه گيم بخرم
حالا موندم چي بخرم Ps2 يا Xbox
از يه طرف ايكس باكس خيلي خداست ولي بازيهاش كمه و گرون.
از يه طرف پلي استيشن هم بد نيست و بازيهاش هم زياده و ارزون.
چي كار كنم؟
چون ديدم همتون گيمرين پرسيدم.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از anathema :
آقا يه سوال كه هيچ ربطي هم نداره
من ميخوام يه دستگاه گيم بخرم
حالا موندم چي بخرم Ps2 يا Xbox
از يه طرف ايكس باكس خيلي خداست ولي بازيهاش كمه و گرون.
از يه طرف پلي استيشن هم بد نيست و بازيهاش هم زياده و ارزون.
چي كار كنم؟
چون ديدم همتون گيمرين پرسيدم.

والا اگه بتوني جفتشو بخري خيلي بهتره! چون هركدون يه بازيهاي عالي اي دارن كه اونيكي نداره.
اما در كل اگه بين يكيشون مجبوري انتخاب كني,PS2 اون انتخاب هست به نظر من.
چون در حال حاضر بازيهاش خيلي بيشتر و متنوع تره.

راستي اينكه نوشتي "XBOX خيلي خداست" و "PS2 بد نيست.." به نظر من اشتباهه.چون جفتشون در يك حد خوب هستن.و بازيهاشون هم عملا از نظر كيفي در يك حدن و اون برتري نسبي سخت افزار XBOX اصلا خيلي كم به چشم مياد در عمل!

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
آقا اشتباه نكن هيچي به Ps 2 نميرسه گرافيكه بازيهاشم حرف نداره اينو همه ميدونن

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
به نقل از ali206speed :
آقا اشتباه نكن هيچي به Ps 2 نميرسه گرافيكه بازيهاشم حرف نداره اينو همه ميدونن
هر دوشون در يك حد "خوب" هستن.. XBOX از نظر سخت افزاري تا حدي قويتره .
اما بازيهاي PS2 بيشتر و متنوع تره + اينكه بازيهاي امتياز بالا و جنجالي بيشتري داره ...
همين.

voodoo

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون از اسكرين شاتها فرق اين با تكن در اينه كه اين بيشتر از سبكهاي مبارزه اي قديمي استفاده ميكنه اما تكن نه.

بالا