برگزیده های پرشین تولز

The Elder Scrolls V: Skyrim

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930

Sony_B

Registered User
لایک‌ها
44
آخه عمو جون فست تراول که همه جا جواب نمی ده! بعد تازشم سواری یه حاله دیگه ای داره... فکر کن با همین سواری کردن رو اسب یا هر جونوره دیگه چه مراحل جذابی می شد برای این بازی ساخت

Sony_B

Registered User
لایک‌ها
44
امروز با جدیت بازی رو از لول 15 شروع کردم، تا بعد از مدتها ماجراجویی اسکایریمری رو ادامه بدم!
باید اعتراف کنم تا حالا اینقدر از نزدیک به بازی دقت نکرده بودم، اما حالا که توجه می کنم می بینم واقعا این بازی و تیم سازندش نه تنها ارزش این همه تعریف و تمجید رو دارن بلکه با این حجمی که بازیداره نه تنها می شه نواقص کوچکش رو در بزرگیش نادیده گرفت! بلکه تا ساعت های طولانی می شه درگیر داستان های اصلی و فرعی بازی شد.

گرافیک بصری و حجم جزئیات اولین چیزیه که توجهمو جلب کرده، بسیار زیبا روی عوامل طبیعی مثل باد،آب،آتش کار شده، اشیاء و مناظر جزئیات قابل توجهی دارن، نماهای دور واقعا دیدنیه!
نور پردازی و عملکرد سایه ها و غبار و مه در همه جا خیره کنندست.سلاح ها، لباس ها و زره ها و ابزار جنگی حجم، اندازه و شمایل واقع گرایی دارن!
متن کاراکترها، حرکاتشون وکنار همه اینها درکنار محیط های بسیار بسیار متنوع و خالی از تکرار که درش قرار می گیریم همگی نشان از یکدستی، اتحاد و یکپارچگی چه در بازی چه در میان عوامل درگیر ساخت بازی رو داره، یک تیم موفق و پر تجربه، و نه فقط با تجربه!
اگر اهل مطالعه باشید که چه بهتر! داستان ها، کتاب ها، روایت ها و افسانه های وسیع و سرگرم کننده ای که در کتابخانه های بازی یافت می شه می تونه تا ساعت ها روح کتاب خورتون رودر کنار مغز بازی خورتون! تغذیه کنه....

کاش یکسال دیگه وقت صرف ساخت این بازی می شد تا حتی این باگ های کوچولو هم از حجمشون یک کمی کمتر می شد، هرچند حقیقتا این بازی اگر نه از همه لحاظ اما از بسیاری جهات پارو از هم نسلی های خودش فراتر گذاشته.

حالا بعد از این همه فک زدن:
این داستان The Real Barenziah رو من تا قسمت 5 خوندم که فکر کنم آخریشه اما قسمت 1 رو هنوز پیدا نکردم و خیلی دوست دارم اونم بخونم.از کجا پیداش کنم یا کسی متنش رو داره؟

پ.ن: یواش یواش دیگه دارم کتاب دزد می شم! هرچی کتاب هست کش می رم بخونم!:D

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
دوستان من تازه این بازیو شروع کردم
الان کلی سنگین شدم
رفتم پیش تاجر که بفروشم چیز یمزامو از اونجایی که دستم تو این بازی حسابی کجه از مغازه یارو هم دزدی کردم باهاشم جنگیدم
حالا دیگه نمیتونم چیزی بهش بفروشم
چیکار کنم ؟

Sony_B

Registered User
لایک‌ها
44
خسته نباشی گرفتی یاررو زدی حالا میخوای خریدوفروشم بکنی!
کلا یه جایی یه صندوق پیدا کن آت آشغالارو بریز اونجا بعد که اسکیل خریدو فروشت رو بالتر بردی برو برای فروش...

بعد الان فکر کنم جرم مرتکب شدی باید یه مدتی از اونجا دور شی تا آبا از آسیاب بیفته یا غرامت بدی:D

mokhtar67

Registered User
لایک‌ها
302
امروز با جدیت بازی رو از لول 15 شروع کردم، تا بعد از مدتها ماجراجویی اسکایریمری رو ادامه بدم!
باید اعتراف کنم تا حالا اینقدر از نزدیک به بازی دقت نکرده بودم، اما حالا که توجه می کنم می بینم واقعا این بازی و تیم سازندش نه تنها ارزش این همه تعریف و تمجید رو دارن بلکه با این حجمی که بازیداره نه تنها می شه نواقص کوچکش رو در بزرگیش نادیده گرفت! بلکه تا ساعت های طولانی می شه درگیر داستان های اصلی و فرعی بازی شد.

گرافیک بصری و حجم جزئیات اولین چیزیه که توجهمو جلب کرده، بسیار زیبا روی عوامل طبیعی مثل باد،آب،آتش کار شده، اشیاء و مناظر جزئیات قابل توجهی دارن، نماهای دور واقعا دیدنیه!
نور پردازی و عملکرد سایه ها و غبار و مه در همه جا خیره کنندست.سلاح ها، لباس ها و زره ها و ابزار جنگی حجم، اندازه و شمایل واقع گرایی دارن!
متن کاراکترها، حرکاتشون وکنار همه اینها درکنار محیط های بسیار بسیار متنوع و خالی از تکرار که درش قرار می گیریم همگی نشان از یکدستی، اتحاد و یکپارچگی چه در بازی چه در میان عوامل درگیر ساخت بازی رو داره، یک تیم موفق و پر تجربه، و نه فقط با تجربه!
اگر اهل مطالعه باشید که چه بهتر! داستان ها، کتاب ها، روایت ها و افسانه های وسیع و سرگرم کننده ای که در کتابخانه های بازی یافت می شه می تونه تا ساعت ها روح کتاب خورتون رودر کنار مغز بازی خورتون! تغذیه کنه....

کاش یکسال دیگه وقت صرف ساخت این بازی می شد تا حتی این باگ های کوچولو هم از حجمشون یک کمی کمتر می شد، هرچند حقیقتا این بازی اگر نه از همه لحاظ اما از بسیاری جهات پارو از هم نسلی های خودش فراتر گذاشته.

حالا بعد از این همه فک زدن:
این داستان The Real Barenziah رو من تا قسمت 5 خوندم که فکر کنم آخریشه اما قسمت 1 رو هنوز پیدا نکردم و خیلی دوست دارم اونم بخونم.از کجا پیداش کنم یا کسی متنش رو داره؟

پ.ن: یواش یواش دیگه دارم کتاب دزد می شم! هرچی کتاب هست کش می رم بخونم!:D

یه هد ست توپ بزن صداش ادمو دیونه میکنه

کتاب هاش راجب جی هست؟من زبانم خوب نیست زیاد

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
دوستان من تازه این بازیو شروع کردم
الان کلی سنگین شدم
رفتم پیش تاجر که بفروشم چیز یمزامو از اونجایی که دستم تو این بازی حسابی کجه از مغازه یارو هم دزدی کردم باهاشم جنگیدم
حالا دیگه نمیتونم چیزی بهش بفروشم
چیکار کنم ؟

شما برو یه شهر دیگه

این استخوان های اژدها لامصب خیلی سنگین میکنه:دی
---------

الان کل markarth دنبالمن یعنی اگه نزدیک اصطبل بیرونش هم بشم کل نگهباناش میریزن سرم :دی با پول هم قضیه حل نمیشه سر یه ماموریت این بلا به سرم اومد حالا برای یه ماموریت دیگه باید برم اونجا نمیشه

کسی راهکاری نداره؟

Sony_B

Registered User
لایک‌ها
44
یه هد ست توپ بزن صداش ادمو دیونه میکنه

کتاب هاش راجب جی هست؟من زبانم خوب نیست زیاد

والا با هدست زیاد حال نمی کنم فکر کنم هدست زده شدم!
زبان منم زیاد تعریفی نداره ولی با زور زدن یه چیزایی می فهمم. بیشتر داستانا البته بهتر نگم داستان، نیمچه داستان بهتره! درباره پادشاهی و امپراتوری قبلیه تمریل که درباره زندگینامه اون یارو مجسمه که شورشیا عبادتش می کنن نمی دونم چی چی سپتیم و اتحادی که قبلن به وجود اومده بود... یا درباره تاریخچه شهرا و مکان های داخل خود بازیه، مثلا همین بارنزیا زندگینامه ملکه الفای تاریک که بعد از کلی خوابیدن با ملت تازه تو پیری می فهمه می خواسته یه روستایی ساده باشه!
البته اگر از داستانایی مثل ارباب حلقه ها خوشت بیاد خوب با اشتیاق مطالب رو دنبال می کنی چون وقتی حقایق مکان هایی رو که کشف می کنی! میدونی و از قبل دربارشون افسانه ها یا حکایتایی خونده باشی بازی جذاب تر می شه و کلا یه تصویر ذهنی برات به وجود می یاره...

شما برو یه شهر دیگه

---------

الان کل markarth دنبالمن یعنی اگه نزدیک اصطبل بیرونش هم بشم کل نگهباناش میریزن سرم :دی با پول هم قضیه حل نمیشه سر یه ماموریت این بلا به سرم اومد حالا برای یه ماموریت دیگه باید برم اونجا نمیشه

کسی راهکاری نداره؟

بابا اژدها کش:D

ببین نمی شه مخفیانه رفت اونطرفا!!

_ ^ Mast3R ^ _

Registered User
لایک‌ها
116
اگه خواستین من سی دی کی اصلشو دارم .

[h=1]The Elder Scrolls V: Skyrim[/h]

تولید کننده: Bethesda Game Studios
موجودی: در انبار

قیمت: 40,000 تومان

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
شما برو یه شهر دیگه

---------

کسی راهکاری نداره؟

چی کار کردی ؟ بذار دستگیرت کنن...بری زندان حل میشه

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
چی کار کردی ؟ بذار دستگیرت کنن...بری زندان حل میشه

با یکی از فرمانده هاشون درگیر شدم تا میخورد زدمش دزدی کردم چند تا از افراد مهم اونجا رو کشتم کلا شهرشونو به فنا دادم:دی

علی جون من طاقت زندان ندارم :( چقدر باید توش باشم

وسایل و سکه هام چی میشن؟

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
بابا اژدها کش:D

ببین نمی شه مخفیانه رفت اونطرفا!!

:دی من فقط دنبال پولشم براش خوب سکه میدن:دی کلا دنبال اینم ثروتمو زیاد کنم زن هم که گرفتم هر چند وقت یه بار میرم ازش پول میگیرم :دی

نه نمیشه میفهمن

برای یه کوئست دیگه باید از کنار یه معدن که نزدیک اونجا هست رد میشدم بعد با سربازاشون درگیر شدم و همه به فنا رفتن:دی برای همین سایمو با تیر میزنن

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
با یکی از فرمانده هاشون درگیر شدم تا میخورد زدمش دزدی کردم چند تا از افراد مهم اونجا رو کشتم کلا شهرشونو به فنا دادم:دی

علی جون من طاقت زندان ندارم :( چقدر باید توش باشم

وسایل و سکه هام چی میشن؟

سریع آزاد میشی! فرمالیته هست! فقط جنس های دزدی رو از ت میگیرن..ولی پول نه..

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
سریع آزاد میشی! فرمالیته هست! فقط جنس های دزدی رو از ت میگیرن..ولی پول نه..

همونجا یه کوئست جدید استارت خورد فرار کردم:دی

دوستان تو کوئست discerning the transmundane سپتیموس ازم میخواد نمونه خون بیارم براش:دی بعد که میخوام از اونجا خارج بشم wretched abyss جلو خروجی ظاهر میشه و نمیره و نمیذاره من رد بشم چیکار کنم؟

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
همون که مثل سیاهچاله میمونه؟ :دی باهاش حرف بزن...

اینم کاریتا جون که آواز میخونه :دی

TESV 2012-04-13 09-30-11-71.jpg

mokhtar67

Registered User
لایک‌ها
302
این dlc هاش کی میاد؟؟

من تا لول 50 خورده ای رفته بودم ولی این لباس اژدها باز نشده بود شمشیرش بود ولی لباسش نه

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
همونجا یه کوئست جدید استارت خورد فرار کردم:دی

دوستان تو کوئست discerning the transmundane سپتیموس ازم میخواد نمونه خون بیارم براش:دی بعد که میخوام از اونجا خارج بشم wretched abyss جلو خروجی ظاهر میشه و نمیره و نمیذاره من رد بشم چیکار کنم؟

?

دو تا سوال دیگه

اجناس دزدی رو چجوری اب کنم؟:دی

الان فکر میکنم خون اشام شدم همش از خون ادم های دیگه تغذیه میکنم چیکار کنم خوب بشم؟:دی

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
رفقا خبری ازتون نیست! همه بازیو تموم کردید؟:دی

fonix light

Registered User
لایک‌ها
4
آقا ما اینو تو تاپیک کمک در نصب و رد کردن مراحل گذاشتیم کسی تحویل نگرفت ...
.
آقا ما تو قسمتی از این Skyrim گیر کردیم ...
بعد از این که با Delphine یه اژدها رو میکشیم ، باید بریم به یه party که اونجا با اون عرق فروشه میریم تو یه انبار و غیره ...
الآن رفتم بین اون جادوگرا و سربازا گیر کردم ... چجوری باید بیام بیرون ؟ هیچی هم دستم نیست ... تا یه سرباز میبینتم ، بابامو میاره جلو چشمم ...
آقا کمک کنید ...

بالا