برگزیده های پرشین تولز

The Sims 2

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نظر ميرسه سي دي هاي شركت DC اين مشكلو نداره...
كساني كه خريدند اين طور ميگن.
شما هم يك تحقيق كنيد و بعد از DC بخريد...

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
و اما راه حل!!
اونهایی که از DC گرفتن فایل اصلی Sims2 رو هم احتیاج دارن:
کد:
http://www.cafe-b52.nl/sims2/Sims2_original.rar
1-برنامه Daemon tools 3.47 رو از اینجا دریافت کنید:
http://www.daemon-tools.cc/dtcc/files/daemon347.exe
و یا از اینجا:
http://home.so-net.net.tw/martinx/dtools/daemon347.exe
2-این فایل رو بگیرید و از فشردگی در بیارید:
کد:
http://www.home.no/croyfer-9/thesims2/The.Sims2.CD1.PlayDisk-RIP/The.Sims2.CD1.PlayDisk-RIP.zip
یا از اینجا:
کد:
http://www.cookieempire.co.uk/Sims2CD1PlayDiskRIP.zip
یا از اینجا:
کد:
http://www.cafe-b52.nl/sims2/Fix.zip
3-بعد از نصب Daemon Tools و restart کردن سیستم برنامه Daemon Tools اگر در حال اجرا نیست اجرا کنید. در system tray می تونید ببینیدش.روش right click کنید بعد در Virtual CD/DVD-ROM برای set number of devices به تعدادی کهخ لازم دارید و البته اگر فقط برای این بازی می خواهید 1 را انتخاب کنید. بعد Device 0: که بقیه اش بستگی به سیستم شما امکان داره عوض بشه رو انتخاب کنید و mount image رو بزنید.بعد فایل SIMS21_MINI.MDS(بستگی داره از کجا گرفته باشید امکان داره اسم این فایل عوض بشه مثلا SIMS21_RIP.MDS) رو انتخاب کنید.
4-همونطور که اون فایل mount شده بازی رو اجرا کنید و لذت ببرید!!
چند تا نکته:
1-شما باید فایل Sims2.exe اصلی(یعنی قبل از کرک کردن) رو داشته باشید و اگر overwrite کردید باید در compressed.zip واقع در CD4 بتونید پیداش کنید.
2-اگر بر طبق روش بالا عمل نکرد بر روی Daemon Tools دوباره right click کنید و در emulation گزینه safedisc رو انتخاب کنید. اگر باز هم عمل نکرد فایل Sims2.exe رو در حالت سازگاری Windows98/ME بذارید.
3-در بعضی موارد اگر CloneCD یا Alcohol 120% روی کامپیوتر شما نصب باشه باز The Sims2 با تشخیص اونها اجرا نمی شه بنابراین به عنوان آخرین راه حل اونها رو هم uninstall کنید.
اگر باز هم عمل نکرد دیگه شرمنده.
موفق باشید.
------------------------------------------------
اولین کسی که این فکر به ذهنش رسید bcn_264 که متاسفانه خیلی از سایتهای معروف راه حل اون رو بدون اجازه و با حذف کردن نامش استفاده کردن،پس اگر می خواهید از کسی تشکر کنید لطفا از اون تشکر کنید که خیلی دلخور شده ;)

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
مال منم دقيق عمل كرد.
Irgamer جان دستت درد نكنه.
كساني كه تكين خريدند ديگر ناراحت نباشند.

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
به نقل از irgamer :
و اما راه حل!!
البته این راه حل برای کسانی که نسخه DC رو خریدن لازم نیست و اونا راحت کار می کنن(تا اونجایی که من خبر دارم)
1-برنامه Daemon tools 3.47 رو از اینجا دریافت کنید:
http://www.daemon-tools.cc/dtcc/files/daemon347.exe
و یا از اینجا:
http://home.so-net.net.tw/martinx/dtools/daemon347.exe
2-این فایل رو بگیرید و از فشردگی در بیارید:
کد:
http://chiam_ck.spymac.net/sims21_mini.zip
3-بعد از نصب Daemon Tools و restart کردن سیستم برنامه Daemon Tools اگر در حال اجرا نیست اجرا کنید. در system tray می تونید ببینیدش.روش right click کنید بعد در Virtual CD/DVD-ROM برای set number of devices به تعدادی کهخ لازم دارید و البته اگر فقط برای این بازی می خواهید 1 را انتخاب کنید. بعد Device 0: که بقیه اش بستگی به سیستم شما امکان داره عوض بشه رو انتخاب کنید و mount image رو بزنید.بعد فایل SIMS21_MINI.MDS رو انتخاب کنید.
4-همونطور که CD1 در دستگاه هست و اون فایل mount شده بازی رو اجرا کنید و لذت ببرید!!
چند تا نکته:
1-شما باید فایل Sims2.exe اصلی(یعنی قبل از کرک کردن) رو داشته باشید و اگر overwrite کردید باید در compressed.zip واقع در CD4 بتونید پیداش کنید.
2-اگر بر طبق روش بالا عمل نکرد بر روی Daemon Tools دوباره right click کنید و در emulation گزینه safedisc رو انتخاب کنید. اگر باز هم عمل نکرد فایل Sims2.exe رو در حالت سازگاری Windows98/ME بذارید.
3-در بعضی موارد اگر CloneCD یا Alcohol 120% روی کامپیوتر شما نصب باشه باز The Sims2 با تشخیص اونها اجرا نمی شه بنابراین به عنوان آخرین راه حل اونها رو هم uninstall کنید.
اگر باز هم عمل نکرد دیگه شرمنده.
موفق باشید.

مرسی اما انگار سیمس از ما زرنگ تره میفهمه که سی دی رام مجازی هست و ارور میده سی دی رام شما مجازی هست و سی دی اصل را وارد کنید

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
پس به نکته سوم دقت کنید ;)
-------------------------------------
الان دوباره امتحان کردم لازم نیست CD1 هم در دستگاه باشه.

iranisoft

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
دوستان عزيز ميشه در مورد اين بازي The Sims2 و نحوه بازيش كمي توضيح بديد؟
محيطش به چه صورتي هست . داستان بازي چطور؟
من تا حالا اين بازي رو نديدم
ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نقل از m_amin :
مرسی اما انگار سیمس از ما زرنگ تره میفهمه که سی دی رام مجازی هست و ارور میده سی دی رام شما مجازی هست و سی دی اصل را وارد کنید
من امتحان كردم چنين مشكلي نداره.
يادتون نره حتما اون فايل SIMS21_MINI.MDS كه از باز كردن همون فايل زيپ شده كه آدرسشو Irgamer نوشته Mount كنيد
اتفاقا توي اين مورد ما از The Sims زرنگ تريم!
سلام
دوستان عزيز ميشه در مورد اين بازي The Sims2 و نحوه بازيش كمي توضيح بديد؟
محيطش به چه صورتي هست . داستان بازي چطور؟
من تا حالا اين بازي رو نديدم
ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد
بله.
The Sims 2 يك بازي زيباست!
كلا در سري The Sims شما بايد يك خانواده را هدايت كنيد.
در The Sims2 براي مثال دو نفر آدم را طراحي مي كنيد (زن و مرد) اين دو ازدواج مي كنند و بچه دار مي شوند. بچه تلفيقي از پدر و مادراست!
The Sims 2 گرافيك بسيار رواني دارد و به خوبي با 64MB Geforce اجرا مي شود.
اينم توضيحاتي از وبلاگ http://pcgame.persianblog.com
"ورود نسخه یک این بازی در سال 2000 انقلاب عظیمی را در عرصه بازی ها به وجود آورد . باید دید آیا دوباره این اتفاق خواهد افتاد ؟ برای توضیح راجع به این بازی به معتبرترین سایت بازی های ویدیویی یعنی " Game Spy " رجوع کردم . آنچه در پی می آید نقل قولی است از همین سایت . البته با تصرف و تلخیص :
برخلاف نسخه قبلی که زاویه دید شما ثابت بود و تنها می توانستید دوربین را 90 درجه بچرخانید , نسخه دوم از یک موتور سه بعدی کامل بهره می برد طوری که شما می توانید دوربین را نزدیک یا دور کرده و به هر طرف و به هر میزان بچرخانید . موتور 3D بازی حتی در نسخه آزمایشی هم بسیار عالی , همراه با انیمیشن های روان و خوب است . تمام اجزای بازی مثل دیوار ها , زمین ها و وسایل خانه با جزئیات بسیار بالایی ارائه شده اند . در این بازی با یک ویژگی جدید هم آشنا می شوید . " باران شروع شد و ابر های تیره نور فضا را تغییر دادند ! خود افراد خانواده نیز بارانی پوشیدند و به طبقه پایین آمدند . "
سازندگان بازی در طراحی ساختمان ها – به دلیل سه بعدی بودن بازی – آزادی عمل داشته اند . می توانید پنجره ها را در هر جای خانه قرار دهید . و از پلکان هایی به هر اندازه استفاده کنید . در نسخه نهایی بالاخره می توانید برای مبلمان خود از رومبلی مناسب سلیقه خود استفاده کنید .
در رفتار شخصیت ها و نیز چگونگی گذران زمان توسط آن ها تغییر اساسی پدید آمده است . اکنون شما می توانید به یک کاراکتر سن مشخصی اختصاص دهید . در طول بازی هم همه شخصیت ها رشد خواهند کرد و پس از آن پیر خواهند شد . درست مثل زندگی واقعی . برخلاف نسخه قبلی که هر بچه ای بزرگ شده و مانند تمام افراد خانواده می شد در The Sims 2 هر کاراکتر شخصیت منحصر به فردی دارد . اگر می خواهید یک شخصیت به بالاترین درجه در یک شغل دست یابد باید قبل از اینکه وی پیر شود به این کار اقدام کنید !
در این بازی شخصیت ها می توانند ازدواج کرده و بچه دار شوند و بچه های آنها نیز به تدریج رشد کرده و ... . اما یک نکته بسیار جالب در بازی ژنتیک است ! بله . چهره فرزند هر زن و شوهری ترکیبی از صورت پدر و مادر وی می باشد . این موضوع زمانی جالب تر می شود که یک زن زیبا با موهای بلوند و چشم های سبز با یک مرد سیاه پوست بی ریخت ازدواج کند ! فرزند آنها ممکن است موجودی زیبا و یا حتی یک دیو شود !
هنگام ساخت یک سیم شما با امکانات زیادی روبرو هستید . می توانید چند شخصیت را با هم مخلوط کنید . پس از ساخت کلی چهره می توانید مثلا لب ها را ضخیم تر کنید , گونه های وی را استخوانی کنید ... با توجه به سه بعدی بودن بازی می توانید تمام این این جزئیات را با زوم کردن ببینید . بنابراین دیگر دو نفر شکل هم نخواهند بود !
شخصیت ها بیش از پیش به محیط اطراف خود توجه دارند . وقتی یک سیم در اتاق راه می رود به سایر افراد و یا اشیا اتاق با دقت نگاه می کند . در این بازی شخصیت ها کاملا " اجتماعی " اند .
هر خانواده دارای یک داستان است . داستانی که یک آغاز و پایان دارد . البته خانواده ها نسل به نسل به زندگی ادامه می دهند . همه این ها در کنار هم The Sims 2 را می سازد . بازی ای که نسبت به نسخه قبلی 10 بار اعتیادآور تر است !"
موفق باشيد

iranisoft

Registered User
لایک‌ها
0
مرسي از دوستان..خيلي خيلي ممنون كمك خوبي بود
فقط يه سوال

با چه ماركي باشه بهتره؟
نسخه به زبان فارسي هم هست؟ يا همه اصلي هستند؟
چون اينجا اسمي از "سانسور" برده شده...

و اینکه هدایت همه چیز در این بازی به دست خودمون هست؟
باز هم ممنونم

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
جواب چند تا سوال اول PM زدم
هدايت همه چيز به عهده ي شماست! همه ي اعضاي خانواده البته همساي هاي شما را نمي تونيد كنترلشونو داشته باشيد
در ضمن اگه شما هدايت نكنيد خوشدون ميرن به دنبال احتياجاتشون!

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
بازی سيمز۲ توسط ۲ گروه کرک شده CLONEGAME 2004-09-11 يا همان The Sims2 (c) Maxis *AlcoholClone* است و ماله گروه MONEY 2004-09- 14 کرکش اشکال دارد .درهنگام خريد دقت کنيد که ماله کدام گروه است

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
اين همه زحمت بکش آخرش مرگ :eek: ای بابا دلم از اين بازی گرفت افسردگی مياره حال گيری :(

914811_20040917_screen014.jpg

iranisoft

Registered User
لایک‌ها
0
من The Sims2 رو خريدم از شركت Dc . و كامل هم 4 تا سي دي رو نصب كردم
موقع اجرا هم سي دي شماره 1 رو گذاشتم درون دستگاه ولي وقتي كه اجرا ميكنم اين خطا رو ميده:
failed tp initialize direct3d. please make sure directX9 has been installed on this system
this applictiom will now terminate.

من حتي DirectX9 رو هم نصب كردم . والله ولي هر كاري ميكنم باز هم همين خطا رو ميده
در ضمن كركي چيزي هم كه نداشت...
حالا ديگه نيمدونم چكار كنم...
مشخصات فعلي من
سيستم عامل ويندوز Xp سرويس پك 2
در ضمن كارت گرافيك من هم 256 - Gforce 5600 هست...

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
اين همه زحمت بکش آخرش مرگ ای بابا دلم از اين بازی گرفت افسردگی مياره حال گيری
چي شده كه مرده؟
غذا كه نيدن ميميره.
اتفاقا يك خوبي The Sims اينه كه وقتي پير ميشن ميميرن! البته من عكسي ديده بودم كه مثل اينكه بعد از مرگ هم روحشون توي خانه سرگردان ميشه!

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
DirectX 9.0C رو نصب کنید با آخرین Driver ها اگر Refresh rate Fix نصب کردید اون رو پاک کنید.

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
الان خیلی هایی که از DC گرفته بودن هم میگن همین مشکل Build و save رو دارن. باز اقلا Takin راه حل داره برای DC باید وایساد برای Crack جدید!!
---------------------------------------------------------------
بعضی لینکها رو عوض کردم.

iranisoft

Registered User
لایک‌ها
0
mohammadr جان لطفا اگر ميشه فضاي پيام هاي خصوصيت رو خالي كن من ميخواستم Pm بفرستم ميگه كه فضاي صندوقت پر شده...
----------
به هر حال پيام من اين بود :
سلام
ميگم اين The Sims2 رو اينكه IrGamer ميگه از شركت Dc باز هم مشكل داره يعني نميشه ساخت يا اينكه ذخيره كرد؟ درسته؟ اقا شما هم كه از دي سي گرفتيد همين مشكل هست؟ مرسي
در ضمن هنوز اون مشكل من حل نشده حالا امشب DirectX9 رو از اينترنت دانلود ميكنم اميدوارم اخرش ارزش اينكه 1روز وقت گذاشتم روش رو داشته باشه...تا بعد باي

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
خاليش كردم ;)
من از تكين گرفتم اين مشكلو داشت اما با كمك irgamer حل شد.
اميدوارم درست بشه:)

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
بايد از دست اين روحها ترسيد :eek:
بيچاره دم خانش قبرستان فاميلش بود برايشان حلوا خيرات نميکرد روحها آمدن آزارش دادن از ترس سکته کرد مرد

بايد مرده برستی کنيم تو سيمز وبه يادشان باشيم تا کاری بامون نداشته باشن :D

بالا