برگزیده های پرشین تولز

vbulletin چیست؟

Golzarion

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
8
دلاری 1100 !!!؟ چه خبره !

بستگی داره ! قیمت امروز دلار در بازار تهران 1000 تومن بود !! حالا ممکنه کسانی به شما قیمت بدهند مثلا 950 تومن ! یعنی زیر قیمت دلار نقدی در بازار !! این که به کدوم قیمت اعتماد می کنید بستگی به خودتون داره..

اما کسی مثل من که دلار رو از بازار می خره و حواله می کنه به حساب بانکی معتبر تا سورس پول هاش مطمئن ترین باشه قیمت کمتر امکان نداره ! کارمزد حواله ارزی هست. مالیات کشور مقصد هست ... نوسانات قیمت هست ...

برای من که برام مهمه همه ی پرداخت هام 100% مطمئن و به موقع باشه این قیمت و سود کمتر از فروش رو می پذیرم. و به قیمت کمتر هم امکان نداره برام...

اما ممکنه کسانی باشند که درآمد دارند از اون طرف (معمولا تبلیغات گوگل ) و به هر قیمتی می خواهند معادل ریالی اش رو دریافت کنند و از دست خودشون رد کنند... خیلی از این پرداخت ها هم سورس پول مطمئن نیست و ممکنه مثل همون ماجرای آقای بیگدلی پیش بیاد و همه refund بشه و البته ممکنه پرداخت مطمئن هم بینشون باشه ...

اما برای من اون چیزی که مهمه اینه که وقتی با اکانت verify شده با حساب بانکی معتبر از کانادا پرداخت ها رو انجام می دم. اطمینان 100% داشته باشم به کاری که برای مشتری انجام می دم.

50 ریال کمتر یا بیشتر برای یک خرید 180 دلاری واقعا چه قدر ارزش داره تازه با شک و تردید هم همراه باشه ؟

قیمت من مشابه قیمتی هست که جناب متالیک گفتند.. اما من وقت ندارم برای قبول کردن کار فنی اما گویا ایشون کارهای فنی ویبالتین رو هم با قیمت جداگانه انجام می دهند.

amk

Registered User
لایک‌ها
9
تو همین پیتی هم یه قسمت خرید و فروش پیپال هست اونجا رو یه نگاهی کن....

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
خیلی ها درآمد دلاری دارن. همونطور که میدونید به خاطر تحریم ها اگر بخوان چک بگیرن یا پول رو از طریق سیستم بانکی یا صرافی تو تهران تحویل بگیرن کلی باید کارمزد و هزینه بدن. برای همین درآمدشون رو بصورت پیپال دریافت میکنن و به کسانی که نیاز دارن میفروشن و اینطوری پولشون رو تبدیل به ریال میکنن. پس با توجه به هزینه های تبدیل و کارمزد بانک و صرافی و ... اینکه بعضی ها مثل خود من حتی مقداری زیر قیمت روز بفروشن عجیب نیست.

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
یکی نیست بگه این لایسنس چیه ؟

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
جواز استفاده شما از یه نرم افزار بخصوصه که نویسنده اون، اجازه استفاده رایگان رو نداده .

amk

Registered User
لایک‌ها
9
البته این جواز پولی هستش و با داشتن اون شما میتونید بدون محدودیت ازش استفاده کنید..

بالا