برگزیده های پرشین تولز

Vice City

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
مرحله بعدش بابا اين لامسب هواپيما كه از رو زمين بلند نميشه؟
يكي ديگه ام اون يارو نمايشگاه ماشينه اينم همشو يه دفه رفتم اما تموم نميشه كه پول بده بهمون ؟
براي بلند شدن هواپيما NUM6 و NUM9 را باید بزنید! با یکی میره بالا با اون یکی میاد پایین.
نمایشگاه ماشین 4 بار بهت لیست میده همرو پیدا کنی تموم میشه.
موفق باشی ;)

Mafia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
مال منم همينجوري بود رفتم بنزين زدم درست شد !

dashamir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
يكي كه اومده ميگه من سيو بازي رو دارم !
مثلا سيوش روبگيريم برنده شيم اونوقت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Soroosh63

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام..خوشحالم كه وقت گذاشتي واسه اين كار...يه همچين انجمني جدا لازم بود..

راستش من توي همين بازي تو يه قسمتش يدجور گير كردم...البته من روي X-BOX اين بازي رو ميكنم اما قاعدتا نبايد فرقي بكنه...

يه ميشن هست كه توش تامي از طرف دياز مامور ميشه كه بره و يه يارويي رو تعقيب كنه و مقرشون رو بفهمه كجاس...من ميرم دم خونش و تا فرار ميكنه دنبالش ميكنم و حتي سر راهم هم دوسه تا بشكه تي ان تي منفجر ميكنه نامرد...بعد كه از رو پشت بوم ميپره تو ماشينه (همو جيپ باحاله) منم ميپرم پايين و سوار موتور گازيه ميشم و دنبالش ميكنم...اون نارفيق هم شورع ميكنه به شليك كردن و حتي چرخامو پنچر ميكنه...اما بازم كه پيش ميريم به يه نقطه اي ميرسيم كه در واقع روي يه پل هست...تا به اونجا ميرسيم اونا انگار يهو ناپديد ميشن و ماشينشون ميوفته توي رودخونه (كه زير پل قرار داره) و خلاصه ميشن فيل ميشه....در كمال تعجب!!!!!!!!!
ميگه شما فقط بايد تعقيبشون كنين و حق كشتن ندارين....منم كه كسي رو نكشتم آخه..

اگه كمك كني واقعا ممنون ميشم

Mafia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
چون شما واقعا مقصر نيستي و انها خود كشي كردند اول بايد شار را به عنوان وكيل به كار بگيري ! بعدش شكايت نامه را به مرجع قضايي يعني اقاي عاير پياد ارجاع كني ! :arrow: سپس در دادگاه از شما بازجويي ميشه و در اتاق بازجويي حكم نهايي صادر ميشه ! اگه كه بيگناه بودي بخشيده ميشي و ميتوني بري ميشن بعدي ! :arrow:

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
اول اوني كه بالاي ماشين نشسته رو بكش ! بعدش بزن ماشين شون رو له كن(همون جيپ وقتي پياده ميشه فكر كنم(دقيق يادم نيست) بايد با تير يزنيش ...

Mafia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
هنوز نفهميدي ؟ باب هر كس را تونستي بكش تا بازي را ببازي ! 8)

bach_mosbat12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزيز دلم اولن كه اين بازي رو ايكس باكس موجود نمي باشد .و اينكه بيخودي نبند.
بعدم اينكه اون بستني رو چه جوري بايد بريم.
يه بعد ديگه ام اينكه اين ماشين پاشينا رو كه دانلود كرديم حالا چه جوري بايد اينستالش كنيم؟

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
عزيز دلم اولن كه اين بازي  رو ايكس باكس موجود نمي باشد .و اينكه بيخودي نبند.
بعدم اينكه اون بستني رو چه جوري بايد بريم.
يه بعد ديگه ام اينكه اين ماشين پاشينا رو كه دانلود كرديم حالا چه جوري بايد اينستالش كنيم؟
آره منم الان يادم اومد كه فقط GTAIII واسه XBOX هست و طرف مارو گذاشته سر کار!
بعدم اینکه باید بری کنار پیاده روها وایسی فکر کنم shift(یا یکی دیگه از کلیدها) رو نگهداری تا توجه مردم جلب شه و بیان بستنی بخرن. اما هر چی که بیشتر وایسی و مردم بیشتر بخرن به دلیل توقف بیجا مانع کسب است( ;) ) پلیس میخواد دستگیرت کنه که اینجوری یه کم سخت میشه.من خودم نزدیکای صد تا بستنی فروختم و وقتی پیاده شدم دیگه ماموریت کامل شد.
یه بعد دیگم اینکه بهترین کار دریافت این برنامه است:
<a href='http://www.gtavicemods.com/files/vcmm10.exe' target='_blank'>http://www.gtavicemods.com/files/vcmm10.exe</a>
که خودش واست نصب می کنه :)
یه بعد دیگم اینکه موفق باشی ;)

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
يه ميشن هست كه توش تامي از طرف دياز مامور ميشه كه بره و يه يارويي رو تعقيب كنه و مقرشون رو بفهمه كجاس...من ميرم دم خونش و تا فرار ميكنه دنبالش ميكنم و حتي سر راهم هم دوسه تا بشكه تي ان تي منفجر ميكنه نامرد...بعد كه از رو پشت بوم ميپره تو ماشينه (همو جيپ باحاله) منم ميپرم پايين و سوار موتور گازيه ميشم و دنبالش ميكنم...اون نارفيق هم شورع ميكنه به شليك كردن و حتي چرخامو پنچر ميكنه...اما بازم كه پيش ميريم به يه نقطه اي ميرسيم كه در واقع روي يه پل هست...تا به اونجا ميرسيم اونا انگار يهو ناپديد ميشن و ماشينشون ميوفته توي رودخونه (كه زير پل قرار داره) و خلاصه ميشن فيل ميشه....در كمال تعجب!!!!!!!!!
ببين هر ميشن رو چند جور ميشه تموم كرد.
من براي تعقيب اينقدر بهش نزديك نشدم كه تير بزنه.دورادور تعقيب ميكنم.وقتي از پل رد ميشه ميپيچه تو 1 خونه بعد اونوقت پياده ميشم همه رو ميكشم.

Soroosh63

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا دست همتون درد نكنه..من كه اون مرحله كذايي رو به كمك شما پشت سر گذاشتم...دم همتون گرم..
اين يارو شنگوله كي بود فتوا داده بود كه اين بازي روي اكس باكس (به قول خودش ايكس باكس) نيومده؟؟
بابا ايول تو ديگه كي..با اجازه شما ورژن اكس باكس حتي از گيم كيوب و پي اس تو يه چيزي حدود دو ماه زودتر در اومد...اصولا واسه پلتفرم كامپيوتر آخر از همه ميان بيرون بازيا ..محض اطلاع!

Mafia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
تو را بخدا كمكم كنيد ! :(

bach_mosbat12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بيبين جوجولوي من وقتي بهت ميگم اين بازي روي ایکس باکس نیست بکو چشم شنگولو منگولو اوشگولو از این شرو ورام خودتی.
بیبین اینم سایت رسمی بازیhttp://www.rockstargames.com/vicecity/
خوب دیدی اوچولوی من اون پایین عکس اون کنسولایی که بازی براش ساختن هست. منگولم ایکس باکس کو؟؟!!
هان خوشگله
پس دیگه چسی نیا حبه انگولم.

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
:( بابا اين اصطلاحات چيه چرا داستان انگوري تعريف ميكنيد حي به هم فحش ميدين.
حالا مگه چي شده اصلا XboX داره يا نداره.شما چرا به هم فحش ميدين.
من اينا رو ديليت نميكنم اما جون من ادامه ندين. ;)

Mafia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
:( بابا اين اصطلاحات چيه چرا داستان انگوري تعريف ميكنيد حي به هم فحش ميدين.
حالا مگه چي شده اصلا XboX داره يا نداره.شما چرا به هم فحش ميدين.
من اينا رو ديليت نميكنم اما جون من ادامه ندين. ;)
پدر سوخته هاي نامرد بي تربيت احمق عوضي ! نشنيديد محمد گفت فحش نديد ؟ :shock:
مرتيكه هاي گوساله و كره خرها ميدونيد چقدر فحش دادن تو اسلام بده :!: :p
اگر دستم بهتون برسه محمد شاهده تمام قدرت حضرت علي را در خودم جمع ميكنم تا عين سگ ازتون كتك بخورم ! :shock:
شوخي كردم ها :idea: خاك پاي مخلص هاي همتون هم نيستم !(هستم دوستان عزيز !) انشاالله سال هاي سال موفق باشيد ! :arrow:

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
نمنه؟؟ داوا شوده؟

bach_mosbat12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا من كه فقط قربون صدقش رفتم .ولي باشه چشم.
آقا دستت درد نكنه اون نرم افزار خيلم بكارمون اومد.
آقا نمايشگاه ماشينه تموم نميشه شصت دفه هر كدومو رفتم اما تموم نميشه كه نميشه ؟ يكي به من قشنك بگه اينو چه جوري بايد برم؟
چي شد ما كه نفهميديم اين لنس تو زرد از آب درومد
حالا بكشمش پدر سوخته رو ؟

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
بابا من كه فقط قربون صدقش رفتم .ولي باشه چشم.
آقا دستت درد نكنه اون نرم افزار خيلم بكارمون اومد.
آقا نمايشگاه ماشينه تموم نميشه شصت دفه هر كدومو رفتم اما تموم نميشه كه نميشه ؟ يكي به من قشنك بگه اينو چه جوري بايد برم؟
چي شد ما كه نفهميديم اين لنس تو زرد از آب درومد &nbsp;
حالا بكشمش پدر سوخته رو ؟
قابلی نداشت ;)
ببین باید تو اون لیست همه ماشینا خط بخورن 4 بار این کار اتفاق میفته بعد تموم میشه!
لنس رو باید بکشی!
موفق باشی

بالا