برگزیده های پرشین تولز

VPS / وی پی اس های ویندوز و لینوکس با کیفیت و نسبتا ارزان

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
شرکت فن آوری اطلاعات دیان داده پارس به شماره ثبت 26420 در نظر دارد به تمامی دوستانی که نیاز به VPS ویندوز و لینوکس دارند تا تاریخ 14 تیر یعنی از امروز به مدت 2 هفته تخفیف 10% ی خودش را تفدیم اعضای محترم انجمن کند.

سرویس ها بسیار قوی و نسبتا ارزان و پر سرعت هستند. ویژه همه کسانی که نیاز به آی پی اختصاصی دارن چه برای حسابای بانکی و پی پل و ..... -کسانی که نیاز به سرعت بالایی برای دریافت و ارسال فایل یا هر اطلاعات دیگه ای دارند ( آپلود و دانلود) - ویژه افرادی که قصد راه اندازی هاستینگ دارند و ...

مشاهده پلن ها
در صورت تمایل ثبت نام بفرمائید
http://www.dreamdata.net/order/register.php
و بعد از لاگین - سپس سفارش خود را از طریق
http://www.dreamdata.net/order/cart.php?gid=8
برای ما بفرستید.

کد تخفیف : VPS10%
قیمت ها به صورت عادی ارزان هستند اما باز برای دوستانم در این انجمن کد تخفیف دخ درصدی قرار دادم تا رضایتشان بیشتر جلب شود.
* لازم به ذکر است این کد برای کل دوره پرداخت وی پی اس شما میباشد ( تا وقتی در خدمت شما هستیم فاکتور شما برای آن وی پی اس ماهیانه 10% تخفیف خواهد داشت ) و تنها برای یک ماه پرداخت نمیباشد.

وی پی اس های ویندوز 6 الی 24 ساعته تحویل داده میشود - وی پی اس های لینوکس را از 10 تیر انشا الله تحویل خواهم داد. ( اعتبار کوپن تا 14 تیر خواهد بود )
در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره میتوانید از طریق
http://www.dreamdata.net/order/contact.php
یا تماس با بنده ( پیغام خصوصی میکنم شماره خودم رو ) در خدمت شما خواهم بود.
موفق باشید.

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
دوستانی که در پیغام خصوصی آی پی رو سوال میکنند راجع به آی پی - آی پی ها از کانادا هست.

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
سلام

اقا ببخشید میدونم جاش اینجا نیست ولی ... :blink:
اینا اینجوری که دارن پیش میرن همین فردا پس فردا remote desktop و ssh رو هم میبندن. اگر همچین اتفاقی افتاد شما میتونی پول رو بهمون refund کنی؟

من بیشتر از 60 تومن پول چیز پی ان و پر ... و ... کسی و ... دادم که همشون تو این 1 هفته اخیر به باد رفته :f34r:
ضمنا می خواستم بدونم تو این اوضا میشه چیزی upload کرد رو vps و بعد ایمیل زد یا جواب نمیده :wacko:

با تشکر

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
ریموت سرور رو به هیچ عنوان نمیبندند ! بله اگر بستند هزینه ها رو برگشت میدیم کامل !
شما فضای هارد دیسک دارین به راحتی که در ویندوزتون کار میکنید و اختیارات کامل و ادمین دارین در ریموت دسکتاپ هم همینطور هستش با سرعت بسیار بالا! میتونم اگر حتما نیاز دارید بهتون تست بدم و بررسی کنید. مطمئن باشید این تاپیک رو برای این نزدم که خدا نکرده به کسی ظلم بشه بلکه گفتم اگر بشه کمکی کرد.

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
ریموت سرور رو به هیچ عنوان نمیبندند ! بله اگر بستند هزینه ها رو برگشت میدیم کامل !
شما فضای هارد دیسک دارین به راحتی که در ویندوزتون کار میکنید و اختیارات کامل و ادمین دارین در ریموت دسکتاپ هم همینطور هستش با سرعت بسیار بالا! میتونم اگر حتما نیاز دارید بهتون تست بدم و بررسی کنید. مطمئن باشید این تاپیک رو برای این نزدم که خدا نکرده به کسی ظلم بشه بلکه گفتم اگر بشه کمکی کرد.

در مورد upload فایل چطور؟ میشه الان انجام داد یا نه :f34r: (می خوام فایل رو از PC به vps منتقل کنم و از روی VPS ایمیلشون کنم.
من الان هر کاری می کنم نمیتونم 2 تا پاسپورت رو به US بفرستم. الان 1 هفته هست که نه Mail server کار می کنه و نه این uploader ها. :(

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان عزیزی فرمودند برای اینکه کیفیت و سرعت خوبی و در عین حال ارزانترین پکیج رو بخوایم چی کار باید کرد اینجا کامل شرح میدم.

بعد از ثبت نام در http://www.dreamdata.net/order/register.php
به لینک زیر برید
http://www.dreamdata.net/order/cart.php?a=add&pid=23
سومین گزینه یعنی
نام سرورهای شرکت را بر روی دامنه ام تنظیم می کنم.
را انتخاب کنبد
و 2 تا کلمه الکی در کادر بنویسید و کلیک کنید.
4 گزینه زیر را میبینید :
نام هاست:eg. server1(.yourdomain.com)
NS1 Prefix: eg. ns1(.yourdomain.com)
NS2 Prefix: eg. ns2(.yourdomain.com)
کلمه عبور اصلی Root

ما نیاز به آخرین گزینه داریم که شما بگین پسورد VPS تون رو چی بزاریم.
بقیه رو میتونید مثل eg (مثال) پر کنید.
کلیک کنید برای ادامه و در نهایت تکمیل سفارش را بزنید و ....

این کمترین هزینه داشتن یک VPS است که ماهیانه 30 هزار تومان میباشد - ضمن اینکه 10 گیگ هم هارد دیسک خواهید داشت.
VPS آی پی اختصاصی برای شما فراهم میکند.
مثل *** نیست که چند نفر به پی پیل برند یا ...
پس امنیت بالایی برای شما به ارمغان داره.
* دقت کنید که کد تخفیف رو بزنید اگر 10% تخفیف را میخواید و دکمه مقابل اون رو که بزنید برای تائید کدتون اقدام کنید ( گر چخ من خودم بدونم از بچه های پرشین تولز اگر هستید خودم تخفیف رو اعمال میکنم ) بعد از تائید برای ادامه سفارش اقدام کنید تا مرحلی ای که شماره حسابها رو میبینید و روی تکمیل سفارش زده اید.
** نیازی به سفارش دامنه نیست!
شاد باشید

panda_biz

Registered User
لایک‌ها
24
امکان پرداخت اینترنتی نیست؟

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
شاید باورتون نشه ولی 1.5 ماه هست با بانک سامان از طرف شرکت قرارداد بستیم اما هنوز امکان پرداخت آنلاین رو برامون باز نکردند باید هفته دیگه مراجعه کنم باز ( چون به انتخابات و اختشاش و ایتنا هم خورد دیگه بدتر ... ) متاسفانه واریز به حساب فعلا مقدور هستش.

panda_biz

Registered User
لایک‌ها
24
بالاخره موفق شدم پولو واریز کنم! :D

خیلی خیلی ممنون. در کمتر از نیم ساعت کار منو راه انداختن.
پشتیبانی فوق العاده.

بازم ممنون...

Sanjero

Registered User
لایک‌ها
44
سلام.

dreamdata عزیز ممنون از لطفتون، شکر خدا مشکلم با اون سرویس قبلی که خریده بودم حل شد یعنی راهی پیدا کردم .

مرسی. :)

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
خواهش میکنم - البته منم دارم وی چیز ان سرورم رو درست میکنم! به هر حال برای ایرانی همیشه یه راهی هست :دی

engineer_ict

Registered User
لایک‌ها
23
سلام به دوست عزیز :D مهندس حسین;)
شماره حسابتو پ.خ کن بیاد :happy:

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
سلام!!

سرور آلمان هم دارید؟

Nevissande

Registered User
لایک‌ها
10
خواهش میکنم - البته منم دارم وی چیز ان سرورم رو درست میکنم! به هر حال برای ایرانی همیشه یه راهی هست :دی

چيز پي ان فروشي هم داريد؟

در اين وضعيت (كه پورتها رو بستن) داره كار مي كنه؟

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
چيز پي ان فروشي هم داريد؟

در اين وضعيت (كه پورتها رو بستن) داره كار مي كنه؟
الان که پورتها بسته است فکر نکنم کار کنه، واسه * پی ان هم کاری نداره که :D یه برنامه روش میندازی The End :D

حسین جان شرمنده که فضولی کردم و جواب دادم!

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
الان که پورتها بسته است فکر نکنم کار کنه، واسه * پی ان هم کاری نداره که :D یه برنامه روش میندازی The End :D

حسین جان شرمنده که فضولی کردم و جواب دادم!

آقا این کار ها رو به ما هم یاد بدین خوب ثواب داره به خدا! اگه هزینه داره خوب می دیم! :rolleyes:

بالا