برگزیده های پرشین تولز

W900 یا N70 ٠

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
موضوع سونی اریکسون و نوکیا نیست. بعد از نمایشگاه بارسلون و سبیت حالا کمپانیها گوشیهاشونو میدن بازار. به نظر من برای خرید گوشی خوب باید یکماهی صبر کرد.

Moree

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از adi1358 :
چه تفاهمی من هم میخوامw900i بگیرم
به نظر من زیاد مهم نیست سیمبین نداشته باشه .
سیمبین فقط برای سرگرمیه

نه دیگه ببین اقا بی انصافی نکنیم! من خودم طرفداره اس ای هستم ، ولی انجوری میگی به بروبچز نوکیا بر میخوره!

سیمبین واسه کسی خوبه که استفاده داشته باشه از سیمبین براش...... خود ایشون میگن که من برام دوربین و صدا مهم هست و برای همین هم w900 رو انتخاب کردن:)

نیمی از یوزرهای نوکیا حتی نمیدونن که سیمبین چی هست ، چه برسه به اینکه بخوان استفاده کنن ازش(منظورم حرفه ای ها نیست! )

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از DariushAgah :
موضوع سونی اریکسون و نوکیا نیست. بعد از نمایشگاه بارسلون و سبیت حالا کمپانیها گوشیهاشونو میدن بازار. به نظر من برای خرید گوشی خوب باید یکماهی صبر کرد.

داریوش جان منظور شما از گوشیه خوب چیه ؟ ممکنه چن مدل رو اشاره کنی؟ ربطش به نمایشگاهای سبیت و بارسلون رو از نظر قیمت عرضه میگی یا زمان عرضه؟

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از alireza_juve :
داریوش جان منظور شما از گوشیه خوب چیه ؟ ممکنه چن مدل رو اشاره کنی؟ ربطش به نمایشگاهای سبیت و بارسلون رو از نظر قیمت عرضه میگی یا زمان عرضه؟

معمولا گوشی یا ماشین یا حتی فیلم و ... را نگه میدارند برای نمایشگاه اون صنف بعد پرده برداری میشه و بعدش به بازار عرضه میشه. گوشیهای جدید نوکیا و سونی اریکسون و سامسونگ و موتورولا هم همینطور حالا که نمایشگاه بارسلون و سبیت تموم شده کم کم میان به بازرا از نوکیا ان 91 ان 80 و ای 70 در راهند و همینطور بقیه برندها

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
بنظر شخصی من هم سیمبین هم مثل سایر یک امکانات گوشی مثل Mp3 - موزیک و ... برای سرگرمیه
چون در صورتی که یکی نیاز شدید به سیستم عامل داشته باشه ، اگر واقعا نیم جو عقل تو کلش باشه میره ارزونترین
PPC رو میخره .

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نقل از saeid_2001 :
من میگم صبر کن کمی چون میخوای 500 تومن پول گوشی بدی تا چند ماه دیگه انتخابهای خیلی بهتری داری مثلا N80
16.gif

تائيد ميشه اساسي
عزيز جان هول ورت نداره ... كمي صبر كن

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از tintin :
بنظر شخصی من هم سیمبین هم مثل سایر یک امکانات گوشی مثل Mp3 - موزیک و ... برای سرگرمیه
چون در صورتی که یکی نیاز شدید به سیستم عامل داشته باشه ، اگر واقعا نیم جو عقل تو کلش باشه میره ارزونترین
PPC رو میخره .

البته شما بارها هم با سیمبین مخالفت کردید و حتی گفتید که سی پی یو در اسمارت فونها هیچ تاثیری نداره . روی این اصل بعید میدونم شناخت کافی از سیمبین داشته باشید . همین حالا هم نمیتونید عدم وجود یک منشی تلفنی ساده روی گوشیهای جاوا رو انکار کنید.دیگر برنامه های خوب سیمبین به جای خودش

Moree

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از tintin :
PPC رو میخره .

تایید میشه
چون اون کسی که نیاز به OS داشته باشه برای کارهای اساسی بهترین گزینه براش پالم هست

adi1358

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از tintin :
PPC رو میخره .
ok
من خودم گوشی سیمبین دار داشتم فقط سرگرمیه هیچ کاربرد خاصی نداره
اینقدر که من برنامه دانلوود کرم

Night Crawler

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از 3soot :
تائيد ميشه اساسي
عزيز جان هول ورت نداره ... كمي صبر كن
آخه وقتی N80 بیاد میدونی چه قیمتی فجیعی داره؟ همون N90 وقتی اومد اولش حدودای 1 میلیون بود با دوربین 2 مگ حالا N80 با دوربین 3 مگ چی میشه ! تازه در مقابل زمان standby گوشی W900 که 370 ساعت هست N80 حدود 190 ساعت هست.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,464
به نقل از Night Crawler :
آخه وقتی N80 بیاد میدونی چه قیمتی فجیعی داره؟ همون N90 وقتی اومد اولش حدودای 1 میلیون بود با دوربین 2 مگ حالا N80 با دوربین 3 مگ چی میشه ! تازه در مقابل زمان standby گوشی W900 که 370 ساعت هست N80 حدود 190 ساعت هست.

باتری N80 فوق العاده ضعیف هست و از الان بگم باید هر شب شارژ بشه:blink:

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Sony Ericsson!! :
باتری N80 فوق العاده ضعیف هست و از الان بگم باید هر شب شارژ بشه:blink:
79.gif
خدایا ممنون که نمی خواد هر شب گوشیمو شارژ کنم

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نقل از Night Crawler :

برو تو تاپيك N80 زدم قيمتش چقدره اون حدي هم كه فكر ميكني نيست ... سواي اون قيمت سريع ميكشه پائين .
يادت نره كه استند باي فقط يك گزينه از چندين گزينه انتخاب يك گوشيه گوشي هائي كه استند باي زياد دارند و فقط ميشه باهاشون موزيك گوش داد والا منو راضي نمي كنه شمارو نمي دونم !!!!
اون دوستاني كه ميگن شارژ شبانه در صورتي كه كار زياد از گوشي بكشي والا مشكلي نداره تازه گوشي بايد بياد تو بازار ببينيم نوكيا چيكار كرده .
اون بنده خدائي كه ميگه كسي كه os براش مهمه ميره پالم !!! ميگيره معلومه نه پالمو ميشناسه و نه خبر داره الان وضع پالم چه طوريه ... توصيه ميكنم مطالعه كنه در مورد اون تا راه بيفته .
يادت نره سمبين خيلي مهمه هيچموقع خودتو سعي نكن با جنگولك بازي هاي گوشي مثل دوربين و پلير و ... سرگرم كني و دلتو به اونا خوش كني اينا مثل دود ها و غبارهاي ناشي از ترقه بازيه بعد از مدتي كه رفع شد ميبيني هيچي تو دستت نيست .
N80 يه گوشي برجسته است با امكانات برجسته يك روولوشن از طرف كمپاني كه شما ميتوني بهش مطمئن باشي كه براي اين گوشي و اين نسخه از سمبين براي چندين سال آينده برنامه ريزي كرده و در حقيقت فكر و امكانات يك كمپاني آينده نگر رو به خدمت ميگيري
البته اين صحبتهاي من براي اين بود كه ميخواي هزينه زياد كني اما اگه نمي توني يه مدت صبر كني برو يه 6630 بگير از اين اسباب بازيهايي كه بهت معرفي ميشه بمراتب بهتره ولي با توجه به برنامه ريزي نوكيا روي ويرايش سوم سمبين سري 60 من به شما پيشنهاد صبر كردن و ابتياع ان هشتاد رو ميكنم
من خودم قصد خريد 6630 رو داشتم ولي الان منتظر اين گوشي هستم و به اين گوشي و برنامه هاي كمپاني نوكيا ايمان دارم
ديگه تصميم باخودته حرفهاي دوستان رو جمع بندي كن و تصميم بگير
موفق باشيد

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
بله سیمبین چیز نسبتا مهمیه خوب موبایل یه وسیله همراهه شما مثلا اگه یه پی دی ای داشته باشی میتونی بگی که من یه کامپیوتر دارم البته اینم بگم که سیمبین خیلی سیستم عامل قویی نیست و اگه برای جاوا هم اون برنامه ها ساخته بشه که ساخته خواهد شد عملا سیمبین با جاوا فرقی نخواهد کرد اما برای مثال آی میت میتونه یه کامپیوتر باشه که زنگم میشه باهاش زد اما سیمبین صرفا یه سیستم عامل خیلی معمولی برای گوشیهاست که امکانات گوشی رو تا حدی زیاد میکنه مثلا برای بازیها یا برنامه های کاربردی اما تو کار کرد گوشی اگه راندمانشو کاهش نده تاثیر دیگه ای نداره و گوشی لازم نیست که حتما سیمبین باشه

بالا