برگزیده های پرشین تولز

Warhammer 40000: ماجرای غم انگیز و وحشتناک انسان سال چهل هزار

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
پس چی :cool::cool::D من معمولا حمله میکنم تا اینکه صبر کنم حمله کنند ;) 14 بار Dow3 رو تموم کردم ( با هر Race ، دو بار ;))

:wacko: 14 بار بازي:blink::blink::blink::blink:
نه بابك جان من تسليم، اينقدرام ديگه وقت نداشتم بازي كنم:( فكر كنم يه چند ماهي بازي كردي فقط:lol:
هر وقت خبري شد بگو ميام شكستت ميدم:cool: راستي هنوز يادم نرفته 2 بار مات شديا، بازم بازي مي كنيم

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
اشکالی نداره فندق بچه ها از خودمونند.
grouphugg.gif

آف هم که نمی زنند راجع به DOW صحبت می کنند دیگه!
128fs318181.gif

فقط علی وای به حالت اگه بفهمم از Dawn of War به عنوان بهانه دیگری برای اغفال بابک و جلب کردنش به قزوین استفاده کردی!
167.gif

در مورد سوالت هم Dawn of War 2 به احتمال خیلی زیاد ساخته خواهد شد و شایعات فراوونی در مورد ارائه این بازی روی نسخه پیشرفته و اصلاح شده موتور Company of Heroes که یکی از بهترین موتورهای استراتژی است وجود دارد، ولی هنوز از طرف شرکت هیچ اطلاعات و وعده وعید، و یا تاریخ انتشاری داده نشده.
xpeople_llover.gif

vahidtoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به بابک تو هم اومدی مثل اینکه یادت رفته اون قدیما وقتی شرکت داشتیم نفر اول.. نه ببخشید نفر دوم کی بود

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
به بابک تو هم اومدی مثل اینکه یادت رفته اون قدیما وقتی شرکت داشتیم نفر اول.. نه ببخشید نفر دوم کی بود

خوب برا همون میگم لذتش بیشتره میشه :happy:

بابك جان ترسيدي رفتي يار آوردي:lol: مشكلي نداره
sherriff.gif
با يارتم شكست مي خوري
laserburn.gif

vahidtoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو رو خدا یه وقت بزارین با هم بازی کنیم مردم از بس Skirmish بازی کردم:(

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
بابك جان ترسيدي رفتي يار آوردي:lol: مشكلي نداره
sherriff.gif
با يارتم شكست مي خوري
laserburn.gif

هه هه به همین خیال باش :D من کلی تجربه در این بازی دارم ;) who do you think i am??? :cool: یار هم نمیخواد ;) راست میگی بیا Call Of Duty بازی کنیم ( وحید اینو داشتی :p:D)

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
اینو امروز یادم افتاد گفتم بیام بگم : برای نژاد Space Marin کمپانی مارول یه زمانی کمیک استریپی با همین نام ( فکر کنم) منتشر میکرد ;) اینو ببینید :

63csye9.jpg

vahidtoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هه هه به همین خیال باش :D من کلی تجربه در این بازی دارم ;) who do you think i am??? :cool: یار هم نمیخواد ;) راست میگی بیا Call Of Duty بازی کنیم ( وحید اینو داشتی :p:D)

عمیقا باهات موافقم (بچه ها اصلا سعی نکنید با بابک call of duty بازی کنید چون ممکنه یاس فلسفی بگیرین)

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
در حد warcraft 3 هست؟؟ من کلهم زیاد بازی نمی کنم یعنی از وقتی war3 رو تموم کردم دیگه سراغ بازی نرفتم (2 سال پیش) حالا اگه فاز بده می رم می گیرمش راستی expansion pack جدیدی نیومده براش منظورم وارکرافت 3 هست

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
در حد warcraft 3 هست؟؟ من کلهم زیاد بازی نمی کنم یعنی از وقتی war3 رو تموم کردم دیگه سراغ بازی نرفتم (2 سال پیش) حالا اگه فاز بده می رم می گیرمش راستی expansion pack جدیدی نیومده براش منظورم وارکرافت 3 هست

البته من نمیخوام مثل بعضی ها زود بیام بگم پس چی !!!! ولی کلا من که هر دو رو بازی کردم به نظر من از warcraft3 بهتره :rolleyes::happy:

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
ماهی کجایی که تاپیک رفت صفحه ی 3 !!

آقا من یک دست Skirmish با Tau زدم. چرا اینقدر اینها قوی بودند؟؟؟ یک دست Fire Warrior (مخصوصا اگر Upgrade شده باشه) می تونه همه ی تمدنهای دیگر رو نابود کنه!! برد وحشتناک با Attack 70 !!!

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
سلام فندق. خوبی؟ :)
عیب نداره دیگه. مرگ حقه! :D
بالاخره هر تاپیکی یه روزی میره توی صفحه 3 و بعدش هم چه بسا آرشیو!
من خودم زیاد با Tau حال نمی کنم و زیاد توی کارشون نرفتم (Eldar نمی ذاره!)، همین طور توی فروم های رسمی شرکت Relic هم همه طرفدارهای Tau همیشه شاکی هستند که چرا گروه ما انقدر ضعیفه، ولی خوب به هر حال اگه یه کم باهاشون تمرین کنی بازی باهاشون تا حدودی دستت میاد.
در ضمن این خواهرزاده من هم که 12 سالشه و قبلا مثل خودم Eldar باز بود تازگی ها خیانت کرده و Tau باز شده و خیلی هم ازشون تعریف می کنه و میگه حسابی قویند.
2zqdf8w.gif

ولی خوب البته به نظر شخصی من وقتت رو با هیچ گروه غیر از Eldar صرف نکن!
queen.gif

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
سلام فندق. خوبی؟ :)
عیب نداره دیگه. مرگ حقه! :D
بالاخره هر تاپیکی یه روزی میره توی صفحه 3 و بعدش هم چه بسا آرشیو!
من خودم زیاد با Tau حال نمی کنم و زیاد توی کارشون نرفتم (Eldar نمی ذاره!)، همین طور توی فروم های رسمی شرکت Relic هم همه طرفدارهای Tau همیشه شاکی هستند که چرا گروه ما انقدر ضعیفه، ولی خوب به هر حال اگه یه کم باهاشون تمرین کنی بازی باهاشون تا حدودی دستت میاد.
در ضمن این خواهرزاده من هم که 12 سالشه و قبلا مثل خودم Eldar باز بود تازگی ها خیانت کرده و Tau باز شده و خیلی هم ازشون تعریف می کنه و میگه حسابی قویند.
2zqdf8w.gif

ولی خوب البته به نظر شخصی من وقتت رو با هیچ گروه غیر از Eldar صرف نکن!
queen.gif

به 40000 سال جنگ به همین زودی تسلیم شدی!!!

یک دست Skirmish با Tau بزن ضدEldar درجه هم بذار VeryHard !! بعدش که بردی Eldar رو، میفهمی که TAU چقدر قوی بید!!!

(12 ساله ی استرتژی باز!!! البته پسرخاله ی ما 10 سالست Generals می زنه !!!)

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

دیروز یک دمو از این بازی رو دیدم , و کلی لذت بردم .

فقط یه سوالی ,
آیا قرار است از این بازی نسخه های جدیدتری به بازار عرضه شود یا نه ؟؟ و داستان آن تمام شده است ؟؟

ممنون .:rolleyes:

* * * * * * * * *

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
توماس جان، خیلی ها توی دنیا منتظرند که نسخه جدید این گیم به بازار بیاد، ولی Dawn of War 2 فعلا در حد شایعه است، و هنوز خبر رسمی از سوی Relic برای عرضه آن داده نشده است.
خیلی ها پیش بینی می کردند که توی E3 امسال این شرکت خبری در این مورد میده، که این طور نشد.
فعلا باید منتظر بود. :)

Druid

Registered User
لایک‌ها
0

وقتی برای اولین بار Down of Warرو بازی کردم گفتم مگه می شه یک بازی انقدر قشنگ باشه؟ مخصوصا منی که بجز وارکرافت 3 بازی های دیگه رو اصولا داخل ادم حساب نمی کنم (دلیلش رو هم بعدا میگم)

اما Down of War واقعا زیباست. هر چند از نظر داستانی و منحنی ریتم به وارکرافت نمی رسه اما فوق العاده بازی زیبایی هست.

اصولا برای نوع سلیقه ی این دهه از نسل بازی کنندگان (جنگ بین دو یا چند نژاد برای کنترل نوعی دنیا) چیز خیلی جذابیه. نمونه های موفقش رو در وارکرافت - Down of War و حتی در فیلم هایی مثل ارباب حقله ها می بینیم.
اینکه الدار ها همیشه مرموز باشن و حتی با نگاه کردن به یونیت ها و ساختمان هاشون پی به سر به مهر بودنه منشاشون ببری (شبیه به پروتوس های استارکرافت) احساس خوبی به ادم دست می ده.
در مقابل اون کیوس ها که اونقدر بد و خبیث هستند که ادم حتی اگر بخواد هم رغبت نمی کنه تاریخشون رو بدونه. فقط ترجیح می ده بکشتشون...

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
وقتی برای اولین بار Down of Warرو بازی کردم گفتم مگه می شه یک بازی انقدر قشنگ باشه؟ مخصوصا منی که بجز وارکرافت 3 بازی های دیگه رو اصولا داخل ادم حساب نمی کنم (دلیلش رو هم بعدا میگم)

اما Down of War واقعا زیباست. هر چند از نظر داستانی و منحنی ریتم به وارکرافت نمی رسه اما فوق العاده بازی زیبایی هست.

اصولا برای نوع سلیقه ی این دهه از نسل بازی کنندگان (جنگ بین دو یا چند نژاد برای کنترل نوعی دنیا) چیز خیلی جذابیه. نمونه های موفقش رو در وارکرافت - Down of War و حتی در فیلم هایی مثل ارباب حقله ها می بینیم.
اینکه الدار ها همیشه مرموز باشن و حتی با نگاه کردن به یونیت ها و ساختمان هاشون پی به سر به مهر بودنه منشاشون ببری (شبیه به پروتوس های استارکرافت) احساس خوبی به ادم دست می ده.
در مقابل اون کیوس ها که اونقدر بد و خبیث هستند که ادم حتی اگر بخواد هم رغبت نمی کنه تاریخشون رو بدونه. فقط ترجیح می ده بکشتشون...

flowerysmile.gif

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
سلام.
من امورز رفتم بخرمش از بسكي اين ماهي تعريف كرد از اين.
رفتم يه چيزي بهم داد به اين نام.
Warhammer Mark of Chaos
6 تا سي دي بود
حالا همينه.فكر نكنم.
اگه همين نيست ماهي جان برام ميفرستي.

بالا