برگزیده های پرشین تولز

Windows Mobile 6.0 Professional / Crossbow

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
حرف های اقای توکلی کاملا درست می باشد. البته اگر نرم افزار خاصی نصب نشده زیاد سرعت گرفته نمیشه. اما امان از اینکه نرم افزار های مثل نرم افزار های مربوط به تمپلیت نصب بشه

راستی آقای توکلی میشه رام 4.0.0.0.5 بهمون معرفی کنید؟ البته لینک واسه دانلود

تو پست 203 گفتم: http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1288056&postcount=203

البته یه نکته را هم بگم که تنها رامی که نصب کردم و تو بخش Setting موقع رفتن به System و Connection گیر نمیکنه رام 4.0.0.0.6 هست.

hamedana

Registered User
لایک‌ها
0
تو پست 203 گفتم: http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1288056&postcount=203

البته یه نکته را هم بگم که تنها رامی که نصب کردم و تو بخش Setting موقع رفتن به System و Connection گیر نمیکنه رام 4.0.0.0.6 هست.

این رو هم من اضافه کنم که در ایم رام قسمت وایرلس خیلی امکاناتش عالی شده. من مارم با وایرلس هست خیلی راضی هستم

shomoha

Registered User
لایک‌ها
10
کسی از دوستان فرق بین این دو ورژن را میداند؟

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
من شاید بخوام باسه یکی دو تا از بچه ها نصب کنم ، دستگاه ها همه رام اوریجینال بروشون هست ، هیچ توصیه ای دارید قبل از انجام این کار؟
راستی ، اون touchflo برای اینکه کار بکنه در ویدیو ، همش یک کلید کناری رو فشار می داد ، شما هم باید چنین بکنید؟

کلا توی xda-dev هم افراد حرفه ای با رام های تاچ کاری ندارند چون شما روی رامتون اگه چیزی نصب کنین سرعتش از کمی دیوانه کننده میشه . مخصوصا سی پی یو های omap که دیگه الان به زور batteryStatus باهاش برنامه اجرا میکنن !

کلا توی xda-dev رام هایی که استیبل و خوب هستن 2 تا هستن ( چون T-mobile تست سیگنالشم با اینا انجام داده http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=317331 )
1) Faria's New Rom - the real thing : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=297762
2) XَِDA Mobile 6 r2a : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=315178
چون کراس بو لوک هستند و فوق العاده سریع ( البته به نسبت رام های کوک شده ی معمول )

در مورد رام های تاچ لوک هم رامهای NBD از همه بهترند : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=319751

من خودم آرشیو کامل این رام ها از اولین ریلیز تا آخرینشونو دارم و همشونم با بهترین برنامه ها تست کردم و کلا رام های TOUCH-Look فقط واسه 2 روز جالبن و بعد از اون فقط کارایی و سرعته که مهم میشه

میتونم واسه دوستان کمک باشم چون فکر میکنم همه ی رام ها رو امتحان کردم

MohsenID

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
من شاید بخوام باسه یکی دو تا از بچه ها نصب کنم ، دستگاه ها همه رام اوریجینال بروشون هست ، هیچ توصیه ای دارید قبل از انجام این کار؟
راستی ، اون touchflo برای اینکه کار بکنه در ویدیو ، همش یک کلید کناری رو فشار می داد ، شما هم باید چنین بکنید؟

سلام دکتر جان
من مدتها بود که میخواستم WM6 رو نصب کنم ولی صبر کردم تا یه رام خوب بیاد ،تا دیروز که بالاخره ریختم،واقعاً عالیه و دیگه حاضر نیستم دوباره به WM5 برگردونمش،به نظر من که از همه نظر نسبت به WM5 سره :rolleyes:
برای TouchFLO هم باید دکمه Comm Manager رو بزنی ;)

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
دوستان کلیه این رام ها و آپگرید ها و نرم افزار ها مخصوص HTC Prophet هست و از یه سایت آلمانی آوردم و تاجایی که تونستم کلمه کلمه به انگلیسی ترجمه کردم.

منبع

.

vahshat2

Registered User
لایک‌ها
0
شرمنده به خدا گیج شدم... وگرنه اصلا مزاحم شما نمیشدم...
من یه S200 دارم... چند وقت پیش یه wm6 نصب کردم که از خیلی جهات عالی بود اما باگ داشت که مجبور شدم رام گوشیم رو با یه ریسک بزرگ برگردونم به wm5 غیر اورجینال... الان هم تو قسمت sms مشکل دارم... یا sms هام نمیرسه یا 10 با هم میره... از اینا بگزریم فقط درد دل بود... اینا رو گفتم که یه رام با سرعت بالا و بدون باگ wm6 بهم معرفی کنید که از شر این wm5 خلاص شم... ممنونتون میشم... فقط جون بچتون نگید همه 16 تا پیج رو بخون خودت پیدا کن...

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
شرمنده به خدا گیج شدم... وگرنه اصلا مزاحم شما نمیشدم...
من یه S200 دارم... چند وقت پیش یه wm6 نصب کردم که از خیلی جهات عالی بود اما باگ داشت که مجبور شدم رام گوشیم رو با یه ریسک بزرگ برگردونم به wm5 غیر اورجینال... الان هم تو قسمت sms مشکل دارم... یا sms هام نمیرسه یا 10 با هم میره... از اینا بگزریم فقط درد دل بود... اینا رو گفتم که یه رام با سرعت بالا و بدون باگ wm6 بهم معرفی کنید که از شر این wm5 خلاص شم... ممنونتون میشم... فقط جون بچتون نگید همه 16 تا پیج رو بخون خودت پیدا کن...

اگه قشنگی و سرعت میخواید این رام:
خودم آپلودش کردم.

vahshat2

Registered User
لایک‌ها
0
اگه قشنگی و سرعت میخواید این رام:

خودم آپلودش کردم.

آه ه ه ه ه ه ه.... 45 مگ دان کردن با دیال آپ واقعا رس آدم در میاره.... اونم از راپیدشر...
دمت گرم دان کردم... میرم آپگرید کنم ببینم چی میشه...

vahshat2

Registered User
لایک‌ها
0
مردم بس که این رام سنگینه.... یارو هرچیز بدردنخوری رو روش نصب کرده... ناراحت نشین ها... ولی 2 تا باگ بزرگ داره همین اول کاری... یکی اینکه بهم کنتاکت هام رو نشون نمیده... و دومی اینه که از قسمت تودی نمیتونم مثلا هلپ رو حذف کنم اگه ممکنه یه کمکی به ما بکنید

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
مردم بس که این رام سنگینه.... یارو هرچیز بدردنخوری رو روش نصب کرده... ناراحت نشین ها... ولی 2 تا باگ بزرگ داره همین اول کاری... یکی اینکه بهم کنتاکت هام رو نشون نمیده... و دومی اینه که از قسمت تودی نمیتونم مثلا هلپ رو حذف کنم اگه ممکنه یه کمکی به ما بکنید

من کانتکت هام مشکلی نداشت. نرم افزار هاش را هم چندتاشا میتونید Uninstall کنید. Help هم اینقدرا مهم نیست.

siakhan

Registered User
لایک‌ها
423
سلام خدمت همه دوستان. من يك گوشي Imate JasJam‌ دارم .از كسايي كه WM6‌ رو نصب كردن خواستم بپرسم كه ارزش اين كارو داره؟ و‌ آيا راضي هستند؟ چند نفر راضي‌اند؟ ممنون از همگي

vahshat2

Registered User
لایک‌ها
0
من کانتکت هام مشکلی نداشت. نرم افزار هاش را هم چندتاشا میتونید Uninstall کنید. Help هم اینقدرا مهم نیست.

سلام دوست من... ممنون از توجهت... داستان کنتاکت رو با نصب یه برنامه حل کردم... شرتکات های اضافی استارت رو هم از تو شاخه ویندوز حذف کردم... فقط یه مشکلی که یادم رفت همون اول بگم این بود که... هر بار که صفحه از حالت ترن آف اسکرین خارج میشه یا به اعبارتی ترن آن اسکرین میشه، یه ارور رو صفحه ظاهر میشه به این مضمون...Notificaton Error
\Windows\TimeWizard.exe
که فقط بالاش یه دکمه Okداره که باید بزنی تا بره... میشه یه راهنمایی کنی که چیجوری میتونم اینو درستش کنم... خیلی آقایی...

بالا