برگزیده های پرشین تولز

Www . Persian Learn . Com

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
اين اختيار رو به کاربر بده که انتخاب بکنه که ميخواد بصورت مستمع الآزاد در کلاس حضور داشته باشه يا اينکه ميخواد عضو باشه . . .

مسلما هرکس بخواد از امکانات کامل سايت استفاده کنه بايد عضو باشه، . . .
ولی اگه يه نفر از طريق Search ، جواب يه سوالش رو تو يه صفحه ای پيدا کرد و خواست بخوندش، نبايد مجبور باشه 3 ساعت بياد و عضو بشه و بعد مجبور باشه Email دريافت کنه . . .

آزاد بگذار . . .

مثل اکثر Forum های خارجکی !!!

.

PersianLearn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببينيد اگه اين نظم و انضباط وجو داشته باشه ! كه كاربران ثبت شده در سايت در كلاس ها باشند ! بده؟
كوروش جان براي عضويت لازم نيست 3 ساعت وقت بگذارند بنابر زماني كه من گرفتم فقط 30 ثانيه براي قبت نام كافي است ! و فعلا همان موقع مي توانند در كلاس ها شركت و از ديگر قسمت هاي
سايت استفاده كنند ! و فعلا ايميل تاييديه در كار نيست !
حالا خوبه خودت داري مي گي خارجكي !
ما ايراني هستيم بابا
ولي چشم‌! در اين مورد با دوستانم مشورت مي كنم !ممنون
ديكه چي نظري ، پيشنهادي

PersianLearn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببينيد اگه اين نظم و انضباط وجو داشته باشه ! كه كاربران ثبت شده در سايت در كلاس ها باشند ! بده؟
كوروش جان براي عضويت لازم نيست 3 ساعت وقت بگذارند بنابر زماني كه من گرفتم فقط 30 ثانيه براي قبت نام كافي است ! و فعلا همان موقع مي توانند در كلاس ها شركت و از ديگر قسمت هاي
سايت استفاده كنند ! و فعلا ايميل تاييديه در كار نيست !
حالا خوبه خودت داري مي گي خارجكي !
ما ايراني هستيم بابا
ولي چشم‌! در اين مورد با دوستانم مشورت مي كنم !ممنون
ديگه چي نظري ، پيشنهادي ؟

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
ببين بد نيست که عضو ها بيان سر کلاس !
ولی بده که بخوای نظرت رو تحميل کنی.
بذار خود افراد انتخاب کنن.
يا اينکه يه رای گيری در صفحه اول PersianLearn قرار بده و نتيجه اش رو به کار بگير
ببين چند درصد با عضويت اجباری موافقند و چند درصد مخالف.
نتيجه اين رای گيری، مسلما برای بقيه افرادی که ميخوان از اين قبيل کارها بکنن قابل استفاده است.

خوش باشی . . .

PersianLearn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما به صورتي از عضويت صحبت مي كني كه هر كي ندونه خيال مي كنه چه چيزي هست ! گفتم كه فقط 30 ثانيه از وقت رو مي گيره !
اين طوري براي خود يوزر هم قابل فهممي شه كه اينجا بي در و پيكر نيست و حساب كتابي داره و اين خودش باعث مي شه از اعتبار سايت كاسته نشه
در ضمن در مورد راي گيري در صفحه اول هم ! نمي دونم .بايد با بچه ها در ميون بگذارم ) مقصودم همكارانم است )
ولي ممنون
ولي احسان جان كه مي گي من اشتباه كردم !
ايا الان ديگهگشت و گذار در سايت بدون ثبت نام ميسر است /؟

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
همونی که 30 ثانيه وقت ميگيره و هيچی نيست!
بيشتر روش فکر کن.
. . .
گرچه اگه قرار باشه کاری انجام بدی . . . انجام ميدی . . .

PersianLearn هم يه سايت شخصيه. مثل PersianTools
صاحبش هم يه نفره که اعمال سليقه ميکنه.
امروز اراده ميکنه ثبت نام اجباری باشه
فردا تصميم ميگيره آزادش کنه
امروز ايميل نميفرسته
فردا ميفرسته

هنوز خيلی مونده تا به جايی برسيم که يه سايت درست کنيم که به نظرات استفاده کنندگان اهميت بيشتری داده بشه . . .

. . .
منتظرم زودتر سايت PersianLearn راه بيفته . . .

خوش باشيد

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
من فقط براي تاييد كورش اينجا نوشتم واقعا هنوز مونده كه :.

1) از تچربه هاي ديگران پند بگيريم
2)به نظرات كاربر ها اهميت بدهيم
3)چرخ را دوباره اختراع نكنيم

خيلي خوبه كه قبل از انجام هر كاري يك برسي خيلي كوچولو بكنيم كه كارهاي مشابه چه سيستمي رو در پيش گرفته اند

دوست خوبن تچربه 4.5 سال به مدت متوسط 9 ساعت در اينترنت بودن به من چيزهايي ياد داده اوليش اينه كه هر چي كاربر ميگه همون كار رو بكن مگر اينكه كاربر برات اهميتي نداشته باشه

وقتي هم نضر مي پرسي دقيق بررسي كن و آمار بگير

همان فيد بك كه گفتم بگزاري چيز خوبيست در صفحه اول يا اينكه كوروش كه گفت راي گيري كن
باب در كار خير حاجت استخاره نيست كه
بايد ايده ها رو به قاپي نه اينكه معطل كني

به هر حال خواستم بدوني كه نظر من كاملا منطبق با نظر كوروش هستش

سليقه شخصي اعمال كني و به نظر بقيه اهميت ندي باختي و زير سوالي
همون طور كه الان احسان به خاطر معطلي در آزاد كردن فوروم زير سوال هست
يعني حتما بايد حودر مينوشت اين همه آدم اينجا بودند كه مي گفتند فوروم رو آزاد كن (اگر چه من مخالف آزاد كردنش بودم)

به هر حال ايئوارم موفق باشي در وبسايتت

PersianLearn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اولا بگم كه خيلي خيلي ممنونم كه نظرهاتون رو مي دين ! باور كنين همين چيز ها به ادم اميدواري مي ده !
البته صاحب پرشين لرن يكك نفرنيست و سه نفرن !
يه باار ديگه هم مي گم . وقتي كاربر مي ياد توي سايت و مي بينه كه ثبت نامي هست و بني و بساطي ! يه جور ديگه به اين سايت نگاه مي كنه !اين جور نيست ؟
اينطور كه شما از ثبت نام حرف مي زنين ! يكي بياد اينجا رو بخونه . فكر مي كنه كه
ثبت نام اسم ديگدش همون اعدامه ! يعني پامونو بذاريم توي اين سايت يا بايد اعدام بشيم و يا ....
باور كنين اين طور نيست !
وقتي شما خارجكي ها رو مثال مي زنيد بايد تفاوت هاي فرهنگي بازديدكنندگان ما و اون ها را هم در نظر بگيرين ! به قول معروف
يه طرفه به قاضي نرين !
حالا من يه سوال از كورش جان و وبلاگر عزيز داشتم ! اگر شما هم خودتان يه همچين سايتي راه مي انداختين
وافعا ازادش مي ذاشتين ! و ثبت نام رو اجباري نمي كردين ؟من هم وقتي احسان اينجا رو ساخت
حرف هاي شما رو مي زدم ولي وقتي خودم هم سايت زدم ديدم قضيه چيه !
به نظر كسي كه يه سايت رو راه مي اندازه ثبت نام در سايت ، بايد اولين قدم كاربر باشه ( به درستي يا نادرستي اين
فكر كاري ندارم ) به هر حال ممنون ! در ضمن كورش جان اگر ما به نظرات ببينندگان اهميت نمي داديم كه اصلا
نمياومديم اينجا بحث كنيم ! غير از اينه ؟ پس يه چيز هست كه باعث شده ما اين جا با بازديد كننده تبادل نظر كنيم و اون هم احترام به نظرات بازديد كننده است
همه ما بايد اين اصل را بپذيريم كه مي گويد :
سايتي كه رضايت كاربر را حاصل كند موفق خواهد شد !
صحبت من اين سات كه ثبت نام باعث عدم رضايت كاربر نمي شود !

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
دوست من
اگه واقعا ميخوای به نظر کاربران اهميت بدی، يه نظر سنجی انجام بده، يه چيزی شبيه همون رای گيری . . .

اگه هم فکر ميکنی با ثبت نام حال ميکنی، همون کار رو بکن.
به کسی هم مربوط نيست. سايت خودته، براش هزينه کردی، زحمت کشيدی، وقت گذاشتی،

اين که اينجوری ميگم منظورم نيست که از ثبت نام بدم مياد و . . .
دقت کن که دومين کسی که تو PersianTools ثبت نام کرد من بودم !
(البته بماند که احسان گفت نکن، من با پر رويی کردم!!!)

تو سايت شما هم تا رسيدم ثبت نام کردم.

ولی از اين نظر به قضيه نگاه کن که

داری Search ميکنی، به چهار تا Forum مثل اينجا و Persianlearn و . .. ميرسی، بعد ميبينی برای خوندن دو خط بايد يکی دو تا فرم پر کنی،
حالا بعد از اينکه يکی دو تا فرم پر کردی و به پاسخ هم نرسيدی، اگه به Forum سوم رسيدی که باز هم مجبور بودی فرم پر کنی، بی خيال ميشی و صفحه رو می بندی و ميری سراغ ادامه Search کردنت. الحمد لله چيزی که فراوونه ، مطالب کامپيوتريه . . .

حداقل من که اينجوريم. بقيه رو نميدونم.
اگه تو يه Forum ای هم ثبت نام کنم که جوابم رو بگيرم، ديگه سراغش نميرم تا باز کارم گير کنه و تو Search بهش برسم.
يعنی در يک کلام به نظر من ثبت نام هيچ تاثيری از لحاظ جلب مشتری نداره.
تنها خوبيش اينه که افرادی که دائما ميان و استفاده ميکنن، شناخته شده ميشن. اين افراد اگه مجبورشون هم نکنی، ثبت نام ميکنن.

به هر حال به نظر من اين موضوعی نيست که آدم بخواد وقت بذاره و اينهمه در موردش بحث کنه. فکر ميکنم نظرهای مخالف و موافق داده شده. ايشاللا ميفرستيم مجمع تشخيص مصلحت نظر نهايی رو صادر ميکنن. خدا رو شکر که اينهمه راهکار قانونی وجود داره و نياز نيست مزاحم مراجع فرا قانونی بشيم !!!!

در مورد اين بحث (ثبت نام) من ديگه نيستم.
(شايد هم بودم. اصلا يکی نيست بگه بودن و نبودن من به کسی چه ربطی داره!!!)

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
بودن به از نبود شدن خاصه در بهار

rasa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
آقا يه Cookie بگذار تو سايت persian learn كه هي ادم رو فراموش نكنه و هي پسورد رو نه پرسه!

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
به نظرم خيلي خوب شده پيشرفت روز افزون برايت مي كنم

30yavash

Registered User
لایک‌ها
16
اولا بگم كه خيلي خيلي ممنونم كه نظرهاتون رو مي دين ! باور كنين همين چيز ها به ادم اميدواري مي ده !
البته صاحب پرشين لرن يكك نفرنيست و سه نفرن !  
يه باار ديگه هم مي گم . وقتي كاربر مي ياد توي سايت و مي بينه كه ثبت نامي هست و بني و بساطي ! يه جور ديگه به اين سايت نگاه مي كنه !اين جور نيست ؟
اينطور كه شما از ثبت نام حرف مي زنين ! يكي بياد اينجا رو بخونه . فكر مي كنه كه
ثبت نام اسم ديگدش همون اعدامه ! يعني پامونو بذاريم توي اين سايت يا بايد اعدام بشيم و يا ....
باور كنين اين طور نيست !  
وقتي شما خارجكي ها رو مثال  مي زنيد بايد تفاوت هاي فرهنگي بازديدكنندگان ما و اون ها را هم در نظر بگيرين ! به قول معروف
يه طرفه به قاضي نرين !
حالا من يه سوال از كورش جان و وبلاگر عزيز داشتم ! اگر شما هم خودتان يه همچين سايتي راه مي انداختين  
وافعا ازادش مي ذاشتين ! و ثبت نام رو اجباري نمي كردين ؟من هم وقتي احسان اينجا رو ساخت  
حرف هاي شما رو مي زدم ولي وقتي خودم هم سايت زدم ديدم قضيه چيه !  
به نظر كسي كه يه سايت رو راه مي اندازه ثبت نام در سايت ، بايد اولين قدم كاربر باشه ( به درستي يا نادرستي اين  
فكر كاري ندارم ) به هر حال ممنون ! در ضمن كورش جان اگر ما به نظرات ببينندگان اهميت نمي داديم كه اصلا
نمياومديم اينجا بحث كنيم ! غير از اينه ؟ پس يه چيز هست كه باعث شده ما اين جا با بازديد كننده تبادل نظر كنيم و اون هم احترام به نظرات بازديد كننده است  
همه ما بايد اين اصل را بپذيريم كه مي گويد :  
سايتي كه  رضايت كاربر را حاصل كند موفق خواهد شد !
صحبت من اين سات كه ثبت نام باعث عدم رضايت كاربر نمي شود !

بحث جالبي شد ولي به نظر مي ياد پرشين لرن نمي خاد قبول كنه و داره لج مي كنه.(من فقط كمي به پرشين لرن حق مي دم اونم از اين لحاظ كه هرسايتي بايد بهرحال به يه نحوي بتونه از طريق تبليغات پول خودش رو تامين كنه)
ولي به نظر قسمت همون قانون ثبت نام در پرشين لرن خيلي افتضاحه براي اينكه اگر بخاي از سايته به طور كامل استفاده كني بايد يه بار تو خود سايت ثبت نام كني يه بار هم تو قسمت فوروم!
از نظر ظاهر هم كه اصلا ظاهر جذابي نداره.
من يادم مي ياد اون اوايل 3 يا 4 بار بهش سر زدم ولي از بس كه بد دسته ديگه بعد از اون هيچوقت سراغش نرفتم.يعني در واقع به اين ترتيب پرشين لرن يكي از مشترهاش رو ازدست داد.گذشته از همه اينا اصلا فكر نمي كنم قسمت كلاس هاش نيازي به ثبت نام داشته باشه! چون نديدم از اين يوزري كه تو سايت اصلي هست به اون صورت استفاده اي بشه ؟!
دوستان ما بايد توجه كنند اگر مي خان سايت بزنن تا اونجا كه مي تونن تمام جنبه هاي كاري رو در نظر بگيرن...

30yavash

Registered User
لایک‌ها
16
تا اونجا كه من توي فوروم هاي فارسي ديدم همه فورومهايي كه منحصرا در مورد كامپيوتر بحث مي كنن(مثل همين جا) تعداد اعضاي نسبتا كمي دارند(2 يا 3 هزارتا به زحمت).ولي فوروم هايي كه به كامپيوتر ربطي ندارند تعداد اعضاشون خيلي بيشتره(9 هزارتا و بيشتر).
معنيش اينه كه فقط تعداد كمي از ايراني ها به كامپيوتر علاقه دارند و ازش سر در مي يارن!؟
راستي هيچ متوجه شدين كه تاريخ عضويت سايت پرشين تولز مشكل داره براي همه كسايي كه اينجا هستن زده 1970 ؟!

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
اون تاريخ اشكال داره. سعي ميكنم به زودي درستش كنم. ;) :oops:

بالا