• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

كلوپ هواداران پاري سن ژرمن PSG

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
اين همه كلوپ ساختن براي باشگاه هاي مورد علاقشون خوب منم وظيفم ديدم يه تاپيك براي باشگاه محبوبم ايجاد كنم :)
به نظر من كه بهترين تيم دنياست هرچند هرسال با ناداوري حذف بشه :(
ميخوام توي اين تاپيك نشون بديد psg چقدر هوادار داريه :general703:
64318.jpg

قابل توجه همه دوستان پيشينه دوست :

این باشگاه در 12 آگوست 1970 با ادغام ۲ تیم «Paris FC» و «Stade Saint-Germain» به وجود آمد. این تیم از سال ۱۹۷۴ تاکنون در لیگ یک فرانسه بازی می‌کند و تاکنون 4 بار این لیگ را فتح کرده‌ است. اوج قدرت این تیم باشگاهی در میانه دهه ۹۰ میلادی بود که براساس فهرست فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال در رتبه اول بهترین باشگاه‌های جهان قرار گرفت.
همچنين تيم فوتبال Stade Saint-Germain در سال 1904 پايه گزاري شده است
منبع :
fr.wikipedia.org/wiki/Stade_Saint-Germain

Last edited:

اشوزدنگهه

Registered User
لایک‌ها
386
واقعا تیم خوبیه

فایل های ضمیمه

• image.jpg
    image.jpg
    476.9 KB · نمایش ها: 19
Last edited:

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
البته در اینکه این تیم با پول و پله خرید بازیکن در حال جمع کردن طرفدار هست شکی نیست اماخود من اون قدیما که رای کاپیتان بود طرفدار این تیم بودم و خیلی هم باهاش حال میکردم

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
نقل و انتفالاتو كسي داره بگه

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
تیم خوبیه،اون لباس قرمزش رو دوست دارم:D،هر چی هم باشه کمتر از ریال $ خرج میکنه،اگه قراره به پول خرج کردن و بالا بودن قیمتها گیر بدید سوژه اول خود ریال مادرید هست،بعد من سیتی و پی اس جی...:);)
امیدوارم دیماریا هم بیاد پی اس جی و نره یونایتد...:general509:و این تیم باعث شه موناکو،لیون و حتی مارسی و لیل هم یه تکونی به خودشون بدن تا لیگ فرانسه هم جذاب بشه...:general206:

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
تیم خوبیه،اون لباس قرمزش رو دوست دارم:D،هر چی هم باشه کمتر از ریال $ خرج میکنه،اگه قراره به پول خرج کردن و بالا بودن قیمتها گیر بدید سوژه اول خود ریال مادرید هست،بعد من سیتی و پی اس جی...:);)
امیدوارم دیماریا هم بیاد پی اس جی و نره یونایتد...:general509:و این تیم باعث شه موناکو،لیون و حتی مارسی و لیل هم یه تکونی به خودشون بدن تا لیگ فرانسه هم جذاب بشه...:general206:
حرفت رو باس طلا گرفت :)
////
ليگ فرانسه كه سهله زلاتان ميتونه يه تنه كل دنيا رو جذاب كنه :general106: در ضمن موناكو هم بدجور داره تكون ميده ولي به چشم نمياد :general609:

Last edited by a moderator:

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
تاپیک هواداریpsg هستش یا گپ در مورد بقیه تیمها؟ :D
@LiverBarca شوما مثه اینکه نمیدونی طبق اعلام نشریه فوربز پیارسال بارسا بیشترین خرج رو توو همه تیمهای ورزشی دنیا داشت..حالا هر ورزشی که بگی..امسال رئال اول بود و با اختلاف 100میل € بازم بارسا رتبه دوم بود.
این بحثو اینجا ادامه نمیدم..مدیر هم این پستها رو بپاکه...اگه بحثی هست تو تاپیک کل کل از نوع جهانی دنبال شه.

Sent from my GT-I9300
دوست عزيز اين بحث در جواب دوستاني كه به پي اس جي انگ پولكي بودن رو ميزدن ايجاد شد و اميدوارم همينجا تموم شود :)

عمو بنچمارکر

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
238
وقتی پول باشه کالیاری ایتالیا هم شاخ میشه :D چه برسه به پی اس جی
....

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
بارسا در کنار خرجش کلی بازیکن میسازه ولی ریال(مخصوصآ این چند سال اخیر!) ورژن بزرگتر همین پی اس جی و من سیتی هست...
حالا شاید 1 2 سال بارسا به خاطر پوست انداختن و جلوگیری از جذب بعضی ستاره ها توسط ریال(که دیگه خودت حساب کن مثلآ نیمار و سوارز هم میرفتن ریال که اگه بارسا نمیخریدشون 100% الان تو ریال بودن چی میشد!؟) سنگ بندازه جلوش(بازیکنایی که به درد خودشم میخورن!) و خودش جذبشون کنه ولی هیچ وقت سیاستش با سیاست ریال و این تیمها قابل مقایسه نیست...
حرفی هم که زدم کامل حق بود،تیمی که قیمت بازیکنا رو بالا برده اول ریال هست بعدشم چلسی بعد اونا تازه من سیتی و پی اس جی!!!
در ضمن تاپیک تیمهای دیگه رو با این تعصبات بیجا خراب نکنید،من حرفم اینه هیشکی نمیتونه به پی اس جی خرده ای بگیره و مسخرش کنه چون تیمهای بهتری واسه این کار هستن پس تو این تاپیک حرفهای نیش و کنایه دار نزنید،نه تو این تاپیک نه تو تاپیکی که شاید در آینده واسه سیتی ایجاد میشه...;)
با اینکه طرفدار این تیم نیستم ولی اگه ببینم جوابشو میدم و تا هر جا هم بره ادامش میدم چون میدونم حق با منه،بکشید بیرون از این تاپیک و بزارین طرفداراش بیان و حال تیم خوبشونو ببرن...;)
کسی بیاد تو تاپیک تیمهای خودتون مسخرش کنه خوشتون میاد؟(کلی میگم با شخص خاصی نیستم...)
من با حرف شما كاملا موافقم ...
.. يادمه يه سال بايرن مونيخ جايي رو لباسش نبود كه تبليغات نداشته باشه يا همين آرسنال ورزشگاشو شوهر داد به امارت يا همين بارسلون نتونست اون يونيسف رو پيرهنشو نگه داره ميدونيد چرا ؟! چون شما از دور ميگيد پول اخه ولي همتون دنبالشيد..
خدارو شكر ما داريم و باهاش پز ميديم :p

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
معمولا طرفداران اینجور تیمها رو سه دسته تشکیل میدن و از این سه دسته خارج نیستن:
1- حزب باد
2- تازه به دوران رسیدگان
3- موارد یک و دو
:D
... جواب اين پستتو محترمانه ميدم چون نظر شخصيته ...
دوست عزيز من سال 1900 به دنيا نيومدم كه تيمم رو از اون زمان انتخاب كنم . من از وقتي فوتبال ديدم از خيلي از تيما خوشم اومده مثل مثل ميلان و يووه و چلسي و همين پي اس جي ولي من عادت دارم به چيزي كه بيشتر باهاش ارتباط پيدا ميكنم علاقه مند شم و منم با طرز تفكرات مديراي پي اس جي بيشتر ازتباط برقرار ميكنم و براي همين اين تيم را انتخاب كردم و زور نكردم كه شما هم پي اس جي رو دوست داشته باشيد ولي انتظار دارم كه با رعايت ادب از تيم مورد علاقه من انتقاد كنيد
من چند پست قبلي گفتم كه مشكل اينجاس شما به هرچي حسودي ميكنيد ميگيد اخه...
موفق باشي

hamedovic5406

Registered User
لایک‌ها
135
@AmirST بعد از خرید لوئیز بنظرت مارکینیوس میمونه یا نه؟:general601:

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
@AmirST بعد از خرید لوئیز بنظرت مارکینیوس میمونه یا نه؟:general601:
مرسي كلي !! :general307:
اميدوارم بمونه
ولي فكر كنم اگه ماركينيوس بمونه خودش فيكس باشه
شايدم اصن تاكتيكو كرد 352 ؟! چون با اين اوصاف بهتره از اين تاكتيك استفاده كنن

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
angel-di-maria-real-madrid.jpg

انتقال آنخل دی ماريا به پاریس سن ژرمن توسط کميته فيرپلی مالی به تعويق اتفاد. قهرمان فرانسه ابتدا بايد بازيکن بفروشد تا اجازه ی خريد بدست آورد و آنها در حال حاضر از يوفا در اين رابطه اخطار گرفته‌اند.

پاریسی ها پنجاه ميليون يورو برای خريد داويد لوئيز از چلسی هزينه کرد و حالا می خواهد 60 ميليون يورو براي خريد آنخل دي‌ماريا هزينه کند. در صورت خروج دي‌ماريا از مادريد، سپيدپوشان به دنبال خريد جيمز رودريگز خواهند بود ولی کارلو آنچلوتی مانند سال گذشته همچنان خواهان حفظ دی مارياست.

دی ‌ماريا دو فصل است که با رئال و هوادارانش مشکل دارد و احتمال خروج او از تيم بسيار بالاست.

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862

این باشگاه در 12 آگوست 1970 با ادغام ۲ تیم «Paris FC» و «Stade Saint-Germain» به وجود آمد. این تیم از سال ۱۹۷۴ تاکنون در لیگ یک فرانسه بازی می‌کند و تاکنون 4 بار این لیگ را فتح کرده‌ است. اوج قدرت این تیم باشگاهی در میانه دهه ۹۰ میلادی بود که براساس فهرست فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال در رتبه اول بهترین باشگاه‌های جهان قرار گرفت.
منبع :

Last edited:

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
صرف اين که من خودم از اين تيم ممکنه خوشم نياد ولي ايا واقعا اين که بيايم توي تاپيک يک تيم ديگه و به اون تيم توهين کنيم فارغ از اينکه لايق اين توهين باشه آيا کار درستيه؟
ايا همين کار رو با تيم محبوب خودتون توي تاپيک خودتون انجام بدن واکنش نشون نميديد؟
با تشکر :)

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608

این باشگاه در 12 آگوست 1970 با ادغام ۲ تیم «Paris FC» و «Stade Saint-Germain» به وجود آمد. این تیم از سال ۱۹۷۴ تاکنون در لیگ یک فرانسه بازی می‌کند و تاکنون ۲ بار این لیگ را فتح کرده‌ است. اوج قدرت این تیم باشگاهی در میانه دهه ۹۰ میلادی بود که براساس فهرست فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال در رتبه اول بهترین باشگاه‌های جهان قرار گرفت.
منبع :

4 بار قهرمان ليگش شده

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
4 بار قهرمان ليگش شده
اصلاح شد
بالاخره میلانو منچسترو یووه رئال و بارسلون و بقیه که از اول معروف و محبوب نبودن 4 تا برد اووردن محبوب شدن حالا حکایت همین پی اس جیه اینا هم باید از یه جایی شروع کنن واین نقطه شروع یک طرفداره پاریس سن ژرمنه :D
تو دو سه ساله اینده فینال چمپیونز پاریس سن ژرمن - من سیتی هست میگی نه نگاه کن
نظرتو تا يه حدي قبول دارم ولي به نظر من تيم ها 3 دسته اند
1-اونايي كه با اسطوره هاشون پيش ميان
2-اونايي كه با افتخاراتشون پيش ميان
3 - اونايي كه هر 2 رو دارند
كه دسته 3 هم كم پيدا ميشه و نمونش هم ميشه رم و ميلان(اون قديماش البته) و ليورپول

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
198px-Rai_em_2009_cropped.jpg

تيم ما يه زماني 1 رو داشت و 2 رو نداشت ولي حالا به دنبال 1 ميگرديم و اين تنها ضعف ماست

بالا