برگزیده های پرشین تولز

از ویندوز موبایل راضی هستید؟

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
من تا حالا ویندوز فون نداشتم . چون اعتقاد دارم که نمیخوام موبایلم هم مثل کامپیوترم باشه . البته شاید بعدها یک تجربه ای کردم .

payamrpg

Registered User
لایک‌ها
56
من هم دو ماهی میشه لامیا ۵۲۰ گرفتم سیستم عاملش خیلی تو ذوقم زد چون فایل منیجر قوی مثل اندروید نداره که خیلی ناراحت كننده است.بلوتوثش خیلی ابتدایی و بدون تنظیم هر فایل رو که نشناسه معلوم نیست که کجا میره بعضی فایل هایی رو که میشناسه هم مثل mp3 رو هم نشون نمیده .مدیاپلیر خیلی ضعیف اکثریت فیلم هارو اجرا نمیکنه و حتی نمیتونی براش برنامه ای نصب کنی که بتونه پخش کنه چون به برنامها اجازه دسترسی به تغییر در سیستم رو نداده برای همین هم برنامه های کاربردی مثل اندروید نداره هرچی هم داره خیلی ضعیف کار میکنه .حالا باید بشینم تا اپدیت رسمی براش بیاد اگه بتونم بگیرم چون ماکروسافت ایران رو بلوک کرده اینم یکی از ایراداش هست که باید با تغییر ip اپدیت بگیریم . فعلا تا اینجا بگم که برای افرادی بخواهند با گوشی همه کاری انجام بدن یا ته ته شو درارند درست نشده متاسفانه.

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
من هم دو ماهی میشه لامیا ۵۲۰ گرفتم سیستم عاملش خیلی تو ذوقم زد چون فایل منیجر قوی مثل اندروید نداره که خیلی ناراحت كننده است.بلوتوثش خیلی ابتدایی و بدون تنظیم هر فایل رو که نشناسه معلوم نیست که کجا میره بعضی فایل هایی رو که میشناسه هم مثل mp3 رو هم نشون نمیده .مدیاپلیر خیلی ضعیف اکثریت فیلم هارو اجرا نمیکنه و حتی نمیتونی براش برنامه ای نصب کنی که بتونه پخش کنه چون به برنامها اجازه دسترسی به تغییر در سیستم رو نداده برای همین هم برنامه های کاربردی مثل اندروید نداره هرچی هم داره خیلی ضعیف کار میکنه .حالا باید بشینم تا اپدیت رسمی براش بیاد اگه بتونم بگیرم چون ماکروسافت ایران رو بلوک کرده اینم یکی از ایراداش هست که باید با تغییر ip اپدیت بگیریم . فعلا تا اینجا بگم که برای افرادی بخواهند با گوشی همه کاری انجام بدن یا ته ته شو درارند درست نشده متاسفانه.

در ابتدا باید عرض کنم که به موضوع و اسم تاپیک توجه نکردید.ویندوز موبایل و وینفون با هم خیلی متفاوتند :)

فایل منیجر قوی هم داره عزیز Pocket file maneger و Files
در قسمت نرم افزار های همین انجمن هم معرفی کردم :)

اتفاقا هر فایلی که بشناسه نشون میده و مستقیم از نرم افزار مربوطه میتونید استفاده کنید. لزومی نداره فایلی که نمیتونی استفاده کنی به گوشی منتقل کنی :) استاندارد را در نظر بگیر .نه با اندروید مقایسه کن. :)
mp3 هم وقتی بلوتوث کردی .میتونی از قسمت موزیک پلایر گوشی پیداش کنی.

برای ویدیو هم فرمتهای رایج و اصلی را پخش میکنه. اگر میخوایی هر فایلی را پخش کنه باید برنامه Moli player را نصب کنی که غولیه واسه خودش :)
چون به برنامها اجازه دسترسی به تغییر در سیستم رو نداده برای همین هم برنامه های کاربردی مثل اندروید نداره هرچی هم داره خیلی ضعیف کار میکنه
عزیز برنامه کاربردی خیلی داره.بعضی برنامه کمی ضعیف هست ولی همه ش اینطور نیست. مبالغه نکنید لطفا :)
با برنامه تغییر در سیستم را چطوری میخوایید انجام بدید؟میشه مثال بزنید متوجه بشیم؟
حالا باید بشینم تا اپدیت رسمی براش بیاد اگه بتونم بگیرم چون ماکروسافت ایران رو بلوک کرده اینم یکی از ایراداش هست که باید با تغییر ip اپدیت بگیریم
اگه منظورتون آپدیت برای برنامه ها هست که همونطوری که نصب میکنی.همونطور هم بعد آپدیتش هم میتونی بگیری.بلوک هم نیست به قول شما :) البته بلاک هست درستش :)
اگه منظورتون آپدیت برای سیستم عامل گوشی هست که باز هم نیازی به آی پی و این چیزها نداره عزیزم :) شما هم تجربه ت کمه در استفاده از وینفون و هم زیادی داری مقایسه میکنی و اطلاعاتت هم کمه.
اگر روز اول خیلیها با نصب برنامه و وصل شدن به استور وینفون مشکل دارند باید: ۱- رجیون گوشی را ایران نگذارند. ۲-تاریخ و ساعت گوشی حتما و حتما باید دقیق تنظیم باشه. ۳- اکانت مایکروسافت لازمه ۴-اینترنت درست و حداقل ۱۲۸ سرعت داشته باشه
فعلا تا اینجا بگم که برای افرادی بخواهند با گوشی همه کاری انجام بدن یا ته ته شو درارند درست نشده متاسفانه
تا الان که این پست را مینویسم برای کسانی که میخواهند همه کاری با گوشی انجام بدهند مدلهای لومیا 1520 , 930, 1020 هر کدام خصوصیتهای عالی و مختلفی دارند برای سلیقه های مختلف که جالبه بدونید وقتی سیستم یکپارچه و پیشرفته ویندوز ۹ و آپدیتهای Gdr2 و .... بیاد خیلی بهتر هم میشه.
ولی در آخر خدمت شما و همه عزیزان عرض کنم که گوشی و سیستم عامل سلیقه ای هست و به نسبت انتظارات .هیچ کس نمیتونه ۱۰۰ در ۱۰۰ بگه خوبه یا بده.
و شما و بقیه هم باید توجه کنید که گوشی لومیا ۵۲۰ که ارزونترین و مبتدی ترین گوشی سری لومیا نوکیا هست را نباید با اندروید کیت کت ۴.۴ مقایسه کنید.
بهتر هیت با گوشیهای اندرویدی هم قیمتش مقایسه کنید و بدانید که لومیا ۵۲۰ آخرین آپدیت روز مایکروسافت که ویندوز ۸.۱ هست را براحتی دریافت کرده و از امکاناتش داره استفاده میکنه. و اینطور مقایسه کنید که گوشی هایی که اندروید هستند و همرده و در زمان لومیا ۵۲۰ به بازار عرضه شدند را چند تا میتونی نام ببری که آپدیت کیت کت را گرفته باشند و از امکانات جدید کیت کت هم بتونند بخوبی استفاده کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Last edited:

payamrpg

Registered User
لایک‌ها
56
در ابتدا باید عرض کنم که به موضوع و اسم تاپیک توجه نکردید.ویندوز موبایل و وینفون با هم خیلی متفاوتند :)

فایل منیجر قوی هم داره عزیز Pocket file maneger و Files
در قسمت نرم افزار های همین انجمن هم معرفی کردم :)

اتفاقا هر فایلی که بشناسه نشون میده و مستقیم از نرم افزار مربوطه میتونید استفاده کنید. لزومی نداره فایلی که نمیتونی استفاده کنی به گوشی منتقل کنی :) استاندارد را در نظر بگیر .نه با اندروید مقایسه کن. :)
mp3 هم وقتی بلوتوث کردی .میتونی از قسمت موزیک پلایر گوشی پیداش کنی.

برای ویدیو هم فرمتهای رایج و اصلی را پخش میکنه. اگر میخوایی هر فایلی را پخش کنه باید برنامه Moli player را نصب کنی که غولیه واسه خودش :)

عزیز برنامه کاربردی خیلی داره.بعضی برنامه کمی ضعیف هست ولی همه ش اینطور نیست. مبالغه نکنید لطفا :)
با برنامه تغییر در سیستم را چطوری میخوایید انجام بدید؟میشه مثال بزنید متوجه بشیم؟

اگه منظورتون آپدیت برای برنامه ها هست که همونطوری که نصب میکنی.همونطور هم بعد آپدیتش هم میتونی بگیری.بلوک هم نیست به قول شما :) البته بلاک هست درستش :)
اگه منظورتون آپدیت برای سیستم عامل گوشی هست که باز هم نیازی به آی پی و این چیزها نداره عزیزم :) شما هم تجربه ت کمه در استفاده از وینفون و هم زیادی داری مقایسه میکنی و اطلاعاتت هم کمه.
اگر روز اول خیلیها با نصب برنامه و وصل شدن به استور وینفون مشکل دارند باید: ۱- رجیون گوشی را ایران نگذارند. ۲-تاریخ و ساعت گوشی حتما و حتما باید دقیق تنظیم باشه. ۳- اکانت مایکروسافت لازمه ۴-اینترنت درست و حداقل ۱۲۸ سرعت داشته باشه

تا الان که این پست را مینویسم برای کسانی که میخواهند همه کاری با گوشی انجام بدهند مدلهای لومیا 1520 , 930, 1020 هر کدام خصوصیتهای عالی و مختلفی دارند برای سلیقه های مختلف که جالبه بدونید وقتی سیستم یکپارچه و پیشرفته ویندوز ۹ و آپدیتهای Gdr2 و .... بیاد خیلی بهتر هم میشه.
ولی در آخر خدمت شما و همه عزیزان عرض کنم که گوشی و سیستم عامل سلیقه ای هست و به نسبت انتظارات .هیچ کس نمیتونه ۱۰۰ در ۱۰۰ بگه خوبه یا بده.
و شما و بقیه هم باید توجه کنید که گوشی لومیا ۵۲۰ که ارزونترین و مبتدی ترین گوشی سری لومیا نوکیا هست را نباید با اندروید کیت کت ۴.۴ مقایسه کنید.
بهتر هیت با گوشیهای اندرویدی هم قیمتش مقایسه کنید و بدانید که لومیا ۵۲۰ آخرین آپدیت روز مایکروسافت که ویندوز ۸.۱ هست را براحتی دریافت کرده و از امکاناتش داره استفاده میکنه. و اینطور مقایسه کنید که گوشی هایی که اندروید هستند و همرده و در زمان لومیا ۵۲۰ به بازار عرضه شدند را چند تا میتونی نام ببری که آپدیت کیت کت را گرفته باشند و از امکانات جدید کیت کت هم بتونند بخوبی استفاده کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببخشید اگه مزاحم کاسبی تون شدم اینجا نظر خواستند من هم واقعیت رو گفتم نمیدونستم که اینجا بچه های ماکروسافت نشستن که حال مشتری هاشون هم بگیرند.
آقا اگه اینقدر سنگ این گوشی ها رو به سینه میزنی من حاضرم گوشیمو به شما تقدیم کنم چون میخواهم clash of clans حداقل بازی کنم روش

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
ببخشید اگه مزاحم کاسبی تون شدم اینجا نظر خواستند من هم واقعیت رو گفتم نمیدونستم که اینجا بچه های ماکروسافت نشستن که حال مشتری هاشون هم بگیرند.
آقا اگه اینقدر سنگ این گوشی ها رو به سینه میزنی من حاضرم گوشیمو به شما تقدیم کنم چون میخواهم clash of clans حداقل بازی کنم روش
ربطي به كاسبي نداره، از اين حرفت كاملا مشخصه نظرت در مورد وينفون هم سطحي بود.
گوشي را تقديم كن و با كمال ميل برام پستش كن، آدرس را ميفرستم خدمتتون، مرد حرف الكي نميزنه، حتما بفرست،
چون واقعا ترجيح ميدم به اندرويد،
بازي ميخوايي كني همون اندرويد خوبه ، كسي نميگه نخريد،
ضمنا اسم تاپيك را دوباره بخون،بعد نظر سطحي بده
منتظرم تاييد كني و گوشيت را تقديمم كني، مرد و حرفش

Sent from my iPad using Tapatalk

payamrpg

Registered User
لایک‌ها
56
آره من فهمیدم که اجب گوشیه خداییه .نظر شما درسته با این همه تبلیغی که از این گوشی کردید من مفت 350 تومن تقدیم میکنم ببخشید که قیمت رو کم گفتم بر نخوره به گوشی باید خیلی گرونتر میگفتم با این همه تبلیغ شما.
پ خ کنید شماره حساب بدم خدمتتون.

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
آره من فهمیدم که اجب گوشیه خداییه .نظر شما درسته با این همه تبلیغی که از این گوشی کردید من مفت 350 تومن تقدیم میکنم ببخشید که قیمت رو کم گفتم بر نخوره به گوشی باید خیلی گرونتر میگفتم با این همه تبلیغ شما.
پ خ کنید شماره حساب بدم خدمتتون.
:general304::p:p:general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304:
هنوز بچه ای
اولا برای فروش گوشی میتونی تاپیک بزنی
دوما برای فروش گوشی نیاز نیست من رو با حرفهای سطحی تحریک کنی :))))
سوما من گوشی بخوام بخرم از فروشنده ای مثل شما عمرا نمیخرم
چهارما گفتی تقدیم میکنی.نه اینکه بفروشی.زدی زیر حرفت
پنجما الان نو این گوشی ۳۸۰ تومنه :general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304: نوشته هات واقعا خنده داره
خدا روزیتو جای دیگه بده

payamrpg

Registered User
لایک‌ها
56
دیگه مجبورم گزارش بدم چون خیلی بی تربیت تشریف دارید . به خاطر یه نظر گوشی خیلی بی احترامی کردی بدون اینکه طرفتو بشناسی. شخصیت خودتو نشون دادی توی این نوشته هات.

hkhafan

Registered User
لایک‌ها
1,341
کاش دوستان اول یک کم تو انجمنا و سایتای مربوط به ویندوز فون بچرخن و باهاش یک کم آشنا بشن، بعد برن سمتش!...

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
کاش دوستان اول یک کم تو انجمنا و سایتای مربوط به ویندوز فون بچرخن و باهاش یک کم آشنا بشن، بعد برن سمتش!...
قربون آدم چیز فهم
نشناخته گوشی و سیستم عامل انتخاب میکنند
بعد میان اینجا توی تاپیکی که اصلا ربطی به ویندوزفون نداره. کلی ایرادهای بی اساس میگیرند. بعد میخوان گوشیشون رو قالب کنند جای نو.بعد هم در آخر کار که حرف حساب میشنوند بجای قبول اشتباه خودشون .میگن بی احترامی کردی :))))))))))))))))))))))))))

javadhtc

Registered User
لایک‌ها
79
سلام دوستان
با انواع گوشی ها با سیستم های مختلف کار کردم و داشتم
و به شخصه از سیستم ویندوز 8 موبایل خوشم اومده و دارم نه تعصبی دارم
و نه فامیل یکی از تولید کننده ها هستم.
صرفا نظر شخصی خودم.

payamrpg

Registered User
لایک‌ها
56
قربون آدم چیز فهم
نشناخته گوشی و سیستم عامل انتخاب میکنند
بعد میان اینجا توی تاپیکی که اصلا ربطی به ویندوزفون نداره. کلی ایرادهای بی اساس میگیرند. بعد میخوان گوشیشون رو قالب کنند جای نو.بعد هم در آخر کار که حرف حساب میشنوند بجای قبول اشتباه خودشون .میگن بی احترامی کردی :))))))))))))))))))))))))))
بازم که بی احترامی کردی اخه کی خواسته به تو گوشی بندازه تو میخواستی مفت صاحب بشی که. من اشتباه کردم خب تو چرا اینجا سه صفحه جواب دادی؟ . حرف حساب هم آدم حسابی میزنه و درختی که پرباره سر به زیرتر میشه . ایرادهای گوشی رو هم میتونم با عکس ثابت کنم چون من گوشی رو مثل یه کامپیوتر جیبیم استفاده میکنم.
من از استارتر تایپیک معذرت میخواهم.
اگه دیگه حرفی داری اینجا جواب نده بیا تو پیام خصوصی

amircartio

Registered User
لایک‌ها
129
آقا ویندوز فون خداست فقط همینو میتونم بگم واقعا باهاش حال کردم اصلا یه اصالت خاصی داره و روونه و برنامه هاش بسیار کاربردیه قیمتش هم در مقایسه با اپل خیلی بهتره خصوصا کورتانا که واقعا عالیه یعنی اگر ویندوز فون باز باشید امکان نداره سمت سیستم دیگه ای برید

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
فرق بین مویایل و فون تو چیه ؟
ویندوز موبایل سیستم عامل قدیمی تر مایکروسافت برای گوشی های همراه بود . پشتبانی از این سیستم عامل در سال 2009 به پایان رسید .
ویندوز فون سیستم عالم جدید تر مایکروسافت برای گوشی های همراه هست . این دو تا از لحاظ زبان برنامه نویسی کاملا با هم متفاوت هستند ، به طوری که ویندوزفون یه سیستم عامل کاملا روان ، امن و کاربردی هست . دسترسی به استور و سرور های مایکروسافت برای بروزرسانی نرم افزار ها و سیستم عامل بدون هیچ محدودیتی در ایران وجود دارد . در استور ویندوز فون بالغ بر 500 هزار نرم افزار کاربردی و بازی وجود داره که قطعا شما به بیش از 20 نرم افزار نیاز پیدا نمی کنید !! امکان خرید آنلاین نرم افزار ها از طریق گیفت کارت مایکروسافت وجود دارد . اکثر نرم افزار های کاربردی و بازی ها رایگان هستند . صد ها نرم افزار فارسی توسط برنامه نویسان ایرانی ایجاد و تو استور قرار داده شده و همگی از کیفیت بالایی برخوردارند و بصورت دائمی پشتیبانی و آپدیت می شن !!
به عنوان نمونه نرم افزار jalali calendar که تقویم شخصی بسیار کامل و کارآمد هست و توسط امیر یاری ، برنامه نویس عزیز هموطنمون طراحی شده 4 ـمین نرم افزار برتر استور از نظر تعداد دانلود و امتیازات کاربران هست !!
اولین ورژن ویندوزفون 7 بود که تا ورژن 7.8 بروزرسانی شد (پایان پشتیبانی در سال 2014) . ورژن بعدی 8 بود + بروزرسانی اول و دوم ، ورژن فعلی 8.1 هست که آپدیت اولش هم منتشر شده .
ورژن بعدی با نام ویندوز 10 خواهد بود . خبر ها حاکی از آن است که اولین نسخه پیش نمایش این سیستم عامل فردا 4 ـم فوریه 2015 در دسترس برنامه نویسان و توسعه دهنده گان قرار بگیره !!
کلیه دستگاه های دارای سیستم عامل ویندوزفون 8 نوکیا به ویندوزفون 8.1 و ویندوز 10 قابل ارتقاء هستند . ارتقاء سایر برند ها بستگی به شرکت سازنده داره .

شرمنده زیاد نوشتم - متاسفانه مشاهده میشه اکثرا با این سیستم عالم ها آشنایی ندارند و یا این سه نسخه سیستم عامل تحت ویندوز رو با هم اشتباه می گیرند !!
دوستان هر سوال فنی و تخصصی در مورد ویندوزفون داشتید بنده در خدمتم (از طریق پیام خصوصی و ...)

azarbooyeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
فقط می تونم بگم فوق العاده هست البته با این قیمتی که من گرفتم (لومیا 520)(230 تومان) محشره ...... برای خودش خدایی ...... دیگه حالم از اندروید به هم می خوره..... دوربین HD عکس با امکانات خوب تازه برای من آپدیت نشده و هنوز دارم با ویندوز 8 کارمی کنم ، صدای خوب و رزولیشن و کیفیت تصویر خوب در حد قیمت ارزان ترین گوشی سری لومیا واقعا با این امکانات محشره ...
مطمئنا کسانی که تعصبی نباشند و بتونند که عادت ها رو کنار بزارند ویندوز فون رو انتخاب می کنند و .... مطمئنا آینده برای ویندوز فون هست نه اندروید...!!!! البته اندروید برای بچه ها باقی میمونه!!!!!

azarbooyeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
البته چیزی که خیلی منو جذب این گوشی کرده ظاهر شبیبه سیستم عامل ویندوز 8 برای pcهست یعنی کسی که کار کردن با ویندوز رو توی pc بلد باشه خیلی راحت می تونه با این گوشی ها کار کنه ...... و همونطور که میدونید سیستم عامل جدید مایکروسافت یعنی ویندوز 10 برای تمام سخت افزارهای ارتباطی داره تهیه می شه پس یکی از دلایلی که میتونیم بگیم آینده برای ویندوز فون هست ورود سیستم عامل کامپیوتر ها برای موبایل ها هست ....

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
من از اون دست آدمایی بودم که عاشق تکنولوژی بودم خیلی از گوشی ها و هند هلد pc ها تجربه کردم
انواع گوشی سونی اریکسون , نوکیا , i-mate و ....... خریدم
بهترین تجربه من سر ویندوز ها گوشی بود

1v03y32osuy6ri6d1zns.jpg

این اولین گجت پرتابل من بود اسمش siemens simpad sl4 ه 14 سال پیش خریدمش - سیستم عاملش Microsoft Handheld PC 2000 ه -- ستم عاملش دقیقا شبیه ویندوز 98 ه حتی آفیس داره حتی برنامه اجرا فایل ها pdf داره
بعد ویندوز CE تجربه کردم بعد عد i-mate SP3 گرفتم - i-mate JAM و i-mate K-JAM و .... تا این ادامه پیدا کرد رسید به htc viva و آخرین گوشی ویندوز موبایلی که داشتم htc touch 3g بود که روش ویندوز موبایل 6.1 داشت
عکس گوشی i-mate k-jam خودم که چند وقت پیش فروختم , اینو 11 سال پیش خریدم
g431002u02jxp9hfq1ky.jpg

زمانی که مردم میگفت وای فلان گوشی هم بلوتوث داره هم برنامه جاوا نصب میکنه ( بازیا dos از هر نظر بهتر از بازیا ساده جاوا بودن ) , اون زمان من داشتم روی گوشی ها ویندوز مبایلیم Call of Duty 2 و Call of Duty: World at War بازی میکردم
همه تو کف بلوتوث بودن این گوشی وای فایو داشت , مثلا مدیریت فایلش دقیقا کپی ویندوز xp بود حتی دستتو روی فایل نگه میداشتی لیست تنظیمات و میان بر ها میومد یا ویندوز مدیا پلیر روی گوشی بود
390 هزار تومن اون زمان پولشو دادم 11 سال بدون مشکل کار کرد برام نه باتریش خراب شد نه باتریش افت کرد نه تاچش ضعیف شد و ....... -- سال ها سیستم عاملش ساپورت شد مثل اندروید نبود هر روز یه نسخه بیاد و برنامه ها بگن فقط از فلان اندروید به بعد نصب میشه

اون زمان به این دست گوشیا pocket pc میگفتن - htc touch 3g دیگه آخرین گوشی ویندوز موبایلی بود که خریدم ویندوز موبایل نسخه 6.1 داشت

الان یه گوشی اندرویدی دارم میخوام بفروشمش ناهماهنگیش آدمو بیچاره میکنه اونایی که با سیستم عامل ها مختلف ویندوزی کار کردن میدونن من چی میگم
همین الان گوشیم اندرویدی Smart Coral S5201 ه داداشمم گوشیش Huawei Ascend Y520 بود با اینکه فرکانس پردازنده و نوع چیپ گرافیکشون و اندرویدمون یکی بود اما 2 تا بازی اندرویدی دیتا دار تو گوشی من کار میکرد تو گوشی اون کار نمیکرد و 2 تا بازی تو گوشی اون کار میکرد که تو گوشی من کار نمیکرد - این واقعا مضحکه بنظر من

اما تو ویندوز موبایل و وینوز فون یه بازی یا برنامه روی تمام گوشی ها راحت بدون مشکل اجرا میشه , این سیاست مایکروسافته که برنامه و بازی جوری باید طراحی بشه که تو تمام گوشی ها اجرا شه حتی ضعیفترین گوشی ها
از اون ور گوشی اندرویدی ها مصرف خیلی زیاد باتری و منابع گوشی داره
دست هر بچه 5 ساله ای الان گوشی تبلت اندرویدی هست و باید یه فرق بین شما و اونا باشه

حالا میخوام دوباره یه گوشی ویندوز موبایلی بخرم مثل htc hd mini که ویندوز موبایل 6.5.3 داره , اگر بشه شایدم یه گوشی ویندوز فونی هم در کنارش بخرم

دوستان البته بگم ویندوز موبایل با ویندوز فون فرق داره ها

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
از دوستان اگر کسی گوشی ویندوز موبایلی سالم و تمیز بدون مشکل داره
با قیمت پایین میخواد بفروشه بهم یه پخ بده

بالا