برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای انتخاب سرویس دهنده ADSL ا

کدام یک را انتخاب می کنید؟

• داتک

Votes: 31 41.3%
  • پارس آنلاین

Votes: 9 12.0%
  • صبانت

Votes: 21 28.0%
  • سپنتا

Votes: 14 18.7%

• Total voters
    75

amirhvr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
که همین جا جا داره از مهندس نجفی نازنین مسئول بخش پشتیبانی ADSL شبکه اطلاع رسان داتک و مهندس امیر رضا فرج زاده گرامی مسئول بخش فروش و بنیانگزار بخش Customer Care شرکت داتک (بخش قدر دانی از مشتری) کمال تشکر رو داشته باشیم. و همچنین از همه بروبچ فنی (آقایان دزیانی، دلجانی،عزیزی، شریفی، گوهریان و ...) که واقعا 24 ساعته زحمت میکشن سپاسگزاریم. در پایان هم از خودم ...
39.gif

من هم به نوبه ی خودم از این مهندسین تشکر و قدر دانی می کنم :happy:
از خود شما هم که به قول Graveworm از همین دوستان می باشید هم تشکر می کنم :D

صحبتای امیر خان رو 100% تائید میکنم. تا حالا که هیچ مشکلی با داتک نداشتم و امیدوارم همینطوری هم ادامه بدن. من الان روزی حداقل 2 گیگ دانلود دارم! اگر میخواست محدودیت داشته باشه دیگه هیچی 3 روز بیشتر دوام نمیاورد و 27 روز بقیه ماه رو باید سماق میمکیدم!

فکر کنم شرکت پارس آنلاین بود که گفته بود بعد از اتمام محدویت دانلودتون به ازای هر 1 گیگ 10000 تومان به شارژتون اضافه می شه :blink: اینطوری ما باید یه 100.000 تومنی هر ماه می دادیم
بازم دم داتک گرم :) :)

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
اینو من توی تاپیمک مخصوص adsl گفتم ولی دوباره هم می گم چون زوده زود می خوام adsl بگیرم .من در اصفهان ساکن هستم چرا پرنیان نت ( نمایندگی داتک در اصفهان) سرویس های خودش رو 10 هزار تومن بیشتر از داتک تهران ارائه می کنه؟
و سواله دیگه ای هم داشتم که آیا این امکان( که اگه یه نفر رو معرفی کنی 1 ماه رایگان میده) در نمایندگی های دیگه داتک هم وجود داره یا نه (مخصوصاً اصفهان)

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
در کل آیا کسی این شرکت رو تأیید می کنه ؟

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
سلام
فن اوا یه شرکت دولتی است با سرمایه گروه بمهمن (****) که کاملا دولتی اداره میشه رضایت مشتری هم اصلا براشون مهم نیست من ازشون سرویس داشتم بیچاره شدم بین بچه های پشتیبانیشون اختلاف است

این موضوع دقیقا" درست هست! مثل اینکه کل مجموعه اش مال سعید حجاریان هست و غیر دولتی است .

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
من مسئول فني ADSL يكي از نماينده هاي فن آوا در مشهد هستم.
از نظر من كيفيت سرويس بد نيست و از لحاظ همكاري هم بچه هاي فني فن آوا با شركت خوبند.

اتفاقا" دوست من رفته بود دفتر نمایندگی فن آوا در مشهد - اونجا خط رو تست کرده بود و به گفته اون کیفیت خیلی پایینی داشته. (زمان پاسخ طولانی و سرعت پایین) قیمتش هم بالا بوده : هر گیگ 6 هزار تومن. اونجا بهش گفتن که کلا" 10-15 مشترک در مشهد بیشتر نداره (شاید هم تو اون مرکز مخابراتی خاص بوده)

راستی این دیتانت هم با شماست؟ تعرفه هاش رو دارین؟

pooyahacker

Registered User
لایک‌ها
2

Devilish Song

Registered User
لایک‌ها
51
اتفاقا" دوست من رفته بود دفتر نمایندگی فن آوا در مشهد - اونجا خط رو تست کرده بود و به گفته اون کیفیت خیلی پایینی داشته. (زمان پاسخ طولانی و سرعت پایین) قیمتش هم بالا بوده : هر گیگ 6 هزار تومن. اونجا بهش گفتن که کلا" 10-15 مشترک در مشهد بیشتر نداره (شاید هم تو اون مرکز مخابراتی خاص بوده)

راستی این دیتانت هم با شماست؟ تعرفه هاش رو دارین؟

روش قرار داد ما به صورتي است كه قيمت را خودمان تعيين مي كنيم.

ولي در باره تعداد User ها هم بايد بگويم ما حتي در مراكزي كه كمترين User را داريم تعداد 10-15 بيشتر است.

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
روش قرار داد ما به صورتي است كه قيمت را خودمان تعيين مي كنيم.

ولي در باره تعداد User ها هم بايد بگويم ما حتي در مراكزي كه كمترين User را داريم تعداد 10-15 بيشتر است.

لطفا" لیست قیمت خودتون رو با شماره تماس اعلام کنین

supertramp

Registered User
لایک‌ها
3
من از فن اوا 256دارم البته اصفهان هستم سرتش خيلی خوبه از رپيدشر با account پرميوم معمولاً بين 24 تا 30 دانلود ميکنم!دوماه هست که گرفتم حتی 20 دقيقه هم قطع نبوده!ولی بخاطر حجمی بودنش خيلی گرونه

mohammad4410

Registered User
لایک‌ها
97
من درکرج زندگی میکنم داتک برای رجایی شهرو ساپرت میکنه ؟اگر کسی شمارشو داره ممنون میشم برام بزاره شاید خداقسمت کرد ماهم ADSL دار شدیم

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
کسی میدونه چرا نمایندگی داتک در اصفهان ( پرنیان نت) اینقدر گرونتر از تهران سرویس های خودش رو ارائه می کنه مگه این شرکت نمایندگی داتک نیست . امکان داره adsl ارزون تر بشه؟
یه سوال دیگه : ADSL خوب توی اصفهان پی خوبه؟ منو اطفاً راهنمایی کنید.

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
من رفتم تحقیق کردم فن آوا به درد نمی خوره چون محدودیت حجمی داره.

کسی نمی دونه در اصفهان ADSL چی داریم

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
فعلاً که داتک از همه بیشتر رأی داره شما پیش بینی می کنی چه شرکتی اول بشه؟

amirhvr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
اینو من توی تاپیمک مخصوص adsl گفتم ولی دوباره هم می گم چون زوده زود می خوام adsl بگیرم .من در اصفهان ساکن هستم چرا پرنیان نت ( نمایندگی داتک در اصفهان) سرویس های خودش رو 10 هزار تومن بیشتر از داتک تهران ارائه می کنه؟
و سواله دیگه ای هم داشتم که آیا این امکان( که اگه یه نفر رو معرفی کنی 1 ماه رایگان میده) در نمایندگی های دیگه داتک هم وجود داره یا نه (مخصوصاً اصفهان)

سلام

فکر کنم چون که از تهران می گیرند ده تومن زیاد می گیرند
یعنی خودشون مستقیم ندارند
اینم که یکی رو معرفی کنی و رایگان بیوفته بله برای همه جا هست

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

فکر کنم چون که از تهران می گیرند ده تومن زیاد می گیرند
یعنی خودشون مستقیم ندارند
اینم که یکی رو معرفی کنی و رایگان بیوفته بله برای همه جا هست

یعنی ممکنه سرویس دهی شون مثله داتک تهران نباشه؟

hamedv90

Registered User
لایک‌ها
12
آسیاتک رو یادت رفت بگذاری من خودم 128 دارم سرعتم 140 دانلود و آپلود هست !!
asiatech.ir

....

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
آسیاتک رو یادت رفت بگذاری من خودم 128 دارم سرعتم 140 دانلود و آپلود هست !!
asiatech.ir

....

این آسیا تک که می گین در اصفهان هم نمایندگی داره؟؟ محدودیت حجمی هم داره ؟؟ بیشتر توضیح بدین

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
ممنون میشم از کاربرانی که از سرویس های ADSL استفاده می کنند و از این تاپیک دیدن می کنند می کنن از هر کدوم از این شرکت ها راضی هستید رأی بدید تا ما در آخر یه نتیجه گیری کلی کنیم و بهترین شرکت رو معرفی کنیم .
فعلاً که داتک از همه برتر هست اما حیف که نمایندگی اون در اصفهان خیلی گرون می ده ! و گرنه اگه قیمت های تهران رو داشت در اولین فرصت بدون شک و تردید می گرفتم همه شرکت هایی که در اصفهان ADSL با قیمت کم می دن یا محدودیت داره یا سرویس دهی اقتضاحه!!!!!

بالا