برگزیده های پرشین تولز

آيا يانگوم شايسنه ي اين همه توجه هست؟

آيا يانگوم شايسته ي اين همه توجه هست؟

• بله

Votes: 21 72.4%
  • كمي

Votes: 3 10.3%
  • اصلا

Votes: 7 24.1%

• Total voters
    29
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

kia_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا بگوييد چرا...........

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
لطفا بگوييد چرا...........

دوست عزيز با تشكر از فعاليتتون در اينجا .ولي به نظر شما بهتر نبود به جاي اينكه اينو در يك تاپيك مجزا مطرح كنين در تاپيك مربوطه عنوان ميكردين؟؟؟؟البته حقير فقط نظرمو گفتم و اينه شما اگر دنبال چراها هستين ميتونين جوابتونو تو تاپيك مربوطه به سريال پيدا كنين.
:( :p

mahsa_nini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيز با تشكر از فعاليتتون در اينجا .ولي به نظر شما بهتر نبود به جاي اينكه اينو در يك تاپيك مجزا مطرح كنين در تاپيك مربوطه عنوان ميكردين؟؟؟؟البته حقير فقط نظرمو گفتم و اينه شما اگر دنبال چراها هستين ميتونين جوابتونو تو تاپيك مربوطه به سريال پيدا كنين.

تاييد ميشه.تعجب كردم .فكر كردم تاپيك رو شما زدي؟
راستي داداش لينخو به شما هم ميشه استاد صدا زد؟

اه جواب يادم رفت!
بله
ولي خودش تاپيك داشت ها؟؟

kia_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما منو ببخشيد . انشا ا... دفعه ي بعد :blush:
حالا اگر بر وبچه هاي تاپيك مربوطه اينجا هم نظراتشون رو بگن ممنون ميشم.

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
یعنی چی؟من سوال رو نفهمیدم!
یعنی سریالش یا خودش؟

Azhy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

منم درست سوال شما رو نمی فهمم

اگر منظور شما شخصیت یانگوم به عنوان کسی که اولین زنی بوده که به مقام پزشک مخصوص پادشاه رسیده هست، باید بگم البته که شایسته توجه. مثله همه آدم های دیگه در روی زیمن که وقتی یه کار خارق العاده کردن کلی اسمشون مونده گار شده. به نظر شما پزشک دربار شدن و پیدا کردن شخصیت علمی به این بالایی در یک جامعه مرد سالار سنتی برای یک زن کار ساده ایی بوده؟ به نظر من نبوده و به همین دلیل شایستگی توجه رو داره و خوبه که سریالی واسش ساخته شده.

اگر منظور شما سریال یانگوم هست. خوب دوست عزیز این یک مسئله کاملا سلیقه ایی هست. عده ایی این سریال رو دوست دارن و عده ایی هم البته دوست ندارن. اون عده ایی که دوست داشتن واسش تاپیک راه انداختن و حرف می زنن راحع بهش مثل خیلی از سریال های دیگه که علاقمند داشته. و خوب فکر نمی کنم کار جالبی باشه که بیایم و چنین سوالی رو مطرح کنیم. به گونه ایی این سوال سلیقه آدم ها رو زیر سوال می بره. اگر یانگوم برای شایسته بودن رای بیاره سلیقه مخالفان زیر سوال رفته و بر عکس سلیقه موافقان. که در هر صورت جالب نیست. راحت ترین کار اینه که بذاریم هر کس هرجور دوست داره باشه.
اگر کسی دوست داره ببینه و اگر دوست نداره خوب نبینه. دیگه اینکه چرا یه سری دوست دارن و می بینن به نظرم سوال بی موردیه

Ehsan_Sh

Registered User
لایک‌ها
118
جواب منم - البته اگه منظورتون خود سرباله - مثبته و این هم دلایلم :
اولین مورد رو دوست عزیزم Azhy خوب بهش اشاره کرده : در سریال های ساخت آسیای شرقی و از جمله جواهری در قصر همیشه زندگی دختری نشون داده میشه بی آلایش و مهربان که در سخت ترین شرایط امید خودشو از دست نمیده و با وجود همه موانع راهشو پیدا میکنه . من فکر میکنم این یه جور ایده آل نمایی برای همه بخصوص زنان جوامع مرد سالار آسیاییه . بحث ش البته طولانیه و جاش اینجا نیس ...
دوم اینکه این سریال خیلی سانتیمانتال ساخته شده و پر از صحنه های احساساتی و اشک آوره که در جلب توجه عموم یه عامل خیلی موثر بوده .
بالاخره اینکه این سریال خیلی خوش ساخته : گرچه یه کم طولانیه و بعضی صحنه های لوس و بچه گانه هم توش میبینیم ولی پرداخت هیجان انگیز داستان ، دکور و گریم و طراحی لباس بسیار خوب ، موسیقی زیبا و از همه مهم تر بازی عالی تقریبا همه ی بازیگرا رو نباید فراموش کرد .

Capitan7ir

Registered User
لایک‌ها
0
:f34r: انگار مردم ما به همه چی دید رادیکالی دارن!یه روز راجع به ... و یه روز راجع به یانگم!!!!:blink:

خب معلومه که نداره و دلیلش اونقدر روشنه که لزومی نداره گفته بشه.مثل اینکه بپرسی آیا ارزش داره ...(اینقدر روشنه که مثال هم نداره)

ولی از فکرت خیلی خیلی خوشم اومد.کسی که چنین سوالاتی رو مطرح میکنه نشون میده که به هیچ وجه تفکرات حاکم و سلیقه اکثریت یا بهتر بگم جو قویتر نمیتونه روی ذهنش سلطه داشته باشه!:happy:

منم ترجیح میدم این سوالو توی ذهنم مرور کنم!
ارزش داره؟
...
...
خب معلومه که نه!!

286.gif
البته با ارز معذرت از دوستداران سریال آشپزی جواهر خانووم​

kia_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه هاي تاپيك جواهري در قصر
لطفا اينجا هم نظراتتون رو بديد
ممنون مي شم
تمنا مي كنم:eek:

kia_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:f34r: انگار مردم ما به همه چی دید رادیکالی دارن!یه روز راجع به ... و یه روز راجع به یانگم!!!!:blink:

خب معلومه که نداره و دلیلش اونقدر روشنه که لزومی نداره گفته بشه.مثل اینکه بپرسی آیا ارزش داره ...(اینقدر روشنه که مثال هم نداره)

ولی از فکرت خیلی خیلی خوشم اومد.کسی که چنین سوالاتی رو مطرح میکنه نشون میده که به هیچ وجه تفکرات حاکم و سلیقه اکثریت یا بهتر بگم جو قویتر نمیتونه روی ذهنش سلطه داشته باشه!:happy:

منم ترجیح میدم این سوالو توی ذهنم مرور کنم!
ارزش داره؟
...
...
خب معلومه که نه!!

286.gif
البته با ارز معذرت از دوستداران سریال آشپزی جواهر خانووم​
ميشه بگيد چرا......

kia_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه بگين چرا بيش از حد ازتون ممنون ميشم.

lya

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
391
در تایید سخن دوست عزیزم Azhy درباره شخصیت یانگوم باید بگم که به همون دلیلی که شما یک فردی که کار بزرگی انجام میده رو تحسین میکنید شخصیت یانگوم رو هم به همون دلیل باید تحسین کرد.:happy:
اما بهتر بود از ابتدا میگفتید شخصیت یانگوم تا کسی درباره اینکه دیدن سریال ارزش داره یا نه سخنی نگه! من نمیدونم که یه تاپیک از کل این فروم بزرگ چه اکثریتی رو تشکیل داده که یکی برمیگرده میگه : "به هیچ وجه تفکرات حاکم و سلیقه اکثریت یا بهتر بگم جو قویتر نمیتونه روی ذهنش سلطه داشته باشه".من و یا دوستان عزیزم کسی رو به زور پای تلویزیون ننشوندیم که جمعه شبها این سریال رو به هر زوری شده نگاه کند اگه دوست ندارید خوب خیلی ساده نگاه نکنید فکر کنم بتونید 1 ساعت از کل هفته رو تلویزیون نگاه نکنید و یا کانال 2 رو تماشا نکنید.همچین صحبت میشه که انگار یه حکومت استبدادی به وجود اومده و تو این وسط یه فرد برخاسته و چیزی مخالف تفکر حاکم گفته.دوستی که در مورد ارزش دیدن این سریال سخن گفتن باید بدونند که نظر هر کس در جای خودش محترمه و اصلا پاسخ به اینکه ارزش دیدن یا ارزش این همه توجه داره یا نه ( در مورد سریال ) بی معنیه. یکی دوست داره نگاه کنه و میاد توی تاپیکی که مربوط به همین موضوع میشه با افرادی که علاقه به دیدن این سریال دارند تبادل نظر میکنه و ... و یکی هم دوست نداره تماشا کنه و در عوض به چیز دیگری علاقه داره.این مسئله کاملا طبیعیه پس نباید بیان بشه.
دوستمون میگه که : "منم ترجیح میدم این سوالو توی ذهنم مرور کنم! ارزش داره؟" بعد نمیدونم چرا تو ذهن شریفشون بلند پاسخ میدهند:blink: : "خب معلومه که نه!!" دیگه نمیدونم چی باید گفت ...

Capitan7ir

Registered User
لایک‌ها
0
:f34r: مثل اینکه خود یانگوم خانم هم اینجا تشریف دارن!
:blush: ببخشید که من گفتم نه.ولی پشیمون نیستم.
ما مخلص هرچی کدبانو هستیم.ولی ارزش نداره این همه وقت و فکر صرفش کنیم.​

lya

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
391
دوست من ، من نگفتم که حرفتان رو پس بگیرید و از حرفتان پشیمان باشید.ببخشید اگه تند رفتم.:blush:

shaghayegh_ksh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من ميگم هر كي يه نظري داره يكي خوشش نمياد يكي مياد به كسي هم ربطي نداره
شما اگه جواب مي خواي يه چند دفعه سريالو كاملا بي طرف ببين اگه به نتيجه نرسيدي معلوم ميشه كه واسه شما اصلا ارزش نداره به كسي هم ربطي نداره
در پايان از دوستان خواهشمندم تا دعوا راه نيفتاده بي خيال قضيه شيم
متشكرم

shaghayegh_ksh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:f34r: مثل اینکه خود یانگوم خانم هم اینجا تشریف دارن!
:blush: ببخشید که من گفتم نه.ولی پشیمون نیستم.
ما مخلص هرچی کدبانو هستیم.ولی ارزش نداره این همه وقت و فکر صرفش کنیم.​

شما رسما داري كار آشپز ها رو بي ارزش مي كني!!!
خوشم نيومد :(

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
مشکل اینه که بعضیها فکر میکنن این سریال فقط آشپزیه و یه عده جمع شدن و آموزش آشپزی میدن.بابا چند قسمت سریال رو نگاه کنید میبینید که اصلا آشپزی بهونه است و چه درسها و نکته هایی میشه از این سریال برداشت کرد.شما نظم و **** حاکم بر قصر و دربار رو نگاه کنید ببینید که چگونه بچه ها رو از سنین کم به چه درجاتی میرسونن.تیمهای فوتبال میتونن بهترین درس رو از این سریال بگیرن اینو جدی دارم میگم.
خود یانگوم مظهر شجاعت و مهربونی و صداقت هست.همیشه کار درست رو حتی اگه به ضررش باشه انجام میده.اینا درس نیست؟ما نمیتونیم از این سریال درس بگیریم؟
خود سریال هم که لحظات درام و زیبایی داره.در کل سریال جالبیه.
باور کنید من هم کسی نیستم که بشینم همه سریالهای تلویزیون رو نگاه کنم.الان تنها سریالی که میبینم همینه یعنی در واقع تنها سریالی که تو صدا و سیما فعلا ارزش دیدن داره و بعضی وقتها زیر تیغ رو نگاه میکنم.
بهتون پیشنهاد میکنم جواهری در قصر رو دنبال کنید مطمئنا خوشتون خواهد آمد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا