برگزیده های پرشین تولز

ایرانسل پای میز محاکمه

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
خوب به سلامتی ایرانسل هم بد قول از آب در اومد و پوشش تمام مراکز استانها تا پیش از نوروز 86 رو دایورت کرد روی چیزش !!

تنها نکته قابل توجهی که از ایرانسل دیده میشه تبلیغات گسترده اونه ؛ از تبلیغات تمام صفحه ای در روزنامه ها بگیرید تا روی سینه بازیکنان فوتبال تا تلویزیون و ....
ایرانسل موفق شد با تبلیغات وسیع گوش مردمو ازخدمات رایگان نوروزی GPRS و MMS پر کنه ؛ اما کدام خدمات ؟ سرعت GPRS به قدری پایینه که فقط به یک درد میخوره ؛ بهتره اونو موقعی که قصد شکنجه کسی رو دارین فعال کنین و گوشی رو بدین دستش و اونو به گشت زنی رایگان در دنیای اینترنت دعوت کنید !
در مورد MMS نمیتونم نظر بدم چون تا حالا استفاده نکردم .

شاهکار ایرانسل سرویس SMS اونه ؛ ایرانسل از وقتی اومده حسرت ارسال SMS رو دوباره معنا کرده !!

داستان ایرانسل شیرین تر می شود وقتی بدانیم همه این سرویسها در غالب پیشنهادهای تشویقی به مردم پیشکش می شود . من نمی دانم این چه تشویقی است ؛ پس از تجربه کار با ایرانسل باید گفت آن پیشنهادها تنبیهی است نه تشویقی ؛ چرا که پس از خرید سیم کارت ایرانسل و تجربه امکانات محیر العقولش و شنیدن کنایه های دیگران و ... عملا تنبیه شدیم و دیگر از این کارها نخواهیم کرد ....

چه بهتر بود به جای صرف پولهای هنگفت در زمینه تبلیغات ؛ پولها رو برای زیر پوشش بردن شهرهای بزرگ و افزایش شمار آنتنها خرج می کردند .

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
دقیقا اوضاع همینه من حتی روزی چند ساعت نه میتونم زنگ بزنم و نه کسی با من زنگ بزنه! خلاصه به شدت ایرانسل مزخرفه! و روز به روز هم بدتر شده و نشانی از پیشرفت نداشته. از بچه های پی تی هم فقط یک xfarhad داریم که از ایرانسل راضیه! که اونهم خیلی عجیبه!

ATos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یکی روی ایرانسل یک حساب دیگه باز کرده بودم ولی 100 درصد از خرید آن پشیمان هستم . فکر کردم این شرکت حداقل بر عکس مخابرات کیفیت و خدمات خوبی داره . آخه یکی نیست بگه وقتی شبکه پر از ایراده چرا سیم کارت توزیع می کنی با تبلیغات دروغ . حداقل تمام مراکز استانها را پوشش بده و نقاط کور را برطرف کن در همان شهر و سرویس sms هم درست کن و بعد سیم کارت توزیع کن . آن سرویس Gprs هم که اصلا به درد نمی خوره یا همش قطعه یا به قدری سرعت پایینه که اصلا بیخیال آن میشی . از تلفن ثابت یا همراه دیگه هم که به سختی فراوان میشه به ایرانسل زنگ زد و وقتی هم زنگ می خوره به قدری بوق آزاد صداش کم هست که طرف فکر می کنه اشغاله و قطع می کنه . از بسیاری از مناطق مخابراتی هم که تماس می گیرند شماره نمی اندازه . آنتن دهی هم به شدت کاذب هست به طوریکه مثلا در اتاق من آنتن فول هست ولی وقتی شماره می گیرم یا کسی با من تماس می گیره یک خط آنتن روی گوشی باقی می مونه و تماس قطع میشه . سرویس رومینگش هم که دیگه اوج مسخره بازی هست . شما باید وقتی خواستی از کشور خارج بشی بری 200 هزار تومان به عنوان ودیعه بزاری و سیم کارت رومینگ بگیری ..کلا به همه پیشنهاد می کنم تا اطلاع ثانوی به شدت از خرید سیم کارت این شرکت حقه باز خودداری کنند و اگر سیم کارت مخابرات دارند همان را سفت بچسبند . اگر هم دنبال سرویس GPRS هستند صبر کنند تا همین امسال مال شرکت ارتباطات سیار فعال بشه .

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
من میخواستم یدونه از این اعتباری ها بگیرم تستش کنم :) یعنی بی خیال شم؟
IR-TCI
17.gif

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
Ahwaz................ Cellphone : Nokia N8
سلام
من هنوز از ایرانسل استفاده نکردم خریدم ولی هنوز اهواز زو تحت پوشش نداده
GPRS ارتباطات سیار هم میدونم که میخواد سرعت پایین تره ایرانسل بده
بای.

NEONAZ

Registered User
لایک‌ها
8
بابا هیچی همین دولتی ها نمیشه. هیچی....

yaser

Registered User
لایک‌ها
0
یه چیزی درباره پوشش ایرانسل بگم من هفته پیش با ماشین رفتم جنوب یعنی از شهر های قم اراک بروجرد خرم اباد پل دختر اندیمشک شوش دزفول اهواز آبادان و خرمشهر رد شدم .
تو قم و خرم آباد که شبکه کار می کرد و در95 % شهر های دیگه (10 کیلومتر قبل و بعد از شهر )وقتی اپراتور ها رو سرچ می کردی علاوه بر IR tci یه شبکه دیگه می اومد به این اسم 432 70 که به احتمال 90% درصد همون ایرانسل بود (در جاهایی که ایرانسل انت میده رو گوشی من مزنه 432 35 راستی این اپراتور مطمئنا تالیا هم نبود چون تو شهرهایی مثا اهواز و یا اراک که تالیا انتن میداد می نوشت ایران تالیا ) البته نمی تونسنتی انتخابش کنی
در مورد مشکلات هم من به شخصه به جز سرعت gprs (که تابلو است که از روی قصد سرعت اون رو محدود کرده اند شاید به خاطر رایگان بودنش ) مشکل دیگه ای ندارم یعنی همزمان 20 تا sms می فرستم که دیلیوری اونها هم سریع می اد .از نظر مکالمه هم مشکلی ندارم و همچنین فرستادن و دریافت ام ام اس
.در مورد حجم تبلیغات هم به نظرم زیاد نیست چون داری با یه غولی رقابت می کنی که 16 میلیون مشترک داره و تا 24 میلیون خط هم ظرفیت سازی کرده .

این هم یه خبر نسبتا بد که به نظرم با توجه به به تعرفه 90 تومانی اپراتورهای دیگه به ایرانسل طبیعیه :
اپراتور دوم تلفن همراه قصد افزايش تعرفه را براي مشتركان ايرانسل به خارج از شبكه را دارد و اعلام كرده كه در رابطه با تعرفه‌ي مكالمات ايرانسل به ايرانسل افزايشي را نخواهد داشت و به همين دليل به مبلغ ‌٩/٤٩ تومان براي مشتركان ايرانسل به ايرانسل و مبلغ ‌٧٦ تومان را براي مشتركان خارج از شبكه پيشنهاد داده كه موضوع در سازمان در دست بررسي و تصميم‌گيري است

ATos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه چیزی درباره پوشش ایرانسل بگم من هفته پیش با ماشین رفتم جنوب یعنی از شهر های قم اراک بروجرد خرم اباد پل دختر اندیمشک شوش دزفول اهواز آبادان و خرمشهر رد شدم .
تو قم و خرم آباد که شبکه کار می کرد و در95 % شهر های دیگه (10 کیلومتر قبل و بعد از شهر )وقتی اپراتور ها رو سرچ می کردی علاوه بر IR tci یه شبکه دیگه می اومد به این اسم 432 70 که به احتمال 90% درصد همون ایرانسل بود (در جاهایی که ایرانسل انت میده رو گوشی من مزنه 432 35 راستی این اپراتور مطمئنا تالیا هم نبود چون تو شهرهایی مثا اهواز و یا اراک که تالیا انتن میداد می نوشت ایران تالیا ) البته نمی تونسنتی انتخابش کنی
در مورد مشکلات هم من به شخصه به جز سرعت gprs (که تابلو است که از روی قصد سرعت اون رو محدود کرده اند شاید به خاطر رایگان بودنش ) مشکل دیگه ای ندارم یعنی همزمان 20 تا sms می فرستم که دیلیوری اونها هم سریع می اد .از نظر مکالمه هم مشکلی ندارم و همچنین فرستادن و دریافت ام ام اس
.در مورد حجم تبلیغات هم به نظرم زیاد نیست چون داری با یه غولی رقابت می کنی که 16 میلیون مشترک داره و تا 24 میلیون خط هم ظرفیت سازی کرده .

این هم یه خبر نسبتا بد که به نظرم با توجه به به تعرفه 90 تومانی اپراتورهای دیگه به ایرانسل طبیعیه :

این 70 432 را من هم گاهی اوقات وقتی خارج از شهر هستم پیدا می کنم ولی فکر نکنم مربوط به ایرانسل چون اگر بود آنتن می داد و فکر کنم مربوط به مخابرات باشه . قم و خرم آباد هم قاعدتا باید آنتن بده چون جز شهر های تحت پوشش هست . به نظر من این اپراتور اول باید کلیه مراکز استانها را پوشش می داد و ایراداتش هم برطرف می کرد و بعد با این همه تبلیغات سیم کارت توزیع می کرد و شبکه را گسترش می داد . ایرانسل به جای اینکه بیاد به شدت به طرفه بالای مکالمه از تلفن ثابت و همراه دولتی به خودش اعتراض کنه نه تنها این کار را نمی کنه بلکه با این خدمات افتضاح تازه می خواهد مکالمات خارج از شبکه خودش را هم افزایش بده . Sms به ایرانسل شاید مشکل نداشته باشه ولی به شبکه دولتی ایراد داره و ما هم بیشتر کسانی که می خواهیم به آنها sms بزنیم سیم کارت دولتی دارند . در حال حاضر به هیچ عنوان ایرانسل قابل دفاع نیست تا ببینیم سال آینده می خواهد چکار کند و چی میشه .

yaser

Registered User
لایک‌ها
0
این 70 432 را من هم گاهی اوقات وقتی خارج از شهر هستم پیدا می کنم ولی فکر نکنم مربوط به ایرانسل چون اگر بود آنتن می داد و فکر کنم مربوط به مخابرات باشه .
به احتمال 99% درصد همان ایرانسل است ولی چون به شبکه سراسری ایرانسل از طریق زیر ساخت (که مسئولش شرکت معظم مخابرات است ) وصل نشده یک کاریش کردن که انتن نده (یک دلیل احمقانش هم اینکه 35*2=70) دلیل یه ذره بیشتر عقلانیش هم اینکه وفتی ایرانسل تو شهرهایی مثل ملایر و الیگودرز و سراب میاندواب انتن میده یعنی آنتهاش تو خیلی از شهرهای مهمتر هم نصب شده و اماده کاره .

Sms به ایرانسل شاید مشکل نداشته باشه ولی به شبکه دولتی ایراد داره و ما هم بیشتر کسانی که می خواهیم به آنها sms بزنیم سیم کارت دولتی دارند . در حال حاضر به هیچ عنوان ایرانسل قابل دفاع نیست تا ببینیم سال آینده می خواهد چکار کند و چی میشه .
من هم منظورم sms به مخابرات و تالیا بود چون ایرانسل کلا 800 هزار مشترک داره و مخابرات 15 میلیون بقیه اش رو هم خودتون حساب کنید که تو یه لیست 20 نفری چند نفر ممکنه ایرانسل داشته باشن

Meisam_F

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزيز
درسته عملكرد فعلي ايرانسل چندان قابل دفاع نيست اما به اين هم توجه كنيد كه طرف خارجي (MTN) يك ابراتور بين الملي كاملا حرفه ايه در حالي كه مخابرات اصلا معلوم نيست چي هست به نظر من ابراتوري كه داره توي 20 تا كشور فعاليت ميكنه تمام توانش اين نيست كه ما الان ميبينيم منطقيه كه انتظار داشته باشيم آينده ايرانسل خيلي بهتر از حالش وتمام دوران مخابرات بشه

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
بابا هنوز 6 ماه نشده که ایرانسل اومده!!
یادتون رفته تا همین پریروز خط دولتی مشکل داشته!!
شما دیگه کی هستید!!

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
درسته که ایرانسل تازه کارشو شروع کرده و انتظار بهبود اون در آینده نزدیک انتظاری معقوله ؛ ولی با توجه به شیوه عملکردش رایحه خوشی از آینده این اپراتور به مشام نمیرسه !

در یک تجارت سالم که با اصول تجارت در دنیای آزاد مطابقت داره ؛ راست گویی حرف اول رو میزنه . در همه جای دنیا عقیده بر این است که بهترین تبلیغات ؛ تبلیغات دهانی است . یعنی مشتری باید راضی باشه ؛ به تبع رضایت مشتری دیگران نیز به سوی خدمات شما کشیده می شوند .
در ایرانسل چنین اصلی به هیچ وجه رعایت نمیشه . ایرانلسیها خیلی راحت پیمان خودشون مبنی بر پوشش تمام مراکز استانها رو پشت گوش انداختن و رفت پی کارش ؛ در چنین حالی شاهد تبلیغات سرسام آور اونها در تمام رسانه ها هستیم ؛ معنی این چیه ؟ از نظر من معنیش تجارت ناسالمی است که فقط به بالا بردن شمار مشترکینش می اندیشه و برای رسیدن به این هدف از گفتن هیچ دروغی فروگذار نیست . با در نظر گرفتن این حقایق چشم انداز ایرانسل چیزی بالاتر از اپراتور اول ( MCI ) رو به ما نوید نمیده !

یک تجارت سالم باید مسئول باشه و نسبت به قضاوت مردم نسبت به خودش حساس ؛ من که چنین حسی رو در ایرانسل نمی بینم و با رویه ای که در پیش گرفته آینده ایرانسل رو چیزی در حد MCI می بینم ؛ یک اپراتور پشت هم انداز و پول پرست .

تازه شاید بشه گفت از برخی جهات MCI به ایرانسل شرف داره . اونا حداقل وعده های کوچه بازاری به مردم نمیدن ؛ از MMS و GPRS و SMS رایگان حرف نمیزنن . دولتی بودن MCI باعث شده یک سری حداقلهای اخلاقی رو رعایت کنه .

یکی به من بگه ، GPRS رایگان وقتی نمیتونی SMS بزنی خنده دار نیست ؟ تازه چرا سرعت GPRS انقدر پایینه ؟ آیا به خاطر رایگان بودنش نیست ؟ آیا این یکی دیگر از ترفند بازیهای زشت و فریبکارانه تجاری نیست ؟

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
بابا هنوز 6 ماه نشده که ایرانسل اومده!!
یادتون رفته تا همین پریروز خط دولتی مشکل داشته!!
شما دیگه کی هستید!!

ایرانسل فکر کنم قراردادش چند ساله بسته شده! ضمنا ما توقع زیادی نداریم! خودشون به وعده هاشون عمل نکردند! میشه بگید پس 150 تومن پول چی از ما گرفتند! یعنی میخواهد تا کی این وضع ادامه داشته باشه!؟ خط دولتی هم تا پریروز مشکل اینطوری نداشته که چند ساعت در دسترس نباشی.
ضمنا وقتی میشه به آینده ایرانسل امید داشت که پیشرفتی دیده بشه چیزی که من میبینیم اینه که هر چی جلوتر میریم ایرانسل داره بد تر میشه! واقعا انتظار داری با این روندی که داره چیزی بهتر بشه!؟

بعضیها خیلی طرفداری ایرانسل رو میکنند یا ایرانسل ندارند یا منافعی دارند. من که هر دو سیمکارت رو دارم ایرانسل رو در حال حاضر غیر قابل استفاده میدونم و اصلا عملکردش قابل دفاع نیست.

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
درسته که ایرانسل تازه کارشو شروع کرده و انتظار بهبود اون در آینده نزدیک انتظاری معقوله ؛ ولی با توجه به شیوه عملکردش رایحه خوشی از آینده این اپراتور به مشام نمیرسه !

در یک تجارت سالم که با اصول تجارت در دنیای آزاد مطابقت داره ؛ راست گویی حرف اول رو میزنه . در همه جای دنیا عقیده بر این است که بهترین تبلیغات ؛ تبلیغات دهانی است . یعنی مشتری باید راضی باشه ؛ به تبع رضایت مشتری دیگران نیز به سوی خدمات شما کشیده می شوند .
در ایرانسل چنین اصلی به هیچ وجه رعایت نمیشه . ایرانلسیها خیلی راحت پیمان خودشون مبنی بر پوشش تمام مراکز استانها رو پشت گوش انداختن و رفت پی کارش ؛ در چنین حالی شاهد تبلیغات سرسام آور اونها در تمام رسانه ها هستیم ؛ معنی این چیه ؟ از نظر من معنیش تجارت ناسالمی است که فقط به بالا بردن شمار مشترکینش می اندیشه و برای رسیدن به این هدف از گفتن هیچ دروغی فروگذار نیست . با در نظر گرفتن این حقایق چشم انداز ایرانسل چیزی بالاتر از اپراتور اول ( MCI ) رو به ما نوید نمیده !

یک تجارت سالم باید مسئول باشه و نسبت به قضاوت مردم نسبت به خودش حساس ؛ من که چنین حسی رو در ایرانسل نمی بینم و با رویه ای که در پیش گرفته آینده ایرانسل رو چیزی در حد MCI می بینم ؛ یک اپراتور پشت هم انداز و پول پرست .

تازه شاید بشه گفت از برخی جهات MCI به ایرانسل شرف داره . اونا حداقل وعده های کوچه بازاری به مردم نمیدن ؛ از MMS و GPRS و SMS رایگان حرف نمیزنن . دولتی بودن MCI باعث شده یک سری حداقلهای اخلاقی رو رعایت کنه .

یکی به من بگه ، GPRS رایگان وقتی نمیتونی SMS بزنی خنده دار نیست ؟ تازه چرا سرعت GPRS انقدر پایینه ؟ آیا به خاطر رایگان بودنش نیست ؟ آیا این یکی دیگر از ترفند بازیهای زشت و فریبکارانه تجاری نیست ؟

اصلا ممکنه کل وظیفه ایرانسل این باشه که مردم به این نتیجه برسند سیمکارت دولتی خیلی هم خوبه! با آوردن اپراتورهای بدی مثل ایرانسل و تالیا این مخابراته که داره سود میکنه.

farhoud

Registered User
لایک‌ها
3
دوست عزیز خیلی بی انصافی نکنید . من با دلیل اعلام میکنم که ایرانسل علارقم کاستی ها و ایرادات موفق عمل کرده است:
1- اپراتور اصلی یعنی همون مخابرات که من هم سیمکارتم مال همونجاست از سال 1373 با انواع اقسام رانتهای دولتی و با شارژ مالی دولت و با سیم کارت 500000 نومانی شرع به کار کرد و تا سال 1382 حتی سرویس SMS هم نداشت و تا 2 سال پیش تمام مشکلاتی را که ایرانسل همکنون دارد و حتی بیشتر داشت. یعنی 9 سال با کیفیت افتضاح سیمکارت 500000 تومانی را به مردم شریف !! ایران با زور تحمیل کرد.آنهم برای گرفتن همان سیمکارت باید 1 یا دو سال انتظار و 1 روز ایستادن در صف را تجربه میکردیم.

2- شهرهای تحت پوشش ایرانسل بااینکه هنوز به اندازه اپراتور اول نیست ولی تا 1 سال آینده به ان پوشش خواهد رسید. فراموش نکنیم که اپراتور اول در 1-2 سال اول فقط تهران-تبریز-اصفهان و مشهذپد ار تحت پوشش داشت و ایرانسل با 3 ماه فعالیت شاید نیمی از ایران را تحت پوشش داشته باشد.

3- ارائه سرویس هایMMS & GPRS باعث افزایش سطح توقع مردم از اپراتور اول گشته. و همین هفته بود که مدیران !! مخابرات خبر از شروع به کار این سرویس ها رد سال آینده داده اند.دوست عزیز مهم این نیست که کیفیت اینترنت ایرانسل افتضاح است( که واقعا هست) مهم این است که ایرانسل چشم انداز زیبایی از تکنولوژی های جدید که تا به حال فقط منوی ان را در گوشی هایمان میدیدیم به چشم مردم باز کرد. حالا دیگر راضی کردن استفاده ککندگان از اپراتور اول با شرایط فعلی کاملا سخت است.

4- در مورد کیفیت اینترنت و MMS حتما بعد از عید و کاهش 90% مراجعه کننده از آن قطعا بهتر خواهد شد.

5- با تمام این احوال من خودم کماکان از سیمکارت قدیمی اپراتور اول استفاده میکنم. ولی مناسب دیدم که از عملکرد ایرانسل دفاع کنمو فراموش نکنیم که ما در یک کشور جهان سومی زندگی میکنیم که در زمینه مخابر ات حتی از کشورهای اردن-کویت ا ترکیه پاکستان و غیره به مراتب پایینتریم . پس انتظار بیشتری نداشته باشید.

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
دوست عزیز خیلی بی انصافی نکنید . من با دلیل اعلام میکنم که ایرانسل علارقم کاستی ها و ایرادات موفق عمل کرده است:
1- اپراتور اصلی یعنی همون مخابرات که من هم سیمکارتم مال همونجاست از سال 1373 با انواع اقسام رانتهای دولتی و با شارژ مالی دولت و با سیم کارت 500000 نومانی شرع به کار کرد و تا سال 1382 حتی سرویس SMS هم نداشت و تا 2 سال پیش تمام مشکلاتی را که ایرانسل همکنون دارد و حتی بیشتر داشت. یعنی 9 سال با کیفیت افتضاح سیمکارت 500000 تومانی را به مردم شریف !! ایران با زور تحمیل کرد.آنهم برای گرفتن همان سیمکارت باید 1 یا دو سال انتظار و 1 روز ایستادن در صف را تجربه میکردیم.

2- شهرهای تحت پوشش ایرانسل بااینکه هنوز به اندازه اپراتور اول نیست ولی تا 1 سال آینده به ان پوشش خواهد رسید. فراموش نکنیم که اپراتور اول در 1-2 سال اول فقط تهران-تبریز-اصفهان و مشهذپد ار تحت پوشش داشت و ایرانسل با 3 ماه فعالیت شاید نیمی از ایران را تحت پوشش داشته باشد.

3- ارائه سرویس هایMMS & GPRS باعث افزایش سطح توقع مردم از اپراتور اول گشته. و همین هفته بود که مدیران !! مخابرات خبر از شروع به کار این سرویس ها رد سال آینده داده اند.دوست عزیز مهم این نیست که کیفیت اینترنت ایرانسل افتضاح است( که واقعا هست) مهم این است که ایرانسل چشم انداز زیبایی از تکنولوژی های جدید که تا به حال فقط منوی ان را در گوشی هایمان میدیدیم به چشم مردم باز کرد. حالا دیگر راضی کردن استفاده ککندگان از اپراتور اول با شرایط فعلی کاملا سخت است.

4- در مورد کیفیت اینترنت و MMS حتما بعد از عید و کاهش 90% مراجعه کننده از آن قطعا بهتر خواهد شد.

5- با تمام این احوال من خودم کماکان از سیمکارت قدیمی اپراتور اول استفاده میکنم. ولی مناسب دیدم که از عملکرد ایرانسل دفاع کنمو فراموش نکنیم که ما در یک کشور جهان سومی زندگی میکنیم که در زمینه مخابر ات حتی از کشورهای اردن-کویت ا ترکیه پاکستان و غیره به مراتب پایینتریم . پس انتظار بیشتری نداشته باشید.

اینکه ایرانسل باعث شده اپراتور اول به فکر gprs بیوفته خیلی هم خوبه ولی خود ایرانسل برای استفاده هیچ فایده ای نداره مگر همین که باعث بهتر شدن اپراتور اول بشه خودش واقعا افتضاحه و ضعیف.
اینجا فرق ترک سل و mtn آفریقای جنوبی معلوم میشه.

ATos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فعلا که ایرانسل اصلا فایده نداره ولی باز هم صبر می کنیم ببینیم در سال جدید چیکار می کنه و مشکلاتی را که داره برطرف می کنه یا نه . من از این هم در تعجبم که ایرانسل با شرکت های بسیار معتبری مثل نوکیا و الکاتل همکاری می کنه ولی باز هم کیفیت شبکش اینه !!

ads

Registered User
لایک‌ها
6
- شهرهای تحت پوشش ایرانسل بااینکه هنوز به اندازه اپراتور اول نیست ولی تا 1 سال آینده به ان پوشش خواهد رسید. فراموش نکنیم که اپراتور اول در 1-2 سال اول فقط تهران-تبریز-اصفهان و مشهذپد ار تحت پوشش داشت و ایرانسل با 3 ماه فعالیت شاید نیمی از ایران را تحت پوشش داشته باشد.

این شاید نیمی, کجاها می شه دقیقا؟

yaser

Registered User
لایک‌ها
0
د
معاون وزیر ارتباطات درباره‌ي اينكه چه زماني اپراتور اول خدمات ارزش افزوده‌ مانند دسترسي به اينترنت و MMS را ارايه مي‌كند، گفت: با توجه به رقابتي شدن بازار تلفن همراه و ورود اپراتورهاي خصوصي در اين حوزه و ارايه‌ي سرويس‌هاي GPRS توسط ايرانسل كه امكان دسترسي به اينترنت و ارسال و دريافت صوت، تصوير و ديتا را به مشترك مي‌دهد، از اين رو ديگر تامل در اين عرصه معني ندارد، بنابراين بايد شركت ارتباطات سيار هر چه سريعتر در اين زمينه اقدام كند، چرا كه ارايه نكردن اين خدمات سبب مي‌شود مشتركان به سمت اپراتورهاي ديگر بروند، در واقع لختي در بازار تلفن همراه كشور معني ندارد و اگر اپراتوري از فرصت استفاده نكند به طور قطع رقيب استفاده خواهد كرد. بنابراين اپراتور اول در تلاش است تا سال‌ آينده سرويس‌هاي GPRS را به مشتركان خود ارايه كند.
این سخن کسی است که تا دیروز می گفت سرویس های ارزش افزوده مهم نیست و تنها انتقال صوت در تلفن همراه مهمه . و کاری کردند که بعد از 12 سال از افغانستان و عراق هم عقب بمانیم . ولی حالا یاشون افتاه نباید لختی کنند

من چند وقت پیش دم مرز عراق بودم وسط بیابون ! به راحتی سه تا اپراتور عراقی آنتن میداد حتی شبکه های الجوال عربستان ودافون کویت و حتی اتصالات امارات و کیوتل قطر هم انتن میداد ولی irtci انتن نمیداد و گوشیهامون رفت روی رومینگ عراق (داخل ایران خودمون !)
یک خواهش هم دارم می شه دوستانی که با ایرانسل مشکل دارند مشکلشون رو دقیق بنویسن یعنی اینکه اگه یک بار نتونستن sms بفرستن نگن کلا sms کار نمیکنه
تنها مشکل من سرعت کم gprs است که حالا یا چون مجانی است سرعتش کمه و یا شاید سرعتش کمه تا وقتی که راهی برای نیلترینک کامل بتونن پیدا کنن .
این هم یه تجربه شخصی که شای بخشی از مشکلات دوستان هم به این خاطر باشه :
دو ماه پیش در عرض یک هفته گوشی من برای 2 یا 3 ساعت آنتنش می رفت این اتفاق سه بار افتاد من هم زنگ زدم 130 بعد از کلی پیله کردن وصل کردن به یک مسئول ظاهرا فنی بهم گفت در حال ارتقا و اضافه کردن آنتن ها در منطقه شما هستیم . راست و دروغش پای مسئول فنی !

بالا