برگزیده های پرشین تولز

سونی اریکسون یا نوکیا؟

سونی اریکسون و یا نوکیا

• NOKIA

Votes: 18 40.9%
  • SONY ERICSSON

Votes: 26 59.1%

• Total voters
    44

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
از بین سونی اریکسون و نوکیا یکی را انتخاب کنید تا مشخص بشه هوادار های کدوماشون بیشتر از اون یکی هست.:D

erfan005

Registered User
لایک‌ها
5
سونی اریکسون زیبا تر هست ولی با سیمبین فکر کنم از gprs استفاده های بیشتری می شه کرد
ولی منم سونی اریکسون

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
این تاپیک ممکنه به جاهای باریک بکشه
نظر من سونی اریکسونه

الان که قیمت های سونی اریکسون در مقابل نوکیا خیلی خوبه ولی من تا حالا از سونی اریکسون استفاده نکردم و نمی کنم چون هیچ گوشی کیفیتش مثل نوکیا نیست.

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
سونی اریکسون زیبا تر هست ولی با سیمبین فکر کنم از gprs استفاده های بیشتری می شه کرد
ولی منم سونی اریکسون

پس چرا شما رأی نمیدید فقط نظر میدید هر کدوم رو که می خواهید انتخاب کنید و رأی بدید

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
از من به شما گفتن این تایپیک رو همین الان ببندید تا باز شر نشده اینجا:blush:

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
الان که قیمت های سونی اریکسون در مقابل نوکیا خیلی خوبه ولی من تا حالا از سونی اریکسون استفاده نکردم و نمی کنم چون هیچ گوشی کیفیتش مثل نوکیا نیست.
همون استفاده نکردی که میگی هیچی کیفیتش مثل نوکیا نیست
من همه گوشی ای داشتم
نوکیا , زیمنس , سونی الانم موتو دارم
بین این 4 تا واقعا نویکا اخر بود
شما تا وقتی خودت میگی کار نکردی چجوری میگی که نوکیا بهترینه
بعضیا تعصب بی جا روی نوکیا دارن
به هر حال من نمیخوام بحث کنم

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
از من به شما گفتن این تایپیک رو همین الان ببندید تا باز شر نشده اینجا:blush:

برای اینکه اینحا دعوا نشه و تاپیک به جاهای باریک کشیده نشه من به شما میگم پست در مورد خصوصیات نوکیا و سونی اریکسون نزنید که چرا اون رو انتخای کردید و یا چرا اون یکی رو انتخاب نکردم و .. پس فقط پست بزنید که چی رو انتخاب کردم برای مثال من نوکیا رو انتخاب کردم.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
یکم دیر اومدی...قبلا این کار انجام شده . نتیجه اش هم فعلا اینه:

سونی اریکسون 88.53 درصد

نوکیا 11.47 درصد

279 نفر هم رای دادن. نوکیای بیچاره!!

ParsiKade

Registered User
لایک‌ها
6
بعضیا تعصب بی جا روی نوکیا دارن

كاملا درسته ... مثلا چون اولين گوشيش نوكيا بوده فكر مي كنه از همه بهتره ...

من نظرم Sony Ericsson جيگر خودمه ! توي نظر سنجي هم شركت كردم !

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
سونی اریکسون فعلاً بیشتر رأی داره

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
كاملا درسته ... مثلا چون اولين گوشيش نوكيا بوده فكر مي كنه از همه بهتره ...

من نظرم Sony Ericsson جيگر خودمه ! توي نظر سنجي هم شركت كردم !

من اصلاً از روی تعصب حرف نمیزم!! آخه اگه sony ericsson گوشی بود که به محض اینکه از ارتفاع 10 سانتی متری می افتاد هنگ نمی کرد

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
یکم دیر اومدی...قبلا این کار انجام شده . نتیجه اش هم فعلا اینه:

سونی اریکسون 88.53 درصد

نوکیا 11.47 درصد

279 نفر هم رای دادن. نوکیای بیچاره!!

من هم قبول دارم که سونی اریکسون بیشتر از نوکیا طرفدار داره برای اینکه مثلاً یک گوشی سونی اریکسون با یه مشخصات قیمتش نصف یک گوشی نوکیا با همون مشخصات هست برای همینه که بیشتر افراد به سونی اریکسون روی میارن ولی از کیفیتش خبر ندارن که بهتره ازش هیچ نگم
اون نظرسنجی که در تاپیک انجمن طرفداران سونی اریکسون هست معلومه که سونی اریکسون بیشتر رأی میاره چون غیر از طرفدار های سونی اریکسون کسی وارد اون تاپیک نمیشه

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
من اصلاً از روی تعصب حرف نمیزم!! آخه اگه sony ericsson گوشی بود که به محض اینکه از ارتفاع 10 سانتی متری می افتاد هنگ نمی کرد

خب همیینش خوبه دیگه :D ....نوکیا که همین طوری تو دست ادم هنگ میکنه :p // باز این از جایی بیفته هنگ میکنه

من هم قبول دارم که سونی اریکسون بیشتر از نوکیا طرفدار داره برای اینکه مثلاً یک گوشی سونی اریکسون با یه مشخصات قیمتش نصف یک گوشی نوکیا با همون مشخصات هست برای همینه که بیشتر افراد به سونی اریکسون روی میارن ولی از کیفیتش خبر ندارن که بهتره ازش هیچ نگم
اون نظرسنجی که در تاپیک انجمن طرفداران سونی اریکسون هست معلومه که سونی اریکسون بیشتر رأی میاره چون غیر از طرفدار های سونی اریکسون کسی وارد اون تاپیک نمیشه

گفتم که شما یکم دیر اومدی...این بحث ها و جدل ها مدتها قبل اینجا انجام شده و همه بچه ها هم تو جریان هستن...
اگه باز میخواین پرونده های سال های قبل رو بیارید رو خودتون میدونید ولی من دیگه شرکت نمیکنم//فکر کنم خیلی از بچه ها هم شرکت نکنن

چون اکثرا تصمیم گرفتن به نوشته های امضا من عمل کنن و بحث الکی با اسپمرهای نوکیا نکنن:p

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1

:hmm:
فعلا که هر کدوم از دوستان من نوکیا داره , داره دنبال قاب و ... میگرده که رنگ و روی گوشیش رو درست کنه!
یکی در گوشی رو میبنده رو صفحش خش میوفته! یکی در بارتریش همش می افته , یکی پورت شارژش خراب شده هر وقت میخواد بزنه شارژ باید سیمو اینور اونور کنه و ...

پ.ن : اینها شامل 6600 هایی که دو سال کار کردن هم میشه! بماند گوشیهای جدید نوکیا رو اگه از گل کمتر بهشون بگی ... ولی منظورم این نیست که سونی اریکسون خراب نمیشه!!!

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
گوشی نوکیا 10 تا SMS پشت سر هم سند کنی گیر میکنه
شما که نداشتی چجوری میگی؟

وقتی درباره کیفیت گوشی های سونی اینجوری میگی ینی اینکه تاحالا حتی از پشت ویترین هم ندیدیش
من خودم موتو دارم الان و الکی حرف نمیزنم
ولی شما یه بار با گوشی های سونی اهنگ گوش کن , عکس بگیر , صحبت کن و خلاصه یه چرخی توش بزن اونوقت میبینی کیفیت ینی چی

lj_banamak

Registered User
لایک‌ها
2
گوشی نوکیا 10 تا SMS پشت سر هم سند کنی گیر میکنه
شما که نداشتی چجوری میگی؟

وقتی درباره کیفیت گوشی های سونی اینجوری میگی ینی اینکه تاحالا حتی از پشت ویترین هم ندیدیش
من خودم موتو دارم الان و الکی حرف نمیزنم
ولی شما یه بار با گوشی های سونی اهنگ گوش کن , عکس بگیر , صحبت کن و خلاصه یه چرخی توش بزن اونوقت میبینی کیفیت ینی چی

باشه قبول .. سونی اریکسون بهترین موبایل دنیا و نوکیا هم بدترین موبایل دنیا . ما تا 1 سال دیگه هم با هم بحث کنیم نوکیا ، نوکیا می مونه و سونی اریکسون هم همون سونی اریکسون باقی می مونه من همینجا خودمو از این دعوا کنار می کشم چون اصلاً خوشم نمیاد با طرفدار های تعصبی و از خود راضی سونی اریکسون در بیوفتم

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
باشه قبول .. سونی اریکسون بهترین موبایل دنیا و نوکیا هم بدترین موبایل دنیا . ما تا 1 سال دیگه هم با هم بحث کنیم نوکیا ، نوکیا می مونه و سونی اریکسون هم همون سونی اریکسون باقی می مونه من همینجا خودمو از این دعوا کنار می کشم چون اصلاً خوشم نمیاد با طرفدار های تعصبی و از خود راضی سونی اریکسون در بیوفتم
خیلی باحالی
خوبه خودت اولش اعتراف کردی که سونی تاحالا نداشتی
اونوقت منی که همشو داشتم تعصبی هستم و شما تعصب نداری
منم حوصله بحث ندارم
نمیدونم چه رازیه که همه طرفدارای نوکیا بی منطقن

arash3000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
نوکیا رو انتخاب میکنم
چون اولا بازار خرید و فروشش عالیه